Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 73 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Тут питання, а на якій підставі, ви користувались цією земельною ділянкою до набрання чинності додатковою угодою? В цьому напрямку треба також думати про наслідки.

На підставі договору оренди на 40 га на 40 років. Після розпаювання половини була укладена додаткова угода на зменшення площі на 20 га. Заодно під шумок пропихнули пунктик про збільшення орендної плати з3 до8%.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

На підставі договору оренди на 40 га на 40 років.

Тут треба з'ясувати, чи залишався чинним договір після зменшення площі, є багато нюансів у зв'язку з цим.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Мабуть залишався, в червні прийшло повідомлення і ми заплатили орендну плату за весь 2017 рік.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
fgrubin пишет:

Тут треба з'ясувати, чи залишався чинним договір після зменшення площі, є багато нюансів у зв'язку з цим.

Ні, адже змінені істотні умови договору.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Vavis пишет:
fgrubin пишет:

Тут треба з'ясувати, чи залишався чинним договір після зменшення площі, є багато нюансів у зв'язку з цим.

Ні, адже змінені істотні умови договору.

Ці зміни в умовах відображені в додатковій угоді, яка набрала чинність з моменту реєстрації. До того моменту все платилось по діючому на той час договору. Зараз їду, щось спробую довести.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

все платилось по діючому на той час договору.

Я не впевнений чи він був діючий, бо:

Vavis пишет:

адже змінені істотні умови договору.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815

Пропоную поговорити про агрохімічну паспортизацію земель державної власності. На днях прийшов лист від головного управіння держгеокадастру де мені РЕКОМЕНДУЮТЬ відповідно до постанови КМУ №413 від 07.06. 2017р та ЗУ "Про охорону земель" звернутися до проектно-технологічних установ для виготовлення паспортів. Хто вивчав це питання чи робив ці паспорти? Я думав про це вже давно всі забули, а ні....

Вложение
102.jpg
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Vavis пишет:

Пропоную поговорити про агрохімічну паспортизацію земель державної власності. На днях прийшов лист від головного управіння держгеокадастру де мені РЕКОМЕНДУЮТЬ відповідно до постанови КМУ №413 від 07.06. 2017р та ЗУ "Про охорону земель" звернутися до проектно-технологічних установ для виготовлення паспортів. Хто вивчав це питання чи робив ці паспорти? Я думав про це вже давно всі забули, а ні....

Ми в цьому році робили, там існує якась державна програма, щось платила держава, трохи ФГ. В принципі недорого. Я ще й сам просився, цікаво було знати.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
waldemar пишет:

Ми в цьому році робили

Ви реально возили зразки грунту чи там все формально? І взагалі, яка процедура?

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711

З вищенаведеного документа, на мою думку, випливає така логіка - за законом ВСІ землекористувачі і землевласники мають оформити агрохімпаспорта на землю, і потім не рідше ніж 1 раз на три роки робити аналіз і подавати контролюючому органу звіт про непогіршення якості землі.
Тобто, щодо власника - все ясно, питань немає. А от чому орендарю потрібно робити цей паспорт на державну землю? Фактично Держгеокадастр перекладає цю роботу і витрати на орендаря. А потім буде тільки звіти приймати.
Розумію так, що в Законі немає прямої вказівки на те, що платити за агрохімпаспорт державної земельної ділянки має не її власник, а орендар.
А взагалі то була ж мова - наче вже Дергеокадастр доживає свої останні деньки... dntknw

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

не рідше ніж 1 раз на три роки

Наче ж було один раз на 5 років

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833

Колеги, яку орендну плату віддаєте орендодавцям? В нас цього року 3000 за умовний гектар плюс усі податки. Думаю скільки буде наступного року - орієнтир Сайбер, здається в нього минулого року була така ціна.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Евгений 000 пишет:

Колеги, яку орендну плату віддаєте орендодавцям? В нас цього року 3000 за умовний гектар плюс усі податки. Думаю скільки буде наступного року - орієнтир Сайбер, здається в нього минулого року була така ціна.

Не..в прошлом году 3500 на руки,в этом подобавляв ,4000.и наперед на год многим.
Считаем по физ.гектарам,не по кадастровым.
Короче в рабстве у пайщиков и деваться некуда.Поки ще дужаемо laugh
Хотя проезжал мимо нового холдинговского элеватора и мысля была куда нить инженером пойти и послать всех пайщиков лесом.Трохи соб! земл! залишити задля розваги.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Евгений 000 пишет:

В нас цього року 3000 за умовний гектар плюс усі податки

Теж така ціна, середній пай приблизно 5га.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

Наче ж було один раз на 5 років

То було про обов"язковий аналіз, і його нікуди не здавали. А це мова саме про Паспорт, з хім аналізами, які потім будуть звірятися з послідуючими, щоб бачити - чи не погіршуєте ви якість землі.
Вважаю, що це буде ще одна мулька, щоб позбавляти власників їх ділянок.

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
Сайбер_01 пишет:
Евгений 000 пишет:

Колеги, яку орендну плату віддаєте орендодавцям? В нас цього року 3000 за умовний гектар плюс усі податки. Думаю скільки буде наступного року - орієнтир Сайбер, здається в нього минулого року була така ціна.

