Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 65 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

Я і не знаю чим можна зарадити в такій ситуації. Можу лише порадити вчасно, до закінченю терміну оренди, написати листа орендатору про те що не бажаєте продовжувати договір оренди на новий термін. Там в договорі має бути пунктик, де розписано за скільки-то часу власник має попередити орендатора про не бажання поновлювати термін оренди, інакше договір буде автоматично продовжений на новий термін, який вказаний в договорі (на самому початку договору).

Україна
: Херсонська область Десь біля річки Інгулець
03.12.2010 - 22:27
: 1375
Сайбер_01 пишет:
UMZ6 пишет:

(закінчиться аренда і нам добавлять грошенят при переєстрації ) Бідні не знають що аренда до 2020.

Ми кожен р!к м!няемо плату. dntknw (зрозум!ло що п!двищуем)Якщо е !ндексац!я грош оц!нки.
10%,та прем!я з розрахунку 1000грв. га за нову землю..
Тесть куда дивився,коли п!дписував.???? Це загальна практика,скр1зь найопують.Бо дають пап1рець,а що в ньому написано х.з.,отак й до 3020 року буде в оренд!.

Вже 9 рік одна й та сама плата 2,5 тони зерна 20 олії, оранка, причеп соломи, 10 цукру. Пай 5.6
А куди дивляться сільські люди які підписують, аж нікуди. Та й підсунути людям на підпис при видачі, зерна, олії, цукру, раз плюнути тим паче що бумажок в яких розписуєшся ціла купа, сам бачив.

Ukraine-Legion-12
: Centre UA-Elisavetgrad
25.09.2012 - 23:15
: 737
waldemar пишет:

Пришел вот такой списочек. Кто-то уже пробовал?

Вы цены видели, wacko2 как всегда разводилово.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
vl.k пишет:
waldemar пишет:

Пришел вот такой списочек. Кто-то уже пробовал?

Вы цены видели, wacko2 как всегда разводилово.

Нормальные там вроде цены, бумажку из РГА прислали. Если б не моя бредовая идея поменять Кия на импортный металолом, то интересовался бы сколько там компенсируют.

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
waldemar пишет:
vl.k пишет:
waldemar пишет:

Пришел вот такой списочек. Кто-то уже пробовал?

Вы цены видели, wacko2 как всегда разводилово.

Нормальные там вроде цены, бумажку из РГА прислали. Если б не моя бредовая идея поменять Кия на импортный металолом, то интересовался бы сколько там компенсируют.

Ну почему бредовая? Я по технике и прицепным вообще отказался от бренда "пороблено в Україні".

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
donagronom пишет:

Я по технике и прицепным вообще отказался от бренда "пороблено в Україні".

Ну зачем так в крайности? Вот юзаем второй сезон Красиловский АКПН-8 и довольны good
И глубокорехлителем АГР-3,4 завода "Восход"
Не хуже импорта, а цена в разы...
Думаю есть и прочая техника с хорошим соотношением цена-качество

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
sledge-hammer пишет:
donagronom пишет:

Я по технике и прицепным вообще отказался от бренда "пороблено в Україні".

Ну зачем так в крайности? Вот юзаем второй сезон Красиловский АКПН-8 и довольны good
И глубокорехлителем АГР-3,4 завода "Восход"
Не хуже импорта, а цена в разы...
Думаю есть и прочая техника с хорошим соотношением цена-качество

Ну как говорится на вкус и цвет. Я что не брал из нашего, во всем бока вылазили. Я уж лучше переплачу.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
donagronom пишет:

Ну почему бредовая?

donagronom пишет:

Я уж лучше переплачу.

Просто переплачивать много не нужно. В прошлом году форумчанин купил за 10000 евро Дойц-Фара 1990 г.в. Видео выложил, опытом эксплуатации делился. Понятно, что Украина не Литва, ни сервиса ,ни запчастей. Но визы отменили,уже плюс, поэтому и решусь, МТЗ продам, Бизон оставлю на подстраховку. Узнать бы побольше про подводные камни растаможки , хотелось бы купить по безналу на ФХ.

28.03.2017 - 08:10
: 320
UMZ6 пишет:
Сайбер_01 пишет:
UMZ6 пишет:

(закінчиться аренда і нам добавлять грошенят при переєстрації ) Бідні не знають що аренда до 2020.

Ми кожен р!к м!няемо плату. dntknw (зрозум!ло що п!двищуем)Якщо е !ндексац!я грош оц!нки.
10%,та прем!я з розрахунку 1000грв. га за нову землю..
Тесть куда дивився,коли п!дписував.???? Це загальна практика,скр1зь найопують.Бо дають пап1рець,а що в ньому написано х.з.,отак й до 3020 року буде в оренд!.

