Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 108 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
donagronom пишет:

А я в этом году его родимого больше миллиона заплатил.

заплатили вы разницу между налоговыми обязательствами и налоговым кредитом.
А сколько у вас налогового кредита за год было?

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fgrubin пишет:

donagronom пишет:

А я в этом году его родимого больше миллиона заплатил.

заплатили вы разницу между налоговыми обязательствами и налоговым кредитом.

А сколько у вас налогового кредита за год было?

А может Вам ещё и ключи от квартиры где деньги лежат? Считать нужно всё в сумме. Если будет рынок земли, то для меня новая система в чем-то будет даже лучше старой, если не будет то несколько хуже.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
donagronom пишет:

придется обналичивать крупные суммы для выкупа земли, а официальная обналичка при новой системе НДС значительно подешевеет, что тоже плюс

Вижу, что вы тоже не понимаете, что такое НДС.
Обналичка для вас подешевеет ровно на столько, на сколько подешевеет ваша продукция laugh
В итоге, после обналички, вы получите те же деньги.
Но есть один момент, весь ваш налоговый кредит, который сегодня уменьшает вам налоговые обязательства, увеличит ваши затраты и уменьшит прибыль!
Вы просто меньше будете зарабатывать!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Знакомый фермер с Киевской области дал такие цифры:
Земли в обработке 1000 га, налоговый кредит за 2018 год - 3,3 млн. грн.
Вот по новым инициативам прибыль у него уменьшится на 3.3 млн. грн.
А доходы останутся те же, ибо у нас будет цена без НДС и накручивать сверху 20 % не будет оснований, а главное, не будет покупателей, которые уплатят нам больше, чем цена без НДС.

Кто хочет узнать, какая будет разница цен с НДС и без НДС, можете узнать у того же Нибулона, сколько он вам заплатит за зерно при покупке как у плательщика НДС (об этом можно узнать на сайте) и сколько заплатит при покупке у неплательщика НДС.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Я уже давно всем говорю, что сельхозпроизводителям, которые продают свое зерно покупателям плательщикам НДС (а это все покупатели, окромя простых физлиц), не выгодно быть неплательщиком НДС.
За исключением небольших с/г производителей, которые могут найти на рынке удобрения, СЗР, семена, запчасти за нал и дешевле.
И технику они в основном покупают на вторичном рынке за нал.
И зачастую СЗР за пол цены, ворованные конечно.
И даже удобрения за полцены умудряются иногда находить, но это уже не часто.

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fgrubin пишет:

donagronom пишет:

придется обналичивать крупные суммы для выкупа земли, а официальная обналичка при новой системе НДС значительно подешевеет, что тоже плюс

Вижу, что вы тоже не понимаете, что такое НДС.

Обналичка для вас подешевеет ровно на столько, на сколько подешевеет ваша продукция [изображение]

В итоге, после обналички, вы получите те же деньги.

Но есть один момент, весь ваш налоговый кредит, который сегодня уменьшает вам налоговые обязательства, увеличит ваши затраты и уменьшит прибыль!

Вы просто меньше будете зарабатывать!

У Вас никто ничего не понимает. Деньги я получу теже, но геморроя уменьшиться. А сою Вы посчитали, которой у меня половина площадей? По которой уже возврата экспортерам нет, а налоговые обязательства возникают, а при новой системе налоговые обязательства исчезают.
У Вас то соя зачастую, как монокультура идет. Вам на данном этапе как раз новая система выгодней. lol

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Вы просто меньше будете зарабатывать!

Не будем паниковать раньше времени, может еще и не примут. За 3 года платником ПДВ уже и подзабыл тот кошмар с "левыми" ДТ, МУ и СЗР.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
donagronom пишет:

Деньги я получу теже, но геморроя уменьшиться.

