Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 75 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Так хоч платити його при експорті сої не треба буде, бо звільнено від оподаткування laugh
Є ще варіант, щось придбати на пряму за кордоном, тобто зайнятись імпортом laugh

Буду вносити зміни до Статуту, виключати студентів зі складу членів ФГ, бо якось немає бажання сплачувати ЄСВ, тим більше, що наразі тим, хто сьогодні виходить на пенсію навчання в ВУЗах зараховують до пенсійного стажу. Не виключено, що і в майбутньому студентам зарахують до стажу роки навчання без сплати ЄСВ.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

Я тут губу розкатав, почав шукати купців на зерно в ближньому зарубіжжі, на експорт, тіпа, мав працювати.... Коли вони вже нажеруться?

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:

Так хоч платити його при експорті сої не треба буде, бо звільнено від оподаткування

Нічого не путаєш? Чи може я не доганяю? Хіба раніше експорт не був звільнений від сплати ПДВ?
Наскільки я розумію, мова йде про відшкодування ПДВ отриманого при купівлі сої трейдером-експортером у товаровиробника, тобто у нас, або у першого покупця (читай, посередника) між виробником і трейдером-експортером. Те саме стосувалося і товаровиробників, які самі експортували своє зерно - їм відшкодовували ПДВ придбане разом із МТЦ для вирощування зерна... Наразі, якщо відмінили відшкодування ПДВ експортерам, то з трейдерами і посередниками тут зрозуміло як вони пролітають, а ось товаровиробники скоріше за все не отримають відшкодування ПДВ придбаного із МТЦ, яке використовувалося для вирощування сої (ріпаку)... Ось тут гемор почнеться з перерозподілом ПДВ (у вартості МТЦ) між різними культурами, які вирощує виробник і на які були списані ці МТЦ...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Хіба раніше експорт не був звільнений від сплати ПДВ?

ні, не був, але була і є до 1 вересня нульова ставка ПДВ, тобто, в середині країни ставка 20 %, а на експорт 0 %, звідси і повернення ПДВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Мабуть буде в мене назва: "RUBIN" FARM, пропишу її однаково, як в повному найменуванні англійською мовою, так і скороченою.
Бо ENTERPRISE це занадто гучно laugh

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:
sledge-hammer пишет:

Хіба раніше експорт не був звільнений від сплати ПДВ?

ні, не був, але була і є до 1 вересня нульова ставка ПДВ

Те саме, але іншими словами... wacko2

fgrubin пишет:

в середині країни ставка 20 %, а на експорт 0 %, звідси і повернення ПДВ.

А як має виглядати "неповернення" після 1 вересня?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Сума вхідного ПДВ для експортерів буде збільшувати вартість зерна сої. Це стосується, як експортерів зернотрейдерів, так і експортерів безпосередніх виробників сої.
А от на внутрішніму ринку нічого не змінюється, якщо ми продаємо сою пререробнику, та й навіть експортеру, то ми нараховуємо ПДВ за ставкою 20 % і відповідно маємо право на податковий кредит по виробничим факторам (добрива, паливо, ЗЗР, техніка, запчастини, насіння і т.п.).

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

Мабуть буде в мене назва: "RUBIN" FARM, пропишу її однаково, як в повному найменуванні англійською мовою, так і скороченою.

Подивився я в ЄДР назви деяких підприємств олігархів, в скорочених назвах не використовуються лапки, в деяких підприємств назва скорочена і повна однакова і не вказується ОПФ.
Отже, логічно прописати: RUBIN FARM

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Буду вносити зміни до Статуту, виключати студентів зі складу членів ФГ

А як це вплине на їхні паї? Заключати договір оренди з ними?

