Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 62 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842

Оживлю немного тему mail
Сегодня был в налоговой,сдал за одного одноосибныка декларацию-итого вышло с военным сбором 2810 грн.В том году было 1860 грн.-это за 5,87 га.
Интересно какие ставки этого налога в других регионах... dntknw

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сергей1970 пишет:

Интересно какие ставки этого налога в других регионах...

Тут питання не у ставках податку, вони для всіх однакові:
18 % для ПДФО та 1,5 % ВЗ.
Питання, яку суму доходу вам рекомендують (вимагають) вказувати з одного гектару.
В вашому випадку, це майже 2500 грн на гектар, а податків з цієї суми виходить майже 500 грн. на гектар. cry

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Олег Мадрид пишет:

Не приняли закон о налогах на дивиденды 8% так как раньше 18 осталось?

Закон то прийнятий, але ця норма не вступила в дію, бо депутати щось напутали і ув'язали набуття чинності її з якоюсь іншою подією. Це типу як напутали з податковою поліцією, бо зараз її наче вже й нема.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
fgrubin пишет:

майже 500 грн. на гектар.

Я так розумію,що це вже забагато?

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
fgrubin пишет:
Сергей1970 пишет:

Интересно какие ставки этого налога в других регионах...

Тут питання не у ставках податку, вони для всіх однакові:
18 % для ПДФО та 1,5 % ВЗ.
Питання, яку суму доходу вам рекомендують (вимагають) вказувати з одного гектару.
В вашому випадку, це майже 2500 грн на гектар, а податків з цієї суми виходить майже 500 грн. на гектар. cry

shok
Был и я в налоговой.Посмотрела по какому сельсовету земля находится и "рекомендовала" сумму дохода ставить 803 грн/га.Паи в среднем 7,5 га.

Украина
: Запорожская обл
12.01.2013 - 22:10
: 1103
Сергей1970 пишет:

вышло с военным сбором 2810 грн.В том году было 1860 грн.-это за 5,87 га.
Интересно какие ставки этого налога в других регионах...

Так надо было стоять на своем,не больше чем 1860 прошлогодний.Меня начали спрашивать что сеял ,за сколько продал,а я говорю : считайте как хотите, но больше 200 за гектар платить не буду,в итоге вышел немного перекос - что большие паи, что маленькие цена одинаковая,но средняя цена около 200.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
fgrubin пишет:

яку суму доходу вам рекомендують (вимагають)

Серж апк пишет:

рекомендовала" сумму дохода ставить 803 грн/га

А эти "рекомендации" с сельсоветом согласовуются в налоговой?

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Серж апк пишет:

Был и я в налоговой.

А зачем посещать налоговую? sad

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
Сайбер_01 пишет:
Серж апк пишет:

Был и я в налоговой.

А зачем посещать налоговую? sad

Декларации заполнить mail Пока по старинке,на бумаге mail
Мне другое не понравилось-оплатить сказала в течении месяца с подачи.Я расчитывал попозже оплатить(летом)

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
Сергей1970 пишет:
fgrubin пишет:

яку суму доходу вам рекомендують (вимагають)

Серж апк пишет:

рекомендовала" сумму дохода ставить 803 грн/га

А эти "рекомендации" с сельсоветом согласовуются в налоговой?

Не знаю с кем согласовуются.Но у нее распечатка по всем сельсоветам района,на против каждого своя "минимальная пропускная сумма дохода на гектар"- меньше говорит не пропущу и точка.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Подача декларации до 1 мая, а уплата до 1 июля.
Других вариантов нет.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
Серж апк пишет:

на против каждого своя "минимальная пропускная сумма дохода на гектар.

Значит в каждой сильраде по разному...

Украина
: черкащина
12.02.2012 - 17:11
: 254

Был и я в наложке за одно спросил за одноосибныка. Так там спросили какая у вас на селе средняя орендная плата за пай, скоко вычитали с нее на уплату налогов стоко ваш ново образовавшийся одноосибнык и будет платить! Я кивну гривой, сказал спасибо и ушол. В тот же день встретился с колегой "одноосибныком" у которого в обороте 100га так он сказал шо платит 850грн с га. и УСЁ так же сказал шо в этом году будет все легализировать ато есть такое чувство шо вот-вот возьмут за копчик.такшо в каждой сельраде и НАЛОГОВОЙ по разному. К слову, поразило то шо персонал налоговой сократили до минимума да еще и набрали зеленых которым опять надо доказывать почему я себе не плачу зарплату и прочья лабуда в этом же русле.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
nikolajxmb пишет:

В тот же день встретился с колегой "одноосибныком" у которого в обороте 100га так он сказал шо платит 850грн с га.

