Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 33 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

waldemar пишет:
А що мій Кий рожою не вийшов:

Запчачті хоч є

Це для бухобліку. Хоча 17 років назад мав такого. А ось мій вже вже 6 років :

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Як списуєш запчасті.

Пока таким, хоча Саша Рубін забракував, пропонує додати каталожний номер і підпис. Каталожний не хочу, я його спеціально викинув, а стовпчик для підписів додам, а може викину причину списання.

Вложение
zapchastinispisannya.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435

В мене раніше був Дронінборг 1200, насилу продав. Можна лущення зробить в два сліди, добавить 5 л солярки на оранці, боронування щоб було в два сліди , ще одну основну культивацію в два сліди зроби з нормою по 8л., на передпосівній добав 1 л.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Не розборчива причина списання , а для чого писать хто одержувач, ми ж їх одержали раніше, при покупці по накладній. Дифектну відомість складаєм.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Дифектну відомість складаєм.

Да ну її до бісу, там повний капець.

Куркин пишет:

Не розборчива причина списання

Скоро в мене дійдуть руки до створення книги наказів, то думаю в наказі про облікову політику написать такий пункт:
" Запчастини встановлюються на трактор і списуються на основі "Акту на використання запчастин"на дебет 79"фінрезультату" в "Журналі головна" в день купівлі."

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

на дебет 79"фінрезультату" в "Журналі головна" в день купівлі."

Це каламбур, згідно ПСБО "ВИТРАТИ" це буде не правильно. Чому дефектну відомість не долюбляєте.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Це каламбур, згідно ПСБО "ВИТРАТИ" це буде не правильно.

Правильно, не правильно, хто це буде перевіряти, і яке буде покарання? Невже на основі цього не зарахують господарську операцію- встановлення запчастини на трактор?

Куркин пишет:

Чому дефектну відомість не долюбляєте.

Вторік заповнював, відраза залишилась:

Вложение
defekti.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Вторік заповнював, відраза залишилась:

Да, странна якась відомість, навіть потрібно писать суму тих запчастів що ще на них і ціни незнаєм, а друга половина дублює акт на списання.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

http://поради.pp.ua/uploads/posts/2016-01/thumbs/scho-take-defektna-vdomst-defektna-vdomst-zrazok_764.jpeg А як атака і щоб її обєднать з актом на списання.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Я так розумію що дефектна відомість потрібна для списання тих запчастин які знаходились
на техніці і прийшли в негодність та оправдує їх необхідність в заміні на нові, по яких буде складатись акт на використання.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Я так розумію що дефектна відомість потрібна для списання тих запчастин які знаходились
на техніці і прийшли в негодність та оправдує їх необхідність в заміні на нові, по яких буде складатись акт на використання.

Та я ж вам раніше цитував спецвипуск Все про бухоблік, де допускалась відсутність цієї дефектної відомості hi

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Скільки у вашому господарстві іде дизельного пального на га.

Ви будете сміятись, але оце подивився головну книгу, вийшло 716 літрів на 50 га laugh
В мене ж но-тілл, паливо йде лише на оприскування, внесення добрив, деякі транспортні роботи та посів і збирання врожаю.
Ну і комбайн та но-тілл сівалку наймаю на посів, в минулому році дизпаливо було за рахунок виконавця, тому до 716 літрів треба додати ще літрів 500-600 на комбайн та 200 літрів на посів.
В загальному виходить не більше 30 л/га!
На вивіз зерна з поля до елеватора на зберігання наймаю авто, тому паливо за їх рахунок і в підрахунку не враховув.

