Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 39 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Скидай, але роздруковуєш на одному листку на 2 сторони?

ні, на звороті другу друкую

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

канцтоварах продаються пачками за копійки

Краще самому роздрукувать, половину можна написать раз і назавжди (назви, коди, прізвища) і тільки суми і дати

fgrubin пишет:

пишу руками

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Ото економія!

Справа не в економії, форма бланку так, що друкується з двох сторін листка, навіть вказують там - "зворотна сторона"

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Мені бухгалтер друкує звіти на одній стороні...

Інколи, раніше, місця не вистачало laugh

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665
waldemar пишет:

Вирішив, що прийшов час зайнятись наказом про облікову політику. Скачав зразок , щось там трохи підправив, тепер думаю, що туда ще втулить, хоча вроді і так там все є.

Продивився облікову політику Володимира, як би невистачає пункту про порядок розподілу прибутку - виплати дивідендів, також що входить у адміністративні та витрати на збут.
Пункт 3.3» Витрати, що підтримують об'єкт основного засобу у робочому стані відносити до витрат періоду» а далі в п. 3.5.1. «вартість запасних частин та інших матеріалів, витрачених при ремонті виробничого обладнання, транспортних засобів» відносится до собівартості.
Також в п. 3.5.1.
• вартість поштово-телеграфних послуг;
• вартість послуг зв'язку;
• вартість канцелярського приладдя;
• вартість послуг з участі в семінарах;
• витрати на придбання періодичних видань і спеціальної літератури виробничої тематики тощо. – більш підходять під адміністративні витрати
Взагалі важливе питання облікова політика, є якісь напрацювання рекомендації для с/г підприємств по цьому питанню.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Олег Мадрид пишет:

як би невистачає пункту про порядок розподілу прибутку - виплати дивідендів

Дякую за підказку, мабуть втулю туда пунктик з ФГРубінового статуту:" Розподіл прибутку Господарства між Засновниками (виплата дивідендів) здійснюється пропорційно їх часткам у статутному (складеному) капіталі Господарства у строки і порядку, визначеними Зборами Засновників з дотриманням вимог чинного законодавства України, та цього Статуту."

Олег Мадрид пишет:

Пункт 3.3» Витрати, що підтримують об'єкт основного засобу у робочому стані відносити до витрат періоду» а далі в п. 3.5.1. «вартість запасних частин та інших матеріалів, витрачених при ремонті виробничого обладнання, транспортних засобів» відносится до собівартості.

Також подякував, те речення в п 3.5.1 викінув

Олег Мадрид пишет:

Також в п. 3.5.1.
• вартість поштово-телеграфних послуг;
• вартість послуг зв'язку;
• вартість канцелярського приладдя;
• вартість послуг з участі в семінарах;
• витрати на придбання періодичних видань і спеціальної літератури виробничої тематики тощо. – більш підходять під адміністративні витрати

В мене спрощений план рахунків (для того, щоб влазило на монітор, я ще його спростив як тільки можна, зібравши до купи 70,79,90 і 91 рахунки), то в мене нема адмін. витрат, все списую одним махом. Правда в цьому році нова форма 2-ферм, то просто с калькулятором повибирав з цього стовпчика адмін витрати. Їх в мене небагато, тай хто там його буде перевірять в тій статистиці. А то не подобається совать той журнал по екрану вліво-вправо.

Вложение
zhurn.png
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Дякую за підказку, мабуть втулю туда пунктик з ФГРубінового статуту:" Розподіл прибутку Господарства між Засновниками (виплата дивідендів) здійснюється пропорційно їх часткам у статутному (складеному) капіталі Господарства у строки і порядку, визначеними Зборами Засновників з дотриманням вимог чинного законодавства України, та цього Статуту."

Я наразі вже змінив цей пункт laugh

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Дякую за підказку, мабуть втулю туда пунктик з ФГРубінового статуту:" Розподіл прибутку Господарства між Засновниками

Хлопці, ви ще половину СТАТУТУ в наказ перепишіть.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Олег Мадрид пишет:

Взагалі важливе питання облікова політика, є якісь напрацювання рекомендації для с/г підприємств по цьому питанню.