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:

Сума вхідного ПДВ для експортерів буде збільшувати вартість зерна сої. Це стосується, як експортерів зернотрейдерів, так і експортерів безпосередніх виробників сої.

dont
Саша, мені здається що ти не розумієш специфіку експортних операцій...
Наявний приклад з життя: переробник, якому я продаю сою є одним з найбільших в Україні (здається 3 місце серед експортерів), але цього року вони вирішили не всю сою переробляти, а частину відправити на експорт зерном. Як ти думаєш, отримують вони відшкодування ПДВ, придбаного у виробників, якщо вони цю сою будуть тримати на елеваторах досить тривалий термін? Я вважаю, що отримають! Звідки знає ДФС, що буде з тією соєю - піде на переробку чи на експорт... Я ще не бачив оновлений податковий кодекс, але думаю що на експортні операції з зерном сої буде 20% ПДВ... І ДФС буде "по барабану" для хто, для чого і коли буде робити з зерном сої...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Я ще не бачив оновлений податковий кодекс, але думаю що на експортні операції з зерном сої буде 20% ПДВ

На сьогодні і до 1 вересня експорт сої і всього іншого зерна 0 % ПДВ. З 1 вересня експорт сої буде звільнено від ПДВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

цього року вони вирішили не всю сою переробляти, а частину відправити на експорт зерном. Як ти думаєш, отримують вони відшкодування ПДВ, придбаного у виробників, якщо вони цю сою будуть тримати на елеваторах досить тривалий термін? Я вважаю, що отримають!

Якщо до 1 вересня оформлять митні документи по експорту цієї сої, то в них буде 0 % ПДВ і відповідно підтвердиться податковий кредит від продавця, який вони вже поставили в декларацію.
А от якщо вони до 1 вересня не встигнуть вивезти, то ця операція буде звільнена від оподаткування ПДВ і вони відкоригують свій податковий кредит на цю сою, і фактично збільшать свої податкові зобов'язання.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

А як це вплине на їхні паї? Заключати договір оренди з ними?

Заключаю договір про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзису).

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
fgrubin пишет:
waldemar пишет:

А як це вплине на їхні паї? Заключати договір оренди з ними?

Заключаю договір про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзису).

Кто регистрирует договора эмфитевзиса?
Есть ли определенная форма договора?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Серж апк пишет:

Кто регистрирует договора эмфитевзиса?

Я сегодня подал два договора на регистацию smile3

Украина
: Кировоградская
15.03.2015 - 00:38
: 371
fgrubin пишет:
Серж апк пишет:

Кто регистрирует договора эмфитевзиса?

Я сегодня подал два договора на регистацию smile3

На какой срок договор?
Заключен с выплатой единым платежом за весь срок пользования?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Cрок 49 лет, но это для меня не принципиально, договор с родственниками (бывшими членами фермерского хозяйства, которых буквально вчера фывели из членов фермерского хозяйства), поначалу думал вообще без указания срока.
Платежи указали стандартные, до 15 декабря текущего года, но есть пункт в договоре, которым допускается оплата наперед.

За письмовою заявою Власника Землекористувач може сплачувати Власнику плату за користування земельною ділянкою завчасно. Перерахунок завчасно отриманої Власником плати не проводиться.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
fgrubin пишет:

Я сегодня подал два договора на регистацию

На скоко я знаю, они реэструют договора только типові,стардартні а как с емфитезисом? И нотариально заверяли права користування на 49 рокив

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Сейчас регистрируют любые договора, я у нотариуса ничего не заверял , но договор между юрлицом - ФГ и физлицом.

Украина
: Кировоградская
15.03.2015 - 00:38
: 371
fgrubin пишет:

Cрок 49 лет, но это для меня не принципиально, договор с родственниками

Чего спрашиваю предлагают купить пай (7га) dntknw
деньги хотят с час и все. scratch_one-s_head

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

До обов'язкової сплати ЄСВ членами ФГ я підготувався laugh
Вчора зареєструвався ФОПом, сьогодні забрав виписку з ЄДР.
Це мені дозволить зберегти близько більше 50 тис. грн. на рік, так як у мене будуть інші підстави, які не дозволять ДФС взяти мене на облік платника ЄСВ, як члена ФГ. ФОПом я буду "сплячим", діяльності не вестиму, лише буду сплачувати ЄСВ на рівні мінімального внеску. От тільки ще думаю, що вибрати для ФОПа, загальну систему чи ЄП 3 група.
Чому 50 тисяч? Тому що порахував суму, яку я отримую внаслідок розподілу прибутку ФГ між членами ФГ, вийшло 230 тисяч грн. 22 % ЄСВ від цієї суми складає 50,6 тис. грн.

