Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 128 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

На мою думку законодавець не огранічує кількість кредитів взагалі, а лише акцентує що компенсація можить надатися на один короткостроковий та/або довгостроковий кредит одержаний по факту , а не по можливості отримання цілої лінійки кредитів.

ну так

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Розклад такий . Середній пай 4 га. За нього платять: єдинщики 4 гр -1000 грн. єдиного податку ; одноосібники ПДФО 2000 грн. , ВЗ 167 грн. , податок на землю 500 грн. Причина посміятись на яву.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

ставка не 2 %, а на 2 % більше

Є кредити під заставу депозитом в розмірі 2-3 % річних.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Є кредити під заставу депозитом в розмірі 2-3 % річних.

де ви такі бачили?

в приваті лише АгроКуб без застави, але ставка найвища по кредиту, минулого року 24 % річних, а цього року 1,8 % за місяць (21,6 % річних).
Всі інші кредити під заставу, є і кредитні лінії непоновлювані під 19 % річних.

В мене нема чого передати в заставу, окрім депозиту smile3

Брати агрокуб під 21,6 % річних з отриманням тіла кредиту одразу на рахунок щось мені не хочеться.
І впевненості, що держава компенсує ті відсотки я не маю

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

де ви такі бачили?

Сказали в ощадбанку , точно знатиму в понеділок.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

І впевненості, що держава компенсує ті відсотки я не маю

В мене також бажання погратися з нашою передвиборчую Україною не має. Як кажуть краще синиця в руці , чим журавель в небі.

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Куркин пишет:

Причина посміятись на яву.

Менше центнера соняха з гектара? Це багато?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

а на 2 % більше, ніж ставка по депозиту, який передається в заставу.

Це точно? Мені торочили, що всього 2% річних.

Вложение
pydzastavu.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Це точно? Мені торочили, що всього 2% річних.

Це якщо міліон є депозиту, а так 2.5 %.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Це точно? Мені торочили, що всього 2% річних.

По факту виходе так:
є кредитний договір, вид цього кредиту - відновлювана кредитна лінія, За користування кредитом позичальник сплачує фіксовані проценти - 16 % річних дата сплати процентів 25 число кожного поточного місяця. Тіло кредиту повертається в кінці строку.
В той же час є депозит, який я передав банку в заставу по договору застави. Відсоткова ставка по депозиту у мене 14 % річних. Відсотки падають на рахунок в останній день місяця.

От різниця між 16 та 14 і є ці 2 %. Але мухи окремо, котлети окремо smile3

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

fgrubin пишет:

де ви такі бачили?

Сказали в ощадбанку , точно знатиму в понеділок.

Скоріш за все це також така ж схема з заставою депозита.
Уточніть статус кредиту, це поновлювана кредитна лінія чи непоновлювана?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

Менше центнера соняха з гектара? Це багато?

Ну якщо порахувать чистий дохід , скажем на
сої , урожайністю 2 т/га , то це буде : виручка 2т.х8000 грн. = 16000 грн . Витрати на 1 га . =8000 грн. Чистий дохід з 1 га = 8000грн. х 4га.= 32000грн. Звідси податок і військовий збір ( 18% +1.5% ) = 6240 грн. Ось приблизно до цієї суми податківці і ідуть, половину дороги вже пройшли і не зупиняються.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Уточніть статус кредиту, це поновлювана кредитна лінія чи непоновлювана?

В понеділок уточню , але на цій поновлювальній лінії в разі повторного кредиту можить бути якась собака зарита для отримання компенсації

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

В понеділок уточню , але на цій поновлювальній лінії в разі повторного кредиту можить бути якась собака зарита для отримання компенсації

В його статусі взагалі собака зарита, є тип кредиту - відновлювана (поновлювана) кредитна лінія і по такому кредиту взагалі не буде компенсації, хоч і повторно ти не береш гроші.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

по такому кредиту взагалі не буде компенсації,

А який банк має значення, наприклад райффайзен банк аваль? Якщо там кредит взяти, буде компенсація?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

лише уповноважені, які підписали меморандум з мінагрополітики

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Ця фігня під 2-3% річних називається МАРЖА. Це коли твій депозит лежить у банку як залог і всі відсотки по ньому ідуть банку в залік погашення твоїх відсотків по кредиту , та ще ти доплачуєш зверху 2-3% так званої маржі за свій кредит . Питання , якщо в мене є кошти то нафіга мені замість того щоб отримувати по них відсотки , платить банку за ту манду .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Ця фігня під 2-3% річних називається МАРЖА. Це коли твій депозит лежить у банку як залог і всі відсотки по ньому ідуть банку в залік погашення твоїх відсотків по кредиту , та ще ти доплачуєш зверху 2-3% так званої маржі за свій кредит . Питання , якщо в мене є кошти то нафіга мені замість того щоб отримувати по них відсотки , платить банку за ту манду

