Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 129 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Запорожская обл
12.01.2013 - 22:10
: 1103
fermer_ua пишет:

Сподіваюсь заплатили не менше ніж 0,54% від нормативної оцінки землі?

Навіть не знаю,а чому саме ця ставка - 0.54% від оцінки? Якраз учора замовив нову нормативно грошову оцінку на чотири ділянки паї, сказали десь через тиждень буде.

28.03.2017 - 08:10
: 320
РомАн45 пишет:

Здавав щорічну декларацію про доходи як одноосібник ,спочатку взагалі відмовлялись прийнять, бо не сподобалась мала сумма доходу, а коли почав стояти на своєму і попросив обгрунтувати чим вони керуються ,сказали що так вимагають зверху. Декларацію таки прийняли, написали вгорі на бланку "операція Урожай", і сказали що возьмуть ділянку під контроль від посівної і до жнив. Хто зтикався з цим, що за " операція" така, чи є такі повноваження в податкової?

Живу на межі двух районів,так от податки рахують по різному.В сусідньому районі одноосібники сплачують на порядок меньше,і нараховують з їх слов або з вартості паю або від суми арендної плати,і не цікавить їх що сіяв і по скільки зібрав.У нас повинно бути вказано що посіяно,яка врожайність,вираховують якусь цифру з якої ми повинні затлатити податок.Сума виходить майже в два рази більшою ніж у "сусідів" а живемо ми в одній країні.В минулому році нашу податкову зкоротили,а про подібні "операції" ми наслухались свого часу з головою.В цьому році декларації здавав в іншу податкову,тихо,спокійно без розкажи-покажи і всього іньшого.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
санчо1751 пишет:

В цьому році декларації здавав в іншу

Якщо декларація здана не за місцем реєстраціїї то вважай що ти її не здавав.

28.03.2017 - 08:10
: 320
Куркин пишет:

санчо1751 пишет:

В цьому році декларації здавав в іншу

Якщо декларація здана не за місцем реєстраціїї то вважай що ти її не здавав.

Що значить не за місцем реєстрації,а як можна по іншому?

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

А хто небудь відкрив сімейне-фермерське http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JH50A7LA.html
Зокрема цікавить пункт : - площа сільськогосподарських угідь, та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства становить не меньше 2 гектарів але не більше 20 гектарів."
Тобто ,якщо є вільна ділянка до 20 га, то відкриваєш сімейне-фермерське і працюй?

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
sergey... пишет:

Тобто ,якщо є вільна ділянка до 20 га, то відкриваєш сімейне-фермерське і працюй?

Да. Тільки то хто реєструє (голова) повинен або мати агро освіту або стаж 3+ роки у сільському господарстві. В мене питання - що робити з рештою ГА? Вони то оформлені.
З приводу ФГ як юрособи - для початку 4 групу не дадуть. Тільки в наступному році. А перший рік - на загальних підставах.

РомАн45 пишет:

Навіть не знаю,а чому саме ця ставка - 0.54% від оцінки?

3% - мінімальна орендна плата від НГО і 18% (від 3 відсотків) - ПФО.

РомАн45 пишет:

Якраз учора замовив нову нормативно грошову оцінку на чотири ділянки паї, сказали десь через тиждень буде.

https://ngo.land.gov.ua/uk/map/
Вбиваєте кадастровий номер (зверху з ліва)

санчо1751 пишет:

У нас повинно бути вказано що посіяно,яка врожайність,вираховують якусь цифру з якої ми повинні затлатити податок.

))) В позаминулому році мені подзвонили з сільради і попросили росписати що й де посіяно. Я відповів що ВСЕ засіяно "лубяними культурами". Більше ніхто не питав. Це не шутка.
ФОПи не здають в статистику дані і одноосібники - тим паче.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Куркин пишет:
ХТО ЩО СКАЖЕ, ЧИ МОЖНА ПРИЙНЯТЬ СІВАЛЬЩИКА НА СІВАЛКУ СЗ-3.6 ПО ДОГОВАРУ ЦПХ.

В даному випадку мова ж не про трудовий договір

Так не про трудовий, а про цивільно-правовий. Думаю щоб не було підлеглості в роботі написать що надається послуга по спостереженню пртягом світлового дня за тим щоб зерно постійно сипалося по сімєпроводах в землю , а в разі їх забивання вони повинні прочищаться.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
fermer_ua пишет:

Да. Тільки то хто реєструє (голова) повинен або мати агро освіту або стаж 3+ роки у сільському господарстві. В мене питання - що робити з рештою ГА? Вони то оформлені.

