Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 65 из 85

Вы здесь

2522 сообщения

Вопросы задавать можно только после регистрации. Войдите или зарегистрируйтесь, пожалуйста.

Заходил: 4 дня 21 час назад
Украина
: 625
sergey... пишет:

что земля или в аренде или будет выставлена на аукцыон

Спасибі, може вигорить на пастовні "олігархи" накладають руку, а місцеві хочуть хоч для ОСГ узяти з пастовнів

Ukraine
: Центральная часть Украины
: 2333
Олег Мадрид пишет:
sergey... пишет:

Спасибі, може вигорить на пастовні "олігархи" накладають руку, а місцеві хочуть хоч для ОСГ узяти з пастовнів

Якщо в межах села, то ще зробити можливо...А от за межами, scratch_one-s_head , тільки якщо є знакомство, бо області приказано не роздавати землі уже нікому, так як казна пуста,то все через аукціон. Та й мораторій вродьби по березень, а там хто зна що буде.

Заходил: 45 минут 54 секунды назад
Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
: 598
sergey... пишет:
Олег Мадрид пишет:
sergey... пишет:

Якщо в межах села, то ще зробити можливо...А от за межами, scratch_one-s_head , тільки якщо є знакомство, бо області приказано не роздавати землі уже нікому, так як казна пуста,то все через аукціон. Та й мораторій вродьби по березень, а там хто зна що буде.

А за мораторий откуда инфа.Слышал что мораторий хотят продлить до окончания АТО.

За нас с вами и хрен с ними.

Ukraine

В ноябре 2015 года Верховная Рада 309 голосами продлила мораторий на отчуждение сельскохозяйственных земель до 1 января 2017 года. При этом депутаты взяли обязательство разработать законопроект об обороте земель сельскохозяйственного назначения до 1 марта 2016 года.Минстр аграрной политики и продовольствия Тарас Кутовой рассчитывает, что рынок земли в Украине заработает уже в 2017 году...Законопроект об обороте земель уже готовый, а пан Кутовой балатировался в депутаты с моего района и его "шавки" уже пускают слухи о продаже.

Украина
: Полтавская обл.
: 9112
Олег Мадрид пишет:

а місцеві хочуть хоч для ОСГ узяти з пастовнів

Если брать новое решение с.с. о надании земли,то 99.9 что область откажет.Если есть старое решение и нет технички,то вполне реально.Если пастбище,то это земля за межами и скорее всего хотят по новому оформлять.Значит -вариант 1.Откажут с большой вероятностью или надо платить бакшиш,10-15 т. грв. шоб виготовили наказ.
Земля для надання ОСГ,или даёться или нет.Аукционы к ОСГ,не имеют никакого отношения..не в аренду же берёться.

Украина

Как правило,паст!вники-это земли запасу.Их с трудом выделяют АТОшникам,и то не всегда.В перспективе,эти земли будут приобретаться(иль арендоваться) олигархатом.

Заходил: 1 час 34 минуты назад
Украина
: с. Мариновка
: 7067
Сайбер_01 пишет:

,паст!вники-это

пасовища.

Коли розпаювали землі колгоспів і радгоспів (землі сільськогосподарського призначення) на які видали спочатку сертифікати), землі під пасовища( в народі кажуть ще про такі толока), передали до роспорядження сільрад. Потім держава, яка би вона не була, через сільради просила і навіть благала, люди добрі оформіть ті пасовища, організуйте спілки, і зробіть проекти на користування пасовищами. Я не буду говорити про сільради всієї України, але в нашій сільраді це обговорювалось не одноразово. Тим паче, хтось таки спілки організував, пасовища згідно закондавства оформив, і сьогодні користуюються ними. Нас попереджали, не організуєтесь самі, хтось ті землі забере в оренду. Сьогодні, так воно і є.

Єдине на що може впливати сільрада, чи орган який буде організований в звязку з адмінастративною реформою (громада)) це на цільове призначення землі. Бо якщо то пасовища, значить вони повинні такими і бути, і не якої там оранки, і вирощування сільгоспкультур і тому подібне там не має бути.

