Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 112 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

мне интересно создать фг или сфг или фоп но с ндс. желательно что бы поменьше бухгалтерии.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

желательно что бы поменьше бухгалтерии.

Тоді ФОП 3 група, але як вести облік ФОПа 3 групи та ще й платника ПДВ, я наразі точно не скажу.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

а чем будет отличаться фоп от фг .. семейное фг от юр фг.....

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

ФГ юрособа платник ПДВ зобов'язане вести бухоблік за принципом подвійного запису (дебет-кредит)

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

А як що, у господарстві не буде своєї техніки, він не зможе списати ту ж куплену соляру, що з НДС.

В оренду чи позичку можна передати

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

https://yrin.com/edinyj-nalog-dlya-predprinimatelej-spd-fop.html#zapret1 Саша Рубин а что Вы скажете по пункту В главы Порядок ведения учета и составления отчетности.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176
Спиридон пишет:

fgrubin пишет:

В оренду чи позичку можна передати

і мати ще більше головної болі.

там просто пишется договор а передачу в безоплатную аренду трактора и прочей сх техники. если передача платная то придется платить пдфо с сумы денег за аренду

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Андрей и пишет:
там просто пишется договор а передачу в безоплатную аренду трактора и прочей сх техники

Вряд чи то пройде

Обоснуйте. http://business-help.if.ua/news/60

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
waldemar пишет:

Спиридон пишет:

Андрей и пишет:

там просто пишется договор а передачу в безоплатную аренду трактора и прочей сх техники

Вряд чи то пройде

Обоснуйте. http://business-help.if.ua/news/60

Проходит. Только договор должен быть нотариально заверенный.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

https://yrin.com/edinyj-nalog-dlya-predprinimatelej-spd-fop.html#zapret1 Саша Рубин а что Вы скажете по пункту В главы Порядок ведения учета и составления отчетности.

Про це ?

Предприниматели, которые платят единый налог освобождены от уплаты:
а) налога на доходы физических лиц по тем видам доходов, которые получены от ведения хозяйственной деятельности и по ним уплачен единый налог;
б) НДС по всем видам деятельности (кроме СПД, которые добровольно зарегистрировались плательщиками НДС);
в) налога на землю по земельным наделам, которые задействованы для ведения предпринимательской деятельности;
г) сбора на развитие садоводства, виноградарства и хмелеводства.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

да про этот пункт В

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Та так і повинно бути.
Але на місцях можуть бути перегиби, потрібно доказувати, що земля задіяна в підприємницькій діяльності.

Треба запитати присутніх ФОПів, як у них зі сплатою ПДФО з земльних ділянок, що належать їм на праві власності

Тут ще ж момент, мова йде про землю, що належить саме ФОПові, а от якщо то земля дружини буде, то вже питання.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

І не треба думати, що неплатники ПДВ не сплачують той ПДВ.
Як раз вони сплачують його, як кінцеві споживачі, сплачують вони його постачальникам у складі ціни за виробничі фактори!
Якщо вся країна перебуває на сплаті ПДВ, а ти неплатник ПДВ, то ти кінцевий споживач і платиш його по повній програмі!

В той час, як фермер платник ПДВ, не є кінцевим споживачем і сплачує ПДВ у підсумку лише з ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
donagronom пишет:

Только договор должен быть нотариально заверенный.

Кроме позички автомобилей.

Спиридон пишет:

всё верно. Только аренда не может быть безоплатной.

Внимательно читайте и не вводите народ в заблуждение. Какая аренда? Речь о договоре позички, а она как раз должна быть в обязательном порядке безоплатной.

Украина
: Бобринец
25.12.2009 - 15:42
: 649
Андрей и пишет:

техника своя есть. от бороны до комбайна. просто стоимость реализации продукции существенная. то ли сдать сейчас семку по 7950 на прометее или 10150 там же но с ндс.

Allseeds сейчас уже 11000 грн дает зв 45% масло на сирую.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Спиридон пишет:

Так шо, хлопці, особливо у кого малі об'єми землі в обробітку думайте і рішайте. Бо як на мене, краще синиця в руках чим журавель в небі.