В Приваті, мухи окремо, котлети окремо.
На поточний рахунок падають відсотки від депозиту у повній суммі, у мене 14 %, а по кредиту ми сплачуєм з поточного рахунку відсотки в розмірі 16 %.
І в той же час ми претендуємо на відшкодування відсотків по кредиту - 15 %.
Таким чином, кредит нам виходить 1 % (16-15) , а депозит 14 %.
Профіт 13 % (14-1)

Але потрібно, щоб цей кредит мав статус непоновлюваного.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Далі. Малому і середньому фермеру не так просто взяти кредит без застави.
Колега, має 500 га, вже місяць оформляє АгроКуб в Приваті, а рішення про видачу кредиту, ще не отримав.
Я ж, оформив кредитну лінію під заставу депозиту за кілька днів, менше ніж за тиждень, і це я не поспішав. Оформляв не виходячи з дому, все в електронному вигляді, підписувались договори через серівс Папки 24
Правда, прийшлось поїхати в сільську раду, завірити підписи керівника на банківській картці, потрібно було оновити цей момент.

Колега ж, для оформлення кредиту АгроКуб їздив не одноразово в відділення банку, разом з бухгалтером. І ще до нього повинні приїхати в господарство менеджери з банку, будуть знімати на відео його господарство smile3
Кредиту йому досі не дали

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Колега ж, для оформлення кредиту АгроКуб їздив не одноразово в відділення банку, разом з бухгалтером. І ще до нього повинні приїхати в господарство менеджери з банку, будуть знімати на відео його господарство
Кредиту йому досі не дали[/quote] bang

fgrubin пишет:

Я ж, оформив кредитну лінію під заставу депозиту за кілька днів,

Олександр а які умови такого кредиту в приватбанку і як він називається.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Олександр а які умови такого кредиту в приватбанку і як він називається.

Кредит під депозит
Але поки ж виясняємо, чи потрапить він під програму для компенсації, бо ж в договорі записано, що тип кредиту - відновлювана кредитна лінія.

А мені не потрібна відновлювана, мене цілком влаштує непоновлювана.

Кажу їм, давайте внесем зміни в договір і запишемо, що це непоновлювана кредитна лінія, але це для банку майже не підйомне питання, бо це величезна бюрократична машина, яка діє за шаблонами.

Банк наразі виясняє це питання (чи буде кредит під депозит у вигляді віновлюваної кредитної лінії потрапляти під програму) з мінагрополітики, бо ж саме банк буде формувати реєстри на відшкодування кредитних відсотків.

А умови прості, кредитна ставка буде на 2 % вище, за ставку на депозиті.

Плюс, повертати кошти по кредиту в кінці строку треба буде за 5 днів раніше, ніж закінчиться строк депозиту.
Тобто, в договорі у мене строк повернення кредиту 14 листопада, а депозит перебуває в заставі до 19 листопада.
І це, як я вище сказав, кредитна лінія, тобто, гроші я замовляю по потребі, а не одразу всі на рахунок, як в АгроКубі.
Кредитний ліміт складає 95 % від суми нашого депозиту.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Малому і середньому фермеру не так просто взяти кредит без застави.

Що так то так. Торік нам дали агрокуб на 100000 грн без проблем, а в цьому році тільки 50 000.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

, а в цьому році тільки 50 000.

Що мертвому припарки bang
Щоб взяти кредит, треба щось в заставу передати, а для цього, його треба купити спочатку

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

І це, як я вище сказав, кредитна лінія, тобто, гроші я замовляю по потребі, а не одразу всі на рахунок,

А якщо взять один раз в сумі яка необхідна на весь сезон? А є по цьому кредиту вимоги що до прибутковості чи кількості землі господарства. У мене в Ощаді сказали принести фінзвіти за останні три роки, а там останні два із збитками . tomato

15.02.2015 - 20:41
: 2435

УРЯДОВІ СТРАШИЛКИ Тим часом у Верховній Раді зареєстровано законопроект №10094, яким пропонується:

виокремити ІТ-підприємців в V групу платників єдиного податку;
встановити для них ставку єдиного податку у розмірі 5 % доходу (з 1 січня 2020 року), поступово збільшуючи її на 1% щороку до 10% у 2025 році;
у Законі про ЄСВ передбачити норму, за якою єдиний соцвнесок для платників V групи з 2020 року становитиме подвійний розмір мінімального страхового внеску;
забезпечити права ІТ-підприємців здійснювати свою діяльність у приміщеннях, що належать іншим фізичним або юридичним особам, а також користуючись їх комп’ютерною технікою, інформаційними системами, комунікаціями та іншими засобами виробництва, без укладення з цими особами трудового договору.
Більше про цей законопроект читайте у новині. Граничні розміри розрахунків готівкою хочуть суттєво зменшити
Нацбанк планує впровадити низку заходів з метою звуження сфери використання готівки. Зокрема, йдеться про:

