Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 64 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
_Игорь_ пишет:

Соседи надумали отдать мне пай в аренду, но действующий договор в другого арендатора до 5.05.18.Можно мне в этом году составить договор, который вступит в силу после окончания действующего?

Если он зарегестрирован , то только после окончания строка оренды можно зарегистрировать новый. yes3

Украина
: Донецкая обл
10.02.2017 - 07:42
: 344
sergey... пишет:
_Игорь_ пишет:

Соседи надумали отдать мне пай в аренду, но действующий договор в другого арендатора до 5.05.18.Можно мне в этом году составить договор, который вступит в силу после окончания действующего?

Если он зарегестрирован , то только после окончания строка оренды можно зарегистрировать новый. yes3

И шо делать?

: Полтава
05.01.2015 - 12:19
: 946
_Игорь_ пишет:

И шо делать?

Ждать....

Украина
: Донецкая обл
10.02.2017 - 07:42
: 344
anatoli5 пишет:
_Игорь_ пишет:

И шо делать?

Ждать....

Ждать...Ждать низзя у нас орлы залетные 10шт. премии, за договор на 25 лет дают и 4шт. за 1га. Заявления пособирали,премию выдали,а до окончания договора, у кого год или два.И говорят это не проблема,главное заявление есть.

: Полтава
05.01.2015 - 12:19
: 946
_Игорь_ пишет:
anatoli5 пишет:
_Игорь_ пишет:

И шо делать?

Ждать....

Ждать...Ждать низзя у нас орлы залетные 10шт. премии, за договор на 25 лет дают и 4шт. за 1га. Заявления пособирали,премию выдали,а до окончания договора, у кого год или два.И говорят это не проблема,главное заявление есть.

Попробуй рискнуть и ты. Возьми какуюто росписку, заявление, дай наперед денег....хотя эти все бумажки никакой юредической силы неимеют...Лично я так с двумя односельчанами поступил, правда ещо все ихнее документы на землю у меня .

Украина
: Донецкая обл
10.02.2017 - 07:42
: 344
anatoli5 пишет:
_Игорь_ пишет:
anatoli5 пишет:
_Игорь_ пишет:

И шо делать?

Ждать....

Ждать...Ждать низзя у нас орлы залетные 10шт. премии, за договор на 25 лет дают и 4шт. за 1га. Заявления пособирали,премию выдали,а до окончания договора, у кого год или два.И говорят это не проблема,главное заявление есть.

Попробуй рискнуть и ты. Возьми какуюто росписку, заявление, дай наперед денег....хотя эти все бумажки никакой юредической силы неимеют...Лично я так с двумя односельчанами поступил, правда ещо все ихнее документы на землю у меня .

Наперед дал одному,сегодня еще пятеро пришли просить.Говорят хочеш взять землю,давай наперед или пойдем к ним,а там еще и премия.Народ отупел,за копейку сука раком готов стать.Все помнят как в десятом году такая-же срань была недалеко от нас,тоже кинулись на премию и все,четыре года никаких выплат.Сейчас та-же ситуация,хрен докажеш, тошо ключевое слово премия.Брать наверное акты в залог или пошли они .......

: Полтава
05.01.2015 - 12:19
: 946
_Игорь_ пишет:

Брать наверное акты в залог или пошли они .......

Буквально 2недели назад, такая история:
Одна мадам, живет в городе, вышла на меня чтобы здать землю. Поехал в город, посмотрел документы, да, договор с момента регистрации заканчиваеца в 18году. Но ей якобы на больничку нужно хотябы 5тыщ. Говорю харашо, денег я дам, но документы остаюца у меня...Говорит харашо, я и росписку напишу...Ну я чтобы время потянуть, говорю поехали в село комне домой, денег с собой небрал. Вижу несовсем она этому стала рада, но всеже поехали. По дороге беседуем, она стала какаято напряжонная. Приехали комне дамой, пригласил ее в дом, она стала очень сильно кудато спешить, задергалась. Ну ладно, нехочеш в дом-сейчас вынесу деньги. Зашол в дом, вытащил с барсетки 5 тыщ. держа в руках выхожу, Наташа давай документы....И здесь началась камедия....С нее полелись слезы как с ведра, вы мне недоверяете, я некакаято аферистка, я завтра золото здам в ламбард деньги будут! и т.д. Ну канешно я ее пошла нафик, назад в Полтаву я ее уже неотвозил...
Потом начал узнавать... Я у нее уже был четвертым, и один до меня под чесное слово денег дал....
Так шо с этим тоже осторожно...

