Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 82 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
Спиридон пишет:
fgrubin пишет:

Там здається через аукціон вся земля, чи як?

Порядок створення ф/г і виділення під нього землі , хтось міняв ще з 90-их, чи ні ?

Я в 2007 році створював ФГ на основі власного паю, а два роки тому односелчанину дали землю для створення ФГ.

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833

Колеги, а чи отримував хтось компенсацію за придбану вітчизяну техніку? Бо я ще восени подав документи і ні гу-гу до цих пір. Тепер потрібен трактор за 200 коней з культиватором от і думаю чи варто купувати новий ХТЗ чи зекономити на б.у. після реставрації, а культиватор б.у. джон дір.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Denni пишет:
Сайбер_01 пишет:

Земля фермерская? Если да, то у нас в районе, в подобной ситуации, сын покойного проиграл суд.
Пошло все под ОСГ.

А под осг получили родственики или атошники?

Атошники и не только, родственники не.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Агроимпорт пишет:
KOHDPAT пишет:
Агроимпорт пишет:

Земля не единственный источник дохода ОТГ

Кстати - вопрос: если право распоряжаться землёй с/х назначения будет у ОТГ, то может ли эта ОТГ не сдавать её в аренду, а сама обрабатывать и получать доход от продажи урожая?
Тоесть заключать не договора аренды, а , например - договора на обработку своейземли. Будет как гос. агропредприятие. good Чем это вообще регулируется?

Коммунальное предприятие может создать. Но я не верю в такое. Лучше чем в частных руках не будет

У нас после распаёвки паёв .Осталася земля 270 га (есть гос акт ). Что бы осталася она за с\советом,после консультации с кучей юристов. провели "збори уповноваджених осіб і проголосували щоб правонаступником було комунальне господартсво ( яке и створили) при с\раді). Тянулось ето по судах, в итоге ети земли выбросили на аукцион. За ети года увидели продажных судей с корупцыей во всей красе....

Украина
: николаев
25.10.2013 - 00:34
: 3902
sergey... пишет:
Агроимпорт пишет:
KOHDPAT пишет:
Агроимпорт пишет:

Земля не единственный источник дохода ОТГ

Кстати - вопрос: если право распоряжаться землёй с/х назначения будет у ОТГ, то может ли эта ОТГ не сдавать её в аренду, а сама обрабатывать и получать доход от продажи урожая?
Тоесть заключать не договора аренды, а , например - договора на обработку своейземли. Будет как гос. агропредприятие. good Чем это вообще регулируется?

Коммунальное предприятие может создать. Но я не верю в такое. Лучше чем в частных руках не будет

У нас после распаёвки паёв .Осталася земля 270 га (есть гос акт ). Что бы осталася она за с\советом,после консультации с кучей юристов. провели "збори уповноваджених осіб і проголосували щоб правонаступником було комунальне господартсво ( яке и створили) при с\раді). Тянулось ето по судах, в итоге ети земли выбросили на аукцион. За ети года увидели продажных судей с корупцыей во всей красе....

Не ну вы явно превысили полномочия свои

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Агроимпорт пишет:

Не ну вы явно превысили полномочия свои

Аргументируйте предьяву?????

Украина
: николаев
25.10.2013 - 00:34
: 3902

Сельсовет не распоряжается землей сх назначения

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Евгений 000 пишет:

Колеги, а чи отримував хтось компенсацію за придбану вітчизяну техніку? Бо я ще восени подав документи і ні гу-гу до цих пір.

Щось нечисто, я подав в листопаді, через місяць компенсували.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Агроимпорт пишет:

Сельсовет не распоряжается землей сх назначения

Да сдесь всё сложнее, ета земля "колективної власності КСП " а правонаступник -Комунальне господарство при с\раді................. А вобще, в двух словах не обьяснишь, да и толку, уже всё на аукцыоне.Оно и не чего то с одной стороны..Поучаствовал, выыграл и "работай" .Так вот цены там заоблачные, средняя цена 7-10 тысч. за оренду 1га...Ужас.Яне пойму етого маразма...

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:

Колеги, а чи отримував хтось компенсацію за придбану вітчизяну техніку? Бо я ще восени подав документи і ні гу-гу до цих пір.