Нет, не те же, а меньше.
Если взять полный цикл, от начала выращивания зерна , до ее реализации, то по итогу, мы получим меньше ровно на сумму налогового кредита с производственных факторов.
И эта сумма будет где-то от 2 до 4, а то и 5 тысяч грн на гектар.

Спросите у Вольдемара, а почему он решил зарегистрироваться плательщиком НДС. В чем "сметанка", как он говорит?

Украина
: Еланецкий р-н
12.08.2015 - 10:34
: 271

В мене в родича ФГ із 50 га,і він платник ПДВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
donagronom пишет:

А сою Вы посчитали, которой у меня половина площадей? По которой уже возврата экспортерам нет, а налоговые обязательства возникают, а при новой системе налоговые обязательства исчезают

Сейчас на рынке сои все очень сложно. Налоговые обязательства возникают у нас, но мы получаем и налоговый кредит. И главное, наши налоговые обязательства нужны переработчикам сои, они продолжают закупать сою по двум ценам, у плательщиков НДС покупают с НДС, вчера вот с Кропивницкого озвучили 10 тыс. грн. за тонну и у не плательщиков НДС покупают НДС по 8400.
По предлагаемой новой системе мы все фактически станем неплательщиками НДС и будем переработчикам продавать по 8400. При этом налоговый кредит увеличит наши затраты.
Так же, сегодня мы можем таки, при большом желании, самостоятельно экспортировать сою по нулевой ставке НДС и получить свой налоговый кредит. Большие сельхозпроизводители таки экспортируют свою сою в этом сезоне.
По "новой" системе мы уже не сможем экспортировать по нулевой ставке и получать свой налоговый кредит.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Василь Сергійович пишет:

В мене в родича ФГ із 50 га,і він платник ПДВ.

в мене 50 га і я за цей сезон мав близько 100 тисяч податкового кредиту. І це при тому, що я не придбавав собі ніякої техніки.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

на 40 га обрабатываем земли, сметанка в "нэ мала баба клопоту, купила порося!"

А мене не запитували, чи хочу я бути платником ПДВ, в свій час всі автоматично стали платниками ПДВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

fgrubin пишет:

Вы просто меньше будете зарабатывать!

Не будем паниковать раньше времени, может еще и не примут. За 3 года платником ПДВ уже и подзабыл тот кошмар с "левыми" ДТ, МУ и СЗР.

Думаю, шо цієї дурні не приймуть, але потрібно щоб всі чітко розуміли наслідки запровадження цих ініціатив і треба бути готовим до відстоювання своїх інтересів.
Не виключено, що завтра такий лист прийде і до фермерів на погодження, наприклад, в асоціацію, то потрібно чітко заявити свою позицію.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

на 40 га обрабатываем земли, сметанка в "нэ мала баба клопоту, купила порося!

Как раз на небольших площадях и сложно выжить работая за "полударом". Хотя сытому понять голодного. И что даже 100 000 грн для мелких довольно приличные деньги.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

в мене 50 га і я за цей сезон мав близько 100 тисяч податкового кредиту. І це при тому, що я не придбавав собі ніякої техніки.

Уточнюю, я минулого року продав врожай за два роки, навесні продавав врожай 2017 року (пшениця та соя), а восени продав врожай 2018 року (соя) і при цьому я закривав свої податкові зобов'язання податковим кредитом в загальній сумі 211 тис. грн.
І це без придбання техніки, яке б могло додати ще 100 тис. гривень податкового кредиту.

То рахуйте самі, є тут "сметанка" чи таки "нэ мала баба клопоту, купила порося!"

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Как раз на небольших площадях и сложно выжить работая за "полударом". Хотя сытому понять голодного. И что даже 100 000 грн для мелких довольно приличные деньги.