Агроосвіта - сг інститут пройде? А де це почитать? Є зсилка?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Думаю щоб не було підлеглості в роботі написать що надається послуга по спостереженню пртягом світлового дня за тим щоб зерно постійно сипалося по сімєпроводах в землю , а в разі їх забивання вони повинні прочищаться.

Або по іншому: контролер висіву чи сигналізатор laugh

Питання, як його зробити так, щоб у випадку, коли на поле приїде якийсь інспектор праці, то не було проблем

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fermer_ua пишет:

РомАн45 пишет:
Навіть не знаю,а чому саме ця ставка - 0.54% від оцінки?
3% - мінімальна орендна плата від НГО і 18% (від 3 відсотків) - ПФО.

У нас единоличники в позапрошлом году платили по 60 грн с пая, а в прошлом по 100 грн. При этом возмущались, что государство их обдирает. Средняя оценка пая около 120 тыс. грн.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
donagronom пишет:

У нас единоличники в позапрошлом году платили по 60 грн с пая, а в прошлом по 100 грн. При этом возмущались, что государство их обдирает.

В принципі, вони праві у де чому, їх держава обдирає на ПДВ, коли вони купляють добрива, ЗЗР, паливо, насіння.....
Десь так від 2 до 3 тис з гектара виходить те ПДВ їм.
Державі вигідні односібники!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fermer_ua пишет:

В позаминулому році мені подзвонили з сільради і попросили росписати що й де посіяно. Я відповів що ВСЕ засіяно "лубяними культурами". Більше ніхто не питав. Це не шутка.

Представники Об'єднання Аграріїв провели зустріч в м. Глухів, Інститут Луб'яних культур науково практичну конференцію Інноваційні технології вирощування луб'яних культур, продукція made in Ukraine! Попрацювали з світилами українського льонарства та коноплярства!!! Галузі бути!!!Підтримуйте українське виробництво, купуйте українське!!!

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fgrubin пишет:

ПДВ

Он с именем этим ложится и с именем этим встаёт laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

жорсткий і підступний податок.
Ось непогана стаття, для розуміння ПДВ:
ПДВ. Логіка та механізм дії

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

держава обдирає

А як на селітрі нас нагріли. Привіз з Любомля польску- 10600 грн/т з ПДВ. І це вже всі наварились по саму завязку.

Вложение
lyuboml.jpg
Украина
06.12.2011 - 13:56
: 440
waldemar пишет:

Привіз з Любомля польску- 10600 грн/т з ПДВ. І це вже всі наварились по саму завязку.

А 11400 грн по Сумській області, в мішках 12000 грн на сьогодні shok

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

fgrubin пишет:

держава обдирає

А як на селітрі нас нагріли. Привіз з Любомля польску- 10600 грн/т з ПДВ. І це вже всі наварились по саму завязку.

Наче ж ти писав, що польська була дорожче?
А який завод?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Питання, як його зробити так, щоб у випадку, коли на поле приїде якийсь інспектор праці, то не було проблем

Основне дотриматься два пкнкти: 1. Робота чи послуга не повинна мати систематичного характеру .2. Щоб виконавець не був в підпорядкуванні замовника , тобто : не виконував його вказівок , був самостійним в діяльності, сам і на свій ризик організовував свою роботу , не працював за графіком роботи замовника . Мені доводиться наймати сівача , щоб моїм трактором хтось перевозив зерно з поля в ангар і допомагать орать . В тому році уже викликали в інспекцію праці і розписався за цю відповідальність . Без договора в полі знаходиться ризиковано. потрібно щось складать.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Наче ж ти писав, що польська була дорожче?

В Рівненський області (до мене 45 км) по 11310 грн/т.

fgrubin пишет:

А який завод?

Пулан.

28.03.2017 - 08:10
: 320
donagronom пишет:

fermer_ua пишет:

РомАн45 пишет:

Навіть не знаю,а чому саме ця ставка - 0.54% від оцінки?

3% - мінімальна орендна плата від НГО і 18% (від 3 відсотків) - ПФО.

У нас единоличники в позапрошлом году платили по 60 грн с пая, а в прошлом по 100 грн. При этом возмущались, что государство их обдирает. Средняя оценка пая около 120 тыс. грн.

В прошлом году 2150 грн с пая в этом 1950.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Пулан

то GRUPA AZOTY

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
donagronom пишет:

У нас единоличники в позапрошлом году платили по 60 грн с пая, а в прошлом по 100 грн. При этом возмущались, что государство их обдирает.

)))
Ехал с таксистом. Шашечки "нелегальные", авто на польских номерах, сам официально безработный, но хочет "перемен"... и "все воры"...

sergey... пишет:

Агроосвіта - сг інститут пройде? А де це почитать? Є зсилка?