То оце й думаю, ну що ті 716 літрів вартують, трохи більше 15 тисяч грн., а в мене затрати на добрива, насіння, ЗЗР на порядок більше по кожному виду!
А списуємо добрива, ЗЗР, насіння одним Актом, що виписується раз на місяць. Лише Акти на ЗЗР я виписую на кожну операцію по внесенню ЗЗР, бо офомляю вручну і рядків не вистачає.
Тобто, вніс гербіциди проти дводольних (Базагран, Хармоні, Тренд) оформив під це окремий акт ВСЗГ. Ще й лімітно забірні малював під це, але як ми з'ясували вище, вони і на фіг фермеру не потрібні.
Думаю для палива треба щось простеньке, не так багато воно вартує у мене.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Ви будете сміятись, але оце подивився головну книгу, вийшло 716 літрів на 50 га

Можна бізнес відкривать по відмиванню ПДВ. lol

15.02.2015 - 20:41
: 2435

[quote=fgrubin;1078384129]Та я ж вам раніше цитував спецвипуск Все про бухоблік, де допускалась відсутність цієї дефектної відомості [/quote тикніть мене де де Ва цитували про це бо щось не знаходжу.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

В спецвипуску Все про бухоблік, присвяченого первинним документам у сільському господарстві вичитав слідуюче:

fgrubin пишет:

Є форма ВСЗГ-2 Лімітно-забірна картка на отримання запасних частин та Відомість дефектів на ремонт машини ВСЗГ-6.
Як зазначають, спочатку оформляється Відомість дефектів, а потім на її підставі лімітно-забірну картку і вже по ній відображають в бух регістрах господарську операцію по ремонту. Ше зазначають, що при відпуску запчастин на ремонт в період польових робіт відомість не оформлять, а ліміт розраховують за кошторисом на ремонт і техобслуговування машини, що затверджений керівником.
Я виписував лише лімітно-забірну картку, її форма досить зручна і інформативна, а відомість дефектів та кошторис я ніколи не оформляв

fgrubin пишет:

Але мабуть краще взагалі під запчастини не вести складський облік, а списувати їх в момент отримання від постачальника, для цього виписувати якийсь самостійно розроблений Акт на проведення ремонту, та навіть існуюча ВСЗГ-2 "Лімітно-забірна картка для запчастин" зручна для такого списання.

fgrubin пишет:

Ще додам, там було сказано, що той кошторис застосовується не тільки в період польових робіт, а і у випадку відсутності Відомості ВСЗГ-6, тобто на основі кошторису розраховують ліміт і виписують лімітно заборну картку по формі ВСЗГ-2.
Думаю, що ВСЗГ-6 Відомість дефектів не обов'язкова взагалі, а отой кошторис на ремонт нам також ні до чого, він буде для нас внутрішнім документом і таким чином можем його не виписувати взагалі.
Взагалі, для малих фермерів той ліміт не потрібний, нам треба розробляти документи, що не містять інфи про якийсь довбаний ліміт.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Можна бізнес відкривать по відмиванню ПДВ.

Та стільки паперів потрібно оформити для списання цього палива, що й бажання не виникає laugh

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

нам треба розробляти документи, що не містять інфи про якийсь довбаний ліміт.

Згідний , ні ліміти ні норми нам не потрібні. Якщо звідккись в ФГ приходять якісь ліміти чи якісь норми, то цей факт потрібно документально оформлять , затверджувать наказом з обгрунтуванням , і тільки тоді на них можна офіційно посилаться і користуваться . Але дефектною відомістю ми списуємо запчасті які замінюємо новими, тут потрібно подумать. Олександр , чому Ви вважаєте що для визнання витрачання товарів в господарській діяльності в первинних документах потрібен вартісний показник.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Куркин пишет:

Але дефектною відомістю ми списуємо запчасті які замінюємо новими,

Вірніше ми їх не списуємо бо вони колись уже були списані , а підтверджуємо документально факт необхідності в їх заміні . Це можна розцінить за аналогією , а що підтверджуватиме тоді факт необхідності в оприскуванні фунгіцидами.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

обстеження сільськогосподарських угідь на заселеність шкідниками та ураженість хворобами сільськогосподарських рослин N _____
"___" ____________ 20__ р.