Мало верится.

nikolajxmb пишет:

слову, поразило то шо персонал налоговой сократили до минимума да еще и набрали зеленых которым опять надо доказывать почему я себе не плачу зарплату

А у вас фермерское хозяйство?

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
nikolajxmb пишет:

Так там спросили какая у вас на селе средняя орендная плата за пай, скоко вычитали с нее на уплату налогов стоко ваш ново образовавшийся одноосибнык и будет платить!

Вот так оно наверное и есть-у нас в том году платили 14 тыщ за пай-вот и налог впаяли 2800.В позатом году было 8 тыщ и 1800 налога...как то так .

Украина
: черкащина
12.02.2012 - 17:11
: 254
fgrubin пишет:
nikolajxmb пишет:

В тот же день встретился с колегой "одноосибныком" у которого в обороте 100га так он сказал шо платит 850грн с га.

Мало верится.

nikolajxmb пишет:

слову, поразило то шо персонал налоговой сократили до минимума да еще и набрали зеленых которым опять надо доказывать почему я себе не плачу зарплату

А у вас фермерское хозяйство?

Ну... верится не верится, а человек этот 6 лет так работает.

У меня СФГ

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
nikolajxmb пишет:

Ну... верится не верится, а человек этот 6 лет так работает.

Вы еще скажите, что он все эти 6 лет платил 850 грн с гектара. laugh
У него в эту сумму часом арендная плата не входит?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Таким чином, голова фермерського господарства не має права на добровільну сплату єдиного внеску. Право на добровільну участь мають лише члени фермерського господарства. В такому разі якщо фермерське господарство є юридичною особою (голова є засновником) без найманих працівників, то він має право на нарахування єдиного внеску (на свою заробітну плату) задля зарахування періоду до страхового стажу.

Дурня така, що на голову не налазить.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Так то у Віснику податкової служби, в останньому номері таке написано.

По ходу то все йде з Київської області, про це я раніше повідомляв, бо там закрутилось у них не на жарт.
Потрібно нам всім готуватись до судових справ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А зараз наведу один з десятка аргументів, що підтверджують абсурдність позиції автора статті Світлани Кепіної (начальник Управления администрирования единого взноса, методологии и рассмотрения обращений налогоплательщиков Департамента налогов и сборов с физических лиц ГФС Украины).

Але мені здається, в цій статті деякі речення пропущені.
А саме, пропущена аргументація про те, чому голова (він же засновник) не є членом власного ФГ, а отже не має права на добровільну сплату єдиного внеску. laugh
І не продовжено думку про те, що оскільки голова не член ФГ, то він є найманим працівником і працює по трудовому договору, а отже підлягає загально­обов’язковому державному соціальному страхуванню.

Але все ж таки про цей головний аргумент.
На початку статті наведено питання:

У фермера, що працює один, в обробітку 80 га ріллі. Лише під час посівної йому допомагає син, який не є членом фермерського господарства. Розглянемо, які господарства можуть бути фермерськими та чи має право фермер на добровільну сплату єдиного внеску у 2017 р.

Взагалі, питання сформульовано не коректно, бо в законодавсті не існує поняття "фермер", є лише визначення "член ФГ".

Дивіться, якщо у ФГ є лише такий собі "фермер, що працює один", то він же є засновником (власником) свого ФГ і головою ФГ. І "фермер, що працює один" не може не бути членом ФГ, тому що в іншому разі це означає, що таке ФГ не має членів і його діяльність підлягає припиненню відповідно до статті 35 ЗУ "Про фермерське господарство":

Діяльність фермерського господарства припиняється у разі:
1) реорганізації фермерського господарства;
2) ліквідації фермерського господарства;
3) визнання фермерського господарства неплатоспроможним (банкрутом);
4) якщо не залишається жодного члена фермерського господарства або спадкоємця, який бажає продовжити діяльність господарства.

Отже, якщо Світлана Кепіна вважає, що голова ФГ, він же засновник та власник свого ФГ, не є членом свого ФГ, а інших членів ФГ не існує, то відповідно до закону діяльність такого ФГ припиняється. laugh
Абсурд!!!!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Скажу те, що ця Світлана Кепіна не розуміє природу утворення і функціонування фермерського господарства.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:
fgrubin пишет:

Потрібно нам всім готуватись до судових справ.

з якого приводу?

З приводу того, що що оскільки голова, за думкою недолугого автора статті, не член ФГ, то він є найманим працівником і працює по трудовому договору, а отже підлягає загально­обов’язковому державному соціальному страхуванню.

