Вы здесь

Откорм Бройлеров (ответы на вопросы). Страница 13 из 242

Перейти к полной версии/Вернуться
7258 сообщений
Россия
: г.Севастополь
06.12.2011 - 21:15
: 9013
"MilaCH" пишет:

Да не мудрите вы с бролями - комбик да вода!

good Мудрые слова профессионала.

Тоже не люблю,когда из г...,хотят конфетку сделать.
всегда говорю-скупой платит дважды.

Украина
: Кривой Рог
06.09.2009 - 09:57
: 111
pany Monika пишет:
"MilaCH" пишет:

Да не мудрите вы с бролями - комбик да вода!

good Мудрые слова профессионала.

Тоже не люблю,когда из г...,хотят конфетку сделать.
всегда говорю-скупой платит дважды.

Зря вы так о г... конфетке,нечего невижу плохого в том чтобы добавлять бройлерам после 21 дня в рацыон траву типа люцэрны или амаранта хуже расти небудут я летом постояно кошу им траву да и когда преходится передерживать тоже выручает пусть лутше траву едят чем зерно которое денег стоит.По прогнозам из за подорожания сои через год комбикорма подорожают на 50% а через два года цена подымится вдвое и пойдем мы все из г.. конфетку делать.

Россия
: Ставропольский край.Г.Георгиевск
03.12.2012 - 18:41
: 944

Значит если для себя держать можно и травкой побалывать,если на продажу то риск не оправдан;-)

Россия
: г.Севастополь
06.12.2011 - 21:15
: 9013
"Vitalik77" пишет:

пусть лутше траву едят чем зерно которое денег стоит.

Ну и сколько они у вас на траве набирают,и как быстро?

"sasazarev" пишет:

Значит если для себя держать можно и травкой побалывать,если на продажу то риск не оправдан;-)

У меня нет разницы,для себя или на продажу.Все в одном загоне растут.Бью и на рынок и для себя одновременно.А так как торгуем сами,а не сдаем,то и качество продукции должно быть высоким,много постоянных покупателей.
Так, что можете и травкой побаловать, только запаситесь лекарством от глистов и антибиотиком от поноса,и тогда они у вас будут "экологическими"

"Vitalik77" пишет:

а через два года цена подымится вдвое и пойдем мы все из г.. конфетку делать.

Скупой платит дважды.Проверено
Брали вместе со свекровью из одной партии цыплят.
я кормила по своей технологии,она по вашей(травка,подешевле корма и т.д)
Итог- я через два месяца вернула все затраты,заработала сверх того и + сами съели 1/3 часть.А она кормила их еще два лишних месяца,выросли ни то,ни се,да еще и падеж был.

Так, что каждому свое.А мне надо- меньше хлопот-больше выгоды.я свое время и деньги привыкла ценить.

У меня кроме бройлеров еще и свиньи,и быки,и три теплицы (про уток и несушек уже молчу-это так для души)

Украина
: Кривой Рог
06.09.2009 - 09:57
: 111

Monika я травой неоткармливаю а даю когда передержка да и привесы у меня впорядке.Про поночы вопще бред пищиварение наоборот луше работае я ведь не вкорм добавляю а бросаю отдельно кто хочет тот клюет плюс в помещении запах травы а не амиака,глистов тоже неразу небыло хотя риск заражения есть если они по полгода растут ,хотя стаким успехом можно и на обуви пренисти.И пречем тут жадность я отом что себесоимость мяса вырастит в двое и кто его после этого покупать будет.

Россия
: г.Севастополь
06.12.2011 - 21:15
: 9013
"Vitalik77" пишет:

.Про поночы вопще бред пищиварение наоборот луше работае я ведь не вкорм добавляю а бросаю отдельно кто хочет тот клюет плюс в помещении запах травы а не амиака

В помещении надо чистить и как можно чаще.Я это делаю через день.Полностью меняю подстилку и на улице в выгуле тоже,вплоть до того,что щеткой землю подметаю.
Если вы спросите у ТОЛКОВОГО ветеринара,то он вам скажет,что от травы пищеварение лучше не работает,а наоборот.Это не КРС и не свиньи.
Даже если и давать траву ,то вводить в рацион постепенно,а не бросать кучу.

