Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 130 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Тут лише гектари враховуються

Так для ФГ юросіб нібито також враховуються при наданні допомоги ГА., а на справді виплачують на члена. Можливо і для новостворених пишуть ГА., а на справді скільки тих ГА то це ні на що не впливає .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Так для ФГ юросіб нібито також враховуються при наданні допомоги ГА., а на справді виплачують на члена

то ж для ФГ, які не є новоствореними. там додатково розмір субсидії на одиницю площі обмежели кількістю членів ФГ
.

Куркин пишет:

Можливо і для новостворених пишуть ГА., а на справді скільки тих ГА то це ні на що не впливає .

Тут виключно гектари

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Тут виключно гектари

Виходить якщо 3 га то допомога буде 9000 грн. ? А от якщо в людини є паї в різних областях, виходить їй потрібно реєструватися ФОПом в кожній області окремо ( по місцю знаходження земельної ділянки ) . Тоді в неї вже буде два ФГ і вона по кожному у відповідній області можить отримати допомогу як за новостворене ФГ.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Куркин пишет:

Тоді в неї вже буде два ФГ і вона по кожному у відповідній області можить отримати допомогу як за новостворене ФГ.

За новостверене і мабуть плюс за ГА. на кожного члена.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

fgrubin пишет:

Тут виключно гектари

Виходить якщо 3 га то допомога буде 9000 грн. ? А от якщо в людини є паї в різних областях, виходить їй потрібно реєструватися ФОПом в кожній області окремо ( по місцю знаходження земельної ділянки ) . Тоді в неї вже буде два ФГ і вона по кожному у відповідній області можить отримати допомогу як за новостворене ФГ.

Тут ви вже загнули. Реєстрація ФОПа може бути лиш одна.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

За новостверене і мабуть плюс за ГА. на кожного члена.

За гектар на кожного члена новостворені не мають права

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Тут ви вже загнули. Реєстрація ФОПа може бути лиш одна.

Так я Олександр також так думав, і Спірідону про це десь казав , але сімейне ФГ можна створювати виключно за місцезнаходженням земельної ділянки а значить і на обліку там перебувати. ФОП на відміну від юрособи не може мати відокремленого підрозділу . А якщо в когось є паї в двох різних областях , то як йому створити ФГ з цими всими паями.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

От тільки справа в тому, що сімейне ФГ на базі ФОПа ніде не реєструється, лише договір у нотаріуса, а бо декларація про створення, яку і в нотаріуса не вимагається завіряти..
У єдиний реєстр ФОПа вноситься лиш відомості, що такий ФОП створив ФГ без утворення юрособи.

Ну ви можете, звісно таких договорів наробити декілька, але коли повезете доки на отримання компенсацій та дотацій, то виявиться, що ФОП то один laugh
Не перерахують такому ФОПу гроші по декілька разів.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Не перерахують такому ФОПу гроші по декілька разів.

Один рік в одній області а на слідуючий в іншій laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

ФОПа все одно ідентифікують

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

ФОПа все одно ідентифікують

Поки що не зрозуиіло як ФОПові перебувать в двох областях на 4 групі, адже закон каже що можна перебувать на 4 гр виключно за місцем знаходження земельної ділянки. Як в тому анекдоті, ,, не могу же я разарваться,,

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А якщо цей ФОП проживає і стоїть на обліку в третій області

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

А якщо цей ФОП проживає і стоїть на обліку в третій області

Закон вимагає виключно перебувати на обліку за місцем знаходження землі, bang

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Юридичні особи подають декілька декларацій.
Очевидно законодавці бажали, щоб ЄП надходив у громади по місцю розташування землі.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Юридичні особи подають декілька декларацій.
Очевидно законодавці бажали, щоб ЄП надходив у громади по місцю розташування землі.

Так , я подаю за основним місцем загальну а за місцем знаходження землі ( в іншій області) звітну декларацію. Я там перебуваю на окремому обліку і там у мене створений неуповноважений відокремлений підрозділ для сплати ПДФО від орендної плати . Поки я не відкрив той підрозділ то ішла війна з місцевою сільською радою за цей податок, бо згідно закону я мав його сплачувати за місцем своєї реєстрації. А що до ФОПА то мабуть це просто упущення цього моменту . Можливо також дотумкаються і він також можить знаходиться зареєстрований за якоюсь однією земельною ділянкою, а окремо перебувати на обліку і в інших місцях та складати декілька декларацій.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

з цього року вже пдфо потрібно платити ща місцезнаходженням землі

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

На сайті загальнонаціональної НГО всі мої ділянки з помилками отримали таки НГО.
Витяг можна брати і в електронному вигляді, сьогодні формується він буквально одразу.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

Куркин пишет:
Закон вимагає виключно перебувати на обліку за місцем знаходження землі,

не думаю.