Та оце ж і думаю.Маю зараз 15 паїв-проводжу їх як одноосібників,загалом 100 га-сплачую раз в рік ПДФО та податок за га в сільраду.Приблизно грошовий оборот підрахував десь біля 1 млн, витрат піде на гсм, посівмат і т.д. десь 500 000 грн.Значить і здавати продукцію потрібно на 500 000 по безналу,а все інше за нал?
Але щось так думаю що Спиридон правий-не хочеться лізти щось мені в ФОПи scratch_one-s_head

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сергей1970 пишет:

Приблизно грошовий оборот підрахував десь біля 1 млн, витрат піде на гсм, посівмат і т.д. десь 500 000 грн.Значить і здавати продукцію потрібно на 500 000 по безналу,а все інше за нал?

Якщо порівняти продаж зерна за чорну готівку по Ф2 і продаж ФОПом на 3 групі ЄП бо білому по безготівці з ПДВ, то на виході ви матиметеме практично ті самі кошти. Але ФОП платник ПДВ матиме подаковий кредит біля 100 тисяч гривень (в залежності, як ви рахували ті 500 тисяч, з врахуванням ПДВ чи без, і свою виручку 1 млн., це виручка по цінам без ПДВ чи з ПДВ)
Тому сенсу продавати за чорну готівку нема!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сергей1970 пишет:

Та оце ж і думаю.Маю зараз 15 паїв-проводжу їх як одноосібників,загалом 100 га-сплачую раз в рік ПДФО та податок за га в сільраду.

Сергей1970 пишет:

Але щось так думаю що Спиридон правий-не хочеться лізти щось мені в ФОПи

Ви ж не забувайте, наразі ви займаєтесь незаконною підприємницькою діяльністю!
І при великому бажанні влади, у вас можна конфіскувати ваші засоби виробництва: трактори, комбайни... а також зерно, яке лежить у вашому складі.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
fgrubin пишет:

Ви ж не забувайте, наразі ви займаєтесь незаконною підприємницькою діяльністю!
І при великому бажанні влади, у вас можна конфіскувати ваші засоби виробництва: трактори, комбайни... а також зерно, яке лежить у вашому складі.

Взагалі я одноосібник і маю 5,35 га-крапка.І всі родичі теж одноосібники,

fgrubin пишет:

І при великому бажанні влади

То нехай влада доказує це все,що майже не реально-ці страшилки для кого?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сергей1970 пишет:

То нехай влада доказує це все,що майже не реально-ці страшилки для кого?

Це я вас не лякаю, а розказую по факту суть того, чим ви наразі займаєтесь. І ви чомусь не боєтесь цього dntknw Не лякані мабуть smile3
Але чомусь боєтесь зареєструватись ФОПом dntknw
Оцих страшилок ви чомусь боєтесь:

Спиридон пишет:

Ага. Ще одна фігня. Вчора в податковій шепнули. Зараз уже років з п'ять наче канікули на перевірки. Воно наче й добре. Але якщо раніше, при перевірці податкова брала документи за останніх три роки, то тепер їм дали вказівку брати за останніх сім. Так шо канікули канікулами, а можливість податківців найти за шо штраф впаяти стала ще більшою. Так шо, хлопці, особливо у кого малі об'єми землі в обробітку думайте і рішайте. Бо як на мене, краще синиця в руках чим журавель в небі. Кожен платіж в бюджет, має свій срок. На день запізнився, маєш головну біль.А якщо все будеш робити сам, і бухгалтерію і в тракторі та на комбайні сам, то вірогідність того шо в бухгалтерії щось зробиш невчасно зростає до 100%.

А оцих не боєтесь:

fgrubin пишет:

Ви ж не забувайте, наразі ви займаєтесь незаконною підприємницькою діяльністю!
І при великому бажанні влади, у вас можна конфіскувати ваші засоби виробництва: трактори, комбайни... а також зерно, яке лежить у вашому складі

Де логіка, тут боюсь, тут не боюсь dntknw

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
fgrubin пишет:

Але чомусь боєтесь зареєструватись ФОПом

tomato Не боюся-був ФОПом 5 років-закрився і перехрестився,тому що

Спиридон пишет:

.А якщо все будеш робити сам, і бухгалтерію і в тракторі та на комбайні сам, то вірогідність того шо в бухгалтерії щось зробиш невчасно зростає до 100%.

Це вже ми проходили dont -а хто сильно хоче договору аренди-будь ласка-оформлю на дуже близького родича hi

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Багато ума не треба бути ФОПом на 2 групі, там обліку витрат нема взагалі.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А загалом, навіть якщо хтось заховався в "тіні" і не сплачує практично жодних податків, то вас держава і там дістала, бо:

fgrubin пишет:

І не треба думати, що неплатники ПДВ не сплачують той ПДВ.

