Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 79 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
15.02.2015 - 20:41
: 2435

Эмфитевт не является ни владельцем земли, ни постоянным землепользователем, ни арендатором земельного участка, поэтому он не должен вносить в бюджет плату за землю, То це виходить що Емфітент крім Єдиного податку 4 гр. повинен сплачувати ще й земельний податок щоб не злить умовного "орендодавця"

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

" Розмір орендної плати переглядаєтся у разі".. і перечислюється там три умови, скажимо що вони виконуються. і остання умова
- "в інших випадках передбачених законом" а що законом передбачено інше? в договорі про це не пишеться. Так шо інше, хто знає?

Жалоба

Саша , інше це все те що можить орендодавцеві прийти в його миски, наприклад прии зміні цін на товари, зміна податків на землю , і х..... ще що, тобто він можить поставить підножку коли йому захочеться. Я не думаю що договір емфітезиса такий бездоганний , якби він таким був , то уже договорів оренди не було б.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

хтось може зкинуть договір ємфітезиса на земельну ділянку (пай)

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

його типового нама в природі.

Да типового нема , думав що може хтось зразок якийсь скине . Я обходюсь без юристів.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Серж апк пишет:
sergey... пишет:

У нас ціна 1000 дол

Сотка? Гектар?

За 1 га . більше пока не чув.

Куркин пишет:

Да типового нема , думав що може хтось зразок якийсь скине . Я обходюсь без юристів.

Ця секретна інформація в приватних нотаріусів.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Та є в мене договір емфітевзису. Сьогодні увечері замалюю персональні дані осіб та надішлю.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Та є в мене договір емфітевзису. Сьогодні увечері замалюю персональні дані осіб та надішлю.

thank_you З одним орендодавцем ще не заключений договір, попробою заключить емфітез.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
fgrubin пишет:

Та є в мене договір емфітевзису. Сьогодні увечері замалюю персональні дані осіб та надішлю.

І мені.

Куркин пишет:

З одним орендодавцем ще не заключений договір, попробою заключить емфітез

И на какой суме (если не сикрет) "сломался" подопечній.

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
Спиридон пишет:

http://vysitska.com/2016/02/23/земельна-екзотика-або-договір-емфіте/

Земельна екзотика або договір емфітевзису як альтернатива оренді землі

Тут і зразок є.

а тут є що почитати
https://uteka.ua/ua/tag/emfitevzis

оп па! а воно платне. lol

http://protokol.com.ua/ua/emfitevzis_vs_orenda_perevagi_nedoliki_dotsiln...

Емфітевзис vs оренда: переваги, недоліки, доцільність, реалії
23.08.2017Автор: ЮРИДИЧНА ФІРМА "ГАРО ТА ПАРТНЕРИ"
Консультація юриста. Безкоштовно. Замовити послугу за назвою

thank_you Много полезной информации по эмфитевзису.
Думаю многим пригодится thank_you

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

А міняти, як так поняв, ніхто не хоче?
Я вчора придбав два паї ч/з обмін.... Дорожче, правда, обійшлися послуги нотаріуса і землевпорядної організації порівняно з придбанням ОСГ, але все ж тепер маю витяг де пише, що я власник, а не юзер....
Ну але ви як хочете.... Можете займатись сєкасом з емфітевзісом...

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Та є в мене договір емфітевзису. Сьогодні увечері замалюю персональні дані осіб та надішлю.

Олександр і Спірідон, Дякую Вам . Будем вивчать підводні камні. thank_you

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
sledge-hammer пишет:

Я вчора придбав два паї ч/з обмін...

Як це? scratch_one-s_head

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
sergey... пишет:
sledge-hammer пишет:

Я вчора придбав два паї ч/з обмін...

Як це? scratch_one-s_head

Раніше писав:

sledge-hammer пишет:
Спиридон пишет:

Вот как в таком случае обезопасить себя, если дал деньги в эквиваленте 7-10 тыс баксов, вперёд.