Украина
: Донецкая обл
10.02.2017 - 07:42
: 344

У меня месяц назад была такая хрень:Оформляли одни товарищи наследство, естественно денег нету,ихний арендатор наперед денег не дал они ко мне,мол ты дай а мы по окончанию договора отдадим тебе пай.Мне ихний пай нужен он последний на поле который осталось забрать.Денег дал только на оформление.хотя просили и на налог.Никаких расписок не брал.Ихний арендатор это все узнал и теперь шото мутит с ними.Договор до 19г.Вот теперь думаю попал я или нет.Хотя еще никто не кинул.

: Полтава
05.01.2015 - 12:19
: 946
_Игорь_ пишет:

Ихний арендатор это все узнал и теперь шото мутит с ними.

Ну мы то мелкие один в одново земли неперехватываем...Стараемся крошить местный агрохолдинг...

Украина
: Донецкая обл
10.02.2017 - 07:42
: 344
anatoli5 пишет:
_Игорь_ пишет:

Ихний арендатор это все узнал и теперь шото мутит с ними.

Ну мы то мелкие один в одново земли неперехватываем...Стараемся крошить местный агрохолдинг...

Так и я не крупный.Тоже начинал с ксп ,а сейчас добрался до бывших районных князьков,которые в свое время на халяву набрали и теперь людям боятся лишнюю тысячу добавить.Раньше они себя чуть ли не богами считали,а теперь все.Я занимаюсь седьмой год и у меня техники нет,ничего лишнего не брал все собирал.Теперь эти накопления пригодились.На данный момент 80га.и если все получится то на следующий год еще+100

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
_Игорь_ пишет:

Ждать...Ждать низзя у нас орлы залетные 10шт. премии, за договор на 25 лет дают и 4шт. за 1га

В заставу землю:

потенційний «покупець» земельної ділянки «позичає» селянину – власнику земельної ділянки сільськогосподарського призначення або земельної частки (паю) певну суму грошей, що підтверджується розпискою. Після завершення певного терміну «борг» не повертається у зв’язку з відсутністю у боржника грошей або іншого ліквідного майна, крім земельної ділянки. Кредитор подає позов про примусове стягнення зазначеного «боргу». Тож у боржника-селянина немає іншого способу «повернути борг», окрім звернення стягнення на належну йому земельну ділянку сільськогосподарського призначення. Як наслідок, остання в рахунок погашення «боргу» переходить у власність «кредитора» на підставі рішення суду;

: Полтава
05.01.2015 - 12:19
: 946
sergey... пишет:

В заставу землю

Тоже вариант...Но здесь нужен юредически грамотный в земельных делах нотариус, ну чтобы юредически правильно прописать саму заставу.По моему опыту, наши суды, прокуратура, госадменистрация моментально стают на сторону этих князьков и решения принемаюца ещо до начала самово суда.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
anatoli5 пишет:

наши суды, прокуратура, госадменистрация моментально стают на сторону этих князьков и решения принемаюца ещо до начала самово суда.

Совершенно верно, суд уже выигран в коридоре....Потому нотариуса-юриста надо искать харошего, ещё лучше ,не с района. а с области...Обычно они там уже все один одного знают и на "рожён" не лезут.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

Оформил оренду на поле, но дали, как сейчас принято, на 7 лет. Хочу сейчас обращатся в Держгеокадастр с просьбой продлить срок оренды, хотя-бы на 21 год с целью посадки сада. Раньше делали проэкт на закладку сада когда срок оренды был не мене 25 лет, а сейчас проектанты готовы хоть на 7 лет написать проэкт - лиш-бы деньги платили. Может-кто знает на какие нормы закона или официальные рекомендации, которые могут обосновать минимальный срок оренды для посадки сада, можно сослаться в своем заявлении?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

А от 9 % ПДФО на дивіденди для платників єдиного податку це вже реальність, норма закону вже діє.

