Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 116 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Здається з 1 січня 2018 чи 2017, треба глянути

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Василь Сергійович пишет:

)Всі,кого знаю просто здають продукцію за чорний нал

Ну то й що. Головне що є вибір.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Сергей1970 пишет:

дивлюсь на своїх знайомих,то ніби й не погано в них виходить,навіть декотрим і без своєї техніки.

В сусідньому селі одноосібник купив собі 200 крузака, не нового, але все ж......... як він бідняга без пдв живе?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Vavis пишет:

одноосібник купив собі 200 крузака, не нового

Ми ж не знаєм всіх розкладів, може був би платником ПДВ, то й на новому їздив би.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Є такі шо собі сину й дочці їх покупляли.

На 50 га?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Vavis пишет:

одноосібник купив собі 200 крузака, не нового

Ми ж не знаєм всіх розкладів, може був би платником ПДВ, то й на новому їздив би.

Це точно laugh
Треба розказати йому про втрачені можливості

Украина
: Еланецкий р-н
12.08.2015 - 10:34
: 271
Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Спиридон пишет:

waldemar пишет:

може був би платником ПДВ, то й на новому їздив би.

А от крузак новий на ФГ я б не купляв би, бо його в армію заберуть)))

lol super

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Василь Сергійович пишет:

https://www.facebook.com/dtkt.ua/videos/292304831635738/

lol lol lol
Щас бухгалтерші скину...
Гандапас жгьот... super

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Стосовно питання, чи ці 2-4 тисячі на гектар, які мають платники ПДВ за рахунок податкового кредиту, є дрібниці, за які нема сенсу морочить собі голову, то дайте відповідь собі спочатку на питання, а чи візьмете ви у держави гроші, якщо завтра, припустимо, оголосять підтримку як фермерів, так і "одноосібників" у вигляді дотацій в розмірі 2-4 тис грн на гектар, без всяких обмежень. Маєш в обробітку, офіційно зареєстрованих 100 га, отримуй 200-400 тисяч гривень на рахунок.
Хто відмовиться?

Украина
: Запорожская обл
12.01.2013 - 22:10
: 1103
fgrubin пишет:

Стосовно питання, чи ці 2-4 тисячі на гектар, які мають платники ПДВ за рахунок податкового кредиту, є дрібниці, за які нема сенсу морочить собі голову, то дайте відповідь собі спочатку на питання, а чи візьмете ви у держави гроші, якщо завтра, припустимо, оголосять підтримку як фермерів, так і "одноосібників" у вигляді дотацій в розмірі 2-4 тис грн на гектар, без всяких обмежень. Маєш в обробітку, офіційно зареєстрованих 100 га, отримуй 200-400 тисяч гривень на рахунок.
Хто відмовиться?

Про це будемо говорити, коли держава стане дійсно цивілізованою державою, поки що це гра з шулером, який міняє правила в процесі самої гри. Все для того щоб взять на гачок, а потім околпачить остаточно: Вход рупь,а виход два. Що дасть той ПДВ таким як я з 25-30Га, з нашими середніми врожаями 25зернових і 15 соняха? Порівнюючи умови частини нашого південно-східного регіону і інших, це як порівнювать пустелю і оазис, при тому що затрати ніяк не менші, податки думаю також, а от ціни на продукцію навпаки. Як кажуть: не жили в розкошу,то нічого й починать, не треба тих подачок від держави,про безплатний сир всі знають...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
РомАн45 пишет:

таким як я з 25-30Га

таким маленьким вигідно скасування ПДВ по всій країні, але це не реально cry

Вихід для вас такий, шукати все за готівку і дешевше, хоча б на 5 %. Домовляйтесь з великими підпиємствами, хай вони для вас купляють добрива, ЗЗР, насіння...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

воно реально давно вже є. І за готівку дешевше

А давайте опитування зробимо, серед "одноосібників", де вони закупляють добрива, насінння, ЗЗР і по яким цінам і порівняємо з загальновідомими цінами від продавців добрив, насіння, ЗЗР, що включають в себе ПДВ.

28.03.2017 - 08:10
: 320
fgrubin пишет:

РомАн45 пишет:

таким як я з 25-30Га

таким маленьким вигідно скасування ПДВ по всій країні, але це не реально [изображение]

Вихід для вас такий, шукати все за готівку і дешевше, хоча б на 5 %. Домовляйтесь з великими підпиємствами, хай вони для вас купляють добрива, ЗЗР, насіння...