Трохи раніше хтось відео кидав двохгодинне - в ньому все розповіли.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fermer_ua пишет:

Шашечки "нелегальные", авто на польских номерах, сам официально безработный,

Да не от хорошей жизни все эти ухищрения, люди просто выживают. Потому и

fermer_ua пишет:

хочет "перемен"

fermer_ua пишет:

"все воры"

Ну что есть то есть.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

11-1. Новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після його створення, але не раніше 1 січня 2016 р.) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство.ОЛЕКСАНДР, НА ТВОЮ ДУМКУ ЦЮ ДОПОМОГУ ФОП 4 ГРУПИ ТАКОЖ МОЖИТЬ ОТРИМАТИ . І ЧИ 3000 ГРН. ЦЕ ВСЬОГО , ЧИ ЯКЩО БУДЕ 4 ГА ТО ЦЕ БУДЕ 12000 ГРН. ЦІ ВИПЛАТИ БУДУТЬ ВПРОДОВЖ ТРЬОХ РОКІВ ЧИ ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Якщо в довгому ланцюгу покупців-продавців хтось не перерахував кошти до бюджету та перевів їх в готівку чи відправив закордон, а кінцевий продавець товару, наприклад експортер, що має право на відшкодування ПДВ, вимагає від Державного казначейства повернути кошти, то в реальності замість доходів держава отримає чисті збитки. І слід визнати, що за роки незалежності тисячі, та навіть десятки тисяч, наших чиновників та бізнесменів перетворились в «добропорядних» багатіїв в результаті подібних оборудок з ПДВ.ОЛЕКСАНД ЦЕ МЕНІ НАЙБІЛЬШ СПОДОБАЛОСЬ С ТІЄЇ СТАТТІ ЩО ТИ ВИКЛАВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Це в тому числі і для ФГ-ФОП, якщо 20 га то 60 тис грн. Допомога виплачується не кожного року, а лише один раз у період їх становлення (Перші три роки після їх створення).
От тільки не зовсім ясно на даний момент з землями такого ФГ-ФОП, працівники Полтавського фонду повідомляли, що приймуть др уваги лише землі, що знаходяться у власності членів такого ФГ-ФОП, а от землі, які будуть по договорам оренди, що укладені між головою ФОП і різними орендодавцями, для них під питанням.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

ОЛЕКСАНД ЦЕ МЕНІ НАЙБІЛЬШ СПОДОБАЛОСЬ С ТІЄЇ СТАТТІ ЩО ТИ ВИКЛАВ.

Тема експортного відшкодування там не зовсім розкрита.
Хтось у ланцюжку міг сховати лиш ПДВ зі своєї Доданої вартості.

А мені сподобалось оце:

При цьому відмінність ПДВ від податку з продажів полягає в тому, що якщо роздрібний продавець має намір ухилитись від сплати податку з продаж, то бюджет взагалі нічого не отримує. В той час як з ПДВ все складніше. Роздрібний продавець, купуючи продукцію в товаровиробника чи оптового постачальника вже сплачує ПДВ, який закладений в ціну продавця. Здійснюючи витрати, пов’язані з продажем своєю продукції, він теж поза власним бажанням сплачує ПДВ в ціні витрат, які змушений нести, наприклад сплачуючи за електрику, пальне тощо. Таким чином, навіть не відобразивши в обліку роздрібний продаж продукції, він частково ПДВ вже сплатив, і ухилився від сплати лише тієї частини податку, яка мала би виникнути, як різниця між податковим кредитом та податковим зобов’язанням. Тобто, реальні втрати бюджету будуть суттєво меншими.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

а от землі, які будуть по договорам оренди, що укладені між головою ФОП і різними орендодавцями, для них під питанням.

То 3000 грн це на кожного члена ФГ (ФОПа), чи тільки на голову , чи тільки на 1 га., чи за кожний га . оброблюваної площі.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Таким чином, навіть не відобразивши в обліку роздрібний продаж продукції, він частково ПДВ вже сплатив, і ухилився від сплати лише тієї частини податку, яка мала би виникнути, як різниця між податковим кредитом та податковим зобов’язанням. Тобто, ральні втрати бюджету будуть суттєво меншими.

Останнє речення наче дописала інша людина на іншу тему .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

fgrubin пишет:

а от землі, які будуть по договорам оренди, що укладені між головою ФОП і різними орендодавцями, для них під питанням.

То 3000 грн це на кожного члена ФГ (ФОПа), чи тільки на голову , чи тільки на 1 га., чи за кожний га . оброблюваної площі.

Тут лише гектари враховуються