м. ________

Мною, державним інспектором захисту рослин району ______________________________________
_____________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала акт)
за участю ____________________________________________________________________________
(посади, прізвище, ім'я, по батькові осіб, що брали участь у обстеженні)
у присутності _________________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я, по батькові особи обстеження)
відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів щодо боротьби з шкідниками та хворобами сільськогосподарських рослин, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 року N 398, проведено
_____________________________________________________________________________________
(планове, за дорученням - зазначити орган, за пропозицією - зазначити орган, за заявою, первинне, повторне, інше)
обстеження сільськогосподарських угідь на заселеність шкідниками та ураженість хворобами сільськогосподарських рослин

ВЛАСНИК (КОРИСТУВАЧ) УГІДЬ ______________________________________________________
(підприємство, установа, організація)
ЮРИДИЧНА АДРЕСА _________________________________________________________________
КЕРІВНИК ___________________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
ТЕМАТИКА ОБСТЕЖЕННЯ ____________________________________________________________
(назва шкідливих організмів, сільськогосподарської рослини,
перевірка фактів, викладених у зверненні, інше)

ПРИ ОБСТЕЖЕННІ ВСТАНОВЛЕНО:

N п/п

N поля сівозміни

Площа обстеження (га)

Кількість шкідника, екз. на кв. м

Пошкоджено рослин, %

Уражено рослин хворобою, %

Розвиток, %

Економічний поріг шкідливості (ЕПШ)

Потреба в обробці (га)

серед.

макс.

серед.

макс.

Обґрунтування необхідності проведення заходів щодо запобігання поширенню, локалізації та ліквідації особливо небезпечних шкідників та збудників хвороб сільськогосподарських рослин _____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

Державний інспектор
захисту рослин району
_________________________
(підпис)

______________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові посадової особи)

_________________________
(посада особи, яка брала участь у
обстеженні)
_________________________
(підпис)

______________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові особи, яка брала участь у обстеженні)

_________________________
(посада особи, яка брала участь у
обстеженні)
_________________________
(підпис)

______________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові особи, яка брала участь у обстеженні)

З АКТОМ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ОТРИМАВ ОСОБИСТО: ___________________________________
(підпис, посада, прізвище, ім'я, по батькові)

Акт направлено рекомендованим листом, квитанція ВЗ N __ від ___ ____________ 20__ р.

ДОДАТКИ ДО АКТА:
1. ___________________________________________________________________________________.
2. ___________________________________________________________________________________.
3. ___________________________________________________________________________________.

АКТ СКЛАДЕНИЙ У ___ ПРИМІРНИКАХ: __ АДРЕСАТУ;
__ ІНСПЕКТОРУ; __ КОМІСІЇ.

Новости
11:10 Мобильные операторы разобрали частоты на первом 4G-тендере
10:59 В МЭРТ рассказали, когда облегчат жизнь экспортерам
10:20 История на тысячи биткоинов: Павел Лернер - о своем похищении
10:12 В Facebook запретили рекламу критовалют и ICO
09:09 Фигуранты "списка Путина" потеряли $1,1 млрд за день‍ - СМИ

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Куркин пишет:

обстеження сільськогосподарських угідь на заселеність шкідниками та ураженість хворобами сільськогосподарських рослин N _____
"___" ____________ 20__ р.

Капец. tomato

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А я працюю профілактично, то що мені той акт про обстеження.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Але дефектною відомістю ми списуємо запчасті які замінюємо новими, тут потрібно подумать.

Я думаю, вистачить якогось Акту на використання запчастин для ремонту машину, в цьому акті вказати конкретну машину, на яку були встановлені запчастини та особу, що виконувала ремонт. І в цьому ж акті голова ФГ затверджує все це.
Зверніть увагу, що замість відомості, допускають кошторис на проведення ремонту, в якому затверджується ліміт на цей ремонт.
То нам потрібен один первинний документ, де все це разом існує, і кошторис, і фіксування факту використання запчастин і всі вимоги до первинних документів.

Куркин пишет:

Олександр , чому Ви вважаєте що для визнання витрачання товарів в господарській діяльності в первинних документах потрібен вартісний показник.

Десь такі вимоги зустрічав, але наразі не можу знайти.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Десь такі вимоги зустрічав, але наразі не можу знайти.

