Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 109 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Я вже вище писав, я став платником ПДВ в обов'язковому порядку, щоб вийти в неплатники, потрібно сплатити кошти в бюджет.
Як кажуть, вхід безкоштовний, а за вихід треба платити laugh

Украина
: Луганская область
21.03.2016 - 14:46
: 91

Я продал зерно с ндс через друга у него фг. Деньги у него на счету,буду покупать семена,запчасти и тд. От озвученой цены на зерно он отнял 20 процентов,это правильно или???????????????????????

Украина
: Луганская область
21.03.2016 - 14:46
: 91
180619810000 пишет:

Я продал зерно с ндс через друга у него фг. Деньги у него на счету,буду покупать семена,запчасти и тд. От озвученой цены на зерно он отнял 20 процентов,это правильно или????????????????????

Это был пример! Я хотел услышать о 20 процентх!

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Vavis пишет:

Я чесно кажучи не розумію власників невеликих господарств які беруться за ПДВ

Я просто офигеваю. Даже не знаю сколько нужно зарабатывать, что бы считать

Vavis пишет:

Сумнівна вигода від ПДВ

fgrubin пишет:

я не добрав би 211 тис. грн

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Наразі нема часу писати, але ось головне:

Те що ти називаєш головне , то голі цифри. Тоді напишу я сам. Підкреслюю , мова піде тільки за один гектар посіяної сої, по якій роботи проводились в 2018 році , тому і ціни потрібно брати які склалися на той час . Поїхали: 1.Посівмат _ свій , пдв відсутнє . 2. Добрива _ не вносились. 3.ЗЗР _ гліфосат 4л/га по ціні 103.33 грн. за літр , в т. ч. ПДВ 17.22 грн. на суму 413.32 грн.. в т. ч. пдв ( податковий кредит )= 68.88 грн. До речі без пдв також можна було закуплять по цій с амій ціні 86.11 грн. за 1 літр. 4.ПММ 55л. на га по ціні 25.50 грн за літр , в т. ч. пдв 4.25 грн. на суму 1402.50 грн. в т . ч. пдв податковий кредит )= 233.75 грн. Можна додати ще якусь десятку ПК на мастила. 5.Саме цікаве питання ЗАПЧАСТІ. Тут звичайно фантазій може бути море. Сюди можна залучати всих своїх родичів і знайомих. Нехай це буде 1000. грн. в .т. ч пдв 166.66 грн.( податковий кредит ) . Якщо хтось не згідний аргументуйте. ПК на будівельні матеріали не беру так як на балансі в малих фермерів будівлі зазвичай відсутні. Послуги сторонніх організацій також не беру бо ніхто не приїде тобі молотить ще й зобовязання платить. І так , ми маєм на 1 га площі податкового кредиту на суму аж 479.29 грн. Урожай сої в 2018 році був до 3т з га . Тепер будемо сьогодні продавать нашу сою з пдв і без . Візьмем ціни без ПДВ =8000 грн. , з ПДВ +20 % = 9600 грн , в т . ч. пдв 1600 грн. Звідси ми маєм дохід : без пдв 3 т х 8 000 грн. = 24 000 грн. , з пдв 3т х 9600 грн.= 28800 грн в т. ч. пдв 4800 грн. Підбийте підсумок самі бо рука втомилась.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Все писав з нової строчки а видало підряд. Добю сам. І так : зекономимо за рахунок ПК близько 500 грн.. Заплатим ПЗ 4800 грн - 500 грн = 4300 грн. Всього прийшло грошей в кишеню при ПДВ : 28800- 4300 =24500 грн Якби прдавали за готівку 8000 х 3000 = 24 000 грн. Вигода на 1 га 500 грн. Олександр , тепер до тебе питання , ти був би згідний щоб відмінили пдв і доплатили дотацію 500 грн на га.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Поки всі думають, порахую ще на скільки вигідно чи не вигідно продавати за готівку, так сказать по чорному. Зпочатку що ми маєм по білому на 1 га. :24500 грн- (ПДФО і ВЗ = 10.5 % ) -2572.50 грн. = 21927.50 грн . Звідси по чорному буде 24000 грн -21927.50 = 2072.50 грн. прибутковіше. Ось тут з ПДВ в програші . Думайте. Якщо я десь не прав поправте.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711

