Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 42 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

просто треба було ставити в шляховий лист вартість без ПДВ

Мій варіант кращій, тому що в чеках вартості без пдв взагалі немає і кожен раз пришлось би ділить на 1,2. А так ввів через формулу лишню клітинку , яка тепер заповнюється сама автоматично.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Мій варіант кращій,

Виходячи з якості попередньо викладених даних податкових перевірок їхніми "спецами" і враховуючи що їм потрібна привязка до виробничої діяльності навіть копійочних мобільних розмов, то я не виключаю можливості що можить наступить той день що в суді прийдеться доказувать звязок пройдених кілометрів по Україні з власним виробництвом.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Треба писати: їздили навколо поля, по кругу, з метою охорони laugh

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Так це літом, а зимою, зайців відлякували, щоб озимину не їли?
Вчора дуринди з львівської податкової так і на взяли заяву ЄСВ-1. Не ФОП, значить ніззя.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Вчора дуринди з львівської податкової так і на взяли заяву ЄСВ-1. Не ФОП, значить ніззя.

А ви відправте цю заяву поштою, а то ці дуринди пізніше, коли виявиться, що заяву таки треба було брати, виявляться не при ділах, а вся відповідальність ляже на вас.
А я вже ФОП і мені все по х.... laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Так це літом, а зимою, зайців відлякували, щоб озимину не їли?

А щоб всякі дебіли по полях не їздили за дровами в лісополосу

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Я пішов в топографію, взяв пачку подорожніх листів які писали раніше , і з зворотної сторони де половину листка займають особливі відиітки , буду писать маршрути з привязкою до виробництва. Думаю що цього коктелю буде достатньо для самого прискіпливого перевіряючого.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
sledge-hammer пишет:

Під час вебінару Олександр Золотухін, експерт з оподаткування та бухгалтерського обліку, детально розповів про те:

Мало того, я на ютубі спитав про найпростіший спосіб списання запчастин і отримав як на мене досить грамотну відповідь:https://growhow.in.ua/ekspres-spysannya-zapchastyn-na-silgosptehniku/
Може в нас з"явився шанс отримати кваліфіковані відповіді і на інші заплутані питання?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Ага, спростили, ще й транспортні витрати на доставку запчастин враховувати треба shok
Я б видаткову накладну не псував всякими написами, краще окремий акт, але зручніше все робити в лімітно-забірній на запчастини, там же й вказати на яку техніку ставили і хай росписується та людина, що зремонтувала bang

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Ага, спростили, ще й транспортні витрати на доставку запчастин враховувати треба

Так це він описав як для сількосппідприемств, для нас експресметодика: ніяких актів, при купівлі дають видаткову накладну, дописав внизу,що встановив, розписався і ауфідерзейн.
Правда він рекомендує проганяти бухпроводкою через 20 рахунок.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Він і для спрощеної методики наголосив, що транспортні витрати треба обліковувати
А я не буду псувати видаткову накладну дурнуватими написами, що заважає робити напис на окремому аркуші? А якщо то вже окремий аркуш, то хай буде акт

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Він і для спрощеної методики наголосив, що транспортні витрати треба обліковувати

Так їх також можна транзитом списати на виробництво або накопичувати на 91 рахунку і нехай там чекають своєї участі

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

для нас експресметодика: ніяких актів, при купівлі дають видаткову накладну, дописав внизу,що встановив, розписався і ауфідерзейн.

Це саме передбачають і методрекомендації №189 ,навіть більше , вони і кореспонденцію рахунків пропонують записувати на первинних документах , див. п.8.3. Крім того в бухобліку основне не форма а зміст . " Малюкам" можна навіть записувать ГО не по кодах рахунків а
просто за їх економічним змістом, що й передбачає Журнал облігу ГО.

Украіна
: Західна Україна Рівненщина
19.04.2012 - 17:02
: 2152

Доброго дня. Хочу заснувати ТОВ .так як беру землю в державній структурі .точніше буду надавати послуги з обробітку. Директором має бути дружина.я поки що на роботі і не хочу світитися. Якщо я буду прописаний в засновниках. десь по документах в державних органах я буду фігурувати. ?
Зводиться все до того.що робити і організовувати все буду я .тільки щоб на роботі де я працюю.щоб про це не дізналися.
Або якщо буде сама дружина,то при перевірці ТОВ не виникне в перевіряючих що сама жінка все робить? техніка є.але на балансі ТОВ на буде

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Звісно, в ЄДР ви будете вказані, як засновник, і про це всі бажаючі можуть дізнатись на сайті мінюсту.
Забийте в пошуковик: безкоштовний запит в ЄДР

Володимир Васьковець пишет:

якщо буде сама дружина,то при перевірці ТОВ не виникне в перевіряючих що сама жінка все робить? техніка є.але на балансі ТОВ на буде

Питання можуть виникнути. Так просто, надавати послуги по обробітку грунту, не маючи на балансі техніки і найманих працівників не вийде, потрібно як мінімум, мати договори з субпідрядчиками, наприклад з якимось ФОПом.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Володимир Васьковець пишет:

якщо буде сама дружина,

Володимир Васьковець пишет:

сама жінка все робить

В мене аналогічно, в 2007 році заснувала ФГ і до 2014 була одна-однісінька, в податковій часом питали, але відшутковувались типу Паша Ангеліна могла, чим ми гірші. Там воно їм по барабану.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

В мене аналогічно, в 2007 році заснувала ФГ і до 2014 була одна-однісінька, в податковій часом питали, але відшутковувались типу Паша Ангеліна могла, чим ми гірші. Там воно їм по барабану.