Ну і зареєстрував Статут ФГ в новій редакції, в якому зафіксував, як вище зазначив, вихід зі складу членів ФГ двох чоловік, а на їх земельні ділянки заключив договора емфітевзису.

Що цікаво, сьогодні на Статуті не ставлять жодної відмітки про реєстрацію змін, мій примірник Статуту всього навсього з завіреними нотаріально підписами голови та секретаря загальних зборів.
Але мені реєстратор повідомив код, за яким на сайті мінюста, там де ми дивимся безкоштовний витяг з ЄДР, можна побачити сканкопію кожної сторінки Статуту.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

прибутку ФГ між членами ФГ, вийшло 230 тисяч грн.

А не проще продать за черный нал, а то минус ПДВ 20%, ПДФО 9%, военный 1,5%. Итого 31.5%. По
любому такой разницы между налом и безналом нет.

fgrubin пишет:

От тільки ще думаю, що вибрати для ФОПа, загальну систему чи ЄП 3 група.

А чего не первая, там 160 грн. ставка и можно было платить 50% ЕСВ, сейчас не знаю.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

А не проще продать за черный нал, а то минус ПДВ 20%, ПДФО 9%, военный 1,5%. Итого 31.5%. По
любому такой разницы между налом и безналом нет.

Мені не простіше, я з поля не звик продавати продукцію, змолотив і везу на зберігання на елеватори, бо своїх складів нема, останні роки все зберігаю на Нібулоні, звісно ж потрібно офіційно задекларувати увесь врожай.
Другий фактор, про який я вже говорив тут, у нас в районі є така собі негласна вимога, кількість сплаченого ПДФО повинно бути на рівні близько 400 грн. з гектару. Тобто з 50 га мені 20 тисяч грн. ПДФО треба сплачувати, то краще ж його сплачувати за ставкою 9 % і без 22 % ЄСВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

А чего не первая, там 160 грн. ставка и можно было платить 50% ЕСВ, сейчас не знаю.

С 1 января 2018 и первая группа ЕН уплачивает ЕСВ в размере не меньше минимального взноса.
Кроме того, будучи на общей системе или на 3 группе и не ведя деятельности я вообще не буду уплачивать ЕН для 3 гр. и НДФЛ для общей системы.
Ну и в перспективе, через ФОПа на 3 группе можно будет выводить прибыль ФГ под 5 %, а не под 9 % и 1,5 % (НДФЛ и ВЗ), как я сейчас вывожу в виде дивидендов.
Или даже перейти на один квартал на 2 группу, уплачивая ЕН по ставке 20 % от МЗ, вывести по максимуму прибыль на ФОПа, уплатив при этом около 2500 грн ЕН за квартал, потом вернуться на общую систему.
Вопрос конечно под что выводить, скорей всего, под какие-то услуги информационного характера.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
fgrubin пишет:

Или даже перейти на один квартал на 2 группу,

Следующим шагом будет переход в одноосібники? laugh Я б давно скасував реєстрацію якби не було в оренді землі державної власності.....

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

В Голосі Украіни опублікували закон Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році

56. У розділі XX «Перехідні положення»:
......
доповнити пунктами 63-65 такого змісту:
63. Тимчасово звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту:
з 1 вересня 2018 року до 31 грудня 2021 року соєвих бобів (товарна позиція 1201 згідно з УКТ ЗЕД);.з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року насіння свиріпи або ріпаку (товарна позиція 1205 згідно з УКТ ЗЕД).

Чекаємо розгляду законопроекту, що скасує всю цю дурню bang

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Vavis пишет:

Следующим шагом будет переход в одноосібники?

А чим це погано?

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Сергей1970 пишет:

А чим це погано?

Та ніхто ж не каже що це погано, хто як може так і виживає....

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Vavis пишет:
Сергей1970 пишет:

А чим це погано?

Та ніхто ж не каже що це погано, хто як може так і виживає....

З Новим роком! beer

: Украина с.Хлебодаровка
09.02.2014 - 12:57
: 778
Сергей1970 пишет:

.

З Новим роком! :beer:[/quote]
годсобаки догнал год петуха

Вложение
belka.jpg
god.jpg