Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 106 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Подивіться на різницю в ціні: у нас на заводі ціна сої з ПДВ 9800, а по Ф2 7200.
Який ідот буде продавати за 7200?

Завжди різниця цін була 10 % а не 20 %.

fgrubin пишет:

Я веду мову за різницю (32,2 млрд. грн.) між бюджетним відшкодуванням ПДВ експортерам зерна та олії (57,4 млрд. грн.) та сумою ПДВ (25,2 млрд. грн.), яку сплатили в бюджет виробники зерна та олії.
На цю різницю ніяк не впливають чорні схеми продажу сої.

В експортерів своє сальдо рахунку № 64 (по розрахунках пдв ) , а у виробників своє . Якщо це змішати в одному котлі то вийде хтозна що.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Завжди різниця цін була 10 % а не 20 %.

У нас безготівка наразі 9800-9900, а ну ж найди мені ціну по Ф2 за мінусом 10 % (8800-8900) hi
Найбільша ціна по Ф2, яку я чув, це 7800, а це мінус 25 %.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

В експортерів своє сальдо рахунку № 64 (по розрахунках пдв ) , а у виробників своє . Якщо це змішати в одному котлі то вийде хтозна що.

Так ДФС у своєму листі все змішує до купи і маніпулює цифрами.

Наразі Сиситема Електронного Адміністрування ПДВ не дає можливості шахраювати.
Не можливо просто так, купити по Ф2 зерно, потім через якусь одноденну фірму-прокладку намалювати ПДВ і потім отримати відшкодування з бюджету.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

У нас безготівка наразі 9800-9900, а ну ж найди мені ціну по Ф2 за мінусом 10 % (8800-8900)
Найбільша ціна по Ф2, яку я чув, це 7800, а це мінус 25 %

Я не знаю які ціни на сьогодні, але різниця в 10 % була завжди. І по урожайності сої, коли я здавав в статистику звіт про збір урожаю і запитував яку урожайність сої показують виробники , то мені сказали що 12 цнт. з га. А ти віриш в що середня могла бути 26 цнт. га. , я не вірю.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

-29

Куркин пишет:

І по урожайності сої, коли я здавав в статистику звіт про збір урожаю і запитував яку урожайність сої показують виробники , то мені сказали що 12 цнт. з га

Буде інфа зі статистики по врожайності саме на підставі 29-сг. Валовий збір 4,4 млн. тонн, посівні площі також відомі.
Виробникам платникам ПДВ нема сенсу продавати по Ф2 зерно, а той хто продає втрачає дуже багато.
Можливо ховають врожайність фермери, які є неплатниками ПДВ dntknw

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
fgrubin пишет:

Можливо ховають врожайність фермери, які є неплатниками ПДВ

І багато таких? Якщо не платник пдв - то це тільки третя група і то там можуть бути і платники і не платники. Другій групі побарабану. Не вказуєм не те що врожайність а навіть культуру...

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Виробникам платникам ПДВ нема сенсу продавати по Ф2 зерно, а той хто продає втрачає дуже багато.

Розрахунок по обналічці грошей не буду приводить, ну це так не завжди .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Якщо б всі продажі велись по білому, то це б не змінило б різниці між між бюджетним відшкодуванням ПДВ експортерам зерна та олії та сумою ПДВ, яку сплатили в бюджет виробники зерна та олії.
Тому, що в країні виробляється 70 млн тонн зерна, а експортується 50 млн.
Якби було співвідношення інше, наприклад, 50 млн це внутрішнє споживання, а 20 млн експорт, то різниця була б на користь бюджету. Але, де ж тоді Україна брала б валюту?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Якщо б всі продажі велись по білому, то це б не змінило б різниці між між бюджетним відшкодуванням ПДВ експортерам зерна та олії та сумою ПДВ, яку сплатили в бюджет виробники зерна та олії.
Тому, що в країні виробляється 70 млн тонн зерна, а експортується 50 млн.
Якби було співвідношення інше, наприклад, 50 млн це внутрішнє споживання, а 20 млн експорт, то різниця була б на користь бюджету. Але, де ж тоді Україна брала б валюту?

