Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 114 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

шо ви напали на Спиридона? laugh

Він про 4 групу ЄП хотів сказати і про пенсійні доплати по ЄСВ

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Моя думка про те що сказав Володя така : просто громадянин ( не ФОП ) може взяти в оренду необмежено га. землі і обробляти її одноосібно та нахиливши голову сплачувати ПДФО скільки йому зкажуть до того часу поки не появиться Закон про таких одноосібників.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Але, судячи з того шо пишеш ти

Я пишу реальні речі. Що на 50 га з ПДВ реально можна отримати 100 тис. грн. І що в бухобліку і звітності в принципі нічого надскладного немає.
А люди нехай самі вирішують, чи варто їм за ті 100 000 грн. ( а є ще інші бонуси від легальної роботи, в 2018р.нашому ФГ перепало на халяву 50 000 грн різних допомог) витратити 20-30 робочих днів на бухоблік.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Моя думка про те що сказав Володя така : просто громадянин ( не ФОП ) може взяти в оренду необмежено га. землі і обробляти її одноосібно та нахиливши голову сплачувати ПДФО скільки йому зкажуть до того часу поки не появиться Закон про таких одноосібників.

І висітиме над ним, дамокловим мечем, загроза визнання того всього незаконною підприємницької діяльністю.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

waldemar пишет:

20-30 робочих днів на бухоблік.

[изображение] ого! САам обліковував, щи хтось?

Я сам веду бухоблік в ФГ з 40 га. Тому в темі що і як. А просто тріпать язиком.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

загроза визнання того всього незаконною підприємницької діяльністю.

Ну загроза мабуть перебільшено , тому що це ДФС на сьогодні практикується . А от здирать будуть в три шкури.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Шоб обробити 40 га, там роботи одному, в загальні сумі 20-30 людиноднів.

Далека Ви людина від с.г. Повірте, чим менше землі, тим важче і більше приходиться працювати.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Куркин пишет:

Моя думка про те що сказав Володя така : просто громадянин ( не ФОП ) може взяти в оренду необмежено га. землі і обробляти її одноосібно та нахиливши голову сплачувати ПДФО скільки йому зкажуть до того часу поки не появиться Закон про таких одноосібників.

Так точно-а чому б і ні?

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Спиридон пишет:

все відносно. Мені дуже далеко, до Водатурского... Десь в році так 1994 -тому, ми з товаришами вже розуміли, шо в умовах нашої місцевості ( де ми проживаємо і сьогодні) треба обробляти гектар так зі 100 на одну сім'ю, щоб більш менш можна було жити.І бажано без нанятих робочих. Хоча воно у нас так і було.Але ми робили все і втрьох. От оранки, до самому і трактором на елеватор.

Підтримую на всі 100. super
Якраз так і працюю yes3

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

немножко почитал всякой информации на разных сайтах по налогообложению и так понимаю что лучше всего юр фг на четвертой групе плюс ндс. если не прав то поправьте пожалуйста.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Андрей и пишет:

так понимаю что лучше всего юр фг на четвертой групе плюс ндс

Обоснуйте понимание. Что там с ФХ на основе ФОПа не так?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Что там с ФХ на основе ФОПа не так?

Якщо більше 20 га, а це в більшості випадків так, то не має змоги перейти на 4 групу ЄП і орендодавці будуть сплачувати земельний податок.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сергей1970 пишет:

Куркин пишет:

Моя думка про те що сказав Володя така : просто громадянин ( не ФОП ) може взяти в оренду необмежено га. землі і обробляти її одноосібно та нахиливши голову сплачувати ПДФО скільки йому зкажуть до того часу поки не появиться Закон про таких одноосібників.

Так точно-а чому б і ні?

Та тому, що відповідно до нашого законодавства ви займаєтесь підприємницькою діяльностю без реєстрації.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176
waldemar пишет:

Андрей и пишет:

так понимаю что лучше всего юр фг на четвертой групе плюс ндс

Обоснуйте понимание. Что там с ФХ на основе ФОПа не так?

да вроде фг на основе фоп это семейное фг.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176
fgrubin пишет:

waldemar пишет:

Что там с ФХ на основе ФОПа не так?

Якщо більше 20 га, а це в більшості випадків так, то не має змоги перейти на 4 групу ЄП і орендодавці будуть сплачувати земельний податок.

то фг с каким я сотрудничаю является платныком четвертои групы плательщик ндс. земли согласно звиту в статистику около 60 га. из них примерно половина арендованой а половина та что выделялась для создания фг и распаевана на членов фг

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

https://uteka.ua/publication/agro-4-nalogooblozhenie-selxozpredpriyatij-... вот из этой статьи я решил что четвертая группа лучше третьей.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

waldemar пишет:

Андрей и пишет:

так понимаю что лучше всего юр фг на четвертой групе плюс ндс

Обоснуйте понимание. Что там с ФХ на основе ФОПа не так?

да вроде фг на основе фоп это семейное фг.