До пори, до часу все...

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:
waldemar пишет:

В мене аналогічно, в 2007 році заснувала ФГ і до 2014 була одна-однісінька, в податковій часом питали, але відшутковувались типу Паша Ангеліна могла, чим ми гірші. Там воно їм по барабану.

До пори, до часу все...

Та тепер пофіг, в 2014 розпайовувались, то тепер членів хоч відбавляй.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Та тепер пофіг, в 2014 розпайовувались, то тепер членів хоч відбавляй.

У вас так, а у людини ж ТОВ планується

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

У вас так, а у людини ж ТОВ планується

Якщо немає бухгалтера і будете на загальній системі оподаткування то буде капец. Для чого вам взагалі статус юрособи, надавайте послуги як ФОП і не будете звітувати в статистику і писать всяку всячину непотрібу.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Для чого вам взагалі статус юрособи

Мабуть для того:

Володимир Васьковець пишет:

Хочу заснувати ТОВ .так як беру землю в державній структурі .точніше буду надавати послуги з обробітку.

Украіна
: Західна Україна Рівненщина
19.04.2012 - 17:02
: 2152
fgrubin пишет:
Куркин пишет:

Для чого вам взагалі статус юрособи

Мабуть для того:

Володимир Васьковець пишет:

Хочу заснувати ТОВ .так як беру землю в державній структурі .точніше буду надавати послуги з обробітку.

ТАК. бухгалтер має бути. ПДВ планую 4 групу. ніби сама простіша

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Володимир Васьковець пишет:

беру землю в державній структурі .точніше буду надавати послуги з обробітку.

Спільна діяьність? Земля ДГ, а техніка ваша? Якщо так, то може і ППшнік бути, 2 чи третя група вже самі рішете...

Володимир Васьковець пишет:

ПДВ планую 4 групу.

А ось це вже не знаю чи пройде...
Орендувати землю у державної структури по договору оренди? То навряд... Скоріше всього по договору спільної діяльності (така собі скрита оренда)... А без власної чи орендованної землі яким с/г товаровиробником буде ваш ТОВ? А це основна вимога для 4 групи! Пішли далі... На 4 групу, і тим паче платником ПДВ, зразу не оформлять, будете рік-другий або на загальній або на інших спрощенках...

15.02.2015 - 20:41
: 2435

ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
RSS
«Первинка» є, а факт здійснення операції не доведено
10.04.2018 / 15:45
6 апреля 2018, пятница, №13 (965)
Верховним Судом України при розгляді справи щодо правомірності прийняття спірних податкових повідомлень-рішень про визначення суми грошового зобов’язання з податку на прибуток та ПДВ було взято до уваги, що позивачем не було надано суду доказів щодо реальності здійснення господарської операції стосовно взаємовідносин з ТОВ «Р», ТОВ «А» щодо поставки останніми товару позивачеві, зважаючи на відсутність доказів прийняття товару, місця його зберігання, відсутність у штаті позивача кваліфікованого персоналу для розвантаження придбаного товару, використання придбаного товару (послуг) у власній господарській діяльності. Крім того, не можуть бути належними доказами на підтвердження виконання умов договору за договором надання транспортних послуг акти про одержання від контрагента послуг з перевезення товару, оскільки зазначені акти не містять інформації про вантаж і напрямок його перевезення, не зазначено транспортний засіб, яким здійснювалось перевезення, а також маршрут перевезення та відповідальну особу.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания. Ось на
таке наткнувся, основне зрозуміло але деталі при підписці "Податкового Вісника". Навіть при предявленні первинки не визнають ГО .

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Крім того, не можуть бути належними доказами на підтвердження виконання умов договору за договором надання транспортних послуг акти про одержання від контрагента послуг з перевезення товару, оскільки зазначені акти не містять інформації про вантаж і напрямок його перевезення, не зазначено транспортний засіб, яким здійснювалось перевезення, а також маршрут перевезення та відповідальну особу.

Воно й не дивно, що то за акти, де нічого нема? Мені і при відвезенні свого зерна на елеватор, і при отриманні наприклад добрив завжди дають або ТТН , або просто накладну. Але там є все, марка,номер, прізвище водія, місцезнаходження.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

. І ні яких маршрутних листів.

Є куча інших випадків, де місячний маршрутний лист простіший і зручніший в написанні. Наприклад вчора їздив реєструвати того МАЗа. Або рвану за дефекатом.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Хтось може підсказати адрес нормальної неліцензійної програми 1 С.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:
waldemar пишет:

Наприклад вчора їздив реєструвати того МАЗа.

і шо тобі та "мандрівка" lol помогла? Списати 10 літрів соляри?

З миру по нитці -голому сорочка. На круг 60 км, по 28л/100км, итого 16.8 литра. І так торчу для ФГ майже тонну, позавчора мусив купить 400 літрів за готівку, бо списать на 40 га фактичних 75 га нереально

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

бо списать на 40 га фактичних 75 га нереально

скільки виходить на 1 га.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:
waldemar пишет:

бо списать на 40 га фактичних 75 га нереально

скільки виходить на 1 га.

Не рахував, вже й пашу на макс глибину, і культивую в 3 сліди, і де тільки можна списую. Ще придумав одну фішку, кропив пшеницю, то списав по власній тупості за один раз оф. куплені гербіцид,інсектицид, фунгіцид, регулятор і вітаміни. Тепер мабуть перемалюю на 5 раз, типу щоб не було стрессу в рослин, то вносив все окремо на наступні дні. lol