Ще одне нововведення: з 1 січня 2017 року для цілей оподаткування до дивідендів прирівнюється також платіж у грошовій формі, що здійснюється юридичною особою на користь її засновника та/або учасника (учасників) у зв’язку з розподілом чистого прибутку (його частини)

14.1.49. дивіденди - платіж, що здійснюється юридичною особою, у тому числі емітентом корпоративних прав, інвестиційних сертифікатів чи інших цінних паперів на користь власника таких корпоративних прав, інвестиційних сертифікатів та інших цінних паперів, що засвідчують право власності інвестора на частку (пай) у майні (активах) емітента, у зв’язку з розподілом частини його прибутку, розрахованого за правилами бухгалтерського обліку.
Для цілей оподаткування до дивідендів прирівнюється також платіж у грошовій формі, що здійснюється юридичною особою на користь її засновника та/або учасника (учасників) у зв’язку з розподілом чистого прибутку (його частини);
{Підпункт 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 1797-VIII від 21.12.2016}

Отже, ті фермерські господарства, які не створювали статутного капіталу і відповідно не розподіляли його частки між засновниками (учасниками) наразі мають можливість утримувати ПДФО на рівні дивідендів (9 % для платників єдиного податку) при розподілі чистого прибутку (його частини) між засновниками (учасниками).
Але звісно ж, особи, яким буде розподілятись чистий прибуток, повинні бути вказані в ЄДР як засновники (учасники) фермерського господарства (чи інших форм господарювання ТОВ, ПП тощо).

В багатьох випадках члени ФГ не вказані в ЄДР як засновники, але як мінімімум голова там вказаний засновником.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

наразі мають можливість утримувати ПДФО на рівні дивідендів

Все равно дорого

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

не верно, у нас есть члены фг-пенсионеры, пенсию получают.
Хотя законы у нас прописаны противоречиво, трактовать могут по разному.
А вы с какой области?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Был когда-то звонок с нашего пенсионного, спрашивали по поводу моих пенсионеров, я им рассказал, что они члены фг, но не трудоспособные и в хоздеятельности участия не принимают.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Тут проблема из этого вытекает:


Стаття 3. Члени фермерського господарства
1. Членами фермерського господарства можуть бути подружжя, їх батьки, діти, які досягли 14-річного віку, інші члени сім'ї, родичі, які об'єдналися для спільного ведення фермерського господарства, визнають і дотримуються положень Статуту фермерського господарства. Членами фермерського господарства не можуть бути особи, які працюють у ньому за трудовим договором (контрактом).

Член ФГ, значит принимает участие в ведении ФГ, хотя тут можно поспорить, потому как ранее, когда человек был трудоспособен, он принимал участие в ведении ФГ, а сегодня обстоятельства изменились и по факту он не может вести ФГ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Є ще закон про зайнятість населення:

Стаття 4. Зайняте населення

1. До зайнятого населення належать особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, що навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах та поєднують навчання з роботою.

Можна наполягати на тому, що людина не отримує доходів від того, що вона є членом ФГ, а значить вона не належить до зайнятого населення.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Пришел вот такой списочек. Кто-то уже пробовал?

Вложение
pereliktehniki2017.pdf
Україна
: Херсонська область Десь біля річки Інгулець
03.12.2010 - 22:27
: 1375

Необхідна порада. Може хто з таким стикався. Хочу забрати пай тестьовий в агрофірми. Оренда закінчується в 2018 році. Поїхав до них з тестем писати заяву на вихід, а вони витягують додаткову угоду яку підписав тесть вже до 2020 року. Коли і як хер поймеш. Вобщім. Є в мене два шляхи . Перший: Ту землю де знаходиться тестьовий пай обробляє інший фермер а не агрофірма(Це знаю точно, з неофіційних джерел, тай сам бачу що обробляють не орендарі. Вони між собою "розмінялися") За законом повинна бути трьохстороння угода, яку повинен підписати тесть, її немає. Питання як на офіційному рівні, для суду довести що землю обробляє не орендар а третя особа щоб розірвати договір. І другий спосіб: до договору аренди прикріплений листок сівозмін, а той крендель який обробляє вже другий рік сонях там сіє. Може таким шляхом піти?

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
UMZ6 пишет:

Необхідна порада

А тесть точно підписував додаткову угоду? Якщо не підписував, то нехай віддадуть по-доброму, інакше заяву у прокуратуру. Виясни у ЦНАПі чи є реєстрація оренди і до коли. Судова перспектива завжди має місце, але то грощі і час, який може тривати довше ніж закінчиться договір оренди... Перша інстанція, апеляція, касація і т.д... У них юристи на зарплаті і їх треба чимось завантажувати, а тобі треба наймати і не дешево, і немає гарантії що виграєш і тобі компенсують витрати на тяганину... Щодо порушення сівозміни, то не серйозний привід розірвати договір, бо ні законом ні договором (скоріше всього) не передбачене суворе дотримання сівозміни і якої саме... Щодо обміну паями між орендаторами, то знову ж таки треба читати договір, чи є там пряма заборона. Самому цікаво, чи може передача паю в користування третій особі, без згоди власника, бути підставою для розірвання договору оренди... А на загал, то поширена практика обміну паями в межах однієї сільради і не думаю щоб тут могли бути якісь законодавчі перепони... Орендовані мною паї стараюся обробляти в натурі, правда клаптиків тих тьма і звичайно хотілося б обробляти одним масивом...

