Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 18 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сайбер_01 пишет:

Есть на огородах бьют скважины(благо гр.воды близко) и качают мотопомпами..,никому нет никакого дела.На гектарах под капельку,такие же встречал..тоже пофигу..

Просто руки не дошли, а вообще за это могут штрафонуть.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Олег Мадрид пишет:

але залишено абзац
поновлення договорів оренди землі;

Тоже хотел обратить внимание на это положение. Те у кого договор аренды заканчивается могут без земельных торгов продлить его.
Но вот сегодня смотрел у коллеги письмо от геокадастра. У него договор в этом году заканчивается.
Пишут, у вас договор заканчивается, а поэтому у вас нет оснований для "поновлення договору оренди". Но мы вам предлагаем подписать допсоглашение к этому договору. И предлагаем под 8 % на срок 7 лет. И еще предлагаем вам за свой счет выполнить нормативно-денежную оценку вашей земли. Если вы не согласны с нашими предложениями, то вы потеряете "переважне право на поновлення договору оренди".

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Много не наполиваеш с этого горизонта.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
fgrubin пишет:

Много не наполиваеш с этого горизонта.

Ну...смотря как считать.Ваши у меня били скважину ,14 м и всё..песок.Это считаеться первая вода.Ещё ни разу не заканчивалась.Подряд максимум качал около 6 кубов.И намёка не было.
Копанок на огородах море..правда небольшой глубины.В машзаводовских домах,тоже все кому не лень бьют..

Украина
: Херсонская область
14.01.2013 - 15:21
: 2197
Спиридон пишет:

Но там у каждого, кто там пока живёт, неглубокие колодцы, скважины, они все имеют возможность полить огород. В принципе с огорода и живут.

Да понятное дело, с населением никто связываться не будет (как правильно сказано - до поры), пример перед глазами: подоходный налог по логике должны платить пайщики, а почему-то это делаем мы. Одно дело скважина в огороде за хатой, а другое дело -- на участке, предназначенном для ведения подсобного хозяйства. У нас 2 человека были вынуждены оформлять скважины официально ( я в том числе), желаю вам всем избежать этой процедуры.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

И предлагаем под 8 % на срок 7 лет.

Круто, у меня в этом году при 3% -1600 грн за га, а при 8% 4200 было бы. Только паевать спасение.

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665

Також прийшов лист, як привильно реагувати просять скоротити строк оренди і підвищити ор плату
З метою раціонального використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, на виконання листа Державної служби України з питань геодезії картографії та кадастру від 14.12.2015 року № ДС-22-28-0.013-17122/23-15

повідомляємо Вас про перегляд діючих договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на "Предмет строку дії договору оренди і розміру орендної плати {строк дії договору оренди повинен бути не більше 7 (семи) років, розмір орендної плати — не менший 8 (восьми) відсотків).
Отже, для укладання додаткової угоди до діючого договору оренди земельної ділянки Вам необхідно звернутись із відповідним

У разі відсутності письмового звернення до розпорядника земель щодо укладання додаткової угоди Головним управлінням розглядатиметься питання розірвання таких договорів оренди земельних ділянок.

Украина
: Херсонская область
14.01.2013 - 15:21
: 2197
Спиридон пишет:
Каховка пишет:

( я в том числе), желаю вам всем избежать этой процедуры.

ради интересу , и если не секрет, какой глубины скважина ваша? И если это подсобное хозяйство как производство (не как личное подворье или ЛПХ), для каких целей вода из скважины?

У меня хоз-во на возвышенности, поэтому глубина 70м. Заявлена для хознужд.

Украина
: Херсонская область
14.01.2013 - 15:21
: 2197
Спиридон пишет:
Каховка пишет:

У меня хоз-во на возвышенности, поэтому глубина 70м. Заявлена для хознужд

всё понятно. Надо разрешение на водопользование. Как хозяйству, так и частнику. Только до частника хрен докопаются, это надо что бы кто-то точную наводку дал. А предприятие проверить легко могут. В своё время, когда у нас в селе строили новый водопровод и скважины, я через это всё прошёл. Думаю,что с тех пор ни чего не поменялось.