зниження граничної суми розрахунків готівкою суб’єктів господарювання з фізособами з 50 000 грн до 15 000 грн;
обмеження у розмірі до 15 000 грн включно готівкових розрахунків фізосіб – довірених осіб суб’єктів господарювання, які отримали готівку під звіт для виконання окремих цивільно-правових дій від імені та за рахунок такого суб’єкта господарювання;
обов’язок суб’єктів господарювання у разі зняття готівкових коштів з поточних рахунків з метою здійснення готівкових розрахунків з фізособами надавати на запит банку підтвердні документи, на підставі яких здійснюються такі готівкові розрахунки, та інші документи, що необхідні для вивчення клієнта.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

А якщо взять один раз в сумі яка необхідна на весь сезон?

можна і одразу всю суму витратити, але суми беруться під конкретні витрати, якщо у вас є рахунок на сплату чогось потрібного для ведення, то ви в пару кліків мишкою в Приват 24 замовляєте ці кошти в межах вашого кредитного ліміту, вам падають гроші на поточний рахунок і ви проплачуєте їх по рахунку.

Куркин пишет:

А є по цьому кредиту вимоги що до прибутковості чи кількості землі господарства. У мене в Ощаді сказали принести фінзвіти за останні три роки, а там останні два із збитками .

В заставу передається депозит! Кредит повіністю забезпечений, банк не особливо і звертає на ці показники. Хоча якщо точно, то dntknw
Я подавав фінансову звітність лише за минулий рік 2018, а за 2017 у банку вже був мій звіт. І вони у мене всі прибуткові.

Цей кредит без коменсації відсотків фактично мені не потрібний.
Ну хіба що на випадок, якщо я щось не розрахую зі строками своїх депозитів і мені потрібно будуть терміново кошти до закінчення терміну повернення депозиту.
Поточний депозит в Приваті максимум 9 % річних (це коли гроші заморожуються на 15 днів, а далі вони доступні в будь-який момент і на залишок нараховуються відсотки).
Строковий депозит це 14 % річних від 180 днів і більше, а якщо на 91 день і до 180 до ставка 13,2 %

15.02.2015 - 20:41
: 2435

за фактичний допуск одного працівника до роботи без трудового договору, оформлення його не на повну ставку у разі фактичного виконання роботи цілий день або за виплату заробітної плати у «конверті» згідно з ст. 265 Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями працедавці у 2019 році сплатять тридцятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення, а саме 125 190 гривень.
Крім того, ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення України від 07 грудня 1984 року № 8073-X із змінами та доповненнями передбачено адміністративну відповідальність на керівника підприємства від 8 500 грн до 17 000 грн за фактичний допуск працівника без трудового договору.ХТО ЩО СКАЖЕ, ЧИ МОЖНА ПРИЙНЯТЬ СІВАЛЬЩИКА НА СІВАЛКУ СЗ-3.6 ПО ДОГОВАРУ ЦПХ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

ХТО ЩО СКАЖЕ, ЧИ МОЖНА ПРИЙНЯТЬ СІВАЛЬЩИКА НА СІВАЛКУ СЗ-3.6 ПО ДОГОВАРУ ЦПХ.

В даному випадку мова ж не про трудовий договір

Украина
: Запорожская обл
12.01.2013 - 22:10
: 1103

Здавав щорічну декларацію про доходи як одноосібник ,спочатку взагалі відмовлялись прийнять, бо не сподобалась мала сумма доходу, а коли почав стояти на своєму і попросив обгрунтувати чим вони керуються ,сказали що так вимагають зверху. Декларацію таки прийняли, написали вгорі на бланку "операція Урожай", і сказали що возьмуть ділянку під контроль від посівної і до жнив. Хто зтикався з цим, що за " операція" така, чи є такі повноваження в податкової?

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
РомАн45 пишет:

Хто зтикався з цим, що за " операція" така, чи є такі повноваження в податкової?

)))
Ви самі в це вірете?
Як 10 інспекторів податкової зможуть бути водночас на 300-500 полях району? Як вони будуть "обліковувать" врожай? (вага, ціна і т.д.)
Так як Ви одноосібник - то маєте право робити з зерно все що заманеться. Можете його продати за 1 грн (мені) super
Сподіваюсь заплатили не менше ніж 0,54% від нормативної оцінки землі?