Окрім того, виробники зерна та олії сплачують в бюджет податок з ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ!!! І ця додана вартість не 100 % від ціни продукції, бо існують виробничі витрати.
Окрім того, виробники зерна та олії і самі безпосередньо експортують свою продукцію за нульовою ставкою ПДВ і відповідно отримують бюджетне відшкодування ПДВ, яке було сплачене постачальникам виробничих факторів (добрива, ЗЗР, паливо, техніка....), і тому також за рахунок цього виникає різниця (32,2 млрд. грн.) між бюджетним відшкодуванням ПДВ експортерам зерна та олії (57,4 млрд. грн.) та сумою ПДВ (25,2 млрд. грн.), яку сплатили в бюджет виробники зерна та олії.

Уявімо собі ситуацію, коли в Україні зерно не споживається, його виробляє лише один великий монопольний виробник і це все на 100 % експортується на зовнішні ринки, тим же виробником.
Який би тут був розклад.
В бюджет би взагалі б нічого не потрапило від виробника, бо діє ж нульова ставка ПДВ при експорті, а з бюджету цьому виробнику повернули б все ПДВ, яке він сплатив своїм постачальникам за виробничі фактори.
І щоб тоді ДФС писало про причини різниці?

Ото ж бо. По іншому і бути не може в країні, яка залежна від експорту і від імпорту також.
Якщо хтось запропонує не відшкодовувати ПДВ цьому експортеру, то це закінчиться тим, що собівартість зерна збільшиться на суми ПДВ і можливо діяльність його стане збиткова.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Уявімо собі ситуацію, коли в Україні зерно не споживається, його виробляє лише один великий монопольний виробник і це все на 100 % експортується на зовнішні ринки, тим же виробником.
Який би тут був розклад.
В бюджет би взагалі б нічого не потрапило від виробника, бо діє ж нульова ставка ПДВ при експорті, а з бюджету цьому виробнику повернули б все ПДВ, яке він сплатив своїм постачальникам за виробничі фактори.
І щоб тоді ДФС писало про причини різниці?

Дуже вдачний приклад . Чим білше імпортується і чим більше продається товарів всередині країни платниками пдв за тіньовими зхемами , щоб не платити по всіх своїх зобовязаннях, а лише тільки тих , що покриваються податковим кредитом , тим ця різниця і буде більшою.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Імпорт у нас переважає над експортом, це за офіційними даними, тому сплата ПДВ при імпорті за ставкою 20 % переважає над сумами бюджетного відшкодування експортерам.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Якщо ж приберемо оподаткування ПДВ взагалі, ми знищимо філософію доданої вартості як такої.Я обома руками за. Потрібно взагалі знищить це пдв яким маніпулірують казнокради , зробить як було при ссср.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А що взамін? Податок з обороту?
Так щось ФОПи не поспішають переходити на 3 групу.
Ми з вами купуємо виробничі фактори в більшості випадків не у виробника, а у посередника, в багатьох випадках навіть не у першого посередника. Поки дійде те ж добриво чи ЗЗР до нас, то у кожного продавця буде накручуватись податок з обороту і за все це, ми будемо платити.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

А що взамін?

А в замін потрібно китайця найнять призидентом і все запрацювалоб, і пдв це не прямий податок.

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
fgrubin пишет:

А що взамін? Податок з обороту?

Податок на вивод капіталу...

Куркин пишет:

А в замін потрібно китайця найнять призидентом і все запрацювалоб, і пдв це не прямий податок.

Я прошу вибачення - а яким краєм президент до податків? Ви мабудь забули що Україна - це парламентсько- презедентська республіка?

Куркин пишет:

Потрібно взагалі знищить це пдв яким маніпулірують казнокради , зробить як було при ссср.

ГУЛаг? Карточки на хліб? Трудодні? ОБХСС? Як саме це Ви бачите?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

ГУЛаг? Карточки на хліб? Трудодні? ОБХСС? Як саме це Ви бачите?

Дурного в голову не беру і вам не бажаю. Хто хотів той мене зрозумів.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fermer_ua пишет:

Податок на вивод капіталу...

Цей податок на заміну податку на прибуток, який до речі, ми з вами не платимо, як спрощенці. Мова про юрособи.
І його ж не сплачують великі агро компанії, в обробітку яких знаходяться десятки тисяч гектарів землі, що є нонсенсом в цивілізованому світі, на який посилаються прихильники ринку землі. Ці великі агрокомпанії також спрощенці laugh і сплачують всього лиш 10 $ з гектара єдиного податку.
Ось тут чомусь ДФС не проявляє ініціативу.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Ось тут чомусь ДФС не проявляє ініціативу.

