Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 104 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fgrubin пишет:

удобрения вносим, что бы компенсировать вынос того, что забрали зерном с поля

Ага и тонн по десять гуматов, чтобы гумус поднять. laugh
А если серьезно, то из курса почвоведения запомнилось, что гумус повышают в почве только те зерновые культуры у которых низкое соотношение С:N, например пшеница. А вот после кукурузы несмотря на большую растительную массу содержание гумуса в почве даже падает.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А если сжигать остатки кукурузы, то вообще ... scratch_one-s_head

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

Отже, 29 грудня органи Казначейства не працюють з клієнтами по забезпеченню видаткової частини бюджетів, а значить 28 грудня останній день, коли можуть кинути "кістку" кошти фінансової підтримки

І таки кинули пізно увечері (в 22.00 зайшов платіж в Приват) з Укрдержфонду кошти з призначенням платежу:

Бюдж.субс.на од.обробл.угiдь(1г.)- iншим фермерським господарствам, вiдпов.Постанови КМУ №106 вiд 07.02.18р.; зг.Реєстру №2 вiд 26.12.18р

Буду вважати це компенсацією від держави за втручання в механізм функціонування ПДВ по сої, що призвело до падіння ціни на ринку.
Витрачу ці кошти на придбання насіння good

Украина
: Еланецкий р-н
12.08.2015 - 10:34
: 271

good Таке враження,ніби вони тримали ці гроші десь на депозиті.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Василь Сергійович пишет:

Таке враження,ніби вони тримали ці гроші десь на депозиті.

Укрдержфонд передавав реєстри отримувачів в МінАПК до 20 грудня, тому тут практично без затримки. А на депозит, я їх вже відправив smile3

Украина Харьковская область Барвенковский район
: Украина Харьковская область
01.04.2014 - 16:30
: 1730

А компенсации на технику наверное не будет?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

і по насінню не зрозуміло dntknw
По техніці на початку цього року виплачували тим, хто не встиг отримати, але подавав заявки минулого (2017 року). Про це окремо прописували в Порядку

Украина Харьковская область Барвенковский район
: Украина Харьковская область
01.04.2014 - 16:30
: 1730
fgrubin пишет:

і по насінню не зрозуміло [изображение]

По техніці на початку цього року виплачували тим, хто не встиг отримати, але подавав заявки минулого (2017 року). Про це окремо прописували в Порядку

В привате говорили должны до нового года перечислить,но увы тишина.

Украина
: Бобринец
25.12.2009 - 15:42
: 649

Кто то получил возмещение за покупку сг техники что покупалась осенью?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Були повідомлення, що в грудні для Мінапк заблокували рахунки з яких перераховувалися кошти по техніці

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
PAINT пишет:

Кто то получил возмещение за покупку сг техники что покупалась осенью?

Мне пока нет.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Проха цю ніч балансував держбюджет, корегував його під фактичні витрати , в результаті підписав Закон №9369 яким забрав фінансову допомогу ФГ на 850 млн. грн.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

і перерахував моєму і сина господасрствам вчора в 22. 00

Старець тоже копійці радий , за малим великого не бачим. Хочу як хочу.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Новоствореним 60 тисяч до речі.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

Я радий не стільки тій копійці, скільки тому що час даром не згубив

Саша так я не за тебе сказав , а за те, що нам кидають кістку а самі мясо поїдають, і що хочуть те і роблять з бюджетом, тобто з нашими коштами, і ніякої відповідальності за це їм немає . Хтось чув чи є цим грошам якесь цільове призначення, чи можна їх виплатить як дивіденди.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Хтось чув чи є цим грошам якесь цільове призначення, чи можна їх виплатить як дивіденди.

Нема в них цільового призначення

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Новорічні сюрпризи продовжуються, прийшли тільки що гроші від мінагрополітики за насіння сої вітчизняного виробництва канадської селекції smile3
Колегам по сусідству також сьогодні прийшли, їм правда за вітчизняну селекцію, але всі ми документи подавали в Приват в листопаді.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

прийшли тільки що гроші від мінагрополітики за насіння сої вітчизняного виробництва канадської селекції

Цікаво, Так для відшкодування вартості посів мату потрібно щоб сам виробник з своїм народженим сортом були у реєстрі .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Відповідно до нової редакції Постанови відшкодовується насіння вітчизняного виробництва будь-якої селекції, як української, так і іноземної. При цьому проходить навіть придбання у продавців посередників, а не тільки у виробника безпосередньо.
Насіння ж звісно повинно бути сертифіковане, виробник вітчизняний, гроші за насіння через уповноважені банки перераховувати потрібно.
В моєму випадку виробник Прогрейн укр, сорт сої Кофу, вирощений в Україні, присутні всі сертифікати, як на посівні якості насіння, так і на сортові якості.
Придбав я насіння у ТОВ "Агроресурс-А", який є дистриб'ютором у Прогрейн укр, від ТОВ "Агроресурс-А" в мене є свідоцтво на насіння, ТТНка, видаткова накладна.
Насіння я отримував самостійно зі складу Прогрейн укр.
Проплачував через Приватбанк.