Все давним давно прописано в ПСБУ. В наказі фіксуються основні моменти в обліку , а не цитуються затверджені СТАНДАРТИ БО.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

В наказі фіксуються основні моменти в обліку

Коли є вибір з кількох варіантів.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:
waldemar пишет:

Дякую за підказку, мабуть втулю туда пунктик з ФГРубінового статуту:" Розподіл прибутку Господарства між Засновниками (виплата дивідендів) здійснюється пропорційно їх часткам у статутному (складеному) капіталі Господарства у строки і порядку, визначеними Зборами Засновників з дотриманням вимог чинного законодавства України, та цього Статуту."

Я наразі вже змінив цей пункт laugh

Ось так:

12.3. Чистий прибуток, одержаний від діяльності Господарства після сплати визначених законодавством податків та інших платежів в бюджет, підлягає розподілу між Засновниками та іншими Членами Господарства в повному обсязі чи в будь-якій його частині або не підлягає розподілу.
12.4. Розподіл прибутку Господарства між Засновниками та іншими Членами Господарства здійснюється пропорційно їх часткам у статутному (складеному) капіталі Господарства та/або в залежності від трудової участі кожного з них в діяльності Господарства на умовах, що визначаються Загальними зборами Засновників та/або Головою Господарства з дотриманням вимог чинного законодавства України та цього Статуту.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

або Головою Господарства з дотриманням вимог чинного законодавства України та цього Статуту.

Таку " зміну " в обліковій політиці потрібно зафіксувати у правах Голови в СТАТУТІ

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Таку " зміну " в обліковій політиці потрібно зафіксувати у правах Голови в СТАТУТІ

Я цитував саме свій Статут

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:
fgrubin пишет:

Там же й друга сторінка є.
І форма змінювалась декілька разів, то як малюватимеш, шукай відповідну

Там писанини не мало.

Сьогодні почав кліпати авансові звіти. Завдяки екселю роботи не багато, може хвилини 2. Ставиш тільки 1 цифру, а воно дякуючи тим чарівним формулам одразу 6 клітин заповнює, щей пдв автоматом вираховує. Так само 6 дат вискакує,а пишеш тільки одну. Але викладу тут, тільки дійшов квітня 2016р, там уже новий бланк, ще штампувать багато, може що неправильно, то одразу виправлю.

Вложение
avzv.png
avnzvyt.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435

Володя неповна інфа при заповненні колонки " кому, за що і на підставі якого дока заплачено". Ще хотілося б щоб хтось сказав за обовязковість заповнення отих строчок що з правого боку на першій частині " Росписка про прийняття док. на перевірку "

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Володя неповна інфа при заповненні колонки " кому, за що і на підставі якого дока заплачено

що саме треба ще?

Куркин пишет:

Ще хотілося б щоб хтось сказав за обовязковість заповнення отих строчок що з правого боку на першій частині " Росписка про прийняття док. на перевірку "

Читав що вона відривається, віддається працівнику і викидається, то може є сенс її взагалі викинути?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Читав що вона відривається, віддається працівнику і викидається, то може є сенс її взагалі викинути?

Може Олександр щось знайде по цій РОЗПИСЦІ .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Читав що вона відривається, віддається працівнику і викидається, то може є сенс її взагалі викинути?

Де читав?
Я ту розписку таки заповнюю, в мене є кому розписатись в прийомі laugh

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711

Ось ще свіжа стаття, саме для наших любителів бухгалтерських збочень вправ.

Вложение
buh3.zip
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
KOHDPAT пишет:

наших любителів бухгалтерських збочень вправ.

Я вже може писав тут, що знаю фермера, якому при 90 га землі пару років назад, вже після Майдану, податківці нарахували 1,5 млн. грн. штрафів. Після пережитого шоку ФГ закрили самі.
Так що спробуєм подуть на холодне.

KOHDPAT пишет:

Ось ще свіжа стаття,

За статтю дякуєм. Я вже давно розумію всі недоліки тієї самопальної форми. І частенько переглядаю встановлену знайомою бугалтершою програму 1С.

fgrubin пишет:

Де читав?
Я ту розписку таки заповнюю

Кругом пише , що вона відривна, видається працівнику, а от подальша її доля не прописується ніде. Я вважаю, що працівник не зобовязаний її зберігати. Тому викину її взагалі , типу відрізав.

