Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 31 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Списують усе в кінці року один раз Актом на списання товарів

Це гірший варіант , тому що цілий рік все потрібно в якомусь документі обліковувать . Краще відразу , в день їх прибуття , щоб без зберігання в залишках.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

, в 1С є

В мене якась 1С встановлена на компі, але я дивився не особо вона допоможе, все рівно треба все заводить вручну, то мені якось простіше в свої таблички. Рахує і в мене автоматично. Скільки там тих операцій, в мене торік було 13 продаж і може50-60 купівель. Он сьогодні поки розібравя і вже за півроку мат.цінності і запч списав і використав.

fgrubin пишет:

виключно для себе і ге збираються ці внутрішні документи надавати у ДФС.

Фигня це все, почитав як судяться люди, все треба мать, без первинки нікому нічого не доведеш.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Скільки там тих операцій, в мене торік було 13 продаж і може50-60 купівель.

В мене близько півтори сотні , з них пята частина повязаних з відрядженнями.

waldemar пишет:

без первинки нікому нічого не доведеш.

Звичайно ні.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Знову поспілкувався з тим фермером, що має в обробітку 1000 га та веде облік за допомогою 1С.

В нього мабуть є бух. який все робить правильно , з потрібними датами, а керівник в кінці року тільки підписав і дума що списали все в кінці року.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

все рівно треба все заводить вручну, то мені якось простіше в свої таблички.

victory Підтримую.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

в 1С є такий Акт.

Саша , можеш витягнуть і показать.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

2. Первинні та зведені облікові документи можуть бути
складені у паперовій або в електронній формі та повинні мати такі
обов'язкові реквізити:
назву документа (форми);
дату складання;
назву підприємства, від імені якого складено документ;
зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції;
посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення;
особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Ще потрібно помнить що первинний облік на складі ведеться не обовязково в вартісному виразі, достатньо щоб була його кількість.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

все рівно треба все заводить вручну, то мені якось простіше в свої таблички. Рахує і в мене автоматично. Скільки там тих операцій, в мене торік було 13 продаж і може50-60 купівель.

а як з регістрами бухобліку (головною книгою)? В чому їх ведете?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Саша , можеш витягнуть і показать

То мені він переслав скріншот, а я вже позамальовував персональні дані.
Мені такий акт не подобається dntknw

Вложение
screenshot29.png
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Ще потрібно помнить що первинний облік на складі ведеться не обовязково в вартісному виразі, достатньо щоб була його кількість.

Складський облік нам не допоможе для підтвердження використання товарів в господарській діяльності, за виключення, якщо вони у нас на залишках.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:
waldemar пишет:

все рівно треба все заводить вручну, то мені якось простіше в свої таблички. Рахує і в мене автоматично. Скільки там тих операцій, в мене торік було 13 продаж і може50-60 купівель.

а як з регістрами бухобліку (головною книгою)? В чому їх ведете?

Зробив сам в екселі (ексель обовязково, щоб саме рахувало, бо самому там задовбешся) табличку. Там основна проблема, що тих рахунків там багато і вона не влазить вся цілком на екран. Я їх трохи поскорочував під свої потреби (хоч не знаю, чи правильно це. На 2018 буду перероблять, бо з часом приходить більше розуміння суті бухобліку і як вдосконалити під "себе".

fgrubin пишет:

Складський облік нам не допоможе для підтвердження використання товарів в господарській діяльності, за виключення, якщо вони у нас на залишках.

Якщо крепко захотіть , то можна підігнати під вимоги первинки, але який в тому сенс? При нинішніх технологіях клікнути пару раз мишкою і поміняти пару цифр і вуаля.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Облік розрахунків ведете, якщо так, то в чому і чи в розрізі посвачальників.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Олександр, Ви ведете журнал-головну чи журнали ордера. Помилку зробив " Постачальників"

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Олександр, Ви ведете журнал-головну чи журнали ордера. Помилку зробив " Постачальників"

Ведемо, але вручну. Я вже говорив тут, що в мене мати все життя бухгалтером (головним бухгалтером) працювала. Ми ведемо головну книгу за спрощеною формою, кожен рахунок на окремій сторінці, там прописуються всі операції, сторінки головної книги, де ведуться рахунки по обліку запасів, наприклад, по обліку ЗЗР, нагадують сторінки складської книги, бо там зазначаємо всю номенклатуру ЗЗР, як в кількісному вимірі, так і в грошовому вимірі. Те саме з запчастинами, паливом, добривами і т.п. Мені мати говорить, нащо нам заводити складську книгу, якщо у нас це все є в головній книзі dntknw
Але хочу вести в електронній формі, Володя великий молодець, треба з нього брати приклад.
Нажаль 1С бухгалтерія дорогувата для нас, мова про легальну програму.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Мені мати говорить, нащо нам заводити складську книгу, якщо у нас це все є в головній книзі

Да, потрібно якось модернізувать облік , бо коли відмінять мараторій на перевірки то будуть пастися. А облік розрахунків з постачальниками ведете. Виберу час піду в бух . технікум наберу бумажок

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

А облік розрахунків з постачальниками ведете.

