Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 121 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
sledge-hammer пишет:

Звонили з податкової стосовно подачі розрахунку по єдиному податку 4 групи. Потрібно на кожну земельну ділянку вказати НГО...

не просто вказати - ми і раніше друкували реєстр, де вказували. Тепер їм треба рздруківка з того сайту, що тут вище обговорювали НГО. Ну не витяг офіційний з Держгеокадастру, а просто пдф-файл роздрукувати, з картою і всіма відомостями про ділянку. От тільки багато ділянок намає на тій карті, деякі не сходяться по гектарам, а сама оцінка дещо вища, ніж у наших документах.
Сайт - https://ngo.land.gov.ua/uk/

Вложение
ngoksi21799392grn.pdf
Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711

Понесла ті роздруківки що є - сказали нормально, а на ті, що нема на сайті - принесіть ваші старі документи по НГО.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

а на ті, що нема на сайті - принесіть ваші старі документи по НГО.

а на ті що нема, треба середньообласну брати

KOHDPAT пишет:

Тепер їм треба рздруківка з того сайту, що тут вище обговорювали НГО. Ну не витяг офіційний з Держгеокадастру, а просто пдф-файл роздрукувати, з картою і всіма відомостями про ділянку.

у нас требують витяги

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

а на ті що нема, треба середньообласну брати

а як би посилання на якийсь нормативний акт щодо цього, щоб носом було куда їх ткнути.
І ще -не зовсім зрозуміло - витяг може взяти будь хто на любу земельну ділянку - як вони будуть звязувати ці витяги з конкретним господарством?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

ще -не зовсім зрозуміло - витяг може взяти будь хто на любу земельну ділянку - як вони будуть звязувати ці витяги з конкретним господарством?

Витяг про НГО?
Коли формую запит на витяг, там треба вказувати Статус особи (вид права на земельну ділянку): Власник чи Користувач земельної ділянки або уповноважена особа.
Я так розумію, витяг про НГО може взяти або власник, або землекористувач

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

а як би посилання на якийсь нормативний акт щодо цього, щоб носом було куда їх ткнути.

Вище я давав посилання на форум землевпорядників, там про це багато написано

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

Вище я давав посилання на форум землевпорядників, там про це багато написано

Єдиний податок 4 групи 2019

Я там зареєструвався також і вставив свої копійок smile3

Там автор теми топить за те, що:

Згідно Податкового кодексу України
ст. 292-1.2. Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого цим Кодексом.
НАГОЛОШУЮ одного гектара сільськогосподарських угідь а не земельної ділянки

Але от справа в тому, що я отримав Витяг, в якому окрім НГО земельної ділянки вказана також НГО сільськогосподарських угідь і площа цих сільськогосподарських угідь!
І я не бачу підстав морозитись і не прорахувати НГО одного гектара сільськогосподарських угідь!

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

Але от справа в тому, що я отримав Витяг, в якому окрім НГО земельної ділянки вказана також НГО сільськогосподарських угідь і площа цих сільськогосподарських угідь!

Але ж там не вказано право оренди, чи користування, чи власності? Там просто вказано, кому(по чийому запиту) цей витяг надавався., я так розумію? Якщо можна - показати живий витяг, ну або в приват...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Там є кадастровий номер, в чому проблеми?

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

вчера был у держ рэесстаратора- долго жевали фг фоп и фг юр лицо- говорит мол только юр лицо мол типа новый закон 2019 года. ну пока думаю....

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Андрей и пишет:

ну пока думаю.

Чего думать? Земли все равно больше чем 20 га. А тут уже давно расписали, чем больше земли числится, тем больше толку от статуса плательщика НДС. Первичку все равно вести и там без разницы какую цифру написать, вспахал ли 20 или 45 га.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

з картою і всіма відомостями про ділянку.

Абсурд, які фотографії. А якщо якісь орендарі між собою заключили договір про обмін орендованих ними земельних ділянок, то чиї їм подавать на стіл земельні ділянки.