Як раз вони сплачують його, як кінцеві споживачі, сплачують вони його постачальникам у складі ціни за виробничі фактори!

Якщо вся країна перебуває на сплаті ПДВ, а ти неплатник ПДВ, то ти кінцевий споживач і платиш його по повній програмі!

В той час, як фермер платник ПДВ, не є кінцевим споживачем і сплачує ПДВ у підсумку лише з ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ

В вашому випадку ви оплачуєте до 100 тисяч грн. ПДВ з виробничих факторів, бо ПДВ це непрямий податок, який сплачує кінцевий споживач.
Всі неплатники ПДВ, як в тіні, так і на світлі, це фактично кінцеві споживачі!

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Сергей1970 пишет:

fgrubin пишет:

І при великому бажанні влади

То нехай влада доказує це все,що майже не реально-ці страшилки для кого?

За статуси в фейсбуці наша влада "садить", а ви говорите, що не реально за незаконну підприємницьку діяльність притягнути.. Просто ще не час, ще, мабуть, є з кого крупнішого потягти, до дрібних ще руки не "доходять", нецікаві, поки що......

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Vavis пишет:

що не реально за незаконну підприємницьку діяльність притягнути

Може й реально-не знаю,але в нашій громаді знаю десятка два одноосібників які обробляють від 5 до 10 паїв своїх родичів ,кумів і т.д.-і ще ні одного не притягнули smile3
Поки буде статус одноосібника-поки таке й буде.

Vavis пишет:

наша влада "садить"

-приклад будь ласка кого "посадили" shok

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
fgrubin пишет:

Багато ума не треба бути ФОПом на 2 групі, там обліку витрат нема взагалі.

Від слова "зовсім" )))

fgrubin пишет:

Треба запитати присутніх ФОПів, як у них зі сплатою ПДФО з земльних ділянок, що належать їм на праві власності

За 2 пая які у мене у власності - не сплачую ні подоходний ні земельний.

Сергей1970 пишет:

Це вже ми проходили -а хто сильно хоче договору аренди-будь ласка-оформлю на дуже близького родича

Тільки "родич" повинен бути хоча б ФОПом. Зараз з офіційно офермленими договорами - можуть бути питання.
По родичах - саме страшне це заздрість. Подивиться що в тебе все добре і "на зло кондуктору" - передать паї іншому "родичу"...

Украина
: с. Золотые Пруды
07.12.2011 - 12:28
: 528

>там просто пишется договор а передачу в безоплатную аренду трактора и прочей сх техники

Вряд чи то пройде. Так само як не пройде договір про бесплатні послуги сосіда з своїм трактором мому господарству.

<Для этого регистрируйте сільськогосподарський обслуговуючий кооператив и сусіда в члени кооператива включіть і надавайте безплатні послуги всім членам кооперативу

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fermer_ua пишет:

За 2 пая які у мене у власності - не сплачую ні подоходний ні земельний.

good

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176
fgrubin пишет:

fermer_ua пишет:

За 2 пая які у мене у власності - не сплачую ні подоходний ні земельний.

[изображение]

расскажите по подробней. фг или фоп. ндсник или нет. что платите...... есв процент от товарооборота. очень интересно.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

вот к примеру за те пять паев что я обсуждал на днях мы платим 5965 грн пдфо 497грн воен збора и 4551грн зем податку итого 11013грн. здача урожая за нал. считаем примерный урожай 15 га пшеницы по 30ц урожай 45 тон 15га ячменя по 30ц урожай 45тон. 15гасемки по 15ц урожай 22,5тон. сдаем 90 тон зерновых по 3тыс грн выручка 270 тыс грн. 22,5тон семки по 8тыс грн выручка 180 тыс грн итого выручка за год 450 тыс грн. разница нала и безнала с ндс на зерновых примерно 1000 грн на тоне. семки примерно 2000 грн на тоне. недобор денег 90 плюс 45 равно 135 тыс грн. итого выручка продажи этого урожая в безнале с ндс 585 тыс грн. вопрос сколько из этого всего нужно заплатить ндснику налогов есв и прочих платежей. что останется из тех лишних 135 тыс грн фермеру или фопу . цены и расчеты примерные. не судите строго.