Вже 9 рік одна й та сама плата 2,5 тони зерна 20 олії, оранка, причеп соломи, 10 цукру. Пай 5.6
А куди дивляться сільські люди які підписують, аж нікуди. Та й підсунути людям на підпис при видачі, зерна, олії, цукру, раз плюнути тим паче що бумажок в яких розписуєшся ціла купа, сам бачив.

Доброго дня!Нормальна у вас ще плата як на 5,6га.У нас СВК вже рок¡в 10 дае три тони зерна,100 кг соняху,оранка городу ¡ два куба води,або в грошовому экв¡валент¡ 10 тисяч грн ¡ то останн¡ три роки а до цього було в¡с¡м.Па¡ в¡д 9 до 13 га.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842

А ну підскажіть шановні-сьогодні делегація депутатів сільради їздила по всіх наших складах та вимірювала під"їздні шляхи щоб за них теж платили податок.Це що проізвол і развод місцевої влади? sad

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Сергей1970 пишет:

.Це що проізвол і развод місцевої влади?

Як колишн!й землевпорядник допов!м..це нормальний робоч!й процес! laugh
П!здно кинулися депутати.

Украина
: Бобринец
25.12.2009 - 15:42
: 649
санчо1751 пишет:
UMZ6 пишет:
Сайбер_01 пишет:
UMZ6 пишет:

(закінчиться аренда і нам добавлять грошенят при переєстрації ) Бідні не знають що аренда до 2020.

Ми кожен р!к м!няемо плату. dntknw (зрозум!ло що п!двищуем)Якщо е !ндексац!я грош оц!нки.
10%,та прем!я з розрахунку 1000грв. га за нову землю..
Тесть куда дивився,коли п!дписував.???? Це загальна практика,скр1зь найопують.Бо дають пап1рець,а що в ньому написано х.з.,отак й до 3020 року буде в оренд!.

Вже 9 рік одна й та сама плата 2,5 тони зерна 20 олії, оранка, причеп соломи, 10 цукру. Пай 5.6
А куди дивляться сільські люди які підписують, аж нікуди. Та й підсунути людям на підпис при видачі, зерна, олії, цукру, раз плюнути тим паче що бумажок в яких розписуєшся ціла купа, сам бачив.

Доброго дня!Нормальна у вас ще плата як на 5,6га.У нас СВК вже рок¡в 10 дае три тони зерна,100 кг соняху,оранка городу ¡ два куба води,або в грошовому экв¡валент¡ 10 тисяч грн ¡ то останн¡ три роки а до цього було в¡с¡м.Па¡ в¡д 9 до 13 га.

А у нас есть уже по 3500 за га платят(

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Сайбер_01 пишет:
Сергей1970 пишет:

.Це що проізвол і развод місцевої влади?

Як колишн!й землевпорядник допов!м..це нормальний робоч!й процес! laugh
П!здно кинулися депутати.

mail Ясно,а плата за такі шляхи йде яка-як за город чи як за землю під складами?

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Сергей1970 пишет:

як за землю під складами?

yes3 Або як з пальца висмокчат!

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Спиридон пишет:

що поле як великий масив розділено на паї. Згідно закону до кожного паю повинен бути підїзд

Саня!!!! Речь про хоз.дворы в межах населённого пункта. Тут местный сельсовет розпоряжаеться.А ты паи с дорогами на фуя тулишь.Склады у тебя на паях стоят?

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Спиридон пишет:

А вышло про подъездные пути, но совсём не те.

Та да -мова про склад и подьездной путь к нему... smile3

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Сайбер_01 пишет:

Речь про хоз.дворы в межах населённого пункта. Тут местный сельсовет розпоряжаеться

Если только етот хоз.двор в Сергея оформлен и есть тех.документацыя на него...То таки да,могут и за подьезд содрать.А если нет. то пущай звиняют.......

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
sergey... пишет:

Если только етот хоз.двор в Сергея оформлен и есть тех.документацыя

Та да-оформлены и документы есть в том году около 5 штук заплатил за 2 склада по площади около 500 квадратов.По сотке квадратных метров они приписывают на один склад,в моем случае две сотки будет.Цена за это будет решаться на сесии-все хозяева складов туда придем....злые... yes2

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
sergey... пишет:

То таки да,могут и за подьезд содрать.А если нет. то пущай звиняют.....

