Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 68 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113

Если договор аренды земли с пайщиком подписан, но не зарегестрирован, он имеет какую то силу? Раньше не имел, но вроде были какие то нововведения.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
donagronom пишет:

Если договор аренды земли с пайщиком подписан, но не зарегестрирован, он имеет какую то силу? Раньше не имел, но вроде были какие то нововведения.

Крутили-мутили... То срок оренды начинается с момента подписания. то с момента регистрации... В конце Верховный Суд постановил, что срок оренды начинается с момента регистрации . Отсюда вывод - пока не зарегистрировали договор, он не имеет никакой силы... Сейчас не найду первоисточник, но я задавал такой вопрос моему юристу и получил ответ вышеизложеный. По Земельному Кодексу - имеем право пользоваться землей с момента регистрации права оренды. А в чем проблема, может есть зацепки чтобы потягатся в судах?

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113

Может до судов и не дойдет. Сосед в предбанкротном состоянии, договора подписал у людей, а у людей красные акты на землю без кадастровых номеров, технички не сделал и соответственно договора не зарегистрировал. А потом он ещё решил, что договора у него есть и решил на что на пай можно меньше давать. Ну люди ко мне и поперли.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
sledge-hammer пишет:

В конце Верховный Суд постановил, что срок оренды начинается с момента регистрации . Отсюда вывод - пока не зарегистрировали договор, он не имеет никакой силы.

А если договор зарегистрирован а в ДПИ не подана декларацыя за прошедшый год. Какие санкции?

УКРАЇНА
: Луганська обл. Кремінський р-н
07.01.2014 - 20:47
: 538

Меня штрафовали, сумму не помню, сколько то там неоподаткованных... Я ФОП.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Миколай пишет:

Меня штрафовали, сумму не помню, сколько то там неоподаткованных... Я ФОП.

А как узнали?

УКРАЇНА
: Луганська обл. Кремінський р-н
07.01.2014 - 20:47
: 538

Когда регистрировал договор- сказали копию в налоговую занести. Наверно там меня занесли в какую то базу и взяли на учет.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
sergey... пишет:

А если договор зарегистрирован а в ДПИ не подана декларацыя за прошедшый год. Какие санкции?

shok
Может я чего-то упустил в нашем налогозаконодательстве... О какой деклараци речь?

Я почти все договора с пайщиками заключаю как физ.лицо, даже не ФОП. Но обрабатываю их как юр.лицо-ФХ, соответственно включаю их в свои отчеты и т.д. и т.п. Так можно если физ.лицо-орендатор является учредителем юр.лица и его руководителем.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Так можно если физ.лицо-орендатор является учредителем юр.лица и его руководителем.

Кто это сказал?
Тут проблемы большие когда договор оренды на землю оформлен на физлицо - учредителя фермерского хозяйства, который потом с этим договором приходит к госрегистратору и учреждает свое ФГ.
Вольдемар тут попал с этим договором по полной, выкинули его из плательщиков единого налога по этой причине.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
sledge-hammer пишет:

Но обрабатываю их как юр.лицо-ФХ, соответственно включаю их в свои отчеты и т.д. и т.п.

І платите за них налог від прибутку (не менше 8% якщо не помиляюсь,заповнюєте декларацію)?

sledge-hammer пишет:

Так можно если физ.лицо-орендатор является учредителем юр.лица и его руководителем.

Це якщо ви юр .особа. А ми вели мову про те .Якщо просто фіз.особа на 3,4 группі, заключено договір з орендодавцем в держ.реєстраторі. Але не подано це в ПДІ . значить і не заплачено налог від прибутку...Але?? Ця особа заплатила в с\раду як одноосібник.Це є порушенням законодавства?

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
sergey... пишет:

І платите за них налог від прибутку (не менше 8% якщо не помиляюсь,заповнюєте декларацію)?

Платимо ПДФО 18% + 1,5% військовий збір.

sergey... пишет:

Це є порушенням законодавства?

