Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 115 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

ті хто продають по так званій другі формі, за нал і без документів, завжди продають по вищій ціні ніж з документами але без НДС.

Сайберу це скажи, той не може прилаштувати свої останні тонни сої.
Повезе за готівку пр 7200, в той час ціна з ПДВ 10000

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Я за те, щоб мілкі добивались якогось одного і ясного податку, платили його державі, а після того мали право на пряму здати на той же Нібулон і з НДС , і купувати все з НДС. Все ж просто .А за той час шо людина потратила б на дурну писанину, хай краще просто дурня поваляє, на ставочок піде рибки половить. Чи потратить той час на ще якусь роботу, яка приносить користь і собі і людям.

Для цього треба скасувати той ПДВ взагалі по країні і натомість запровадити податок з обороту. От тільки питання, а чи буде його платити "одноосібник"?

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
fgrubin пишет:

Спиридон пишет:

Я за те, щоб мілкі добивались якогось одного і ясного податку, платили його державі, а після того мали право на пряму здати на той же Нібулон і з НДС , і купувати все з НДС. Все ж просто .А за той час шо людина потратила б на дурну писанину, хай краще просто дурня поваляє, на ставочок піде рибки половить. Чи потратить той час на ще якусь роботу, яка приносить користь і собі і людям.

Для цього треба скасувати той ПДВ взагалі по країні і натомість запровадити податок з обороту. От тільки питання, а чи буде його платити "одноосібник"?

А почему нет? Если налог будет посильный и понятный я за.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

НЕ простіше булоб, шоб держава придумала

Але ми маємо те що маємо, то для чого втрачати таку купу грошей.

Спиридон пишет:

А Вольдимар розказує та ще й на людях, як добре коли твоє господарство платник НДС

Я розказую як воно є, а інші нехай самі вирішують, чи варто воно того.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

хай плате податок з гектара. То все можна підсчитати, і для кожної місцевості своє.

Сумніваюсь дуже, що у нас введуть фіксований податок на гектар з диференціацією по місцевості.
Ви бачили різницю між НГО херсонщини і черкащини? Вона практично не відрізняється, а доходи з гектара можуть відрізнятися в рази. От приймуть розмір фіксованого податку в залежності від доходів на Черкащині і шо робити тоді на Херсонщині?
І не треба думати, що ті податки будуть малими, бо треба ж чимось замінювати надходження від ПДВ до бюджету.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

І тут же каже як він може об'єгорити ту державу, накупивши лишньго товару з ндс, дизпаливо, добрива і інше. Так ти ж ні чим не кращий, за того хто повністью працює по чорному і в ус не дує.

Якщо все по білому рахувати, то платник ПДВ у виграші в порівнянні з неплатниками.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Те господарство що обробляє 50 га на четверті групі оподаткуванні і платник НДС

А при чому тут кількість землі? Скільки ж треба її мати, щоб стало вигідно?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Стоїмо вдвох з сином , тільки плечима зрушуємо, і жаль того діда, і допомогти йому ні чим не взмозі. Їхали до хати, всю дорогу плювався на оту процедуру шо там в області була, та щей той дід з голови не виходив.

В нас також була проблема у одного, той забув витяг з ЄДР свіжий зробити. То мені у кабінеті керівника фонду дозволили сісти за комп з доступом до інтернету і з принтером, і я за 10 хвилин то все зробив йому, проплачував зі своєї картки.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

Спиридон пишет:

Ціна за чорний нал, трохи вище як ціна без НДС але по білому.

Таке буває в рідкісних випадках. А у нас зазвичай, ціна по Ф2 це біла ціна з ПДВ, мінус ПДВ і мінус 5 %.

fgrubin пишет:

Сайберу це скажи, той не може прилаштувати свої останні тонни сої.
Повезе за готівку пр 7200, в той час ціна з ПДВ 10000

Я тут порахував, то в нас на заводі КС, куди всі "одноосібники" возять соняшник і вже не мало й сої вивезли, по соняшнику в жовтні різниця була навіть більше 10 % між ціною по Ф2 і безготівкою для платника ПДВ за мінусом ПДВ.
По кукурудзі з поля також різниці були суттєві, на рівні 10 %.

І ті "одноосібники", які не мають своїх складів або вільних коштів, здавали соняшник, кукурудзу і сою по таким цінам cry
На 50 га втрачали тільки на цій різниці по ціні тисяч біля 100 гривень ( між ціною по Ф2 і безготівкою для платника ПДВ за мінусом ПДВ.
А якщо приплюсувати сюди оте ПДВ, що вони сплачують постачальникам, самі не знаючи того:

fgrubin пишет:

То хай кожен "одноосібник" усвідомить і порахує, скільки в нього гектарів і скільки він сплачує, як кінцевий споживач, ПДВ, що по суті своїм є непрямим податком на кінцевого споживача.
Ця сума складає від 2 до 4 тисяч на гектар.
Маєш в обробітку 100 га і ти неплатник ПДВ, заховася глибоко в тіні, плюєш на державу і навіть не здогадуєшся, що держава присосалась до тебе і витягує з тебе 300 тисяч на рік

то це ще під 100 тисяч гривень

Ще приплюсувати земельний податок, який в окремих ОТГ вже до 1 % доходить cry

То загалом ця різниця складатиме біля 200 тисяч гривень.