ФГ-юрособа також може мати статус сімейного. Але це поки що не дає йому ніяких привілеїв

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

https://news.dtkt.ua/ru/simple/individual-single-tax/52893 кто и что на это скажет

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Спиридон пишет:

Куркин пишет:

просто громадянин ( не ФОП ) може взяти в оренду необмежено га.

[изображение] може. А чому ні? Якщо йому сьогодні в Україні якась державна адміністрація зможе надати. А от укласти угоди на аренду паїв , в яких призначення , для" сільськогосподарського виробництва, чи для ведення фермерського господарства , навряд чи.

dont
А хоч сотні договорів.... І для товарного с/г... і для осг... Ніхто не забороняє!

Інше питання - сплата податків! Хочете, щоб легше і дешевше - то вам до спрощенної системи оподаткування (фоп на 2-й чи 3-й групі)... Хоча з такою мінімалкою, ЄП і ЄСВ для 2-ї групи набігає до 20 т.грн... А якщо не проти розваг, то реєструєте юр.особу, а там ще більше поле для маневрів - від спрощенки до загальної... Ну а якщо ви екстремал, то мусите реєструватися платником ПДВ!

Щось мене на спогади потягнуло... Я як створив своє ФГ, то дуже хотів бути платником ПДВ, бо такої шари, як "спецрежим ПДВ" мені навіть не снилася на 2-ій групі ФОП... Але мусив починати з загальної системи... І мав оренді два паї, до речі на фіз.особу, і на тих двох паях створив ФГ, бо тоді прокуратура могла оскаржити створення ФГ без наявності власної або орендованної землі. І виростив та продав на папері сіно на тих паях lol , аж на 1500 грн... І то був мій дохід на загальній системі, з якого заплатив 25% податку на прибуток. А на наступний рік моє ФГ уже було платником ПДВ і с.г виробником платником фіксованного зем.податку... Це на замітку тим, хто вважає, що треба мати велику виручку, щоб перейти на платника ПДВ....

fgrubin пишет:

Сергей1970 пишет:

Куркин пишет:

Моя думка про те що сказав Володя така : просто громадянин ( не ФОП ) може взяти в оренду необмежено га. землі і обробляти її одноосібно та нахиливши голову сплачувати ПДФО скільки йому зкажуть до того часу поки не появиться Закон про таких одноосібників.

Так точно-а чому б і ні?

Та тому, що відповідно до нашого законодавства ви займаєтесь підприємницькою діяльностю без реєстрації.

А хто кому забороняє, якщо і спіймають за руку, заплатити ПДФО з отриманого доходу? НЕ найкращий варіант, але дуже малоімовірний... я про спійману руку. Тут на форумі добра четвертина таких... Я не про тих, що дописують, а про тих, що читають і на вус мотають... Сам таких знаю з десяток... І нічьо... Живуть-працюють і плють на державу в особі ДФС...

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Андрей и пишет:

кто и что на это скажет

Да мало конечно 20 га, что на них спишите? И не факт что у ФОПа намного проще будет бугалтерия (это если еще будет проще, то не факт, мы просто не владеем инфой).
Где-то в общих вопросах я когда-то создал тему о бухучете, ребята с форума очень мне помогли понять суть этого дела.
Там высшей математики нет, просто много нудной, никому в принципе не нужной писанины. Но результат есть, и это главное.

Украина
: Степь Донецкая
25.01.2016 - 20:19
: 15
Спиридон пишет:

Так що, ще ніхто не рахував фіксований на 2019 рік?

Мне в налоговой сказали - как и в прошлом году, никаких изменений.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Спиридон пишет:

А нука , господарі тих господарств що на четвертій групі, викладіть методику, як порахувати фіксований податок на гектар, на 2019 рік.

Так що, ще ніхто не рахував фіксований на 2019 рік? А какртинка така. Позвонили з податкової і сказали, шо фіксований требе рахувати з середньої ціни за гектар. І по нашій сільраді він 27000 гривень з копійками. Хоча ціна одного гектарау в моєму господарстві , на самому ділі менша, і на кожному паї ціна гектара різна. А якщо хочете точно, то тоді ідіть в сільраду і беріть довідку , ціни гектара по кожному паю.По перше, в сільраді такі дані може й повингні бути, та хто його знає чи на всі є. По друге, це скільки часу треба , щоб знайти дані до кожного паю і написати до них ті довідки.

Сіль рада до оцінки землі не має відношення.
Ви про Загальнонаціональну НГО землі чули? Вона набрала чинності на 01.01.2019 р.
Витяг про розмір ЗГНО конкретної ділянки можна замовити онлайн, а забрати в ЦНАП.

Стосовно НГО гектару угідь для декларації ЄП 4 групи, то дійсно є різночитання з цього приводу.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Сам таких знаю з десяток... І нічьо... Живуть-працюють і плють на державу в особі ДФС...

От тільки держава їх і в тіні дістала cry

fgrubin пишет:

Халепа з тим ПДВ, достає він всіх, навіть "одноосібника".

