Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 132 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

так наведи.

Спиридон пишет:

І хоч круть хот верть, без рішення уповноваженного органу на виділення землі для тих чи інших цілей, ніякого проекту не буде.

Повторюю. Зпочатку дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, потім затвердження цього проекту .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

шукайте, який орган влади

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Якщо землі поза межами сільради і ОТГ ще не створенні, то рішення приймає райадміністрація у формі роспорядження.

де це написано про райадміністрацію в законі

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

Ало колеги! Досить воду товчи у ступі! Кому треба юридичну консультацію - ідіть до профільного юриста! Таке тут понаписуєте, що хтось начитається і піде утне дурню якусь!
Спиридон майже кожен пост - райдержадміністрація?! Усьо! Закінчується ера РДА! Приземліться! Землею за межами населених пунктів останні 4 роки розпоряджається Держгеокадастр! РДА залишили тільки право розпоряджатися невитребуваними паями і то з 01.01.2019 це право у них забрали і передали сільським радам! Крім того, з 01.01.2019 Держгеокадастр втратив право розпоряджатися землями ОТГ, яким передали інвентарізовані ділянки. Поки що може розпоряджатися землею сільрад, де не створені ОТГ!
За рік-два від РДА залишиться лише згадка! Як тільки остання ОТГ в районі буде створена, РДА розформують, а її повноваження будуть виконувати спеціалісти ОТГ!

П.С. Можете на цей пост не реагувати, досить флудити!

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

Якщо землі поза межами сільради і ОТГ ще не створенні, то рішення приймає райадміністрація у формі роспорядження.

Спиридон пишет:

обласного управління Держгеокадастру, якщо земельна ділянка поза межами населеного пункту та відноситься до категорії земель сільськогосподарського призначення.

lol

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Так от ж і я чекаю, коли ж таки з'ясують, що РДА тут вже не при справах smile3
А тій публікації на Гровексі грош ціна в базарний день dread

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

Так. Усім, хто ще думкою багатіє отримати землю без аукціону для створення або ведення ФГ, пояснюю: Верховна Рада 18.02.2016 прийняла зміни до земельного кодексу де суттєво зменьшила перелік випадків, згідно яких можлива передача земельних ділянок в оренду без конкурсу! Мало того, того 2016 року прокуратура взялася вивчати ті документи, які ще були в розробці і по яких ще не передали ділянки в оренду для створення або ведення ФГ і оскаржила майже 100% наказів, по яких розроблялись проекти для надання земділянок в оренду для цих цілей... Оскаржувала по формальним причинам і суди приймали майже 100% рішень не на користь фермеру!

П.С. Шара скінчилась! Але не переймайтесб - скоро відмінять мараторій і всі зможуть придбати землю! Копіть грощі... smile3

15.02.2015 - 20:41
: 2435

От Сашко ти вже на трійку і вивчив це питання. lol Там ота землевпорядна контора що покроково розписала цей порядок на другому кроці пропустила один момент, що на новостворені земельні ділянки проект землеустрою ще повинен пройти державну експертизу.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
sledge-hammer пишет:

Шара скінчилась!

yes3

15.02.2015 - 20:41
: 2435
sledge-hammer пишет:

скоро відмінять мараторій і всі зможуть придбати землю! Копіть грощі...

Так уже давно сидять на мішках з грошима і ніяк не діждуться коли в Україні почнуть продавать останній не проданий ресурс.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Куркин пишет:

Так уже давно сидять на мішках з грошима і ніяк не діждуться коли в Україні почнуть продавать останній не проданий ресурс.

А звідки взагалі думка, що при відкритті ринку землі ціна її буде такою, що всі побіжать скуповувати? Може це якраз буде час продавати? victory
І ще питання - чому ті "хабарники й бандити", що сидять на мішках з грошима зараз не купують на них те, що вільно продається(квартири, машини, золото)?
І чи ладні вони будуть платити за землю втридорога, лише тому, що це стане законно?
А може ринок - це як раз і є відсутність можливості купити за безцінь, нє?

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Куркин пишет:

Так уже давно сидять на мішках з грошима і ніяк не діждуться коли в Україні почнуть продавать останній не проданий ресурс.

Нічого не хочу сказати... але мені здається що Ви з фабрики (тролів). Це моя думка.
Не можу обгрунтувати чому так...

Спиридон пишет:

По ходу пасовища теж відносяться до земель сільськогосподарського призначення.

Весело. Поради Сергію давали давали і тут бац (смайлік)
П.С.: пасовИща від пасОвищ - відрізняються. Одна справа коли цільове призначення 01.01 а вид угідь пасовища і зовсім інша - коли цільове призначення 01.08

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Спиридон пишет:

Ти сам тії зміни читав і до якої статті і якої частини вони стосуються?

НЕ юродствуйте! Поважайте колег!
Вас, наскільки я зрозумів, турбувало питання передачі в оренду без конкурсу земельних ділянок для ведення фермерського господарства? Я правильно зрозумів ваше бажання звернутися в райдержадміністрацію із заявою, щоб дали вільну землю в оренду (вибачте, що не буквально цитую ваші тези)?
Так от, це питання регулювала частина 2 статті 134 Земельного Кодексу України, де було сказано: "не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) право оренди земельних ділянок державної чи комунальної власності у разі:(далі цит. абз.16 частини 2 статті 134) «…передачі громадянам земельних ділянок для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів, для сінокосіння і випасання худоби, для городництва».