Щось нечисто, я подав в листопаді, через місяць компенсували.

І шо, на лапу ніхто не просив? У 2009р. брав безвідсотковий кредит так тоді за це благо довелося подарувати більше 5%.

: Украина, Днепропетровская обл.
23.02.2010 - 16:14
: 283
Спиридон пишет:

подаються в банк , через який проплачувалась придбанна техніка.

Банк повинен бути державним.

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
Спиридон пишет:
Евгений 000 пишет:

І шо, на лапу ніхто не просив?

там документи які потрібні для оформлення компенсації, подаються в банк , через який проплачувалась придбанна техніка. А компенсація потім повинна була нарахуватись автоматично, якщо десь там на ці цілі,ще виділених грошей достатньо.

м.и. пишет:
Спиридон пишет:

подаються в банк , через який проплачувалась придбанна техніка.

Банк повинен бути державним.

Все так і зроблено. Приватбанк.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Евгений 000 пишет:

І шо, на лапу ніхто не просив?

Так революція гідності була ж.

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:

І шо, на лапу ніхто не просив?

Так революція гідності була ж.

А ви через який банк купували?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Евгений 000 пишет:
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:

І шо, на лапу ніхто не просив?

Так революція гідності була ж.

А ви через який банк купували?

Я обслуговуюсь в Приваті, туда і подавав. Рівно за місяць повернули.

Украина
: николаев
25.10.2013 - 00:34
: 3902
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:

І шо, на лапу ніхто не просив?

Так революція гідності була ж.

А ви через який банк купували?

Я обслуговуюсь в Приваті, туда і подавав. Рівно за місяць повернули.

А что покупали? Расскажите чуть подробней процедуру

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
Агроимпорт пишет:
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:

І шо, на лапу ніхто не просив?

Так революція гідності була ж.

А ви через який банк купували?

Я обслуговуюсь в Приваті, туда і подавав. Рівно за місяць повернули.

А что покупали? Расскажите чуть подробней процедуру

Есть перечень производителей сельхозтехники (только отечественные) при покупке их продукции через госбанк, государство компенсирует покупателю 20% (а в этом году 25%) от стоимости.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Евгений 000 пишет:

Есть перечень производителей сельхозтехники (только отечественные) при покупке их продукции через госбанк, государство компенсирует покупателю 20% (а в этом году 25%) от стоимости.

А якщо купляв в 2016 раці, то проїхали.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Знову про сплату ЄСВ членами ФГ, чиновники щось курять і чудять конкретно laugh

7 лютого 2018 року Мінфін оприлюднив проекти наказів Міністерства фінансів, якими вносяться зміни до:

  • Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"
  • Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Ознайомитись можна тут: Проекти нормативно-правових актів

І ось про членів ФГ в проекті Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування:

.....
II. Платники єдиного внеску
1. Платниками єдиного внеску є:
.......
6) члени фермерського господарства згідно з переліком, визначеним Законом України «Про фермерське господарство», якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

Навіщо сюди приплели "перелік"???
Це що, в Законі про ФГ повинні кожного члена ФГ по прізвищам перелічити???

Ну а як по іншому?
Якщо написали: платниками є члени ФГ згідно з переліком..., то повинен бути перелік з конкретними особами.
Я в законі про ФГ не бачу свого прізвища, може хтось своє прізвище там бачить? laugh

Що взагалі означає слово "перелік".
З тлумачного словника:

Перелік, також список — скінченна послідовність однорідних об'єктів, що називаються елементами списку, яка містить хоча б один такий об'єкт.

Отже, перелік це скінченна послідовність однорідних об'єктів!
А що ми бачимо в Законі про ФГ:

Стаття 3. Члени фермерського господарства
1. Членами фермерського господарства можуть бути подружжя, їх батьки, діти, які досягли 14-річного віку, інші члени сім'ї, родичі, які об'єдналися для спільного ведення фермерського господарства, визнають і дотримуються положень Статуту фермерського господарства.

І де ж тут скінченна послідовність?
Більше того, відповідно до частини другої статті 3 Закону про ФГ:

2. При створенні фермерського господарства одним із членів сім'ї інші члени сім'ї, а також родичі можуть стати членами цього фермерського господарства після внесення змін до його Статуту.