Купляв насіння по 1200 $ тонна з ПДВ, компенсували майже за одну тонну.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Купляв насіння по 1200 $ тонна з ПДВ, компенсували майже за одну тонну.

fgrubin пишет:

сорт сої Кофу,

Олександр , трішки не в тему, скільки купляв Кофу і яка була врожайність

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Олександр , трішки не в тему, скільки купляв Кофу і яка була врожайність

В темі про сою вже багато писав про це.
Перше, в мене була жорстка посуха з 21 травня по 9 вересня 35 мм малопродуктивних опадів, найбільший дощ 7 мм 29 червня.
Друге, сорт Кофу почав осипатись в жовтні.
В результаті десь 17 ц/га, але втрати на осипання та втрати на висоті зрізу. На корню 20 ц було це точно.
Насіння собі не залишив, не хочу ризикувати з осипанням, свого комбайна нема, мені треба щоб сорт стояв з мінімальними втратами на осипання.
Придивляюсь до сорту Аріса у Прогрейна, з врахуванням можливої компенсації 60 тисяч на господарство, покупка має сенс навіть по 1200 $

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

З 1 січня набуває чинності закон про нові правила використання сільгоспземель
версія для друку

Зокрема, новим Законом розширено можливості органів місцевого самоврядування і врегульовано:

передачу земель колективної власності ліквідованих колективних сільськогосподарських підприємств до комунальної власності;
процес завершення допаювання до 2025 року сільськогосподарських угідь з обов’язковою передачею несільськогосподарських угідь у комунальну власність.

Законом також віднесено лісосмуги до земель сільськогосподарського призначення і врегульовано їх передачу в оренду. Громада може створити комунальне підприємство і закріпити лісосмуги у постійному користуванні. Це дозволить зберегти їх від знищення.

Із набранням Законом чинності право орендувати польові дороги надано усім орендарям масивів, але при цьому не можна обмежувати доступ інших орендарів до земельних ділянок. Закон передбачає можливість обмінювати земельні ділянки державної і комунальної власності, розташовані у масиві земель сільськогосподарського призначення, на рівноцінні земельні ділянки приватної власності у тому ж масиві. Так, Законом передбачено, що на період дії мораторію на продаж сільгоспземель, обмін дозволяється лише на рівноцінну земельну ділянку. Рівноцінною Закон визначає земельну ділянку, нормативна грошова оцінка якої є рівною, або відрізняється не більше, ніж на 10%.

Законом також уточнюється, хто може ініціювати інвентаризацію земель. Така можливість є у власників, орендарів земель або міської/селищної/сільської ради. Інвентаризація надасть можливість громадам виправити всі помилки для внесення земельних ділянок до Держгеокадастру. Виявлені при інвентаризації нерозподілені земельні ділянки, невитребувані частки (паї) після формування їх у земельні ділянки за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради можуть передаватися в оренду для використання за цільовим призначенням на строк до дня державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

P.S. Уже не прокатить міна 2 сот на 2 га....

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Насіння собі не залишив, не хочу ризикувати з осипанням, свого комбайна нема, мені треба щоб сорт стояв з мінімальними втратами на осипання.
Придивляюсь до сорту Аріса у Прогрейна, з врахуванням можливої компенсації 60 тисяч на господарство, покупка має сенс навіть по 1200 $

Якщо немає комбайна потрібно куплять перевірений сорт який би вистояв до зими , про це поспілкуємось в темі про сою. А що за компенсація 60 тис. на господарство.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

А що за компенсація 60 тис. на господарство.

так за насіння ж, часткова компенсація вартості вітчизняного насіння, за рік не більше 60 тисяч на одне господарство

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

часткова компенсація вартості вітчизняного насіння, за рік не більше 60 тисяч на одне господарство

Щось я не знаходжу чи це якийсь відсоток до вартості чи просто до 60 тис.грн без ПДВ . А новостворені сімейні ФГ мають право на допомогу на 1га. і компенсацію вартості посівного насіння .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Щось я не знаходжу чи це якийсь відсоток до вартості чи просто до 60 тис.грн

То протормозили в уряді, коли приймали зміни до Порядку, попередня редакція вказувала частку- 80 % від вартості насіння та обмежувала максимальну суму- 30 тис.
А в новій редакції забули вказати частку, хоч сам напрямок підтримки називається часткове відшкодування вартості насіння dntknw

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

А в новій редакції забули вказати частку, хоч сам напрямок підтримки називається часткове відшкодування вартості насіння

Ці напрямки діяли тільки вцьому році,
подивимось що буде в новому.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

fgrubin пишет:

А в новій редакції забули вказати частку, хоч сам напрямок підтримки називається часткове відшкодування вартості насіння

Ці напрямки діяли тільки вцьому році,

подивимось що буде в новому.

Ці напрямки і на 2019 рік.
Для 2018 року була лише бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь в межах 30 тисяч грн для інших ФГ. В той час для новостворених по 3 тисячі на гектар в межах 60 тис залишається і на 2019, але скористатись можуть вони лише один раз, тобто, якщо в 2018 вони отримали цю підтримку, то в 2019 звісно ж повторно не можуть її отримувати.
В бюджеті на 2019 800 млн передбачено на всі напрямки

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

для новостворених по 3 тисячі на гектар в межах 60 тис залишається і на 2019, але скористатись можуть вони лише один раз,

Олександр не зустрічав чи сюди входять новостворені сімейні ФГ як ФОПи .

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

В бюджеті на 2019 800 млн передбачено на всі напрямки

Це ті гроші що забрав Проха у ФГ в цьому році. Думаєш на відшкодування посівмату в 2019 році дадуть 100% вартості насіння на суму 60 тис. чи все таки огранічать 80 %.