В тебе також 100 тисяч за сезон набирається ПК?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Є ще один цікавий момент, справа в тому, що діюче законодавство передбачає коригування податкового кредиту по придбаним основним фондам, якщо вони починають використовуватись у неоподатковуваних операціях.
Наприклад, сьогодні чи вчора, ми придбали трактор, комбайн, сівалку.... з ПДВ і віднесли його на податковий кредит, а завтра починаємо використовувати для виробництва продукції, що звільнена від оподаткування, то прийдеться все те ПДВ повернути назад в бюджет
dread

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

є тут "сметанка"

Просто тем у кого земли несколько сотен гектар те 600- 700 тыс. грн. ПДВ на фоне общих доходов абсолютно не критичны. Отсюда и пренебрежительное

waldemar пишет:

Спиридон пишет:
на 40 га обрабатываем земли, сметанка в "нэ мала баба клопоту, купила порося

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

В тебе також 100 тисяч за сезон набирається ПК?

Только делаю бугалтерию, но думаю намного больше.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Просто тем у кого земли несколько сотен гектар те 600- 700 тыс. грн. ПДВ на фоне общих доходов абсолютно не критичны. Отсюда и пренебрежительное

вище я вказував:

fgrubin пишет:

Знакомый фермер с Киевской области дал такие цифры:
Земли в обработке 1000 га, налоговый кредит за 2018 год - 3,3 млн. грн.

Заяви на отримання бюджетної субсидії в сумі 30 тисяч грн подавали у нас навіть ФГ з кількома сотнями гектарів в обробітку, а ви кажете 600 - 700 тисяч це не гроші dntknw
Подавали заяву на 30 тисяч навіть ті люди, що мають у власності одночасно агрофірму з тисячами гектарів землі, а також ФГ на 250 га smile3

При гарному врожаї та капіталовкладеннях в новий трактор, сівалку, оприскувач.. податковий кредит на моїх 50 га може досягати інколи навіть 400 тисяч грн. на рік, а у фермерів на 300 га то навіть більше 2 млн. грн.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Бачу діскусія про вигідність ПДВ продовжується . Хочу показать на цифрах скільки можна заробить чи зекономить на ПДВ .
.Олександр напиши скільки у тебе , скажем на твоїй сої , в середньому виходить на один га. : 1. всього витрат , 2. податкового кредиту 3. податкових зобовязать . І яка середня урожайність .

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Ще якби для наглядності щоб не було темних пятен ти написав всього витрат в їх розрізі по основних статтях

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Можна взять тільки статті матеріальних витрат в яких приймає участь ПДВ.1. посівмат 2. добрива 3. ЗЗР 4. ПММ .5.запчастини

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Куркин пишет:

Бачу діскусія про вигідність ПДВ продовжується . Хочу показать на цифрах скільки можна заробить чи зекономить на ПДВ .

Вигіднісь ПДВ як раз в тому, що його можна не сплачувати. Ну майже не сплачувати smile3
Продавши продукцію на 1 200 000 грн - треба і купити

Куркин пишет:

матеріальних витрат в яких приймає участь ПДВ.1. посівмат 2. добрива 3. ЗЗР 4. ПММ .5.запчастини

- на 1 200 000 грн. І в цьому випадку - ми отримуємо за зерно максимальну ціну, нічого не винні в бюджет, і забезпечуємо господарство всим необхідним. Загвоздка тільки в тому - що баланс ПДВ рахується кожен місяць, тобто треба продавати весь рік потроху, і відповідно купувати теж. Де брати в цьому випадку готівку - пояснювати не буду smile3 .

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711

Звичайно ж якщо з цієї продажі одразу сплатити 200 тисяч в бюджет - то привабливість ПДВ суттєво падає... cry

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

Вигіднісь ПДВ як раз в тому, що його можна не сплачувати. Ну майже не сплачувати
Продавши продукцію на 1 200 000 грн - треба і купити

Уже води достатньо . Олександр ти щось довго думаєш, мабуть піду відпочину тоді продовжим говорить цифрами . Можить кожен бажаючий написать свої показники з розрахунку на один га .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Наразі нема часу писати, але ось головне:

fgrubin пишет:

Уточнюю, я минулого року продав врожай за два роки, навесні продавав врожай 2017 року (пшениця та соя), а восени продав врожай 2018 року (соя) і при цьому я закривав свої податкові зобов'язання податковим кредитом в загальній сумі 211 тис. грн.
І це без придбання техніки, яке б могло додати ще 100 тис. гривень податкового кредиту.