Краще не скажеш. Я за те щоб розділити малий і середній бізнес по податках , а то замазкувались у кабінетах під прикриттям ФГ олігархи з тисячами гектар замлі, повідбиравши робочі місця на селі у потенційних фермерів.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

Ви мабудь забули що Україна - це парламентсько- презедентська республіка?

fgrubin пишет:

І його ж не сплачують великі агро компанії, в обробітку яких знаходяться десятки тисяч гектарів землі, що є нонсенсом в цивілізованому світі, на який посилаються прихильники ринку землі. Ці великі агрокомпанії також спрощенці і сплачують всього лиш 10 $ з гектара єдиного податку.

Як кажуть риба портиться з голови. Тоді і ЗАКОНИ булиб для людей , а не для злодіїв і брехунів. До речі , в китаї вже замість розстрілу корупціонерів пускають на органи , щоб хоч якусь користь принесли людям.

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Куркин пишет:

Тоді і ЗАКОНИ булиб для людей , а не для злодіїв і брехунів.

Ви за кого голосували на парламентських виборах?

Куркин пишет:

До речі , в китаї вже замість розстрілу корупціонерів пускають на органи , щоб хоч якусь користь принесли людям.

fgrubin пишет:

не сплачують великі агро компанії, в обробітку яких знаходяться десятки тисяч гектарів землі, що є нонсенсом в цивілізованому світі

Панове, а яка середня площа фермерських угідь в Китаї? Якщо щось порівнювати з іншими країнами - то тоді все а не вибірково, починаюти від зарплат і закінчуючи податками. А потім ще й сказати що Я зробив щоб в МОЇЙ країні стало краще...
Часто при спілкуванні люди починають "балачки про велике" - бюджет, виплати, пенсії, а коли питаєш яка видаткова частина бюджету ОТГ - не знають.... або скільки у дітей і внуків відрахувань до пенсійного фонду - теж забувають (хоча пенсійна система в нас солідарна).
П.С.: "Ничто не берется из неоткуда и не уходит в никуда" (Ломоносов)
П.П.С.: поиграйте в бюджетный симулятор Бюджет, определите откуда взять деньги или кого "обделить"...

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

яка середня площа фермерських угідь в Китаї?

fermer_ua пишет:

Я зробив щоб в МОЇЙ країні стало краще...

fermer_ua пишет:

"Ничто не берется из неоткуда и не уходит в никуда"

fermer_ua пишет:

поиграйте в бюджетный симулятор Бюджет, определите откуда взять деньги или кого "обделить"...

fermer_ua пишет:

Часто при спілкуванні люди починають "балачки про велике"

Можна поцікавиться ви з ким і про що оце все набалакали.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Можете підсказати хто заявляв відшкодування пдв яка процедура і які ризики при перевірці. Залишився податковий кредит можливо з цими новаціями потрібно його забрати поки не пізно.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Якщо ти не експортер, то живими грошима тобі не відшкодують

До кінця 2019 року змін не буде в оподаткування, так що не панікуй smile3

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833

. А потім ще й сказати що Я зробив щоб в МОЇЙ країні стало краще...

Часто при спілкуванні люди починають "балачки про велике" - бюджет, виплати, пенсії, а коли питаєш яка видаткова частина бюджету ОТГ - не знають.... або скільки у дітей і внуків відрахувань до пенсійного фонду - теж забувають (хоча пенсійна система в нас солідарна).

П.С.: "Ничто не берется из неоткуда и не уходит в никуда" (Ломоносов)

П.П.С.: поиграйте в бюджетный симулятор Бюджет, определите откуда взять деньги или кого "обделить"...

[/quote]
good

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fermer_ua пишет:

Панове, а яка середня площа фермерських угідь в Китаї? Якщо щось порівнювати з іншими країнами - то тоді все а не вибірково, починаюти від зарплат і закінчуючи податками. А потім ще й сказати що Я зробив щоб в МОЇЙ країні стало краще...