"Vitalik77" пишет:

а даю когда передержка д

У меня никогда не бывает "передержки".Покупаю корм сразу на всю партию.Я не могу рисковать.Тем более когда надо вырастить к определенному сроку.

"Vitalik77" пишет:

,глистов тоже неразу небыло хотя риск заражения есть если они по полгода растут

Буквально два дня назад соседка в курице обнаружила глисты.Курице всего 3 месяца.Я из той же партии уже всех давно продала и другую партию заканчиваю.

"Vitalik77" пишет:

себесоимость мяса вырастит в двое и кто его после этого покупать будет.

Когда мы начинали заниматься бройлерами Луганский Фидлайтовский к/к стоил 4гр. старт,а сейчас 5гр 70 коп.Но и куры тогда были по 25гр.кг,а сейчас по 35-38 гр.

Украина
: Кривой Рог
06.09.2009 - 09:57
: 111

Уважаемая Monika насколько японимаю увас партия состоит примерно из 50 штук а если я из под 1000 штук черездень чистить буду на одной подстилке обанкрочусь да и стрэс для кур такой что они дружно запоносят,чищу я когда последнюю курицу зарежу а это примерно 2 месяца и все это время подстилка сухая благодоря вентиляцыи и постояной дезынфекции.Если вы спросите у толкового ветеринара то узнаете что курица всеядна и у неё на генитическом уровне заложено рытся в земле собирать зернышки и букашек,щипать траву. А то что я им бросаю траву неозначае что они набрасываются и только её и едят,предпочтение отдают комбикорму а трава для разнообразия и лутшего развития пищеварения.

Россия
: г.Севастополь
06.12.2011 - 21:15
: 9013
"Vitalik77" пишет:

увас партия состоит примерно из 50 штук

Из 75.
На данный момент три разновозрастных.Одну дорезаю,вторую через неделю начну и третьи только взяли.
За сезон наберется порядка 700,в этом году планируем круглогодичное выращивание,появилась такая возможность.
Каждый день утром куры выходят в выгул,сарай чищу и проветриваю.Выгул накрыт наполовину,что бы был тенек,у нас сильно жарко.
Два месяца дышать аммиаком -это издевательство над птицей.

Думаю,что бесполезно продолжать наш спор,каждый останется при своем мнении.
Если кто хочет,то может проэксперементировать.
Взять партию,разделить пополам и кормить одну половину сухим кормом,а вторую с травой.Делать каждые пять дней контрольное взвешивание и сравнивать согласно таблице.
Мои цыплята превышают табличные данные почти вдвое.

Украина
: Кривой Рог
06.09.2009 - 09:57
: 111

Повторюсь я не за откорм травой а зато что можно давать для разнообразия хотят едя хотят неедят.Над птицей я неиздивасю постояно работает вентиляцыя а подстилка обрабатывается биодезинфиктантом который убирает запа амиака,сушит и дезенфицырует,никаких антибиотиков и витаминов тоже непременяю.И вопще я ниске неспорю вот начнете держать держать зимой и узнаете что такое влага и амиак.

Россия
: Ставропольский край.Г.Георгиевск
03.12.2012 - 18:41
: 944

Добрый день ,хочу придерживаться одной таблицы по пропаиванию ,вопрос в том что там написано давать антибиотик и чиктоник вместе -это нормально!

Написано так-Поение на 1л.кипяченой воды; энрофлоксацин 10% 1мл.+чиктоник 1 мл. давать 5 дней! Получаеться давать в одной емкости?

Россия
: г.Севастополь
06.12.2011 - 21:15
: 9013
"sasazarev" пишет:

Написано так-Поение на 1л.кипяченой воды; энрофлоксацин 10% 1мл.+чиктоник 1 мл. давать 5 дней! Получаеться давать в одной емкости?