Не..в прошлом году 3500 на руки,в этом подобавляв ,4000.и наперед на год многим.
Считаем по физ.гектарам,не по кадастровым.
Короче в рабстве у пайщиков и деваться некуда.Поки ще дужаемо laugh
Хотя проезжал мимо нового холдинговского элеватора и мысля была куда нить инженером пойти и послать всех пайщиков лесом.Трохи соб! земл! залишити задля розваги.

Значить у нас наступного року буде як мінімум 3500-4000.
Доречі, я цього року пайщикам "купив" три квартири по 20000$,..... куди ми котимося.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

То було про обов"язковий аналіз, і його нікуди не здавали.

Але оформлялось це все у вигляді агрохімічного паспорту поля. В мене такі матеріали є за 2004 та 2014 рік.

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833

[quote=Сайбер 4000.и наперед на год многим.
А якщо наступного року буде 5000 будете доплачувати? Я своїм в таких випадках не доплачую.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Евгений 000 пишет:

5000 будете доплачувати?

По 4500 наверно таки будет.За 5 и думать не хочеться.
У нас уже % от НГО не канает,кто больше дает.к тому и идут.Как и везде у кого без договоров.
Х.з. один неосторожный шаг и можно влететь по полной.Цены не радуют и перспективы нету никакой.Не вижу,так точнее.Если ещё и опустят цену на сонях и сою,то ппц.
И это у меня практически рекордные урожаи.а шо про других то huh .
Если разговор был про тех кому наперёд давалось,то да,доплачиваю.Без процентный кредит по сути.Я не дам,будет той кто даст.
Отако!.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665

Яка ситуація з блокуванням податкових накладних. Поки ціна була норм. продавали невеликому покупцю проблем з реєстрацією не було, позвонив великому переробнику каже така проблема є кожну третю ПН в Україні блокують. Залежить бокування ПН від покупця?

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665

До слова
Податківці нагадують, що СМКОР призупинить свою дію на два місяці
Всі податкові накладні, реєстрація яких зупинена відповідно до критеріїв оцінки ступеня ризиків, мають бути зареєстровані в Єдиному реєстрі з 02.01.2018 р.

Ця норма не буде розповсюджуватися на такі ПН/РК:
...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Олег Мадрид пишет:

До слова
Податківці нагадують, що СМКОР призупинить свою дію на два місяці
Всі податкові накладні, реєстрація яких зупинена відповідно до критеріїв оцінки ступеня ризиків, мають бути зареєстровані в Єдиному реєстрі з 02.01.2018 р.

Ця норма не буде розповсюджуватися на такі ПН/РК:

Закон ще ж не підписаний.
До слова, це той закон, яким фактично вводиться податок на експорт сої, ріпаку та соняшнику

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
fgrubin пишет:

Президент вніс цікавий законопроект:

особливо цікаво як хотять ФОПів перевести в фермерів - неможна мати найманих працівників і землі повинно бути до 20га!!! Яка адекватна людина буде реєструвати ФГ на 20га і мати весь цей гемор з держ органами???

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Vavis пишет:

Яка адекватна людина буде реєструвати ФГ на 20га

Все відносно- 20 га зернових то одне, а овочів чи малини трохи інше.

Vavis пишет:

мати весь цей гемор з держ органами

Різниця в геморі думаю невелика, але можливі й бонуси, наприклад 20% відшкодування с.г. техніки. Може пощастить поворотну фін допомогу через Фонд підтримки видерти.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

У Мінагрополітики визначилися з розподілом 1 млрд грн для фермерів

а словами заступника міністра, відповідно бюджетної програми підтримки розвитку фермерських господарств пропонуються наступні підтримки на 2018 р.:

виплати дотацій фермерським господарствам, які зареєстровані в установленому порядку після 1 січня 2018 р. та мають в обробітку земельні площі до 20 га, — у розмірі 30 тис гривень. Першочергове право надається фермерським господарствам, засновниками яких є особи віком до 35років (включно);
підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів шляхом здешевлення вартості (70%) закупівлі техніки, обладнання, устаткування;
здешевлення кредитів, отриманих у державному банку або банку, у статутному капіталі якого 75 % і більше акцій належить державі;
компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва та розсадництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції супереліти (супер-супереліти), еліти, першої генерації, батьківських форм, гібридів першого покоління.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
waldemar пишет:

Все відносно- 20 га зернових то одне, а овочів чи малини трохи інше.

я про те, що в нас люди обробляють десятки і сотні гектарів без будь-якої реєстрації та договорів, а тут пропонують фермерське господарство створити з усима бухгалтерськими цікавинками на 20 га землі... вони мабуть людей геть за йолопів рахують.

waldemar пишет:

можливі й бонуси, наприклад 20% відшкодування с.г. техніки

Багато людина зможе купити нової вітчизняної техніки на 20 га?

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

А чого не беруть до уваги ФОП у яких (по кведу: надання послуг та вирощування сг культур).У нас таких дуже багато, якраз такі і обробляють до 20-50 га?? Чи вони там не понімають, хто буде відкривать те фермерське з усім булгартерським супроводом на 20 га???.. Непойму я dntknw . Чому як раз оцю тему ніхто там не піднімає?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Логічно було б не гектари обмежувати, а виручку. Той же ФОП 2 група ЄП здається 1,5 млн. на рік.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
sergey... пишет:

хто буде відкривать те фермерське з усім булгартерським супроводом

Повна бухгалтерія для нас, юриків. ФГ на базі ФОПа мабуть менше писанини, але облік ПДВ як не крути треба вести. А в тому ПДВ вся сметанка.