Може ще й потрібний Акт щоб підтвердив що пора молотить. laugh Виходячи з того , що податківці зазначають що в
первинному документі повинен бути зазначений зміст та обсяг госп. опер. , також одиниця виміру, то вартісний показник вони наче й не вимагають , тоді нехай би він був у документах бух. обл. , тобто в журналі регістрації госп. операцій. Але одночас вони заявляють що госп. опер. це те що викликає зміну в структурі активу, яка є вартісним показником, а структура активу то міняється, були запасами - стають витратами.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Вирішив вдосконалити журнал госп. операцій під свої потреби: поскорочував кількість рахунків до мінімума, ще й пообєднував до купи, щоб все влазило. Розумію, що скоріш за все неправильно, але думаю, що при наявності підтверджуючих первинних документів це не приведе до невизнання факту госпоперацій. Всі "новації" пропишу в наказі про облікову політику. По новій методиці зробив за січень, викладаю тут, може хто покритикує. Буду вдячний.

Вложение
zhurnal18.png
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Я б викинув звідти ракунки:
40 капітал - бо він у тебе не змінюватиметься, а місце займає
441 нерозподілений прибуток - ти його раз на рік (чи на квартал) міняєш, також місце займає
66 оплата праці - найманих працівників нема, то навіщо місце займати

Всі ці рахунки можна на окремих листах вести, а замість них вести якісь більш потрібні рахунки.

То й вкажеш у наказі про облікову політику, що в журналі господарських операцій буде твій набір рахунків, а інші рахунки ведуться в окремих облікових регістрах. Ті окремі облікові регістри в тебе в більшості випадків будуть з прочерками, а деякі, наприклад, 441 нерозподілений прибуток буде зрідка заповнюватись.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

40 капітал - бо він у тебе не змінюватиметься, а місце займає
441 нерозподілений прибуток - ти його раз на рік (чи на квартал) міняєш, також місце займає

44 думаю з 79 поповнювать щомісячно і обєднать з 40 (але то вже на другий рік)

fgrubin пишет:

66 оплата праці - найманих працівників нема, то навіщо місце займати

Там я записую дівіденти (торік це було тільки раз), тому обєднав з позиками, якими час від часу користуюсь(сам собі безвідсовково).

fgrubin пишет:

замість них вести якісь більш потрібні рахунки.

Які наприклад? В мене деяки покупці платять не відразу всю суму, а розтягуть це задоволення в часі.Тому можна було б ще "Розрахунки з покупцями". Але то знов лишня писанина, все одно видаткова одразу на всю сумму, той роблю продажу продукції одним рядком, але в ньому дві проводки:
1: кр26-дб79 списання собівартості проданого на фінрезультат.
2.дб31-кр64+кр79 розписую виторг на ПДВ і дохід

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Там я записую дівіденти (торік це було тільки раз), тому обєднав з позиками, якими час від часу користуюсь(сам собі безвідсовково).

Для дивідендів існує інший рахунок - 671

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Для дивідендів існує інший рахунок - 671

Значить виправлю,в екселі це шість секунд.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

По новій методиці зробив за січень, викладаю тут, може хто покритикує. Буду вдячний.

Володимир , у мене нічого не можна прочитать, Ви при покупці ПММ , запчастів , ЗЗХ, проводите їх через 20 рахунок, чи відразу з 37 на 23

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Онлайн 1С бухгалтерія 299 грн. за місяць!
1С ОНЛАЙН

1С онлайн – це платформа «1С:Підприємство» в хмарі.
Програма «1С: Управління невеликою фірмою для України»
Готове рішення для автоматизації управління та обліку на підприємствах через Інтернет – «1С: Управління невеликою фірмою для України». Програма дозволяє оформляти первинні документи торгового, складського та виробничого обліків
Програма «1С: Бухгалтерія 2.0 для України»
У програмі втілений досвід роботи бухгалтерів сотень тисяч підприємств різних розмірів і діяльності. Зробіть перший крок для переходу з Вашої старої облікової системи – спробуйте 1С: Бухгалтерія!

З 01.01.2018 року вартість оренди 1С онлайн становитиме 299 грн/міс. за «1C:Бухгалтерія 2.0 для України» або «1С:Управління невеликою фірмою для України».

Для порівняння: ціна локальних версій «1С:Бухгалтерія» – 6 690 грн і «1С:УНФ» – 8 400 грн, а для отримання оновлень обов’язково потрібно оплачувати щорічний ІТС вартістю від 4 500 до 6 450 грн (зі звітністю).

Все це від Привату: 1С ОНЛАЙН ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