Я уже писала как я пропаиваю.
На 1 литр НЕ кипяченой воды(а прямо с крана,правда у нас не хлорируют)-0.5 мл энрофлоксацина.Пою так три дня (на 75 цыплят уходит 3 ампулы по 2мл)
ПОТОМ-5 дней чиктоник,причем тоже по 0.5мл на 1 литр .Хотя раньше рекомендовали по 1 мл.
Потом неделю просто водой и опять чиктоник 5 дней,можно 7.

россия
: ▂▃▄▅๑۩۩๑KURGAN๑۩۩๑▆▅▄▃
09.01.2013 - 23:30
: 97

Вот такие бройлеры у меня в 44 дня,вес 500г.Начали болеть,2 уже пропали а этот что на весах сегодня занесли домой-на ногах стоит мало,не кушает,дышит тяжело.Прошу помощи у птицеводов,подскажите чем полечить .

Россия
: Ставропольский край.Г.Георгиевск
03.12.2012 - 18:41
: 944

а чем кормите ,помоему 400-500 грам это возраст двух недельный а у вас только с 44 дня 500г.Может из-за неполноценного корма болеют?

украина
: крым
09.12.2012 - 12:33
: 831
sasazarev пишет:

а чем кормите ,помоему 400-500 грам это возраст двух недельный а у вас только с 44 дня 500г.Может из-за неполноценного корма болеют?

ело в том что здесь надо капать глубже как я поняла их выводили самостоятельно,дело в том что не догрев перегрев влажность это все влеяет на рост и развитие будующих курей может и здесь были збои, а по поводу кормов я брала одной фирмы корм и смотрю начали мои курки поголовно на шпагат содится я начала вырезать(благо вес дошёл хотя бы до 2-2.500) а у них зёбы забиты какой то бумажной массой как размоченая туалетка аж в шарики сбилась поменяли на второй партии фирму кормовую пока т.т.т.

россия
: ▂▃▄▅๑۩۩๑KURGAN๑۩۩๑▆▅▄▃
09.01.2013 - 23:30
: 97

Я писала уже что покупали в ЛПХ Ключи г.Кургана.Корм тоже покупали там же ,корм от0-5 недель +домашний творог до 5 недель.Сейчас комбикорм для цыплят из вет аптеки.

Украина
: Кривой Рог
06.09.2009 - 09:57
: 111
ольга старченко][quote=sasazarev пишет:

поводу кормов я брала одной фирмы корм и смотрю начали мои курки поголовно на шпагат содится я начала вырезать(благо вес дошёл хотя бы до 2-2.500) а у них зёбы забиты какой то бумажной массой как размоченая туалетка аж в шарики сбилась поменяли на второй партии фирму кормовую пока т.т.т.

А что за марка комбикорма?

Украина
: Кривой Рог
06.09.2009 - 09:57
: 111
svetlana Pahmutova пишет:

Вот такие бройлеры у меня в 44 дня,вес 500г.Начали болеть,2 уже пропали а этот что на весах сегодня занесли домой-на ногах стоит мало,не кушает,дышит тяжело.Прошу помощи у птицеводов,подскажите чем полечить .

Нечиго из них уже неполучится вырезайте какие есть.

Россия
: г.Севастополь
06.12.2011 - 21:15
: 9013
"ольга старченко" пишет:

Только хотела написать за температурный режим,а ты Оля уже ответила.
Я в Бахчисарае беру к/к фирмы ФИДЛАЙФ .
Видела его в Саках на рынке,но там он чуть-чуть дороже.

По соотношению цена-качество он мне больше львовского и киевского понравился.
Последние пять лет кормлю им.

Россия
: Крым
21.07.2012 - 20:52
: 67
Vitalik77 пишет:

подстилка обрабатывается биодезинфиктантом который убирает запа амиака,сушит и дезенфицырует

Виталик.если не секрет,о каких биодезинфекантах идёт речь?
Спасибо.