Я робив наголос не на площі угідь в обробітку, а на перебуванні на спрощеній системі оподаткування великих агрокомпаній. Саме це є нонсенсом в цивілізованому світі. На це нам вказував МВФ ще при Яценюку та Яресько в 2014 році і при прийнятті бюджету на 2015 рік повинні були прийняти зміни в ПК щодо цього, але тоді господарі агрохолдингів організували акції протесту, в яких приймали участь їх наймані працівники, до ВР звозили тоді цих найманців автобусами навіть з нашого району.
Фермери тоді не роздуплились і також підтримували холдинги, а дарма, бо тоді ще можна було проштовхнути через ВР ці зміни, а наразі агрохолдиниги привели в депутати своїх людей в великій кількості і в результаті саме вони визначають напрямок розвитку сільського господарства.
Наразі ми вже не чуємо таких вимог від МВФ, але на мою думку, ці вимоги є, але їх нам не озвучують.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fermer_ua пишет:

Часто при спілкуванні люди починають "балачки про велике" - бюджет, виплати, пенсії, а коли питаєш яка видаткова частина бюджету ОТГ - не знають...

Та чого ж одразу про видаткову частину бюджету розмову вести, починати треба з дохідної частини бюджету.
Наразі постійно зустрічаю вихваляння, як зі сторони агрохолдингів, так і зі сторони фермерів, про великі суми ПДФО, які вони перерахували в місцеві бюджети з орендної плати за земельні ділянки, що вони орендують у жителів громади.
От тільки чомусь забувають додати, що в даному випадку планиками ПДФО є не фермер та холдинг, а саме фізична особа - орендодавець і заслуги підприємців орендарів у цьому нема.
А коли ж запитуєш у них, а скільки ж ПДФО сплатили власники бізнесу в місцевий бюджет, то виявляється нема чим і похвалитись laugh Бо в багатьох випадках у фермерів, і практично у 100 % підприємств холдингів сплата ПДФО з доходів власника бізнесу - "нуль".
А ви все ділити та ділити.... Наповнювати треба бюджет громади, але перед цим думати треба членам громади, кому в оренду здавати свою землю, хто буде сплачувати ПДФО в бюджет, чи самі члени громади з своєї орендної плати, чи також власники бізнесу.

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
fgrubin пишет:

fermer_ua пишет:

Часто при спілкуванні люди починають "балачки про велике" - бюджет, виплати, пенсії, а коли питаєш яка видаткова частина бюджету ОТГ - не знають...

Та чого ж одразу про видаткову частину бюджету розмову вести, починати треба з дохідної частини бюджету.

Наразі постійно зустрічаю вихваляння, як зі сторони агрохолдингів, так і зі сторони фермерів, про великі суми ПДФО, які вони перерахували в місцеві бюджети з орендної плати за земельні ділянки, що вони орендують у жителів громади.

От тільки чомусь забувають додати, що в даному випадку планиками ПДФО є не фермер та холдинг, а саме фізична особа - орендодавець і заслуги підприємців орендарів у цьому нема.

А коли ж запитуєш у них, а скільки ж ПДФО сплатили власники бізнесу в місцевий бюджет, то виявляється нема чим і похвалитись [изображение] Бо в багатьох випадках у фермерів, і практично у 100 % підприємств холдингів сплата ПДФО з доходів власника бізнесу - "нуль".

А ви все ділити та ділити.... Наповнювати треба бюджет громади, але перед цим думати треба членам громади, кому в оренду здавати свою землю, хто буде сплачувати ПДФО в бюджет, чи самі члени громади з своєї орендної плати, чи також власники бізнесу.

А сплата ПДВ, хіба не йде у наповнення бюджету.?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Евгений 000 пишет:

А сплата ПДВ, хіба не йде у наповнення бюджету.?

Нашої сплати ПДВ не вистачає навіть на повернення ПДВ експортерам с/г продукції laugh
Про це вище розмову вели. Ну не просто ж так в ДФС того листа написали
ПДВ це настільки складний податок для розуміння його суті, що його не розуміють навіть в ДФС, бо інакше б не писали такої дурні в листах.

А якщо по суті, то ми з вами сплачуємо в бюджет ПДВ по ставці 20 % з доданої вартості, але на жаль (чи на щастя) ці суми повертають експортерам, таким чином "очищують" експортний товар від всього внутрішнього ПДВ і передають право на оподаткування доданої вартості, що створена нами в нашій країні, в країну імпортер laugh Така сувора реальність життя
Але, не все так погано, бо в свою чергу, те саме роблять всі інші країни, звідки імпортуються до нас товари і бюджет отримує 20 % ПДВ з імпорту laugh
А імпорт у нас, поки що перважає експорт, тому бюджет в плюсі.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

До кінця 2019 року змін не буде в оподаткування, так що не панікуй

Думаєш пропозиція ДФС встановити по сільгоспкультурам нульове пдв не зпрацює.