Те що малоземельним іноді приходиться туго це правда,мені не зрозуміло звідки таке негативне ставлення до одноосібника з боку НДСників.Для наших місцевих фермерів ми як кістка в горлі і таке ставлення по всій країні.Чітав тут що одноосібники зовсім не платять податків,жирують,де воно таке є.Я шість років як одноосібник і кожен рік сплачую в сільраду за землю і в податковій сплачую не скільки я хочу а скільки мені нарахували.Паливо,добрива,насіння все це купується офіційно за такі ж гроші як і пдвешник.Поясніть панове фермера що роблю не так і чому таке ставлення до одноосібника.З великим задоволенням взяв би в сільраді землю на розвиток ФГ як ви колись це робили так немає ,розпайована вона вже.Так що живемо і працюємо як можемо.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
санчо1751 пишет:

Те що малоземельним іноді приходиться туго це правда,мені не зрозуміло звідки таке негативне ставлення до одноосібника з боку НДСників.

Нема тут негативного ставлення, просто наполегливо пояснюєм, що ви переплачуєте по 2-4 тисячі на кожному гектарі при покупці виробничих факторів та нової техніки.
Йде бурхлива дискусія, дехто каже, що одноосібником вигідно бути, а інші наполягають, що не все так добре, як комусь здається, бо ПДВ дістало "одноосібника" навіть в глибокій тіні, і завдяки цьому держава гарно наповнює бюджет, але про це більшість "одноосібників" навіть не здогадується.

28.03.2017 - 08:10
: 320
fgrubin пишет:

санчо1751 пишет:

Те що малоземельним іноді приходиться туго це правда,мені не зрозуміло звідки таке негативне ставлення до одноосібника з боку НДСників.

Нема тут негативного ставлення, просто наполегливо пояснюєм, що ви переплачуєте по 2-4 тисячі на кожному гектарі при покупці виробничих факторів та нової техніки.

Йде бурхлива дискусія, дехто каже, що одноосібником вигідно бути, а інші наполягають, що не все так добре, як комусь здається, бо ПДВ дістало "одноосібника" навіть в глибокій тіні.

Коли тільки почінав була думка стати пдвешником та ота бугалтерія для мене це як серпом по одному місцю,так і не наважився.За останні три роки особого розвитку немає,за нову техніку й речі немає ,все б/у крім оприскувача яки встиг купити до покращення.А зараз мені здається якщо б відкрив ФГ коли починав то мабуть через рік два прийшлося здавати паї в оренду.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Ти податки платиш по мінімуму.

ні він не по мінімуму платить, він сплачує ПДВ по повній програмі

санчо1751 пишет:

.Паливо,добрива,насіння все це купується офіційно за такі ж гроші як і пдвешник

І в нього зовсі не так, як у вавшому селі:

Спиридон пишет:

Як я й так знаю. Де мої односельчани і у кого шо купляють. На кожен товар є свій покупець, і продавець. Ти що ні коли не бачив на запрафці ціни скажимо на дизпаливо. Там його може бути до трьох видів і з різною ціною. Але саме дешевше буде те де написано ТІР.А чому ? Бо його продають без чека. Таке ж саме дизпаливо привозять оптом великими машинами нам в село, і воно з однієї бочки закачане , чи з одного і того ж заводу привезене, тільки мому господарству з документами і НДС воно буде дорожче, як раз на отих процетів з 5, шо ти сам приклад привив. Насіння пшениці , він купить у фермера, якому довіряє, з того самого бурту шо і господарство сіє в якому він буде купувати те насіння.При чому він купить його без того НДСу і навідь без насінневої надбавки. Насіння соняху , наприклад "Титанік", фермер може купити в Садах України з НДСом, а одноосібник придбає той же "титанік" тільки через другого клієнта , там ціна буде без НДС.

28.03.2017 - 08:10
: 320
Спиридон пишет:

fgrubin пишет:

А давайте опитування зробимо,

А нашо мені опитувати когось.Як я й так знаю. Де мої односельчани і у кого шо купляють. На кожен товар є свій покупець, і продавець. [изображение] Ти що ні коли не бачив на запрафці ціни скажимо на дизпаливо. Там його може бути до трьох видів і з різною ціною. Але саме дешевше буде те де написано ТІР.А чому ? Бо його продають без чека. Таке ж саме дизпаливо привозять оптом великими машинами нам в село, і воно з однієї бочки закачане , чи з одного і того ж заводу привезене, тільки мому господарству з документами і НДС воно буде дорожче, як раз на отих процетів з 5, шо ти сам приклад привив. Насіння пшениці , він купить у фермера, якому довіряє, з того самого бурту шо і господарство сіє в якому він буде купувати те насіння.При чому він купить його без того НДСу і навідь без насінневої надбавки. Насіння соняху , наприклад "Титанік", фермер може купити в Садах України з НДСом, а одноосібник придбає той же "титанік" тільки через другого клієнта , там ціна буде без НДС. І при одинакових умовах , соняшник вродить одинаково що у фермера який купив його з НДС , шо в того одноосібника.