Украина
: Кривой Рог
06.09.2009 - 09:57
: 111

«АМОСАН» - це дезінфікуючий, антибактеріальний, антигрибковий, дезодоруючий засіб. Володіє також репелентими властивостями, відлякує дорослих комах та знищує личинки мух і комарів, адсорбує вологість у місцях застосування, поглинає запахи аміаку, сірководню, метану. Використовується у кормовиробництві, тваринництві і птахівництві, комунальному господарстві.
При утриманні тварин і птиці завжди виділяється послід, при накопиченні і зберіганні якого в приміщеннях і на вулиці виділяються в навколишнє середовище токсичні гази (аміак, сірководень, вуглекислий газ), послід також є сприятливим середовищем для розмноження і життєдіяльності шкідливих мікроорганізмів.
Надмірні концентрації аміаку і сірководню в приміщеннях, де утримуються тварини і птиця, приводять до спалаху різних кишкових і респіраторних захворювань, зниження приросту ваги, продуктивності та збереженості поголів'я, збільшуючи конверсію корму. Для зменшення виділення аміаку застосовують різні хімічні речовини: кислоти, цеоліти. Недоліки цих речовин очевидні: це висока токсичність фосфорної кислоти і заборона на застосування соляної кислоти, дані речовини також викликають корозію. Соляні луги, хлорні та нітратні солі магнію і кальцію менш ефективні для зменшення рН і поглинання аміаку, ніж кислоти, хоча більш безпечні в застосуванні. Використання цеоліту і торфу не завжди дає очікуваний ефект по зниженню концентрації аміаку в повітрі приміщень Незважаючи на широкий арсенал хімічних речовин для поглинання аміаку в приміщеннях, питання про розробку нового високоефективного, і в теж час безпечного, для людей, тварин та навколишнього середовища, засоби для дезінфекції тваринницьких приміщень і дезодорації повітря в присутності тварин і птиці ніколи не знімався.
МИ пропонуємо до застосування екологічно безпечний дезінфікуючий засіб «АМОСАН».
Об'єкти застосування засобу «АМОСАН»:
пташники, корівники, свинарники, конюшні, вольєри, розплідники, звіроферми, зоопарки, об´єкти та обладнання, які зв´язані із виробництвом та зберіганням кормів, для дезінфекції готових кормів, об´єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, підстилки у присутності тварин та птиці, санітарно-забійних пунктів та цехів, автомобільного транспорту, що використовується для перевезення тварин та птиці, продуктів тваринного походження. та інші місця утримання тварин і птахів, комунальні об'єкти (сміттєзвалища, майданчики, сміттєві баки, автотранспорт для перевезення сміття, сміттєпроводи, підвали будинків, громадські вбиральні та ін.) .
«АМОСАН» - порошок жовтуватого кольору з ароматним запахом.
«АМОСАН» містить мінеральні абсорбенти та сполуки мікроелементів: мідь, залізо, цинк, кремній, кальцій, а також гіпоалергенні ефірні олії.
«АМОСАН»- екологічно безпечний засіб для дезінфекції та санітарної обробки приміщень на об'єктах утримання всіх видів тварин та птиці в їх присутності.
«АМОСАН»- це дезінфікуюча, антибактеріальна підсипка для тваринництва і птахівництва володіє широким спектром антимікробної, антибактеріальної, антивірусної та фунгіцидної дії.
«АМОСАН» знижує мікробну забрудненість приміщень патогенними бактеріями (Haemophilus spp. E. Coli, Staphylococcus aureus, Salmonella spp., Pasteurella spp. ), вірусами (Enterovirus, Coronavirus, Parvovirus, Rotavirus, ), яйцями кокцидій і гельмінтів, проявляє фунгіцидну дію (Aspergillus niger, Aspergillus amstelodami, Aspergillus flavus), відлякує дорослі особини мух, комарів і знищує їх личинки. Володіє прекрасними адсорбуючими властивостями, за рахунок чого знижує вміст вологи в приміщеннях для утримання тварин та птиці, запобігаючи утворенню аміаку і сірководню.
«АМОСАН» є унікальним засобом для дезодорації повітря в присутності тварин і птиці, наповнює повітря приміщень приємним запахом, як для тварин і птахів, так і для персоналу.