Додам ще, що в бюджет я сплатив за всі ці продажі 56 тисяч ПДВ, а загальна сума податкових зобов'язань становила 267 тисяч грн.
Ще раз:
Податкові зобов'язання за всю продукцію - 267 тис. грн.
податковий кредит (насіння, добрива, ЗЗР, паливо, запчастини, послуги...) - 211 тис. грн.,
різницю 56 тис. грн. сплатив в бюджет.

У випадку, якщо б я продавав все це, як неплатник ПДВ, то отримав би від покупців (Нібулон та ГПЗ) на 267 тис. грн. менше коштів, хоча й не сплатив би в бюджет 56 тис. грн.
Але головне, я не добрав би 211 тис. грн., що дорівнює моєму податковому кредиту.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

Звичайно ж якщо з цієї продажі одразу сплатити 200 тисяч в бюджет - то привабливість ПДВ суттєво падає...

Нічого страшного, прокредитуєте трохи бюджет, пізніше щось потрібне придбаєте і отримаєте податковий кредит, а потім зі слідуючих продаж закриєте його податковими зобов'язаннями.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Куркин пишет:

Можить кожен бажаючий написать свої показники з розрахунку на один га .

Сумнівна вигода від ПДВ для фг нівелюється дуже уважним ставленням до тебе податкових органів...Я чесно кажучи не розумію власників невеликих господарств які беруться за ПДВ .... Якби не державні землі в оренді я б взагалі перейшов в одноосібники скасувавши навіть ФОП і давайте не будемо з себе робити моралістів стосовно наповнення місцевого бюджету я багато років чим міг допомагав своєму селу (смітники загортав бульдозером, сніг чистив зимою, транспортні послуги, посильні матеріальні допомоги, підписували соціальну угоду з С/радою і т.д. і т.п.) думаєте хтось це оцінив коли мені потрібна була допомога від нашої місцевої ради? Так само потрібно і наповнювати бюджет - по максимуму приховувати все що можна. Ви тут говорите про відпрацювання якихось програм, відстоювання своїх інтересів, страйки - таке враження, що я живу в іншій країні -Ви реально вважаєте що будете почуті чи взагалі комусь потрібні????? - працюємо мовчки поки є така можливість і щось заощаджуємо перед відкриттям ринку землі, що буде завтра в нашій країні знає тільки Бог.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Vavis пишет:

Сумнівна вигода від ПДВ для фг нівелюється дуже уважним ставленням до тебе податкових органів...Я чесно кажучи не розумію власників невеликих господарств які беруться за ПДВ .... Якби не державні землі в оренді я б взагалі перейшов в одноосібники скасувавши навіть ФОП і давайте не будемо з себе робити моралістів стосовно наповнення місцевого бюджету я багато років чим міг допомагав своєму селу (смітники загортав бульдозером, сніг чистив зимою, транспортні послуги, посильні матеріальні допомоги, підписували соціальну угоду з С/радою і т.д. і т.п.) думаєте хтось це оцінив коли мені потрібна була допомога від нашої місцевої ради? Так само потрібно і наповнювати бюджет - по максимуму приховувати все що можна. Ви тут говорите про відпрацювання якихось програм, відстоювання своїх інтересів, страйки - таке враження, що я живу в іншій країні -Ви реально вважаєте що будете почуті чи взагалі комусь потрібні????? - працюємо мовчки поки є така можливість і щось заощаджуємо перед відкриттям ринку землі, що буде завтра в нашій країні знає тільки Бог.

Сказано просто, ясно і чесно. yes3