Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 43 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
Україна
: Умань
27.03.2013 - 17:46
: 240

Скільки може коштувати МЕДОК? Бухгалтерша найшла за 2400грн.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Степан О. пишет:

Скільки може коштувати МЕДОК? Бухгалтерша найшла за 2400грн.

Напишу свій досвід. Купив пару років назад за 600-700 грн (точну цифру не памятаю) на рік. Через рік звонять, треба продовжувать, то була заохочувальна знижка, а тепер буде нормальна ціна- 2400грн. на рік. Я пояснив, що ФГ в мене мікро (за весь попередній рік зареєстрував аж 13 ПН) і мені то дорого. Тим більше що є альтернатива- СОНАТА. Тай купив за 600 грн. Сонату на рік.
Звонять з Медка тижнів за 2 після цього, мол висилайте підтвердження, що ви купили Сонату, і за 1300 грн. ми продамо Медок на 2 роки. Ну не козли?
Особисто функціонал Сонати мені сподобався більше, все якось простіше, зрозуміліше і толковіше, вернувся на медок тільки із-за легшості процедури узгодження ПН, всі на Медку і не треба задіювати електронну пошту.

Україна
: Умань
27.03.2013 - 17:46
: 240
waldemar пишет:

Напишу свій досвід. Купив пару років назад за 600-700 грн (точну цифру не памятаю) на рік. Через рік звонять, треба продовжувать, то була заохочувальна знижка, а тепер буде нормальна ціна- 2400грн. на рік. Я пояснив, що ФГ в мене мікро (за весь попередній рік зареєстрував аж 13 ПН) і мені то дорого. Тим більше що є альтернатива- СОНАТА. Тай купив за 600 грн. Сонату на рік.
Звонять з Медка тижнів за 2 після цього, мол висилайте підтвердження, що ви купили Сонату, і за 1300 грн. ми продамо Медок на 2 роки. Ну не козли?
Особисто функціонал Сонати мені сподобався більше, все якось простіше, зрозуміліше і толковіше, вернувся на медок тільки із-за легшості процедури узгодження ПН, всі на Медку і не треба задіювати електронну пошту.

То ви перейшли знову на медок , (за 2400грн)?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Степан О. пишет:

То ви перейшли знову на медок , (за 2400грн)?

Так, тільки за 1300 на 2 роки (650 грн на рік), але мусив вислати підтвердження , що купив Сонату.

Україна
: Умань
27.03.2013 - 17:46
: 240
waldemar пишет:

Так, тільки за 1300 на 2 роки (650 грн на рік), але мусив вислати підтвердження , що купив Сонату.

Як нам на них вийти?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Степан О. пишет:

Як нам на них вийти?

весь час працюю на безплатній сонаті і без проблем.

Україна
: Умань
27.03.2013 - 17:46
: 240
Куркин пишет:

весь час працюю на безплатній сонаті і без проблем

Стали платниками ПДВ , найняли бухгалтера , ось вона каже що потрібен Медок.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Як нам на них вийти?

На кого?

Куркин пишет:

весь час працюю на безплатній сонаті і без проблем.

Також спочатку був на безкоштовній, але як спробував платну, то повірте 50 грн на місяць не шкода.

Степан О. пишет:

Стали платниками ПДВ , найняли бухгалтера , ось вона каже що потрібен Медок.

Все від об"ємів залежить.

Украіна
: Західна Україна Рівненщина
19.04.2012 - 17:02
: 2152
waldemar пишет:
Куркин пишет:

Як нам на них вийти?

На кого?

Куркин пишет:

весь час працюю на безплатній сонаті і без проблем.

Також спочатку був на безкоштовній, але як спробував платну, то повірте 50 грн на місяць не шкода.

Степан О. пишет:

Стали платниками ПДВ , найняли бухгалтера , ось вона каже що потрібен Медок.

Все від об"ємів залежить.

мені прислали рахунок на Медок на 1100 грн,самі на мене вийшли

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Єдиний плюс Медка, що можна перед реєстрацією без лишніх тілорухів lol відправити ПН контрагенту на узгодження.
В іншому Соната, як на мене, набагато комфортніша.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Степан О. пишет:

найняли бухгалтера , ось вона каже що потрібен Медок.

Балувана Галя laugh
Я платник ПДВ. Ніколи не користувався Медком, лише безкоштоаними Сонатою та програмою від дфс.
Наразі і електронний кабінет платника податків має кучу можливостей.

Украіна
: Західна Україна Рівненщина
19.04.2012 - 17:02
: 2152
fgrubin пишет:
Степан О. пишет:

найняли бухгалтера , ось вона каже що потрібен Медок.

Балувана Галя laugh
Я платник ПДВ. Ніколи не користувався Медком, лише безкоштоаними Сонатою та програмою від дфс.
Наразі і електронний кабінет платника податків має кучу можливостей.