«АМОСАН» застосовується у свинарстві -
при обробці новонароджених поросят (для якнайшвидшого загоєння пупка), при проведенні кастрації - присипають рани для більш швидкого загоєння, при обробці зовнішніх статевих органів у свиноматок після опоросу, обробка сосків у свиноматок після годування.
«АМОСАН» застосовується у птахівництві:
при клітковому утриманні птиці - шляхом рівномірного розсипання на транспортерну стрічку порошку, як вручну, так і з застосуванням спеціального розпилювача, при підлоговому утриманні птиці знижує ймовірність захворювання на вірусні респіраторні захворювання, пригнічує розмноження личинок кліщів (в тому числі й червоного кліща)
«АМОСАН» пройшов лабораторні випробування в ДНДКІ ветеринарних препаратів і кормових добавок, Львів (Україна), в Львівському національному Університеті ветеринарної медицини та біотехнології імені С. З. Гжицького і виробничі випробування на свинарських комплексах (Агр0-Овен, Дніпропетровська область, ТОВ «РАЙОК» Львівська область) і ряді птахівничих господарств Львівської та Івано-Франківської областей.
«АМОСАН», як дезінфектант показав високу ефективність при застосуванні:
У свинарських господарствах - за рахунок поліпшення мікроклімату шляхом абсорбції вологості в місцях застосування запобігає виділення аміаку в 3-5 разів, сірководню у 2-3 рази, метану та інших шкідливих виділень і газів, відзначено збільшення приростів на 9-11% та збереженості на 3-5% знищує личинок мух і відлякує дорослих комах. У птахівничих господарствах при вирощуванні бройлерів, відзначено зниження аміаку в 1,5-2 рази, зменшення вологості підстилки, дозволило одержати збільшення приростів на 6-8% і зниження падежу в 2-3 рази. При клітковому утриманні птиці, при обробці стрічкового транспортера, препарат забезпечив зниження вмісту аміаку в повітрі на 25-30%, що призвело до збільшення несучості на 7-9% і збереження на 2-3%. При застосуванні препарату в свинарських і птахівницьких господарствах помітно знизився вміст в підстилці, як грампозитивних, так і грамнегативних бактерій, яєць кокцидій і гельмінтів, знизився вміст грибків і цвілі, помітно покращується травлення у свиней і птиці. При розсипання в місцях утримання відходів життєдіяльності тварин і птахів (гноєсховищах), відзначено зниження виділення аміаку 3-5 разів, зниження виділення сірководню в 5-6 разів, зниження виділення метану в 6-8 разів, при цьому розкладанні відходів та утворенні екологічно чистого біоактивного добрива помітно знизилося вміст грибків і цвілі. Підвищується кількість азоту в отриманому добриві. При застосуванні добрива відбувається суттєве зниження кислотності грунту.
Переваги засобу «АМОСАН»
Застосовується в присутності тварин і птиці
Підвищує резистентність молодняку тварин і птахів
Знижує смертність тварин і птахів
Підвищує продуктивність тварин і птахів
Виключає передачу інфекції при підлоговому утриманні свиней і птиці
Створює можливість проводити ранню відсутність поросят від свиноматок
Зменшує вологість в приміщеннях
Нетоксичний і абсолютно безпечний для тварин і людей
Поглинає аміак, метан, сірководень
Нейтралізує неприємні запахи
Ароматизує повітря в приміщеннях
Не вимагає спеціального обладнання для його застосування
Зменшує використання підстилки