Совершенно верно.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Олег Мадрид пишет:

У разі відсутності письмового звернення до розпорядника земель щодо укладання додаткової угоди Головним управлінням розглядатиметься питання розірвання таких договорів оренди земельних ділянок.

Розпорядником земель на сьогоднішній час є Райдержадміністрація. Вона і укладала чинні договори. До чого дут Геокадастр з його листами - незрозуміло. Далі, в руслі "децентралізації" заявлено, що право розпоряджатися землями за межами населених пунктів повинно перейти до новооб'єднаних громад. Тобто - мають прийняти закон, щоб договори оренди укладали як було раніше - Сільські ради, за їх рішенням, в особі голови села. Землю - громадам
Звідки взята цифра 7 років і 8% - взагалі незрозуміло. Ну в будь-якому разі - це може стосуватися лише нових договорів, а не вже діючих.Тобто, по хорошому - Геокадастр суне носа туди, куди йому не дозволено, і його треба посилати у всім відомому напрямку.
Вище я давав листа-відповідь. Ну, звичайно - псувати відносини не дуже хочеться, тому - сподіваємося, що ці листи ніяких наслідків мати не будуть.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Олег Мадрид пишет:

не менший 8 (восьми) відсотків).

Оренду підвищують,земельний податок також..шо ще? Забагато.Якесь здирництво!

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
KOHDPAT пишет:

Розпорядником земель на сьогоднішній час є Райдержадміністрація.

dntknw Те що за межами нас.пункту??? Щось не так.

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665
Сайбер_01 пишет:

KOHDPAT пишет:
Розпорядником земель на сьогоднішній час є Райдержадміністрація.

Те що за межами нас.пункту??? Щось не так.

На скільки я знаю то повноваження Держгеокадастру щодо розпорядження земельними ділянками, до райадміністрацій не повертали dntknw

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

РДА по-моему только не вытребоваными паями распоряжается.

А 7 лет это теперь минимальный срок для аренды. Что-то напутали земельники.

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665
IVAN LIST пишет:

Мужики,вопрос через год заканчивается договор аренды гос.земли куда обрасщатся о продлении или перезаключении договора(как правильно) заключал договор с райгосадминистрацией в 2007г.а сейчас говорят у них ети полномочия забрали в область,может кто сталкивался с таким.

не порушувати протягом року умов договору особливо щодо орендної плати
для автоматичного поновлення
у строк що указаний у договорі – я думаю - за 6 місяців до закінчення оренди надіслати mail , лист прохання про поновлення в обласне управління Держгеокадастру з проектом додаткової угоди.
Як на практиці і як реагує держгеокадастр на це не знаю, в кожній області можуть бути нюанси, можливо дізнавшись про закінчення договору оренди управління оперативно виставить ділянку на аукціон.
А так удачі!

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665
Олег Мадрид пишет:

IVAN LIST пишет:
Мужики,вопрос через год заканчивается договор аренды гос.земли куда обрасщатся о продлении или перезаключении договора(как правильно) заключал договор с райгосадминистрацией в 2007г.а сейчас говорят у них ети полномочия забрали в область,может кто сталкивался с таким.

деякі зміни в Проект Закону про внесення змін до окремих законодавчих актів України (щодо впорядкування питань з поновлення договору оренди земельної ділянки)

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665
fgrubin пишет:

А 7 лет это теперь минимальный срок для аренды. Что-то напутали земельники.

Держгеокадастр рекомендуе обласним управлінням на безконкурентній основі не укладати договори більше чим на 7 років

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

А що там з Землями за межами населених пунктів що повинні передать територіальним громадам? У кого уже передали. Бо у нас обєднуваться не хотять...

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
sergey... пишет:

А що там з Землями за межами населених пунктів що повинні передать територіальним громадам? У кого уже передали. Бо у нас обєднуваться не хотять...

А никак. Всё через Уютную решать.