Україна
: Херсонська область Десь біля річки Інгулець
03.12.2010 - 22:27
: 1375

Підпис його. Більше всього підписав коли пайове зерно отримував. Додаткову угоду на руки ніхто не видавав, бо ми про неї нічого не знали. Ледве ксерокопію видерли. Коли казали що вони хапуги обманом це все провернули shok Відповіли: як це ви не знали що підписували? Ви все прекрасно знали. У цнапі все зареєстроване. Вже взнавав. У договорі йде мова про суборенду. Що орендар може здати землю в суборенду. Може він другому фермеру здав в субаренду? Де ця субаренда реєструється? Є в договорі такий додаток "Чергування культур" і він не дотримується.

Вложение
1.jpg
Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
sledge-hammer пишет:

Самому цікаво, чи може передача паю в користування третій особі, без згоди власника, бути підставою для розірвання договору оренди..

Це не підстава.Так як у новому договорі (пунт 37) .Прописано.:перехід права власності на орендовану земельну ділянку до другої особи, а також реорганізація юр. особи-орендаря є (не є) підставаою для розірвання договору. (Непотрібне викреслити) ....То понятно що вони викреслили..

UMZ6 пишет:

Є в мене два шляхи

Якщо у ЦНАПі реєстрація оренди є .То шансів мало.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
sergey... пишет:

То шансів мало.

Взагал! майже немае.Людину н!хто ж не змушував п!дписувати.
Ще на останок, по зак!нченню терм!ну,ввалят двойну,або тройну дозу ц!кавих гербицид!в..ото ппц.

Україна
: Херсонська область Десь біля річки Інгулець
03.12.2010 - 22:27
: 1375
sergey... пишет:
sledge-hammer пишет:

Самому цікаво, чи може передача паю в користування третій особі, без згоди власника, бути підставою для розірвання договору оренди..

Це не підстава.Так як у новому договорі (пунт 37) .Прописано.:перехід права власності на орендовану земельну ділянку до другої особи, а також реорганізація юр. особи-орендаря є (не є) підставаою для розірвання договору. (Непотрібне викреслити) ....То понятно що вони викреслили..

UMZ6 пишет:

Є в мене два шляхи

Якщо у ЦНАПі реєстрація оренди є .То шансів мало.

Тут мається на увазі передача земельної ділянки в користування без будь якого договору і згоди власника.
Ще тільки шо ще ретельніше перечитував в акті прийому передачі земельної ділянки, суміжні власники не розписалися, хоча написано що вони присутні і в їхній присутності передається ця ділянка.

Україна
: Херсонська область Десь біля річки Інгулець
03.12.2010 - 22:27
: 1375
Сайбер_01 пишет:
sergey... пишет:

То шансів мало.

Взагал! майже немае.Людину н!хто ж не змушував п!дписувати.
Ще на останок, по зак!нченню терм!ну,ввалят двойну,або тройну дозу ц!кавих гербицид!в..ото ппц.

Це правда!!! нензнання закону не звільняє від відповідальності. Але в нас таких людей не одне селоа цілі села. Ціла купа, чекають 2018 року (закінчиться аренда і нам добавлять грошенят при переєстрації blush2 ) Бідні huh не знають що аренда до 2020. Гербіциди не жахнуть бо обробля другий арендатор

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
UMZ6 пишет:

(закінчиться аренда і нам добавлять грошенят при переєстрації ) Бідні не знають що аренда до 2020.

Ми кожен р!к м!няемо плату. dntknw (зрозум!ло що п!двищуем)Якщо е !ндексац!я грош оц!нки.
10%,та прем!я з розрахунку 1000грв. га за нову землю..
Тесть куда дивився,коли п!дписував.???? Це загальна практика,скр1зь найопують.Бо дають пап1рець,а що в ньому написано х.з.,отак й до 3020 року буде в оренд!.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
UMZ6 пишет:

Це правда!!! нензнання закону не звільняє від відповідальності. Але в нас таких людей не одне селоа цілі села

Та воно кругом отаке робиться і ми ж самі і винуваті.Поодаємо, бо казна що понаобіщають .а потім розгрібаємо ж самі...