Все те що ми бачимо на самому ділі, не значить шо воно цілком законно.

хочу наголосити, шо все що вище написано, це особисто мій погляд

Рано чи пізно все одно почнуть ставити все на своє місце. Є ще природоохорона і закони повязані з цим, якщо їх недостатньо , то все одно, рано чи пізно їх напишуть і затвердять.

Коротше... я б не звязувався з землями виділенними під пасовища, якщо не мав би наміру випасати там худобу.

То що такі землі під пасовища, по суті виділили АТОвцям, то трохи друга тема.

Бажаєте в цьму розібратись, пишить самі , що кожен думає з такого приводу.

Украина
Сайбер_01 пишет:

В перспективе,эти земли будут приобретаться(иль арендоваться) олигархатом.

Жаль шо ми по імені не завжди одне одного знаємо. Я не можу знати і судити про землі під пасовища в Полтавській області, але про ті які такими вважаються в місцевості де проживаю, то думаю що не тілько олігархату вони даром не впали, але й мені. Бо по суті то земля під пасовище. Там у нас крутий схил, малий шар родючого грунту, там вимоїни і балки с кручами і в такому роді. Там де водопілля річки, заплава , луг...

Ukraine
Спиридон пишет:

Єдине на що може впливати сільрада, чи орган який буде організований в звязку з адмінастративною реформою (громада)) це на цільове призначення землі. Бо якщо то пасовища, значить вони повинні такими і бути, і не якої там оранки, і вирощування сільгоспкультур і тому подібне там не має бути.

Та ні на шо вона не впливає, у нас Кутовий забрав по с.раді 500 га землі, де були і пасовища 300 га,переробили документи і продав в орену армянам...Закони то тільки для нас..........

Україна
: Кривий Ріг
: 394
sergey... пишет:

Та й мораторій вродьби по березень, а там хто зна що буде.

Евгений 000 пишет:

А за мораторий откуда инфа.

[quote=sergey...]пускают слухи о продаже.[/
Мораторий то продлили. https://www.youtube.com/watch?v=Fc36YU2_1fg
Но если МВФ "ОЧЕНЬ" попросит.... dreadhttps://www.youtube.com/watch?v=lD0ZkVhV7iQ

Серж АПК

Украина
sergey... пишет:

Закони то тільки для нас..........

або сам собі кузнець. В свій час було не до того, а потім "из за угла кутовый появилси " і закони стали не для нас. lol

Украина
sergey... пишет:

забрав по с.раді 500 га землі, де були і пасовища 300 га,переробили документи і продав в орену армянам..

так там пасовище, чи поміняли цільове призначення не тільки на ділі, а ще й по закону?

Ukraine
Спиридон пишет:
sergey... пишет:

забрав по с.раді 500 га землі, де були і пасовища 300 га,переробили документи і продав в орену армянам..

так там пасовище, чи поміняли цільове призначення не тільки на ділі, а ще й по закону?

Так там не тільки пасовище а ще й Хорольська орошувальна система.... Там у мене в оренді було 10 га пасовища за яку і платив як за пасовища ( я пахав її не законно, але всі знали, так я подав документи на зміну чільового призначення) В общим,приписи-відписи, і все на місті..Тоді рішення надавала райдержадміністрація, а технічку не виготовив, так як міняв цільове призначення..Але не вспів.... Мало того, 200 га це соцфера (люди які получали у Райзі за 2 га) Прийшли нові пацани, оджали у Райза 200га....Ну та і ладно, але прийшла осінь,люди почали питать про орендну плату за соцсферу....Відповідь в с.раді одна. Земля знаходиться в оренді в другого орендатора, а вашої соцсфери так ніхто і не зареєстрував ... Хотя в оренді Райзу було як соц.сфера.... Вообщим, украли до нас https://www.youtube.com/watch?v=S5qaf98qzNk
Имхо.Не там ми воюємо wink

Украина
: Хмельницкая обл.
: 1977
Спиридон пишет:

sergey... пишет:

Пасовища переводяться в поліпшені пасовища, а поліпшені пасовища можна орати.