Украина
: Харьковская
21.09.2012 - 11:30
: 917
Олег Мадрид пишет:
IVAN LIST пишет:

Мужики,вопрос через год заканчивается договор аренды гос.земли куда обрасщатся о продлении или перезаключении договора(как правильно) заключал договор с райгосадминистрацией в 2007г.а сейчас говорят у них ети полномочия забрали в область,может кто сталкивался с таким.

не порушувати протягом року умов договору особливо щодо орендної плати
для автоматичного поновлення
у строк що указаний у договорі – я думаю - за 6 місяців до закінчення оренди надіслати mail , лист прохання про поновлення в обласне управління Держгеокадастру з проектом додаткової угоди.
Як на практиці і як реагує держгеокадастр на це не знаю, в кожній області можуть бути нюанси, можливо дізнавшись про закінчення договору оренди управління оперативно виставить ділянку на аукціон.
А так удачі!

thank_you спасибо за совет

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Олег Мадрид пишет:

Держгеокадастр рекомендуе обласним управлінням на безконкурентній основі не укладати договори більше чим на 7 років

Но вам же в письме пишут наоборот, не больше 7 лет.

Олег Мадрид пишет:

строк дії договору оренди повинен бути не більше 7 (семи) років, розмір орендної плати — не менший 8 (восьми) відсотків).

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Сайбер_01 пишет:
sergey... пишет:

А що там з Землями за межами населених пунктів що повинні передать територіальним громадам? У кого уже передали. Бо у нас обєднуваться не хотять...

А никак. Всё через Уютную решать.

Блин...., ну ничего не поменялось, такое ощущение, что только хуже. А тем временем у нас есть товарещи - фермера (на которых в прошлом году разрешыли по 200 га земли . Уютная дала разрешение) ..Ну там наш депутат, который мы выбрали "помогает". scratch_one-s_head Ех, да вот только не всем.

Украина
: Центр
19.04.2015 - 11:29
: 1041
fgrubin][quote=Олег Мадрид пишет:

Держгеокадастр рекомендуе обласним управлінням на безконкурентній основі не укладати договори більше чим на 7 років

Но вам же в письме пишут наоборот, не больше 7 лет.

Олег Мадрид пишет:

строк дії договору оренди повинен бути не більше 7 (семи) років, розмір орендної плати — не менший 8 (восьми) відсотків).

[/quote

Именно так они и пишут !

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665
fgrubin пишет:
Олег Мадрид пишет:

Держгеокадастр рекомендуе обласним управлінням на безконкурентній основі не укладати договори більше чим на 7 років

Но вам же в письме пишут наоборот, не больше 7 лет.

Держгеокадастр рекомендуе обласним управлінням на безконкурентній основі не укладати договори більше чим на 7 років.
Така політика держави щодо людей які хочуть створити ФГ, хоча після відміни положення про можливість отримання землі в оренду для створення ФГ в обхід аукціону ця вимога для обласних управлінь стала менш актуальна.

Украина
: Центр
19.04.2015 - 11:29
: 1041

http://www.siogodennya.org.ua/?p=35296

Раньше уже выкладывал эту ссылку, но понятное дело никто ее не читал)))

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

AgroPolit.com: Чому стільки часу ніяк не може вирішитись питання щодо передачі державних земель за межами населених пунктів територіальним громадам? Це ж і коаліційною угодою передбачено, і уряд, говорячи про об'єднання громад, це обіцяв?

Олег Кулініч:

Протягом усього минулого року уряд проводив активну агітацію за об’єднання територіальних громад, причому як стимул було обіцяно передати об’єднаним громадам у комунальну власність державні землі за межами населених пунктів. Група народних депутатів (і я у тому числі) разом з фахівцями Асоціації міст України підготували законопроект № 3510 з цього питання. Але потім втрутився Держгеокадастр і через низку народних депутатів зареєстрував свій альтернативний законопроект № 3510-1. Землі начебто й передаються громадам, але не відразу. Спочатку місцева рада має замовити проект землеустрою із визначенням меж об’єднаної громади. Потім – ще й проект впорядкування території населеного пункту. Щоб було зрозуміліше: іноді до об’єднаної громади входять і по 10 сіл. Уявляєте, скільки коштуватиме така документація? А скільки триватиме її погодження з тим же Держгеокадастром (із урахуванням того, що, погоджуючи цей проект, він фактично сам урізає свої повноваження)?А головне — навіщо? Межі сільських рад існують ще з радянських часів. А планування використання території і так здійснюється за містобудівною документацією, без її розроблення надання землі заборонено.