Підвищує вміст азоту в у гної
Застосування:
«АМОСАН» застосовують для дезінфекції і санітарної обробки тваринницьких приміщень, (пташників, корівників, свинарників, вольєрів, розплідників, зоопарків) шляхом рівномірного розсипання порошку на послід, підстилку, стрічкові транспортери та гноєсховища. Також відбувається дезінфекція - санітарно-забійних пунктів та автомобільного транспорту, що використовується для перевезення тварин, птиці, м'яса, м'ясопродуктів, санітарних та комунальних приміщень
Дозування та способи використання.
«АМОСАН» застосовують методом рівномірного посипання поверхні об'єкта що дезинфікується з розрахунку 30-80 г/м2.
Перед введенням тварин у приміщення «АМОСАН» застосовують у дозі 80 г/м2 протягом 2-3 днів, а потім 1 раз на тиждень у дозі 30-40 г/м2 в присутності тварин.
В тваринницьких приміщеннях з глибокою підстилкою, перед її відновленням, рекомендується застосування«АМОСАН» у максимальній дозі 100 г/м2 один раз на тиждень.
Транспортні засоби, що використовуються для перевезення тварин, м'яса, м'ясопродуктів, проходять обробку в дозі 30-40 г/м2 перед початком транспортування.
ДЕЗІНФЕКЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОРМІВ.
Дезінфекція такого обладнання здійснюється шляхом прогону через всю виробничу лінію, починаючи з приймального бункера, по всім транспортерам, маленьким ємкостям до змішувача (дробарки) і далі. Для цого 800 кг пшеничних висівок треба змішати з 150-200 кг препарату «АМОСАН». Для кращого заповнення транспортерної лінії рекомендується використовувати 2-3 тонни такої суміші. Застосування препарату «АМОСАН» з кількома тоннами суміші суттєво збільшує можливість дезінфекції верхніх частин транспортерів та їх кришок з внутрішньої сторони. Вільно розсипанне засіб потрапить також у важкодоступні місця - в лінії ковшових транспортерів, так званих підошов або на дно силосних ям. Для збільшення ефективності дезінфекції та кращого проникнення препарату «АМОСАН» бажано попередньо очистити поверхню від шару пилу, злежаної сировини, корму, тощо. Використана суміш ( висівки + «АМОСАН»)може застосовуватися для виробництва кормів. З метою профілактики шлунково-кишкових розладів у кормі може перебувати від 2 до 8-12 кг «АМОСАНу» на тонну готового корму.
При дезінфекції силосів, бункерів кормовозів краще застосовувати 1,5-2 кг «АМОСАНу»в чистому вигляді і проштовхувати його стисненим повітрям в силос, а потім зібрати залишки та використати їх у корм.
Застереження:
Не допускати нагрівання продукту понад 50°С.
Не застосовувати «АМОСАН» з іншими дезінфікуючими засобами, особливо з каустичною содою, вапном та іншими лужними розчинами.
У разі подразнення очей або епідермісу при проведенні дезінфекції, необхідно промити місце подразнення великою кількістю теплої води.
Препарат нешкідливий для тварин і птахів, коли у невеликих кількостях потрапляє в шлунок разом з кормом.
Препарат не накопичується в організмі (не має періоду каренціі), не впливає на якість тваринницької продукції і є нешкідливим для навколишнього середовища.
Термін придатності - 3 роки.
Зберігання в оригінальній упаковці при температурі від 0С до +25С в сухому місці.
Форма випуску
Засіб фасують у мішки паперові з поліпропіленовою вкладкою по 10,0 кг; 20,0 кг
ТУ У 20.2-2802713893-001:2