Для чого взагалі рахувати на гектари? Ми ж не платимо податок на прибуток, тобто наші витрати можуть бути будь-якими. Чи хтось забороняє купувати(і списувати) більше добрив, палива чи запчастин? Що страшного, якщо по фін.результатам року витрати будуть майже співставними з виручкою? Ще раз повторюю - зобов"язання сплатити ПДВ 20% в державу виникає у нас лише при продажі своєї продукції. І цінова різниця, зрозуміло що на користь продажу з ПДВ. Ану скажіть, ті колеги, що продають за готівку - чи хотіли б ви сьогодні ціну на соняшник приміром не 8тис. а 10 тис. грн? Питання риторичне. Так от - при продажу з ПДВ ми отримуємо на рахунок всі 10 тис. грн, і купуємо на них все що нам потрібно(з ПДВ). Звичайно, крім алкоголю, діамантів і шуб. Так чого ж дарувати комусь ці 20%, чи навіть часом і більше? Витрати на гектар, зрозуміло що реально будуть менші, ніж валова виручка, але на те ж і бухгалтерія, щоб оптимізувати ці гострі кути. А "налічка" - з часом виявляється, що іі не так уже й багато потрібно smile3 (Чи може це тільки у мене такі скромні забаганки.... dntknw )
Звичайно, найбільш розумною і ідейно вірною була система, коли весь ПДВ залишався аграріям на власному спецрахунку, і використовувався виключно на сільгоспвитрати. Кращої підтримки годі й бажати. Така система заохочувала працювати "по білому", не ховати врожайність, і саме головне - кошти цільовим порядком повертались "в землю", адже аграрій в першу чергу купить саме добрива, ЗЗР і тд. І перевіряти використання цих коштів було просто і ясно.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

Для чого взагалі рахувати на гектари?

А для приклада і порівняння можна якось по іншому, тоді зробіть і покажіть.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
waldemar пишет:

Я просто офигеваю. Даже не знаю сколько нужно зарабатывать, что бы считать

Краще не добрати 200тис з 100 гектарів ніж грати в ПДВ-шну рулетку з державою. Чому ніхто не говорить як податкова в минулому році трахала (принаймні у нас так було) всих пдвешніків с/г виробників штрафами на нереальні суми з найрізноманітніших причин? - а привід вони якщо захочуть знайдуть для кожного...

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Куркин пишет:

тоді зробіть і покажіть.

Ну так я ж уже двічі пояснюю - мабуть заскладно. Спробую ще раз.
Незалежно від кількості гектарів в обробітку - врожай ми збираємо і продаємо один раз на рік. Так ось - є дві цифри, які нам потрібні в розрахунках - валова виручка за все продане зерно і всі виробничі витрати за рік, понесені на всі виробничі фактори при вирощуванні врожаю.
Зрозуміло, що практично всі витрати ми купуємо з включеним в них ПДВ. І продавати зерно потрібно теж з ПДВ. І якщо за підсумками року куплене і продане будуть приблизно рівними - то і виявиться, що платити ПДВ в бюджет не потрібно(з продажу), а ціну на зерно ми отримали максимальну.
При продажу за готівку - витрати будуть приблизно ж такими ж, а от отримана виручка - менша на 20% як мінімум. От і вся арифметика, спрощено звичайно.
Якщо хтось думає, що купівля за нал палива, запчастин і добрив - значно дешевше і вигідніше - то я так не думаю, і не бачу такої суттєвої різниці, крадене тут я думаю ми не обговорюємо...

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fgrubin пишет:

И главное, наши налоговые обязательства нужны переработчикам сои, они продолжают закупать сою по двум ценам, у плательщиков НДС покупают с НДС, вчера вот с Кропивницкого озвучили 10 тыс. грн. за тонну и у не плательщиков НДС покупают НДС по 8400.
По предлагаемой новой системе мы все фактически станем неплательщиками НДС и будем переработчикам продавать по 8400. При этом налоговый кредит увеличит наши затраты.

То есть Вы считаете что НДС с цены вывернут дважды?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
180619810000 пишет:

180619810000 пишет:

Я продал зерно с ндс через друга у него фг. Деньги у него на счету,буду покупать семена,запчасти и тд. От озвученой цены на зерно он отнял 20 процентов,это правильно или????????????????????

Это был пример! Я хотел услышать о 20 процентх!

Якщо мова йде лише про арифметику то ПДВ в ціні, яка його включає, 1/6 частина, тобто 16.66666....%

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
KOHDPAT пишет:

Чи хтось забороняє купувати(і списувати) більше добрив, палива чи запчастин?

Тут нужно ещё иметь талант, чтобы не вляпаться. А так всё верно при такой системе НДС good

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

Для чого взагалі рахувати на гектари?

Коли є на га . , то можна порахувати на кг., на цнт., на т. , можна вийти на всього по господарству . Але у всякому випадку економіка це не бла-бла , а конкретні показники. Якщо ви на цьому розумієтесь то подайте свої цифри.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
donagronom пишет:

То есть Вы считаете что НДС с цены вывернут дважды?

Не понял, где вы увидели дважды?
Что бы не путаться, надо принимать во внимание цену, которая не включает НДС и отдельно считать НДС.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Vavis пишет:

податкова в минулому році трахала (принаймні у нас так було) всих пдвешніків с/г виробників штрафами на нереальні суми з найрізноманітніших причин? - а привід вони якщо захочуть знайдуть для кожного...

Такий момент, звичайно, присутній. cry
Просто ж ми тут обговорюємо саму систему функціонування ПДВ в агросфері. Ну і власне - якщо ведеться бухгалтерія і звітність - то ПДВ освоїти - цілком реально і не дуже складно, навіть як на мій нефаховий погляд.
Це приблизно як і ДАІ - не престанеш же їздити по дорогам, хоча докопатися до будь-якого водія вони можуть, і роблять це...