Сергей1970 пишет:

Та да-оформлены и документы есть

Быль.
Купили два знакомых налопопам склад,бывш. коровник.Вход спереди и сзади.Доки на строение и на землю есть.
Но! Один расширил зем.делянку за счёт подьезда,другой сэкономил.Теперь вся эта территория примыкающая,выкуплена большой шишкой,и тому кто сэкономил,проезда нет.И хрен шо мог доказать,что всем понятно.
Отака куйня dntknw

28.03.2017 - 08:10
: 320

Прошу совета.Попало на имущественный пай 1/3 часть коровника( на склад).Как правильно оформить, с чего начать?Интересовался в сельсовете сказали что нужно начинать с оформления земли,и что оформлять нужно не свою часть а всю землю под сараем.Так ли это?Подскажите кто что знает по этому вопросу.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

З'явився такий собі цікавий законопроект Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій.
Так от, ним передбачено, що особами, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, є також члени фермерського господарства, якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах. (Змінюється стаття 11 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).
Але прикол в тому, що в статті 14 цього закону не вказується, що фермерське господарство є страхувальником для членів ФГ.
Крім того планується внесення змін Закон України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, зокрема в ст. 4 закону, що визначає платників єдиного внеску, передбачається, що платниками єдиного внеску є також члени фермерського господарства, якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.
Маразм в тому, що членів ФГ виділяють окремо, поряд з нотаріусами, адвокатами ....
тобто, не ФГ, як юридична особа, що виплачує доходи членам ФГ, зобов'язана нараховувати і сплачувати єдиний внесок, а сам особисто кожен член ФГ повинен це робити.
А податківці повинні взяти на облік кожного члена ФГ:

Взяття на облік платників єдиного внеску, зазначених у пунктах 4, 5, 51 та 15 частини першої статті 4 цього Закону, здійснюється органом доходів і зборів з внесенням відповідних відомостей до реєстру застрахованих осіб.
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

го закону не вказується, що фермерське господарство є страхувальником для членів ФГ

Будут платить из своего кармана.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А от базою для нарахування єдиного внеску є вся сума доходу, яку отимують члени ФГ від свого ФГ:

2) для платників, зазначених у пунктах 4 (крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування), 5 та 5-1 частини першої статті 4 цього Закону, – на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.
У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

А платить ми його повинні щоквартально:

Платники єдиного внеску, зазначені у пунктах 4, 5 та 5-1 частини першої статті 4 цього Закону, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Мабуть прийдеться зареєструватись ФОПом, щоб стати особою, яка підлягає страхуванню на інших підставах.

які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, є також члени фермерського господарства, якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

В такому випадку, я буду сплачувати лише фіксовану суму ЄСВ, 22 % від мінімалки і ЄП 3 група 5 % від обороту, якого може й не бути laugh Але як член ФГ, я вже не підлягаю страхуванню і можу будь-які суми отримувати від свого ФГ без сплати ЄСВ.

Є ще варіант оформитись до когось на роботу по трудовому договору, але там ще ж 18 % ПДФО від мінімалки.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Виявляється, член ФГ веде якусь діяльність laugh

для платників, зазначених у пунктах 4 (крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування), 5 та 5-1 частини першої статті 4 цього Закону, – на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.

Зміни готували якісь некомпетентні люди, можна ж було подивитись на законодавство, що діяло до 2011 року. Там саме ФГ, юридична особа, була страхувальником для своїх членів ФГ і нараховувала та сплачувала пенсійні внески при виплаті їм доходів.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

и готували якісь некомпетентні люди,

Нема там некомпетентних . фишка в 18% пдфо капнет им на шарика. Хотя легче будет продать леваком

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Вы не поняли, ПДФО может и не быть, а ЕСВ будут платить все члены ФГ, которые указаны в Уставе.
И продажа леваком вас уже не спасёт, платить надо будет, незавимо от наличия доходов.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

ЕСВ будут платить все члены ФГ, которые указаны в Уставе

Ну это мы возвращаемся к теме трудоустройства и зарплаты Головы ФГ smile3
Ну а к примеру - если члены ФГ, указаные в уставе - работают себе в разных уголках Украины и платят свой ЕСВ у себя на работе? Они подпадают под формулировку "належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах"? А пенсионеры?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

О пенсионерах есть отдельное примечание, они не платят есв:

4. Особи, зазначені у пунктах 4 та 5-1 частини першої цієї статті, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком, є особами з інвалідністю або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

если члены ФГ, указаные в уставе - работают себе в разных уголках Украины и платят свой ЕСВ у себя на работе? Они подпадают под формулировку "належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах"? А пенсионеры?

Я считаю, подпадают, как и в случае, когда они ФОПы.