Розмови про те, що без розробки такої документації ради не будуть знати, де саме закінчуються їхні повноваження, — повна маячня. Хочу нагадати, що місцеві ради розпоряджались землями за межами населених пунктів більше 80 років (весь радянський період і аж до 2002 року, коли набрав чинності новий Земельний кодекс). І межі громад — чи, як у нас це називається, сільрад — встановлені ще з радянських часів. Саме за ними платиться до місцевих бюджетів земельний податок і орендна плата. Більше того, це майже єдині межі, які встановлювались за територією населених пунктів. Ані межі районів, ані навіть областей ніколи окремо не встановлювались, бо вони визначаються за лінією сільрад. Навіть повноваження обласних управлінь того ж Держгеокадастру з розпорядження землями визначаються саме за цими межами. І я ніколи не чув, що це якось заважає йому розпоряджатись землею. То чому це має заважати сільським радам?

Звісно, помилки та неузгодженості є завжди. Межові спори — це, мабуть, найдавніші спори між людьми. Але нічого катастрофічного в цьому немає. Для вирішення спорів є суд, і усі спірні питання мають вирішуватись саме там.

Усі, і сам Держгеокадастр, прекрасно розуміють, що процес децентралізації незворотній. Все одно повноваження з розпорядження землями мають відійти на місця, адже без матеріальних ресурсів процес створення спроможних громад неможливий. Тому проти нас була застосована практика максимального затягування вирішення питання. Мета усіх законопроектів, які пишуться Держгеокадастром, — не вирішення земельних проблем, а «заговорення теми». А тим часом процес розпорядження землями йде. Доки парламент нарешті прийме рішення про передачу державних земель поза межами населених пунктів громадам, їх площа зменшиться у рази.

http://agropolit.com/interview/34-oleg-kulinich-doki-parlament-nareshti-priyme-rishennya-pro-peredachu-derjavnih-zemel-poza-mejami-naselenih-punktiv-gromadam-yih-ploscha-zmenshitsya-u-razi#

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
AlexSD пишет:

Раньше уже выкладывал эту ссылку, но понятное дело никто ее не читал)))

Читали, но подзабыли.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Олег Мадрид пишет:

На скільки я знаю то повноваження Держгеокадастру щодо розпорядження земельними ділянками, до райадміністрацій не повертали

У меня договор 2011 года, заключен с РДА, соответственно она и есть "розпорядником" земель и представляет государство Украину в данном случае. Тоесть все отношения(в т.ч. и судебные разбирательства) как сторона договора может нести только она.
Это я о том, что закон не должен иметь обратной силы. А вот новозаключенные договора - тут пожалуйста, заключайте по-новому.
Искренне надеюсь, что до момента перзаключения действующих договоров - это право вернут в наши сельсоветы.

Украина
: Центр
19.04.2015 - 11:29
: 1041
KOHDPAT пишет:
Олег Мадрид пишет:

На скільки я знаю то повноваження Держгеокадастру щодо розпорядження земельними ділянками, до райадміністрацій не повертали

У меня договор 2011 года, заключен с РДА, соответственно она и есть "розпорядником" земель и представляет государство Украину в данном случае. Тоесть все отношения(в т.ч. и судебные разбирательства) как сторона договора может нести только она.
Это я о том, что закон не должен иметь обратной силы. А вот новозаключенные договора - тут пожалуйста, заключайте по-новому.
Искренне надеюсь, что до момента перзаключения действующих договоров - это право вернут в наши сельсоветы.

В том то и дело , шо сейчас распорядителем земель является именно геокадастр !!! Вы заблуждаетесь .

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Каховка пишет:

скважины официально ( я в том числе), желаю вам всем избежать этой процедуры.

Спецводокористування через область?