Ти не зрозумів про що говорилось. Ось читай б) фізичні особи - підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України "Про фермерське господарство", за умови виконання сукупності таких вимог:

здійснюють виключно вирощування, відгодовування сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власновирощеної або відгодованої продукції та її продаж;

провадять господарську діяльність (крім постачання) за місцем податкової адреси;

не використовують працю найманих осіб;

членами фермерського господарства такої фізичної особи є лише члени її сім’ї у визначенні частини другої статті 3 Сімейного кодексу України;

площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства становить не менше двох гектарів, але не більше 20 гектарів.ЗВЕРНИ УВАГУ НА ЧЕТВЕРТИЙ АБЗАЦ ЗНИЗУ.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

воно і до цього так було.

Різні рахунки різних сільських рад в одному районі де ти знаходишся на обліку це одне, а коли ти знаходишся на обліку в одній області а землі в іншій , це зовсім інша пісня. Згідно закону ПДФО зпоконвічно платився за місцем реєстрації платника. Якщо дійсно з 1.01.2019 р. прийняли платить його за місцем знаходження землі , то це виправили ту несправедливість заради якої мені раніше прийшлося відкривать відокремлений підрозділ.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

А де написано що ота ФОП не може взяти в оренду паї в другому районі чи області?

Саша ти знову не зрозумів , мова була не про оренду а отримання допомоги.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

А ПДФО з орендної плати тих паїв, буде платитись на рахунок сільради в Херсонській області

Для таких цілей законом передбачено створення неуповноважених відокремлених підрозділів

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

предбачено. Але не всі ті підрозділи утворюють.

Ми зїхали з теми. Питання стояло що ФОПа 4 гр . огранічили проводити господарську діяльність за межами його податкової адреси ст. 291.4. Тобто в сосідньому селі хоч Маруся і захоче але ти не зможеш. agree

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Можна і ФГ на базі ФОПа, і навіть статус сімейного буде, але на 4 групу ЄП не можна буде перейти. Лиш на 2 чи 3 групу

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

З Привата телефонували, кажуть, кредит під депозит, що має статус відновлюваної кредитної лінії, також потраплятиме під програму компенсації відсотків, як непоновлюваний, за умови коли ми будемо користуватись кредитним лімітом без його відновлення. Тобто взяли кошти і повернули в кінці строку чи раніше.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

fgrubin
Розтолкуй мені. Не можемо зрозуміти...
Е чоловік (не ФОП), закінчив аграрний інститут. Є ділянка землі (без кадастрового номера,технічку треба буде виготовлять)
Чи можна відкрити сімейне-фермерське господарство на цій ділянці ( 14 га)? В законі пишут що можна до 20 га... Але одні кажуть що треба виготовлять технічку а потім через аукціон виграть її..Другі кажуть що не треба аукціону...Як правильно???? https://kurkul.com/blog/448-10-krokiv-do-stvorennya-simeynoyi-fermi

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Хлопці ви замість того щоб базікати прочиталиб краще земельний кодекс . Зараз уже і терміну такого як для користування в кодексі немає, тільки у власність ( в межах норм ) і оренду. Держгеокадастр , який на сьогодні розпоряжається землями за межами населених пунктів , не дасть без аукціону нікому ні квавдратного метра землі , хіба що продовжить право аренди .

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

ти краще почитай всю статтю по цьому посиланню

Сашко , там все старе як світ. Щоб створити ФГ зпочатку потрібна земля , а не наоборот. Немає землі - не буде і фГ. А землю взять не проста річ . Громадянам для ФГ її можуть надати або в межах норм у власність , або через аукціон в оренду. Третього не дано.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон]так можуть надати у власність чи ні[/qu[quote=Спиридон пишет:

так можуть надати у власність чи ні?

Можуть в межах норми, норма це середній розмір паю по територіально -адміністративній одиниці . Ось за це можна посудиться , якщо звичайно є вільна земля з необхідним ціловим призначенням. Те що більше, уже сказав.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Для власності можливо і нададуть без аукціону, але без виготовлення документації нічого не вийде, бо її надаватимуть на основі цієї документації.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Куркин пишет:

Можуть в межах норми, норма це середній розмір паю по територіально -адміністративній одиниці . Ось за це можна посудиться , якщо звичайно є вільна земля з необхідним ціловим призначенням.

Тобто,в межах паю ( а у нас це 2.0 га) я ще можу поробувать а більше ні?
В держгеокадастрі я теж взнавав..все тільки через аукціон... Але тут питання ,чи стоїть затівать цю схему з сімейно-фермерським і виготовленням технічки? Якщо буде аукціон, а там будуть участвувать усі.І я уже знаю що місцевий "холдінг" виграє за 9-10 000грн за га. А мені зостанеться бумажка з сімейно-фермерським cry