Ось саме згідно цієї статті Держгеокадастр мав право надати землю в оренду і тільки до моменту її вилучення з Кодексу.

Учіть матчасть!

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Спиридон пишет:

поясни чим?

В різниці між цільовим призначенням й видом угідь!!!
Якщо цільове 01.01 для ведення товарного сільгоспвиробництва а вид угідь сінокоси або пасовища - то перевести в ріллю простіше й дешевше.
А от якщо 01.08 - ото гЄмор. Бо цільове призначення змінювати.
Також не забуваєм дивитись що за грунти, щоб не виявилось що там особливо цінні грунти. Бо тоді - хАвайся в космос.

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Спиридон пишет:

Сергій з самого початку питав як створити ф/г, і сказав що наче є вільна ділянка яка під пасовищем.

Ооооо! Так коли він буде знати цільове там 01.01 чи 01.08 - от тоді і поради давати. (моя думка)

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

Нічого не хочу сказати... але мені здається що Ви з фабрики (тролів). Це моя думка.
Не можу обгрунтувати чому так...

Необгрунтовані думки і нічого не хочу сказати але скажу - нема що й додати.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Землі з цільовим призначенням для ведення фг можуть бути які завгодно , якби тільки вони відносились до земель сільськогосподарського призначення.

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Спиридон пишет:

Бо ф/г може створюватись на землях сільськогосподарського призначеня. А 01.01 і 01. 08 до них відносяться. А ми з самого початку, ще того не знали. Думали, раз землі під пасовищем, то то фігня якась.

Сподіваюсь зрозуміли натяк?

Спиридон пишет:

блін так довго до істини йшли, а воно оно все прописано. Думаю що тепер ні хто не скаже шо я користуюсь застарілим земельним кодексом.

Знов "за рибу гроші".
Це ТЕОРІЯ. От як тільки таке зробите на практиці - ото да. А так це... "з пустого в порожнє".

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Пропуную закрити це питання .

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
fermer_ua пишет:

Спиридон пишет:

Сергій з самого початку питав як створити ф/г, і сказав що наче є вільна ділянка яка під пасовищем.

Ооооо! Так коли він буде знати цільове там 01.01 чи 01.08 - от тоді і поради давати. (моя думка)

А яка різниця і в чому суть ?

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
sergey... пишет:

А яка різниця і в чому суть ?

01.08 - це ТІЛЬКИ пасовища. І якщо посієш пшеничку то вжарять.
01.01 - з таким цільовим призначенням - можна змінити вид угідь с пасовищ на ріллю. І навіть якщо вид ще не змінений і Вас будуть "жучить" - суд стане на Ваш бік, бо не змінювали цільове призначення (для ведення тов.сільгоспвиробництва).
Два скана для прикладу.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

З Привата телефонували, кажуть, кредит під депозит, що має статус відновлюваної кредитної лінії, також потраплятиме під програму компенсації відсотків, як непоновлюваний, за умови коли ми будемо користуватись кредитним лімітом без його відновлення. Тобто взяли кошти і повернули в кінці строку чи раніше.

Ну що реально попасти під програму здешевлення кредитів? Мені тикнули на агрокуб 50000грн, ні сзаду,ні спереді, навіть оформлятись на те відшкодування % не варто (зараз же можна тільки раз в рік на один кредит). Якщо в тебе вийде, то краще візьму після жнив. Хоч як згадаю, як кувалдою торік товк НПК dread

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
waldemar пишет:

Хоч як згадаю, як кувалдою торік товк НПК

Під дощем на дворі мішки були? Чи довго чекали "свого часу"?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fermer_ua пишет:

Чи довго чекали "свого часу"?

В мене з осені в складі стояли, см 10 знизу стали каменюкою. Хоча може і привіз вже хапнувших вологи.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

01.01 - з таким цільовим призначенням - можна змінити вид угідь с пасовищ на ріллю.

Згідно КВЦПЗ секція А підрозділ 01.01 " Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва " Так якщо буде з таким цільовим призначенням то що тут змінювать коли це і є по суті рілля.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Ну що реально попасти під програму здешевлення кредитів? Мені тикнули на агрокуб 50000грн, ні сзаду,ні спереді, навіть оформлятись на те відшкодування % не варто (зараз же можна тільки раз в рік на один кредит). Якщо в тебе вийде, то краще візьму після жнив. Хоч як згадаю, як кувалдою торік товк НПК

Наразі, Приват подав запит в МінАПК щодо цього.
Як буде відповідь, я повідомлю.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

В мене кредит вже оформлений, на 427,5 тисяч гривень, правда , для цього я передав у заставу свій депозит на суму 450 тис

Олександр ронком депозит - вечором кредит ?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

передав у заставу свій депозит

Свій чи ФГ?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

ФГ

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

ФГ

Якщо проскочить то ya