Порушенням є несплата податку при виплаті доходу. Є сплата оренди - мусить бути сплата податків. Одноосібники плстять в с/раду земельний податок, ніхто їх не може змусити платити податок з доходу від паю, тому що це дохід отриманий з власної земділянки.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
sledge-hammer пишет:

Є сплата оренди - мусить бути сплата податків.

А якщо договір заключено, Але оренду ніхто не показує,платиться як за одноосібника?

sledge-hammer пишет:

ніхто їх не може змусити платити податок з доходу від паю, тому що це дохід отриманий з власної земділянки.

Ха.Тут ще інтересніше.До нас в с\р. приїжжав представник (однієї партії), собрали одноосібників, і поставили перед фактом що ви повинні платити (хоча б 5-8%) .Мотивуючи тим,що всі платять налог від доходу а ви ні і це не правильно?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Одноосібники плстять в с/раду земельний податок, ніхто їх не може змусити платити податок з доходу від паю, тому що це дохід отриманий з власної земділянки.

якщо одноосібник задекларує дохід від реаліазації продукції, що виросла на власній земельній ділянці - паю, то мусить по закону сплатити ПДФО 18 % та 1,5 % військовий збір.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
fgrubin пишет:

якщо одноосібник задекларує дохід від реаліазації продукції, що виросла на власній земельній ділянці - паю, то мусить по закону сплатити ПДФО 18 % та 1,5 % військовий збір.

Але цього, ніхто робити не буде.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Нагадаю, що в вересні буде розгляд пенсійної реформи, якою передбачено обов'язкову сплату членами ФГ ЄСВ на рівні не менше мінімального.
То ж чекаю остаточної редакції закону і якщо приймуть в редакції, що була подана урядом у ВР, то я особисто реєструюсь ФОП і переходжу на 3 групу.
Тоді в мене буде і ФГ, як юрособа, де я є головою і одночасно я буду ФОПом, це мені дає можливість сплачувати ЄСВ, як ФОП, а не як член ФГ.
Бо якщо я буду платником ЄСВ як член ФГ, то буду сплачувати ЄСВ 22 % від всіх свої доходів, які я отримую від ФГ, а це забагато dont

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sergey... пишет:

Але цього, ніхто робити не буде.

Але ж роблять laugh

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:

Вольдемар тут попал с этим договором по полной, выкинули его из плательщиков единого налога по этой причине.

Країна велика... і різні люди... і податківці також...
Плачу єдиний за орендовані мною особисто у держави ділянки. Навіть плачу за суборендовані мною особисто у інших осіб, які орендують у держави. І податкова не має ніяких заперечень, моніторить щоб щомісяця платилася орендна плата...

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:

Бо якщо я буду платником ЄСВ як член ФГ, то буду сплачувати ЄСВ 22 % від всіх свої доходів, які я отримую від ФГ, а це забагато

Зато уяви яка в тебе пенсія буде велика... lol

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:

то мусить по закону сплатити ПДФО 18 % та 1,5 % військовий збір.

Не мусить. Навіть коли здає вирощену на паю продукцію і має про це довідку із с/ради, з нього не утримують пдфо заготпідприємства і подібні їм (і Нібулон також).

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Зато уяви яка в тебе пенсія буде велика...

Пенсія буде у всіх однакова, а то й взагалі її не буде. А ще треба дожити до пенсійного віку, бо років через десять-п'ятнадцять пенсійний вік для чоловіків буде мабуть 67, а то і всі 70 laugh

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Прочитал в СМИ, что осенью должны принять закон о бухучете, который должен упростить жизнь бухгалтерам. Нашел какой-то законопроект, но в чем там "облегчение" так и не понял.http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62044

: Полтава
05.01.2015 - 12:19
: 946
Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

http://blogger.com.ua/2009/землю-захоплять-її-нинішні-орендарі/

За оцінками інвестиційної компанії “Сократ”, середня ціна гектара землі після зняття мораторію становитиме 500-1000 доларів. Це означає, що боротьба за стратегічний ресурс триватиме, і нинішні орендарі мають всі шанси стати найбільшими землевласниками країни.