Так для цього окремі рахунки ведемо, для постачальників свій рахунок, а для покупців свій.
Ми ведемо всі рахунки, за виключенням 9 класу рахунків.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Облік розрахунків ведете, якщо так, то в чому і чи в розрізі посвачальників.

Облік розрахунків веду в Журналі госп. операцій, спрощую від ліні як тільки можу. Викладу кусок

Вложение
zhurnal.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Облік розрахунків веду в Журналі госп. операцій, спрощую від ліні як тільки можу. Викладу кусок

tomato Я не думаю вести, поки ще амнезії немає і це точно не буде базою нарахування .

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

і це точно не буде базою нарахування .

Я його веду не для бази нарахування,тай взагалі він мені непотрібний, хіба що трішечки для фінзвіту, а тому що того вимагає закон про бухоблік.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

А рахунки по ПАСИВАХ ведете , скажем ДОДАТКОВИЙ КАПІТАЛ.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Куркин пишет:

Да, потрібно якось модернізувать облік , бо коли відмінять мараторій на перевірки то будуть пастися.

Ми і так не підпадаємо під мораторій, хіба що у когось дохід вилазить за 20 млн.грн. wacko2

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Ми ведемо головну книгу за спрощеною формою, кожен рахунок на окремій сторінці, там прописуються всі операції,

Олександр, так Ви собі все ускладнили. Ви ведете облік не за спрощеною формою , яку можуть вести ФГ , і яка передбачає подвійний запис, а за спрощеним планом рахунків за формою Журнал-Головна. Для чого вам цей гімор.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

А рахунки по ПАСИВАХ ведете , скажем ДОДАТКОВИЙ КАПІТАЛ.

Для мене це темний ліс, додатковий капітал (хоч і не знаю що воно таке) пишу інтуїтивно тільки в Балансі 1-м. Взагалі скоро треба буде робити фінансовий звіт і хоч є багато тлумачень в інтернеті, я в н
их нічого не можу зрозуміть. Тому опишу свій процес в надії ,що хтось підправить.
1.Спочатку вираховую актив. Там вроді все зрозуміло:
1010 Основні засоби з рахунку 10
1100Запаси- рах20+ 26
1103- що є на рах.26
1110поточні біологічні активи- пишу що є на 23рахунку ??? типу вартість озимої пшениці,що росте
1165 гроші-рах.31
1300 Баланс все це до купи.
2. Тоді пасив, його роблю з ніг до голови, спочатку в 1900 переношу цифру з 1300.
Є ще одна незмінна цифра-1400 зареєстрований капітал, там те що колись внесли в статутний капітал і є в Держреєстрі ,в мене 22000грн.
Потім визначаю 1420 "Нерозподілений прибуток" , для цього з звіту 2Фінансові результати беру 2350"Чистий прибуток" і від нього віднімаю виплачені в тому році дівіденти.
А вже тоді з "Балансу 1900" віднімаю "Зареєстрований капітал 1400", тоді ще мінусую "1420Нерозподілений прибуток" і врешті отримую цифру для "1410Додатковий капітал".
Розумію, що мабуть це майже все неправильно, тому надіюсь на допомогу.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Потім визначаю 1420 "Нерозподілений прибуток" , для цього з звіту 2Фінансові результати беру 2350"Чистий прибуток" і від нього віднімаю виплачені в тому році дівіденти.

Володимир, уявіть собі що в цьому році ви нічого не реалізовували , весь вал на складі і ніякого фінансового результату немає , відповідно немаєте і чистого прибутку. Тоді у фінзвіті у вас будуть нулі. Звідси : АКТИВ- ЗОБОВЯЗАННЯ=КАПІТАЛ

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Я хотів сказать що Звіт про фін.рез. і Баланс не перетикаються .

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Володя, що ти придумав по первинці для ПММ. Паливо закупляєш в талонах чи в натурі.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Володя, що ти придумав по первинці для ПММ. Паливо закупляєш в талонах чи в натурі.

Ще в серпні купив останнього бензовоза, а потім в них стала ціна вища,чим на заправці. Тому вже купляю талони.
Все вже придумано до нас, на списання 2 первинних:обліковий лист тракториста і лімітно-забірна катка. В кінці місяця списую в Журналі все одразу такою господарською операцією: кредит 20"запаси" дебет 23"виробництво"

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

В кінці місяця списую в Журналі все одразу такою господарською операцією: кредит 20"запаси" дебет 23"виробництво"

Так, це податків не цікавить .

waldemar пишет:

на списання 2 первинних:обліковий лист тракториста і лімітно-забірна катка.

Які реквізити заповнюєте в листі. Лист по видах робіт чи на весь сезон.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Які реквізити заповнюєте в листі. Лист по видах робіт чи на весь сезон.

Він заповнюється щомісячно

Вложение
oblykoviy.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435

Нічого собі по нормах списуєте, норми типові чи свого розливу. Є думка на рахунок забірки. Я в ФГ в одній особі. При закупці ДП я за нього в накладній уже розписався і воно обліковується за мною . Потім я його щоденно витрачаю на виконані роботи, про що робляться записи в листах , в цих листах звітую про рух пального за місяць. Питання , яка роль лімітно-забірки.