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665
waldemar пишет:

податківці нарахували 1,5 млн. грн. штрафів

за що нарахували?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

раніше я писав тут, що знайомого оштрафували податківці за порушення касової дисципліни на 200 тисяч гривень.
Так от, нещодавно він виграв суд і рішення про накладення штрафу визнали не чинним!

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

раніше я писав тут, що знайомого оштрафували податківці за порушення касової дисципліни на 200 тисяч гривень.
Так от, нещодавно він виграв суд і рішення про накладення штрафу визнали не чинним!

А які такі порушення затягнули на 200 тисяч ?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Cтосовно методичних рекомендацій по веденню бухобліку у СФГ.
Ось цитата з мотивувальної частини рішення КС у справі про постіне користування земельними ділянками:

5.4. ...................
Крім того, переоформлення покладено як на юридичних осіб (тобто фермерське господарство), так і на громадян, які мають у постійному користуванні земельні ділянки. Поняття "селянське (фермерське) господарство" не існує після набрання чинності Законом України "Про фермерське господарство" ( 973-15 ) від 19 червня 2003 року, яким Закон України "Про селянське (фермерське) господарство" ( 2009-12 ) визнано таким, що втратив чинність. Отже, при переоформленні права постійного користування земельними ділянками, наданими для ведення селянських (фермерських) господарств, у довгострокову оренду строк оренди не може визначатися селянським (фермерським) господарством відповідно до закону, як це передбачає абзац другий пункту 6 Перехідних положень Кодексу ( 2768-14 ), через відсутність такого господарства. Відповідно до статті 1 Закону України "Про особисте селянське господарство" ( 742-15 ) особисте селянське господарство - це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи і не належить до підприємницької діяльності. Для ведення особистого селянського господарства використовують земельні ділянки розміром не більше 2,0 гектара, передані фізичним особам у власність або оренду в порядку, встановленому законом.

Як бачимо СФГ відсутнє як таке взагалі, отже, ті методичні рекомендації для ФГ не діють laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:
fgrubin пишет:

раніше я писав тут, що знайомого оштрафували податківці за порушення касової дисципліни на 200 тисяч гривень.
Так от, нещодавно він виграв суд і рішення про накладення штрафу визнали не чинним!

А які такі порушення затягнули на 200 тисяч ?

Була видача зарплати, він оформив відомість попередньо, а на другий день видавав зарплату, оформив РКО і відобразив це у касовій книзі.
Вони його трохи розвели, дали в руки цю відомість і попросили написати пояснення, щодо цього, при цьому йому не показали РКО и касову книгу, він почав писати і щось там понаписував, каже не пам'ятає конкретно що, бо не підозрював підвоху якогось, в результаті податківці склали акта, що він виплачував зарплату по даті складання відомості, тобто без оприбуткування готівки в касі.

Ось такі розводки мєнтовські в ходу у наших довбаних податківців.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Як бачимо СФГ выдсутнє як таке взагалі, отже ті рекомендації для ФГ не діють

У нашій місцевості чимало людей в свій час отримували землю для СФГ як юр.особи . Цікаво що вони на сьогодні залишились поза законною діяльністю.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

в результаті податківці склали акта, що він виплачував зарплату по даті складання відомості, тобто без оприбуткування готівки в касі.

Незрозуміла взагалі ситуація. .....Складається відоміст на нарахування зарплати на основі документів про виконання різних робіт з підписами відповідальних осіб. Якщо роботи зроблені і прийняті, у господарства появляється дебіторська заборгованість , яку потрібно віддавати. Господарство по факту розраховується з живими робочими , які можуть про це посвідчити. В результаті всих цих подій якщо навіть якась бумажка була загублена , зовсім не написана , чи написана не правильно , то за такі порушення звичайно можна покарати якимсь штрафом , особливо за недотрмання ліміту каси, але штраф за неоприбуткування готівки в 200 тис. Мені такі адміністративні штрафи не відомі.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Пропоную обсудить " Положення про ведення касових операцій" в частині відповідальності за їх недотримання.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Мені такі адміністративні штрафи не відомі.

То й добре, що не відомі, а це я не вигадую, у людини це було в реальності.
І це не адмінштраф, це 5 кратний штраф до ФГ за неоприбуткування готівки в касі.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Пропоную обсудить " Положення про ведення касових операцій" в частині відповідальності за їх недотримання.

Я не маю каси взагалі, мені це не цікаво.