Тобто, закон про ФГ прямо відсилає до Статуту ФГ.
В законі не сказано, що родичі та члени сім'ї засновника є членами ФГ, там сказано, вони можуть бути членами ФГ.
Для того, щоб вони стали членами ФГ, потрібно щоб вони виявили таке бажання і потрібно, щоб, засновник також виявив бажання прийняти рішення про включення їх до складу членів ФГ та внести зміни до Статуту.
Саме в Статуті, а не в Законі про ФГ, наводиться перелік членів ФГ!

Той, хто писав проект інструкції, мабуть погано читав закон про ЄСВ, бо там вказано так:

Стаття 4. Платники єдиного внеску
1. Платниками єдиного внеску є:
...
5-1) члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах;

Як бачимо, в законі про ЄСВ про жодний перелік не згадується!
А згадування про перелік в проекті інструкції це самодіяльність і дурість тих, хто готував проект!

Украина
: николаев
25.10.2013 - 00:34
: 3902
Евгений 000 пишет:
Агроимпорт пишет:
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:

І шо, на лапу ніхто не просив?

Так революція гідності була ж.

А ви через який банк купували?

Я обслуговуюсь в Приваті, туда і подавав. Рівно за місяць повернули.

А что покупали? Расскажите чуть подробней процедуру

Есть перечень производителей сельхозтехники (только отечественные) при покупке их продукции через госбанк, государство компенсирует покупателю 20% (а в этом году 25%) от стоимости.

А где посмотреть перечень?

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
Куркин пишет:
Евгений 000 пишет:

Есть перечень производителей сельхозтехники (только отечественные) при покупке их продукции через госбанк, государство компенсирует покупателю 20% (а в этом году 25%) от стоимости.

А якщо купляв в 2016 раці, то проїхали.

Я думаю що да.

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
Агроимпорт пишет:
Евгений 000 пишет:
Агроимпорт пишет:
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:
waldemar пишет:
Евгений 000 пишет:

І шо, на лапу ніхто не просив?

Так революція гідності була ж.

А ви через який банк купували?

Я обслуговуюсь в Приваті, туда і подавав. Рівно за місяць повернули.

А что покупали? Расскажите чуть подробней процедуру

Есть перечень производителей сельхозтехники (только отечественные) при покупке их продукции через госбанк, государство компенсирует покупателю 20% (а в этом году 25%) от стоимости.

А где посмотреть перечень?

Находил в гугле. А так спрашиваю у торгашей (в основном техноторг) входит ли данный девайс в тот список и является ли продавец диллером производителя. Но напомню, осенью покупал паладу, и еще ничего не получил. В банке сказали что бумаги ушли....... ждем

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Агроимпорт пишет:

А где посмотреть перечень?

Вложение
pereliktehniki2017.pdf
Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
waldemar пишет:
Агроимпорт пишет:

А где посмотреть перечень?

Спасибо,тоже было интересно почитать! thank_you

: Полтава
05.01.2015 - 12:19
: 946
waldemar пишет:

pereliktehniki2017.pdf

Интересно... В списке есть три ЮМЗ....а завод вроде как стоит? Или я ошибаюсь?
Если ошибаюсь( дай бог!) куда обратица, где узнать нащот покупки?

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
anatoli5 пишет:
waldemar пишет:

pereliktehniki2017.pdf

Интересно... В списке есть три ЮМЗ....а завод вроде как стоит? Или я ошибаюсь?
Если ошибаюсь( дай бог!) куда обратица, где узнать нащот покупки?

В том же списке указаны дилеры - к ним и обращатся.

Украина
: николаев
25.10.2013 - 00:34
: 3902

ЮМЗ завод уже выкуплен компанией Агро-Союз

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Евгений 000 пишет:

Есть перечень производителей сельхозтехники (только отечественные) при покупке их продукции через госбанк, государство компенсирует покупателю 20% (а в этом году 25%) от стоимости.

Только что вычитал что вроде 40%:https://www.epravda.com.ua/columns/2018/02/16/634168/

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А ФОПи мають право на отримання компенсації за придбану техніку?

Украина
: Кировоградская
15.03.2015 - 00:38
: 371

Больше информации:

http://minagro.gov.ua/budget?nid=24337