Донбасс порожняк не гонит.

Украина
donagronom пишет:

значить закон дозволяє?

А хто не давав громаді чи комусь одному раніше ті пасовища в оренду взяти?

Ні... ну я точно пам"ятаю як на сессіях сільради просили і умоляли оформіть оренду , бо чужі оформлять.

donagronom пишет:

переводяться в поліпшені пасовища,

то то мабудь той орган який їх переводе має мати законні підстави для такого переводу. Ну шоб не було приводу для спору.

Ukraine
Спиридон пишет:

А хто не давав громаді чи комусь одному раніше ті пасовища в оренду взяти?

Ні... ну я точно пам"ятаю як на сессіях сільради просили і умоляли оформіть оренду , бо чужі оформлять.

Та давали ж як.? Цього не можна, а тут сіно косять а там кум пахає трохи....Сама с.рада не дуже то й хотіла щоб хтось з своїх узяв...Вірніше ,якби хто івзяв.але "позолотив ручку"..

Ukraine
donagronom пишет:

А є де про це почитати?

Украина
sergey... пишет:

Та давали ж як.?

я не можу судити як було у вас. Бачучи і знаючи як воно було у нас, і шо там за землі під пасовиська, то жаліти мені пока немеє чого, шо не оформив те пасовисько колись в користування, чи як там воно правильно.

Украина
: Хмельницкая обл.
: 1977
sergey... пишет:
donagronom пишет:

А є де про це почитати?

Мне так рассказывали в областном держгеокадастре.

Донбасс порожняк не гонит.

Украина
Спиридон пишет:

Я не можу знати і судити про землі під пасовища в Полтавській області,

Файн! луки !!! Чекают розроб!тку. thank_you

Украина
: Полтавская область
: 9904
IVAN LIST пишет:

если хочеш чтоб продлить договор 200$/га, и он даст команду в геокадастр мол чтоб продлили договор

Развод. Ложили на него в обласном геокадастре .....

Заходил: 1 день 3 часа назад
Украина
: Харьковская
: 759
fgrubin пишет:
IVAN LIST пишет:

если хочеш чтоб продлить договор 200$/га, и он даст команду в геокадастр мол чтоб продлили договор

так вроде казалось-бы глава

list

Ukraine
fgrubin пишет:
IVAN LIST пишет:

И я так подумал, хотя в других может и не так..А у нас,fgrubin, скоко их там за год ,три поменяли....начальника? Хрен они будут мазаться за 6-10га....

Ukraine
IVAN LIST пишет:

команду в геокадастр мол чтоб продлили договор,или выставят на аукцион

А у меня уже один кусок выставили, ездил зарегился, заплатил почти 1600 грн....Предупредили что торги начинаються с Н -ннной позиции, а точнее с 6000 грн за га. cry

Украина
: Полтавская область
: 9904

За аренду это и дорого как-бы.

Заходил: 12 часов 39 минут назад
Украина
: Одесса
: 133

Кто сталкивался с таким. Договор аренды на 10 лет с 30.01.2007 до 30.01. 2017 г, зарегистрирован 29.08.2008г. Когда истекает срок аренды?
Спасибо.

Хто про землю дбає, тому вона повертає

Украина
alexales пишет:

зарегистрирован 29.08.2008г.

через 10 лет со дня регистрации.

Украина

Хорошо. Но как-то не очень логично. Допустим , я подписал договор аренды на 10 лет в 2010г. Регистрирую его в 2017г и тогда он автоматически действительный до 2027г. ?!

Украина
alexales пишет:

Но как-то не очень логично.

я ж не юрист. Но мы как бы не имеем права обрабатывать землю если договора нет. А в договоре вроде прописывается, что арендатор приступает к обработке земли через три дня после регистрации.

Украина

Ну вот к примеру. Если собственник ( автомобиля) дает доверенность нотариально заверенную на 5 лет 1 лицу , а через 2 года первое лицо , может дат , доверенность второму лицу только на оставшийся срок (3года) .

Страницы