На ці 200 тисяч у ФГ-юрособи дохід більше в порівнянні з "одноосібником" і буде з чого сплатити ПДФО за ставкою 9 % і ВЗ 1,5 % і ЄП 4 групи по 250 гривень з гектара і сплату ЄСВ в мінімальному розмірі (про ЄСВ окрема розмова)

Тут ще я ж не врахував ПДФО, яке сплатить одноосібник.

Навіть якщо врахувати послуги бухгалтера і придбання програми 1С Бухгалтерія "Сільське господарство" та Медок і розрахунково касове обслуговування у банках то 100 тисяч різниці буде на користь особистого доходу засновника ФГ-юрособи платника ПДВ на 4 групі.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Єдиний вихід для "одноосібника" це придбання "заощаджених" матеріально-технічних ресурсів за півціни.
Але такого вже практично нема, але є можливість нарватись на підробку ЗЗР за півціни.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
fgrubin пишет:

Сайберу це скажи, той не може прилаштувати свої останні тонни сої.
Повезе за готівку пр 7200, в той час ціна з ПДВ 10000

Позавчора здали два газона на Прометей по 8800 грн за так званий чорний нал...Зняли правда по 150 на сор,а так не знаю чому ви так (Рубін) настроєні проти одноосібників? Щос ми вам не вгодили.... lol

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
fgrubin пишет:

І ті "одноосібники", які не мають своїх складів або вільних коштів, здавали соняшник, кукурудзу і сою по таким цінам

fgrubin пишет:

то це ще під 100 тисяч гривень

Ще приплюсувати земельний податок, який в окремих ОТГ вже до 1 % доходить

То загалом ця різниця складатиме біля 200 тисяч гривень.

По вашим підрахункам,то всі одноосібники мали б давно вже збанкрутувати і виїхать в Польшу на заробітки lol Але так дивлюсь на своїх знайомих,то ніби й не погано в них виходить,навіть декотрим і без своєї техніки.
Важливий кінцевий результат-є у нас ФГ ледве зводять кінці,а є люди які одноосібники на 50 га і виходить в них super

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сергей1970 пишет:

Позавчора здали два газона на Прометей по 8800 грн за так званий чорний нал...Зняли правда по 150 на сор,а так не знаю чому ви так (Рубін) настроєні проти одноосібників? Щос ми вам не вгодили....

я не проти "одноосібників", я агітую їх зареєструватись платниками ПДВ і не переплачувати по 100-200 тисяч за рік.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

100 тисяч різниці буде на користь особистого доходу засновника ФГ-юрособи платника ПДВ на 4 групі.

Спиридон щиро вважає, що 100 000 грн. для 50 гектарного ФГ то таки дрібниці, що й заморочуватись з папірцями не варто.

fgrubin пишет:

я не проти "одноосібників", я агітую їх зареєструватись платниками ПДВ і не переплачувати по 100-200 тисяч за рік.

Просто було питання чи варто? І ми виставляєм всі розклади, плюси і мінуси.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сергей1970 пишет:

По вашим підрахункам,то всі одноосібники мали б давно вже збанкрутувати і виїхать в Польшу на заробітки Але так дивлюсь на своїх знайомих,то ніби й не погано в них виходить,навіть декотрим і без своєї техніки.
Важливий кінцевий результат-є у нас ФГ ледве зводять кінці,а є люди які одноосібники на 50 га і виходить в них

гарний врожай, то й не погано вийде, але 100 тисяч не завадить кожному.

Украина
: Еланецкий р-н
12.08.2015 - 10:34
: 271

По логікі якщо хтось,нехай я недотримав 100 тисяч,то хтось їх доотримав в кінцевому результаі.Хто? Держава?Тоді їй вигідні неплатнмки ПДВ)

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Василь Сергійович пишет:

Хто? Держава?Тоді їй вигідні неплатнмки ПДВ)

Про що й толкуєм. Для того і складності з бухобліком і звітністю. Але не такий страшний чорт, як його малює Спиридон.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
fgrubin пишет:

гарний врожай, то й не погано вийде, але 100 тисяч не завадить кожному.

Може й так,але кожний вибирає як йому краще-так що хочу побажати гарних врожаїв всім хто трудиться на землі незалежно від того чи фермер ,чи одноосібник.
Вчора на Водохреща в нас була суха та ясна погода-по народним прикметам на жарке літо cry

Украина
: Еланецкий р-н
12.08.2015 - 10:34
: 271

В мене питання,як взірцевому платнику ПДВ вивести з господарства скажим 300 тисяч готівки на сім,ю при нинішніх законах?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Василь Сергійович пишет:

В мене питання,як взірцевому платнику ПДВ вивести з господарства скажим 300 тисяч готівки на сім,ю при нинішніх законах?