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fgrubin пишет:

donagronom пишет:

То есть Вы считаете что НДС с цены вывернут дважды?

Не понял, где вы увидели дважды?

Что бы не путаться, надо принимать во внимание цену, которая не включает НДС и отдельно считать НДС.

Цены на сою уже обвалили на величину НДС, то есть ещё раз обвалят?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

Для чого взагалі рахувати на гектари?

Коли є на га . , то можна порахувати на кг., на цнт., на т. , можна вийти на всього по господарству . Але у всякому випадку економіка це не бла-бла , а конкретні показники. Якщо ви на цьому розумієтесь то подайте свої цифри.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Vavis пишет:

податкова в минулому році трахала

Ну хоч би хто на форумі відписав, що податкова за просто так когось оштрафувала. Я скільки перепитав і знайомих, і не дуже.
Зате маю знайомих фермерів, яки роками є платниками ПДВ і поняття не мають про бухоблік. Коли я начинаю розказувать їм про облікові листи тракториста, лімітно-забірні картки і іншу лабуду, то дивлять на мене як на ідіота.
Аж вести ту всю фігню пропадає бажання.

Украина
: Луганская область
21.03.2016 - 14:46
: 91
fgrubin пишет:

ПДВ в ціні, яка його включає, 1/6 частина, тобто 16.66666....%

Тоесть 16.66666минус от цены государству ,остача на счет?

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
waldemar пишет:

Vavis пишет:

податкова в минулому році трахала

Ну хоч би хто на форумі відписав, що податкова за просто так когось оштрафувала. Я скільки перепитав і знайомих, і не дуже.

Зате маю знайомих фермерів, яки роками є платниками ПДВ і поняття не мають про бухоблік. Коли я начинаю розказувать їм про облікові листи тракториста, лімітно-забірні картки і іншу лабуду, то дивлять на мене як на ідіота.

Аж вести ту всю фігню пропадає бажання.

Чем дальше на восток тем жестче налоговая. А на дальнем востоке Украины даже не представляете на сколько жестче.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

І якщо за підсумками року куплене і продане будуть приблизно рівними - то і виявиться, що платити ПДВ в бюджет не потрібно(з продажу)

Да, ви сильний економіст. Дебет-кредет і сальдо в карман.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Куркин пишет:

Да, ви сильний економіст. Дебет-кредет і сальдо в карман.

Я реальний платник ПДВ, уже багато років. Ось зараз спеціально переглянув у клієнт-банку архів оборотів за останні роки. І ви будете здивовані - приблизно річний приход рівняється витратам. Всі продажі виключно безнал з ПДВ, всі закупівлі, зрозуміло теж. Звичайно, свій дискомфорт вносять ті плетежі, де немає ПДВ(податки, паї, зарплата і тд.) А так, цілком можна сказати, що баланс тримається. А з приводу сальдо в карман - то мені на мої скромні витратиі вистачае зарплатної картки laugh Чоботи і спецодяг купую на господарство(з ПДВ laugh ), авто заправляю дизпаливом теж в господарстві, а сало на свинях росте неоприходуване і неоприбутковане - отаке його і їмо lol dri

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

55л. на га

Нема польоту фантазії. Що заважає на папері "глибоко" виорать, "якісно" (багато слідів) провести обробітки грунту, я навіть торік "пересіяв" сою. Як результат такого "господарювання"- 120л/га ДП, що вже дає зовсім інші розклади.
Сіять без добрив платнику ПДВ взагалі нонсенс. Тут найкраще користуватись рекомендаціями торгашів міндобривами. Норми там космічні, податковий кредит буде відповідний.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Нема польоту фантазії.

Я написав реальні речі а ти фантазуй хоч і на всі 200л/га , як за одне місце візьмуть тоді покажеш свою фантазію.

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
Спиридон пишет:

Якщо й списав як на діло, то те що лишнє треба комусь загнати...

Например мне загнать 12 вагонов селитры. scratch_one-s_head

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

Я реальний платник ПДВ

KOHDPAT пишет:

А з приводу сальдо в карман - то мені на мої скромні витратиі вистачае зарплатної картки Чоботи і спецодяг купую на господарство(з ПДВ ), авто заправляю дизпаливом теж в господарстві, а сало на свинях росте неоприходуване і неоприбутковане - отаке його і їмо

А тепер поясни цифрами оце

KOHDPAT пишет:

І якщо за підсумками року куплене і продане будуть приблизно рівними - то і виявиться, що платити ПДВ в бюджет не потрібно(з продажу), а ціну на зерно ми отримали максимальну

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Саша , зразу відео і не помітив, Вольдемару і Кондрату якраз для роздумів. victory

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

Кондрату ні.

А він тоже фантазує що сума виручки від реалілація повинна зходитися з витратами