А ви готові скупляти землю?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
sergey... пишет:

А ви готові скупляти землю?

sergey... пишет:

ціна гектара землі після зняття мораторію становитиме 500-1000 доларів.

А кто знает цену в Польше? Прочитайте- офигеете:
http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72440-cena-ziemi-2014-2017/page-235#entry2156197

: Украина с.Хлебодаровка
09.02.2014 - 12:57
: 778
sergey... пишет:

http://blogger.com.ua/2009/землю-захоплять-її-нинішні-орендарі/

За оцінками інвестиційної компанії “Сократ”, середня ціна гектара землі після зняття мораторію становитиме 500-1000 доларів. Це означає, що боротьба за стратегічний ресурс триватиме, і нинішні орендарі мають всі шанси стати найбільшими землевласниками країни.

А ви готові скупляти землю?

ржу с таких оценщиков huh ya

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

А ви думаєте що буде дорого? Хіба що буде вторинна продажа як скуплять за безцін.

: Украина с.Хлебодаровка
09.02.2014 - 12:57
: 778
sergey... пишет:

А ви думаєте що буде дорого? Хіба що буде вторинна продажа як скуплять за безцін.

спробую пояснити. Зараз за свій пай (6,5 га)я отримую біля 500 доларів арендноі плати на рік і кожен рік ця сумма збільшуеться . мало хто продасть землю за суму,яку зможуть отримати за аренду за шість років, навіть якщо мене припре фінансово, я напишу заяву і отримаю сумму в межах терміну договору. Випадки продажу за копійки будуть, але досить поодинокі. Я Вважаю, що продаж за сумму меньше державноі оцінки не буде массовим

Украина
: Україна
11.05.2010 - 02:11
: 1544
ananse пишет:
sergey... пишет:

А ви думаєте що буде дорого? Хіба що буде вторинна продажа як скуплять за безцін.

спробую пояснити. Зараз за свій пай (6,5 га)я отримую біля 500 доларів арендноі плати на рік і кожен рік ця сумма збільшуеться . мало хто продасть землю за суму,яку зможуть отримати за аренду за шість років, навіть якщо мене припре фінансово, я напишу заяву і отримаю сумму в межах терміну договору. Випадки продажу за копійки будуть, але досить поодинокі. Я Вважаю, що продаж за сумму меньше державноі оцінки не буде массовим

Дійсно,хто хотів продати (довічна аренда) той вже позбувся..цікаво чи зможуть такі "ділки" щось вимагати після прийняття закону? П.с. В нас чув ціну за 2га видані УБД,від 1000 і один випадок ,що по 2000тис.дол.за га

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

У нас пока, тоже чув ,що землі ОСГ продавали по 1000 дол за га.

: Украина с.Хлебодаровка
09.02.2014 - 12:57
: 778
ССВ пишет:
ananse пишет:
sergey... пишет:

А ви думаєте що буде дорого? Хіба що буде вторинна продажа як скуплять за безцін.

спробую пояснити. Зараз за свій пай (6,5 га)я отримую біля 500 доларів арендноі плати на рік і кожен рік ця сумма збільшуеться . мало хто продасть землю за суму,яку зможуть отримати за аренду за шість років, навіть якщо мене припре фінансово, я напишу заяву і отримаю сумму в межах терміну договору. Випадки продажу за копійки будуть, але досить поодинокі. Я Вважаю, що продаж за сумму меньше державноі оцінки не буде массовим

Дійсно,хто хотів продати (довічна аренда) той вже позбувся..цікаво чи зможуть такі "ділки" щось вимагати після прийняття закону? П.с. В нас чув ціну за 2га видані УБД,від 1000 і один випадок ,що по 2000тис.дол.за га

по УБД ,отримують і продають ,землю люди далекі від земельних питань і на ціну на землю це матиме мінімальний вплив