І тоді при перевірці податківці скажуть, що в минулих періодах ми безпідставно не нараховували ЄСВ на доходи, які отримував голова, як член ФГ і відповідно донарахують ЄСВ. laugh
А у світлі штрафів за порушення трудового законодавства, до ФГ можуть застосувати штраф у розмірі 96 тисяч грн за неоформленого працівника та невиплату йому зарплати. Мова про голову ФГ. laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

може й скажуть, тому хто не нараховував, хоч добровільних умовах,

А тому хто нараховував добровільно буде так як у Київській області, договір страхування розірвали заднім числом і всі суми які вони сплачували не самостійно, а через ФГ, не зарахують для врахування слати у ПФ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Другий аргумент, в законодавстві не існує заборони для члена ФГ на те, щоб він міг бути головою ФГ.
І навпаки, голові ФГ не забороняється бути членом ФГ.

Стаття 4. Голова фермерського господарства
1. Головою фермерського господарства є його засновник або
інша визначена в Статуті особа
.
2. Голова фермерського господарства представляє фермерське
господарство перед органами державної влади, підприємствами,
установами, організаціями та окремими громадянами чи їх
об'єднаннями відповідно до закону.
3. Голова фермерського господарства укладає від імені
господарства угоди та вчиняє інші юридично значимі дії відповідно
до законодавства України.
4. Голова фермерського господарства може письмово доручати
виконання своїх обов'язків одному з членів господарства або особі,
яка працює за контрактом.

Доповню, що головою ФГ може бути й не член ФГ і не його засновник (співзасновник), а і наймана особа за трудовим договором. Головне, щоб така особа була визначена у Статуті.

Ukraine-Legion-12
: Centre UA-Elisavetgrad
25.09.2012 - 23:15
: 737
Сергей1970 пишет:

Оживлю немного тему mail
Сегодня был в налоговой,сдал за одного одноосибныка декларацию-итого вышло с военным сбором 2810 грн.В том году было 1860 грн.-это за 5,87 га.
Интересно какие ставки этого налога в других регионах... dntknw

2810-это за 1Га?
У нас в налоговой за пай от 8000 до 12000грн. причем подавать через начальника под пристальным присмотром.

Украина
: Кировоградская обл.
05.12.2012 - 23:05
: 842
vl.k пишет:

2810-это за 1Га?

за 5.87 га

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Так то у Віснику податкової служби, в останньому номері таке написано. Мій бухгалтер в районні податкові запитала , про то шо на голову не налазить, там відповіли шо вони ще такого не чули

А у вас є печатна версія журналу, бо складається стійке враження, що на сайті щось пропустили.

На сайті вказано висновок:

Таким чином, голова фермерського господарства не має права на добровільну сплату єдиного внеску.

А аргументів з приводу цього нема. dntknw
Тут я маю на увазі випадок з фермерським господарством - юридичною особою, бо випадок з ФГ без створення юрособи, коли голова є ФОПом зрозумілий, адже в такому випадку голова ФГ обов'язково повинен сплачувати ЄСВ, незважаючи на те, що він є членом ФГ. І це не протирічить законодавству, бо члену ФГ відмовляють у підписанні договору на добровільне страхування у випадку коли він підлягає обов'язковому страхуванню як ФОП, або якщо він працює десь (не в господарстві) по трудовому договору.

Хоча я з ними знайомий в принципі. Знайомому з Київської області надсилали з обласної ДФС відповіді на його звернення і він надсилав їх мені для ознайомлення. Пізніше я зацитую ці відповіді, але скажу відразу, вони також абсурдні.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
vl.k пишет:

У нас в налоговой за пай от 8000 до 12000грн. причем подавать через начальника под пристальным присмотром.

Це ви про розмір орендної плати?

Украина
: черкащина
12.02.2012 - 17:11
: 254
fgrubin пишет:
nikolajxmb пишет:

Ну... верится не верится, а человек этот 6 лет так работает.

Вы еще скажите, что он все эти 6 лет платил 850 грн с гектара. laugh
У него в эту сумму часом арендная плата не входит?

Та нееее!!!! Речь шла же о уплоченных налогах с гектара а оренда самособой.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
nikolajxmb пишет:

Речь шла же о уплоченных налогах с гектара а оренда самособой.

Ну вот вы сами посчитайте:
850 грн. с гектара на три налога: земельный налог (какая ставка там у вас?), НДФЛ и военный сбор.
какая НГО земли у вас там, наверное не более 30 тысяч грн.за гектар?