Через дівіденти. З 300 000 грн ПДВ 50 000 грн. З лишившихся 250 тис. 9% ПДФО +1,5% військового збору, же мінус 28000 грн. Лишиться 222 000.
Тут треба дивитись на розклад цін, що вигідніше, по взірцевому,чи не дуже.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

. Якщо вчора ціна в Кропивницькому по чорному була 8800, то з НДСом десь 10 500 гривень

Треба запитати в тому місці конкретно, про ціну з ПДВ, може вона там по 11 тисяч dntknw

Спиридон пишет:

. Тим паче, тому що не має своєї техніки і наймає її.

Нема не тільки техніки, а і складів нема своїх. Тому везуть з поля на завод у нас, і в другій половині жовтня ціна з ПДВ була 9600, а по Ф2 до 7100 навіть опускали. І везли по 7100 cry
Завод на зберігання не брав.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

як що зможе доказати шо то таки дівіденти.

Ми розкажемо, як зробити так, щоб то були дивіденди і як зробити так, щоб не сплачувати ЄСВ.

waldemar пишет:

З 300 000 грн ПДВ 50 000 грн.

Давайте в цих розрахунках ПДВ не враховувати, то окремий облік. У нас, платників ПДВ, в доходах і витратах ПДВ не враховується.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Воно тут рядом.Ми ті ціни бачимо при бажанні в реальному часі.

ну які ціни на сьогодні у вас, а які були на жовтень?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

розрахунках ПДВ не враховувати

Я думаю людина продала продукцію з ПДВ і хоче знать скільки реально лишиться , якщо витягнути по білому. Хоча в неї є вибір (це якщо підходить без демагогїї).

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

ПДВ то не проста для розуміння штука, якщо людина виробила зерно, то вона вже має податковий кредит на момент реалізації, можливо і платити їй нічого не прийдеться в бюджет.
В мене восени було так, продав сою на 720 тисяч, в тому числі ПДВ 120 тисяч, а сплатив до бюджету лише 20 тисяч.

Украина
: Еланецкий р-н
12.08.2015 - 10:34
: 271

Не можу не спитати пана Рубіна,як він виводить готівку на особисті потреби)Всі,кого знаю просто здають продукцію за чорний нал і ніхто чомусь не доводив мені,що по білому краще.Додам,що вони давно є платниками ПДВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Он у п'ятницю дивіденди перераховував собі на універсальну картку привата, утримав та перерахував до бюджету 9 % ПДФО та 1.5 % ВЗ.
Крім того, я особисто зареєстрований ФОПом на 3 групі єдиного податку, і сплачую щоквартально 2457 грн ЄСВ, це мінімальний внесок. Цей факт, дає мені можливість не сплачувати ЄСВ на ті дивіденди, які я отримую у ФГ, як засновник (член) ФГ.
ФОП у мене "сплячий" з видом діяльності щось по типу "надання послуг у рослинництві".
Можна й через ФОПа потроху виводить готівки під 5 % ЄП або під 2 групу. Але ще не виводив.

Василь Сергійович пишет:

Всі,кого знаю просто здають продукцію за чорний нал і ніхто чомусь не доводив мені,що по білому краще

Не бачу сенсу морочить голову з чорною готівкою, я може й програю декілька відсотків, можливо навіть 5 відсотків, але за те я маю легальний дохід і можу пояснити, звідки в мене кошти на особисті потреби і в бюджеті громади мати свій вклад.
Окрім того, я не маю своїх складів, зазвичай з поля веду все на зберігання на Нібулон, все офіційно по білому, тому й думок про продаж за формою Ф2 не виникають.

А коли така ситуація:

fgrubin пишет:

Тому везуть з поля на завод у нас, і в другій половині жовтня ціна з ПДВ була 9600, а по Ф2 до 7100 навіть опускали. І везли по 7100

То по білому навіть в плюсі.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Девіденти як не крути , повинні нараховуватись з прибутку. Його треба по бухгалтерії показати. Чи не так?

Дивіденди це за рахунок прибутку, який розрахований за правилами бухобліку.
В мене цього року прибутку мало, але є нерозподілений прибуток минулих років.

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
fgrubin пишет:

я маю легальний дохід і можу пояснити, звідки в мене кошти на особисті потреби і в бюджеті громади мати свій вклад.

super Золотые слова.Да только их бы нашим депутатам в уши!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

девіденди має право нараховувати те підприємство , яке являється платником податків на прибуток, це як би на загальній системі оподаткування. У мене госоподарство не є платником податку на прибуток ( сільгоспвиробник ,четверта группа і платник НДС і платить фіксований податок), таке господарство має право нараховувати і виплачувати ті девіденти? В податковій колись мені казали , шо не має право.

Якщо підприємство платник податку на прибуток, то ПДФО 5 %, якщо не платник податку на прибуток то ПДФО на дивіденди 9 %.