Договір міни. Якщо маєте свою власну земельну ділянку, бажано з призначенням "товарне с/г виробництво (на крайній випадок піде осг, але не кожен нотаріус захоче оформляти міну тов.с/г на осг, деякі впираються аби було однакове призначення), відділяєте від неї пару соток скільки не жалко (замовляєте технічки) і ці пару соток міняєте на потрібний пай. Все законно! Якщо ваша ділянка осг, то піздніше викупляєте (або вам дарують) їх назад, а якщо товарне с/г, то мусите махнути рукою на ті пару соток або чекати відміни мораторію, щоб переоформити їх назад...

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
15.02.2015 - 20:41
: 2435

Після відкриття ринку землі договори оренди визнаватимуться недійсними, також вважає народний депутат аграрного комітету Валентин Дідич. А якже принцип що закон немає зворотної дії.

Украина
22.11.2015 - 22:35
: 546

Люди ростолкуйте что таке СОК-обслугкооператив

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Женя Полтава пишет:

СОК-обслугкооператив

Про сільськогосподарську кооперацію - Законодавство України

Украина
22.11.2015 - 22:35
: 546
Куркин пишет:
Женя Полтава пишет:

СОК-обслугкооператив

Про сільськогосподарську кооперацію - Законодавство України

Спасибо уже почитал. Но это все болото. Я в виду принятия закона об ограничении на прием молока 2 сорта, не могу опредилится да и вопще понять что делаать. У нас рекомендуют открывать СОКи . Но счем их едят мне не ведомо. Интересно сколько нужно ещо средств и сил вложить в это дело (Коровы).

Україна
: Рівне
13.01.2013 - 14:33
: 1243
sledge-hammer пишет:

відділяєте від неї пару соток скільки не жалко (замовляєте технічки)

Якщо можна розтолкуйте ,що за технічка?.Хто її робить ?І скільки це займає по часу і грошах.?

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Женя Полтава пишет:

Я в виду принятия закона об ограничении на прием молока 2 сорта, не могу опредилится да и вопще понять что делаать.

Переробна галузь не може собі дозволити втратити 1,5 млн. тон сировини. Замінити її нічим, і взяти більше немає звідки. Тобто, не зважаючи ні на які заборони молоко від населення заготовляти ніхто не припинить. Ну будуть оформляти його як 1-й сорт. Ну і ціну, ймовірно що скидатимуть, не посоромляться.

Украина
: Харьков
17.04.2015 - 12:35
: 2

Уважаемые форумчане!
Может кто сталкивался с подобной ситуацией: фермер, на которого выписан акт постійного користування выходит из членов фермерского хозяйства. Как правильно выйти из положения - держ. акт на оставшихся членов, я так понимаю, уже никто не перепишет. Право пользования землёй прописано в статуте СФГ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Биндус Николай пишет:

фермер, на которого выписан акт постійного користування выходит из членов фермерского хозяйства

Почему? Лучше этого не делать в вашем случае.

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
Биндус Николай пишет:

Уважаемые форумчане!
Может кто сталкивался с подобной ситуацией: фермер, на которого выписан акт постійного користування выходит из членов фермерского хозяйства. Как правильно выйти из положения - держ. акт на оставшихся членов, я так понимаю, уже никто не перепишет. Право пользования землёй прописано в статуте СФГ.

А распаевать же можно на членов фх.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Slava-rivne пишет:
sledge-hammer пишет:

відділяєте від неї пару соток скільки не жалко (замовляєте технічки)

Якщо можна розтолкуйте ,що за технічка?.Хто її робить ?І скільки це займає по часу і грошах.?