наш бухгалтер теж сказала що не потрібно поки що Медок

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Хочу впевнитись в правильності своїх дій. . Якщо у ФГ всього одна особа- це голова. Він отримує у постачальника скретч-картки на дизпаливо згідно накладної. Потім скретч карти на протязі року бере і по них отримує на заправці дизпаливо у каністри, яке також деякий час зберігається на складі без використання. Потім з каністер дизпаливо в якісь дні заливається у трактор і виконується якась польова робота. Хто як думає які при цьому всьому потрібно складати документи. Дякую.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

складська книга і лімітно забірна, але можна без останньої. якщо в складській книзі буде рух показано
Можна просто забірну, без ліміту.
Ну і звісно списання по облікових листах тракториста, або по самостійно розробленій формі.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

складська книга і лімітно забірна, але можна без останньої. якщо в складській книзі буде рух показано

Я також так зразу подумав, але практично не все так просто. Тут задіяні чотири ГО. 1. Отримав скретч-карти і їх оприбуткував , скажем у складській книзі , бух . проводки Д-т 203 К-т 631. 2. Видача скретч-карт проходить на протязі року і за кожним разам за кожною датою повинен стояти підпис отримувача, і тут перша зпотикачка- в складській книзі не передбачено підписів отримувачів. Виходить зкладська книга не підходить. Якщо зробити ВІДОМІСТЬ руху скретч -карт, це наче більш практично. 3. Третя ГО отримання на АЗС дизпалива і здача його на склад для зберігання , тут можна зкористатись ЗВІТОМ про використання скретч-карт 4. Четверта ГО заправка в трактор. Д-т 23 К-т 203 Тут знову якась бумажка потрібна. Хтось щось простіше може підсказать.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Отримав скретч-карти і їх оприбуткував

А я не роблю різниці між талонами і "живим" дп. Купив картки, а в складський книзі записав як дп.

Вложение
skladknita.png
obllist.png
lymzabkvyten.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

А я не роблю різниці між талонами і "живим" дп.

Талони це ще не паливо, їх облік руху проводиться окремо. Потрібний якийсь гібридний документ на всю цю кухню. Думаю затвердити " Журнал обліку руху скретч-карт на дизпаливо та напрямки використання придбаного по них дизпалива" , де поєднати книгу складського обліку , реєстр руху і лімітно -забірну .

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

скретч-карт

Хіба є в їх якась перспектива? Скільки не порівнював, бензовозом завжди кілька гривнів дешевше.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

27. Касир вимагає пред'явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаний на території України для укладення правочинів, у разі видачі окремим фізичним особам готівки (у тому числі працівникам установи/підприємства) за видатковим касовим ордером або видатковою відомістю, записує його найменування і номер, ким і коли він виданий. Фізична особа розписується у видатковому касовому ордері або видатковій відомості про одержання готівки із зазначенням одержаної суми (гривень - словами, копійок - цифрами). Одержувачі пред'являють паспорти чи документи, що їх замінюють, якщо видаткова відомість складена на видачу готівки кільком особам, та розписуються у відповідній графі документа. Ось таке знайшов у новому положенні про ведення касових операцій. Може хтось поділиться чи проставляють у відомостях отримувачі коштів суми своєю рукою.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Може хтось поділиться

Я ні бум-бум, з готівкою справи не маю.

24.07.2018 - 00:07
: 1

Дякую за інформацію. Дуже корисно.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Привіз за 90 км дефекату. Там його віддають безкоштовно, беруть тілки 16 грн/тона за завантаження, Заплатив за 8 тонн готівкою, видали ось такий папірець, чи можна на підставі його списати солярку?
Все-таки 180 км, пішло літрів з 50, а планую возить ще хоч з десять ходок.

Вложение
defekat.jpg
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

ТТН не выписали?
Ну то намалюй сам собі ТТН

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

ТТН не выписали?
Ну то намалюй сам собі ТТН

А якщо замість ТТН просто той " Шляховий лист вантажного автомобіля", що зимою самі створили для списання ДП. Чи ТТН обовязкова? Я наприклад при вивезенні на поле добрив чи насіння ніяких ТТН не виписую.

Вложение
shlyahlist.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

видали ось такий папірець

це дійсно папірець. Відсутній номер до якого прибуткового ордера виписаний, відсутня підпис главбухо і немає написаної навіть назви підприємства. ТТН вони не зобовязані були виписувать а от договір на виконання робіт і акт прийняття виконаних робіт повинен бути .

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

ТТН вони не зобовязані були виписувать а от договір на виконання робіт і акт прийняття виконаних робіт повинен бути .

Ну добре, а якби мене жаба задавила платить ті 135 грн за завантаження і я сам накидав ті 8 тонн лопатою, як списать тоді ДП?

Куркин пишет:

немає написаної навіть назви підприємства

Назву чітко видно на печатці, тай не проблема попросить ту жіночку, що виписує.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Назву чітко видно на печатці, тай не проблема попросить ту жіночку, що виписує.

Назва це останнє, а шо видатковий ордер не занесений в касову книгу і журнал реєстрації ордерів то це цвітуча липа

waldemar пишет:

Ну добре, а якби мене жаба задавила платить ті 135 грн за завантаження і я сам накидав ті 8 тонн лопатою, як списать тоді ДП?

Для накидання вручну ДП не потрібне, а переїзд можна записати в листок тракториста-машиніста і списати по ньому пальне тільки звязок ГО ( поїздку ) з виробництвом потрібно чимсь підтвердить

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Для накидання вручну ДП не потрібне

За це мова не йде.

Куркин пишет:

переїзд можна записати в листок тракториста-машиніста

Везу фермерським МАЗом.

Куркин пишет:

тільки звязок ГО ( поїздку ) з виробництвом потрібно чимсь підтвердить

Ото і питаю чим саме. Чи піде такий папірець? Чи може прирівняти його до добрива і списати по такому акту, зформувавши ціну з вартості навантаження і дп доставки?

Вложение
spisdefekatu.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Везу фермерським МАЗом.

Володя а як ти взагалі обліковуєш роботу свого фермерського МАЗА і яким чином будеш доводити звязок своїх поїздок і використаного палива з виробництвом.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

як ти взагалі обліковуєш роботу свого фермерського МАЗА

На елеваторах примушують писати ТТН. При забиранні добрив виписують накладну. А якщо везу зі складу на поле, то є лімітно-забірна і акти на МД,насіння. А от на дефікат тільки той папірець. Більш ніде і не використовується.