Россия
: Крым
21.07.2012 - 20:52
: 67

Судя по инструкции-препарат супер,но гугл по запросу "амосан" ничего похожего не выдал. А кто производитель или продавец? Одним словом где его можно приобрести?

Украина
: Кривой Рог
06.09.2009 - 09:57
: 111
Вовик77 пишет:

Судя по инструкции-препарат супер,но гугл по запросу "амосан" ничего похожего не выдал. А кто производитель или продавец? Одним словом где его можно приобрести?

Производителя и продавца вличку ато админы забанят за рекламу.

Россия
: Ставропольский край.Г.Георгиевск
03.12.2012 - 18:41
: 944

Доброе время суток,уваж.,птицеводы! Моим бролям уже 5 сутки ,сначало вешал лампу 150 ват ,сейчас 75 ,в помещении 20 и не поймушь вроде не мурзнут а лапки кое у кого холодные это нормально? И с какого дня выключать свет ,многие рекомендуют ,на 6-5 часов а вот с какого дня не говорят?

Россия
: г.Севастополь
06.12.2011 - 21:15
: 9013
"sasazarev" пишет:

Вообще то 20* для пятидневных это холодно.
Есть такая таблица.Не скажу уж,что придерживаюсь точь в точь,но до 10 дней соблюдаю строго.Термометр лежит прямо на подстилке,только не под самой лампой.а немного в сторонке,там где кормушка и поилка.

Температурный режим.
0-2 дня=34*-33*
3-6д=33*31*
7-9д=31*-29*
10-15д=29-27*
16-20=27-25*
22-30д=25-23*
31--37д=23-21*
38 и более=19-18*
Свет не выключаю вовсе,просто после 24 дня,когда перевожу из клетки в сарай,там горит "экономка".
По поводу холодных лапок.Это очень плохо.маленьким цыплятам важнее вначале тепло снизу,а не сверху.Поэтому пока маленькие подстилаю им войлок и куски драпа.меняю часто.Конечно это нудно и надоедает,и не для выращивания тысячами,но с сотней можно повозиться.Тем более оно окупится.Падеж малышей в основном от застуженых животиков в первые дни.

Россия
: Ставропольский край.Г.Георгиевск
03.12.2012 - 18:41
: 944

Ну под лампой у меня 30...а когда 150лампа стояла 36 и более ,открывали клювы и бежали пить по этому сменил на 75.Незнаю я со второго дня уже ничего не стелю,спят на сетке ,боюсь до 10 дня они на этой подстилки какашек наедяться ,если конечно каждый час не менят .Такой возможности нет!

РОССИЯ
: ТЕРНОВКА ВОР.ОБЛ.
25.01.2010 - 21:11
: 155

Здрасте всем.Люди добрые не подскажите где можно круглый год закупать цыплят желательно суточных в радиусе черноземья.А то на рынке уже подрощенные остались и то скоро кончатся.

Россия
: г.Севастополь
06.12.2011 - 21:15
: 9013
"Igoreks" пишет:

Интернет вам в помощь.
Набираете-"купить цыплят бройлеров "и название региона.

Лично у нас сразу куча адресов выскакивает.Там и телефоны контактные сразу можно и позвонить.

РОССИЯ
: ТЕРНОВКА ВОР.ОБЛ.
25.01.2010 - 21:11
: 155

Вот оно и куча, а толку маловато-на форуме живые люди и имеющие опыт и желание поделиться этим опытом если оно присутствует.А в остальном только и остаётся воспользоваться вашим советом-и на том спасибо.

Россия
: Ставропольский край.Г.Георгиевск
03.12.2012 - 18:41
: 944

начали погибать цыплята ,один ночью ,сейчас еще один доходит.Уних как бы сыроватые животики и потертые от пуха! Этого я и не пойму об сетку что ли,ведь помет проваливаеться ,видно правильны ваши слова лучше до 10 дней ветошь стилить а может не в этом причина,подскажите? Пропаивал 4 дня Эндрофлоксаном 10% сейчас 2-ой день чиктоником ,на сетке ,температура 32гр пад лампой,все были бодрые шустрые cry

: Москва
28.03.2012 - 12:17
: 1960

У нас суточные на сетке 10х12мм толщина 2,5мм и все ок. Ничего не стелем... А какое расстояние у ваших от сетки до поддона? Может усракали до верху? Дохнуть могут от аммиака - убирайте почаще и вентиляция и еще раз вентиляция

Самые популярные темы

Топ20 в других разделах