Люба проектна організація. Орієнтовна вартість 800-1000 грн за кожну ділянку. Наприклад, маєте город (осг) біля 1,00 га. Для придбання 3 шт паїв вам потрібно виділити від городу (осг) три ділянки площею 0,03га для обміну на ці паї і залишиться ще одна велика ділянка площею 0,91га. Зроблять вам чотири технічки на ці ділянки, зразу просіть щоб зробили в земельному чотири витяги з ДЗК до них, правда можуть вас самих послати в ЦНАП з відповідною заявою. З цими витягами ідете до нотаріуса (або ЦНАП) і реєструєте право власності на всі ділянки - маєте отримати витяги з ДРРП. Далі знову замовляєте витяги з ДЗК, але вже в них буде вказано, що ви власник. Все, можемо вас привітати і тепер ви вже можете запросити вашого пайовика до нотаріуса оформляти обмін, проте не забувайте, що пайовикові потрібно також замовити витяг з ДЗК (термін дії якого 3 місяці), без цих витягів нотаріус нічого не буде робити. Для обміну також потрібно буде замовити експертно-грошову оцінку, і можливо вам також прийдеться її замовляти, але, як правило, нотаріуси самі її замовляють у "своїх" експертів... Вартість послуг нотаріуса (з податками та вартістю послуг експерта) біля 3,5-4 тис.грн за кожну ділянку, тобто 7-8 тис.грн за договір міни... Не забудьте після обміну оформити на ваших довірених осіб доручення від пайовика на розпорядження його новонабутою ділянкою (тобто однією з ваших 0,03га), щоб пізніше могли повернути її у свою власність ч/з договір купівлі-продажу (якщо призначення осг), бо може знову прийдеться мінятися з іншими пайовиками, а у вас вже все готово...

Якось так... Хай щастить!

П.С. Сьогодні знов вимінював пай...

15.02.2015 - 20:41
: 2435
sledge-hammer пишет:

(якщо призначення осг)

Не можу зтвкрджувать, але ходили слухи що з різними цільовими призначеннями обмін натаріуси не роблять , скажем ОСГ на ТОВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
sledge-hammer пишет:

Для обміну також потрібно буде замовити експертно-грошову оцінку, і можливо вам також прийдеться її замовляти, але, як правило, нотаріуси самі її замовляють у "своїх" експертів...

Ви впевнені що нормативна грошова оцінка для обміну потрібна. Зараз її отримать не просто, також потрібно в інституті замовлять технічку, затверджувать її на районній раді і т.д.

Украина
22.11.2015 - 22:35
: 546
KOHDPAT пишет:
Женя Полтава пишет:

Я в виду принятия закона об ограничении на прием молока 2 сорта, не могу опредилится да и вопще понять что делаать.

Переробна галузь не може собі дозволити втратити 1,5 млн. тон сировини. Замінити її нічим, і взяти більше немає звідки. Тобто, не зважаючи ні на які заборони молоко від населення заготовляти ніхто не припинить. Ну будуть оформляти його як 1-й сорт. Ну і ціну, ймовірно що скидатимуть, не посоромляться.

Во во одну гривну уже забрали.А это 50кг макухи за 10 дней с удоя одной коровы.Одной макухой можна корову кормить.Вот и стимуляцыя.А на этот СОК столько времени ,нервов и средств будет идти ,что бьют сомнения о целисообразности .

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Куркин пишет:

Ви впевнені що нормативна грошова оцінка для обміну потрібна.

А ви впевнені, що вмієте читати? А якщо так, то чи можете розуміти прочитане? Можете перш ніж плодити "слухі", освоєте різницю між експертно-грошовою та нормативною оцінками?

sledge-hammer пишет:

Для обміну також потрібно буде замовити експертно-грошову оцінку

Ну і це з тієї ж опери:

Куркин пишет:

але ходили слухи що з різними цільовими призначеннями обмін натаріуси не роблять , скажем ОСГ на ТОВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО.

sledge-hammer пишет:

Якщо маєте свою власну земельну ділянку, бажано з призначенням "товарне с/г виробництво (на крайній випадок піде осг, але не кожен нотаріус захоче оформляти міну тов.с/г на осг, деякі впираються аби було однакове призначення)

Складається враження, що вам немає чого робити, окрім флудити на форумі... Читайте уважно, користуйтеся пошуком і не смітіть ніде, навіть тут!

До речі, нормативку нотаріуси вимагають для укладення договору дарування... Це так, аби знали всякий випадок...

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616

https://www.epravda.com.ua/news/2018/01/31/633597/
нарешт! дочекалися???

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952