Все одно не розумію як одноосібник може купити дешевше.Десь воно може так і є але таке враження що ми живемо не в одній країні.Останнім часом стараюсь брати через одного фермера так як ціна по якій бере він трошки меньша від тої яку пропонують мені офіційні контори.Не знаю чому так,може через більший об`єм ,може скидки які але на 50-100 грн на одній ПО соняшника та 400-500грн на одній тоні добрив виходить дешевше.А за меньшу ціну за готівку вибачте я не чув.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Та дешевше воно виходить навіть на об'ємі закупівлі. Чим більше об'єм, тим менша ціна, особливо по ЗЗР та насінню.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
санчо1751 пишет:

таке негативне ставлення до одноосібника з боку НДСників

З чого така думка. Мені абсолютно по барабану як там хто оформлений, навпаки щиро хочу допомогти.Сам тільки 3 роки тому став платником ПДВ, можу порівняти.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

не сплачує.А якщо якусь долю і слачує, то не таку як ти малюєш. З другої строни, якщо якусь частину того ПДВ держава з нього й має,

Сплачує, сплачує laugh
Податківцям і бюджету вигідні одноосібники, бо за їх зерно, що вивозиться з країни, не треба повертати ПДВ зернотрейдерам, а в одноосібниках вони побачили кінцевого споживача, який в кінцевому підсумку оплачує все те ПДВ, яке заклали в ціну виробники та постачальники товару

28.03.2017 - 08:10
: 320
Спиридон пишет:

санчо1751 пишет:

Поясніть панове фермера що роблю не так

ти не бажаєш вести бухгалтерію, і не ведеш. Ти ні кому не звітуєш. Ти податки платиш по мінімуму. Тебе не перевіряють і мозги тобі не компасують державні всякі органи та інгспекції [изображение] Тому всім фермерам, особливо юридичним особам, ти ворог. [изображение]

Теж так думав але є в наших краях не платники пдв які мають в обробітку біля 1000 га і щось я не бачу що для ФГ вони вороги laugh У них загальні інтереси ,шо в одних шо вдругих пальці веером от тільки для деяких фермерів ми пиз cen ота, а чпешники ні бо статус у них один.Мабуть тут все по принципу сильний жрет слабого lol

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
санчо1751 пишет:

Все одно не розумію як одноосібник може купити дешевше

Менше слухай балабола, який сам платник ПДВ, але вперто розказує, яка то невигідна справа. Так само бухоблік сам не веде, але лякає всякою дурньою.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Багато не спише, гектарів мало

28.03.2017 - 08:10
: 320
Спиридон пишет:

санчо1751 пишет:

.А за меньшу ціну за готівку вибачте я не чув.

але вихід як придбати дешевше таки знайшов.

Знайшов,але ж річ велася не за таку схему

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Вольдемар придбає теє з НДСом, зпише на госордарство я йому продасть за нал, троха дешевше, тим самим обналічить собі грошиків в карман

Давно відійшов від такої схеми, є простіші способи.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
санчо1751 пишет:

річ велася не за таку схему

Так, річ ведеться про білі схеми закупівель, бо по чорним схемам можна і на фальсифікат нарватись.

28.03.2017 - 08:10
: 320
waldemar пишет:

санчо1751 пишет:

таке негативне ставлення до одноосібника з боку НДСників

З чого така думка. Мені абсолютно по барабану як там хто оформлений, навпаки щиро хочу допомогти.Сам тільки 3 роки тому став платником ПДВ, можу порівняти.

Та з усіх сторін тільки й чую, халявщики,жирують,скоро держава до вас добереться,не довго вам залишилось.Ну це більше наші місцеві так кажуть та і в цій темі попадались такі вислови,от і накотило.Вибачте якщо когось образив таким чином.Мабуть у нас "агресивніша раса" ПДВшників laugh

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Твоє господарство хоч раз перевіряла інспекція по техніці безпеки? Або з управління держпраці? З того ж пенсійного фонду?

А ти скажи скільки в тебе землі? І зрозумієш чому тебе перевіряють. Лиши собі 40 га і тих перевіряючих ноги в твоєму господарстві не буде.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

покласти налічки в карман? І шо ти не згоден зі мною, шо чим більше в карман ти покладеш налічки , взятої з реалізації продукції, яку твоє господарство продало з НДС, тим більше НДС ти заплотиш державі!!! Чи не так?

Не зрозумію, прикалуєшся, чи справді не доганяєш. Пару сторінок назад хтось досить дохідливо описав, як воно все робиться.