Поїхав на АЗС, сплатив ПДВ, купив насіння по білому, сплатив ПДВ, купив добрива, сплатив ПДВ.......

Я вам скажу, державі за таких умов, вигідні одноосібники [изображение]

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

І не треба думати, що неплатники ПДВ не сплачують той ПДВ.

Як раз вони сплачують його, як кінцеві споживачі, сплачують вони його постачальникам у складі ціни за виробничі фактори!

Якщо вся країна перебуває на сплаті ПДВ, а ти неплатник ПДВ, то ти кінцевий споживач і платиш його по повній програмі!

В той час, як фермер платник ПДВ, не є кінцевим споживачем і сплачує ПДВ у підсумку лише з ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

Залучення громадськості дало змогу торпедувати ініціативу ДФС, яка могла обійтися аграріям у 50 млрд грн.

генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу Тарас Висоцький. Він пояснив, що легальний виробник має в середньому 3000 грн вхідного ПДВ на гектар.

То хай кожен "одноосібник" усвідомить і порахує, скільки в нього гектарів і скільки він сплачує, як кінцевий споживач, ПДВ, що по суті своїм є непрямим податком на кінцевого споживача.
Ця сума складає від 2 до 4 тисяч на гектар.
Маєш в обробітку 100 га і ти неплатник ПДВ, заховася глибоко в тіні, плюєш на державу і навіть не здогадуєшся, що держава присосалась до тебе і витягує з тебе 300 тисяч на рік cry laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Ціна за чорний нал, трохи вище як ціна без НДС але по білому.

Таке буває в рідкісних випадках. А у нас зазвичай, ціна по Ф2 це біла ціна з ПДВ, мінус ПДВ і мінус 5 %.

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
Сергей1970 пишет:

Спиридон пишет:

все відносно. Мені дуже далеко, до Водатурского... Десь в році так 1994 -тому, ми з товаришами вже розуміли, шо в умовах нашої місцевості ( де ми проживаємо і сьогодні) треба обробляти гектар так зі 100 на одну сім'ю, щоб більш менш можна було жити.І бажано без нанятих робочих. Хоча воно у нас так і було.Але ми робили все і втрьох. От оранки, до самому і трактором на елеватор.

Підтримую на всі 100. [изображение]

Якраз так і працюю [изображение]

Почитав последние комментарии по поводу танцев с бубном(с НДСом).Хочу высказать свое мнение-что для нас мелких земледельцев (имеющих в обработке до 100 га).Пока оформляться в какой либо форме и играть с государством в НДС больших преимуществ не вижу.Может быть потому что у меня чуть-чуть другая ситуация.Земля вся в собственности и оформлена на одно лицо.Куплены колхозные паи официально в 2000-м году до наступления моратория.Аренды нет.Плачу земельный+ПДФО и больше никакого гемора.
Огромная БЛАГОДАРНОСТЬ thank_you Спиридон за то что простыми словами объясняет + и - thank_you

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Серж апк пишет:

Плачу земельный+ПДФО и больше никакого гемора.

Ви платитите ПДВ як кінцевий споживач!
За виключенням випадків, коли купляйте крадене.
Про крадене, мова не про вас.

І про ПДФО, ви його сплачуєте на даний момент за умови, коли ДФС закриває очі на ваш розмір доходу.
Ви в річній декларації зобов'язані показувати всю виручку від реалізації зерна і не маєте права показати витрати.
А ви показуєте лише таку суму виручки, щоб вийти на ту суму ПДФО, яку рекомендують на місцях.
Все це поки що проходить, а от що буде завтра, то побачимо...

Уявіть ситуацію, повезло вам з врожаєм і цінами, заробили ви непогано грошенят, а відзвітувати, як зазвичай не мізерні суми виручки. Потім придбали по білому трактор чи авто на всю суму виручки.
Ось ви і спіймались. Сюди можна шити навіть незаконне збагачення.
Крім того, заняття підприємницькою діяльностю без реєстрації нікуди не подівалось .Що там у нас наразі за штрафи за це? Раніше навіть зерно та трактор могли конфіскувати за це

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Серж апк пишет:

Огромная БЛАГОДАРНОСТЬ Спиридон за то что простыми словами объясняет + и -

Тільки Спірідон сам чомусь платник ПДВ, а Ви ту лапшу його читаєте і ніяк не можете зрозуміть, що держава таких як Ви доїть по повній програмі уже і зараз. І для того доїння їй не потрібна ніяка Ваша легалізація. Навіть зовсім навпаки. Тому що

fgrubin пишет:

Ви платитите ПДВ як кінцевий споживач!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

Крім того, заняття підприємницькою діяльностю без реєстрації нікуди не подівалось .Що там у нас наразі за штрафи за це? Раніше навіть зерно та трактор могли конфіскувати за це

Сьогодні наче так:

штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов’язані з отриманням доходу у великих розмірах, тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.