Україна
: Херсонська область Десь біля річки Інгулець
03.12.2010 - 22:27
: 1375

Давно читаю... Обдумую... Чи зареєструватися сімейним фг чи ні до 20 га. Тоже с одні був у податковій. Ну що мені сказали [неофіційно] типу працюєш так працю і далі. В нас в районі не зареєстровано жодного фг до 20 га. Коротше я так зрозумів що вони самі толком нічого не знають. А так хотілось компенсацію на сг техніку. Бо запланував купувати всякої всячини. Та й компенсація для новостворених не помішала б. А так буду сидіть так як є пока. Подивимось що після виборів буде.

Україна
: Херсонська область Десь біля річки Інгулець
03.12.2010 - 22:27
: 1375
Спиридон пишет:

UMZ6 пишет:

Чи зареєструватися сімейним фг чи ні до 20 га. Тоже с одні був у податковій.

А податкова тобі ні чого путньго, по цьому питанню і не скаже. Бо то не її парафія. Реєструвати чи ні, ти сам вирішуєш і не з податковою, а з фірмою яка займається реєструванням і видачею відповідних паперів.

та за це я знаю. Просто хотілось в податковій взнати що, як і до чого. Короче, нічого вони не знають. Для того щоб вирішити зареєструватися, необхідно зрозуміти багато нюансів. Щоб хтось все пояснив. [я думав що це повинні розжовувати в податковій] Зважити всі за і проти. А я в цьому no competent. Отже читав читав форум, а як був бараном в цьому питанні так і залишився.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
UMZ6 пишет:

Отже читав читав форум, а як був бараном в цьому питанні так і залишився.

Так все ж розписали, і розміри допомоги реально отриманої, і розміри виграшу по ПДВ, і складнощі реальні.

UMZ6 пишет:

розжовувати в податковій

По проблемних питаннях з податками у нас в принципі допомагають. Дуже помічна штука письмовий запит в обласну ДФС. Там уже розжують.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

Коли формую запит на витяг, там треба вказувати Статус особи (вид права на земельну ділянку): Власник чи Користувач земельної ділянки або уповноважена особа.
Я так розумію, витяг про НГО може взяти або власник, або землекористувач

fgrubin пишет:

Там є кадастровий номер, в чому проблеми?

Я точно так же можу сформувати заяву на витяг про НГО любої ділянки, вказати своє господарство, як користувача зем.ділянки, знаючи лише кадастровий номер. І принесу цей витяг у свою податкову - нате, рахуйте мені суму ЄП 4групи.
Держгеокадастр же не знає - може я в цьому році взяв її в оренду - і дасть витяг.
Але проблема навіть не в тому. Ось у мене є пай в оренді - вже років з десять. Договір, кадастровий номер, державний акт, НГО на той час - всі діла, як має бути. А зараз я вбиваю цей кадастровий номер на той сайт - і мені малює той пай геть в іншому місці, не ті гектари, і не та НГО. А по деяким зем.ділянкам взагалі пише - "нічого не знайдено!"

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

А зараз я вбиваю цей кадастровий номер на той сайт - і мені малює той пай геть в іншому місці, не ті гектари, і не та НГО. А по деяким зем.ділянкам взагалі пише - "нічого не знайдено!"

Шукайте його не через номер, а вручну на карті

KOHDPAT пишет:

Держгеокадастр же не знає - може я в цьому році взяв її в оренду - і дасть витяг.

Точно дасть? Може у них там пробивається по базі землекористувач та власник і вам відмовлять?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
UMZ6 пишет:

Для того щоб вирішити зареєструватися, необхідно зрозуміти багато нюансів. Щоб хтось все пояснив. [я думав що це повинні розжовувати в податковій] Зважити всі за і проти. А я в цьому no competent. Отже читав читав форум, а як був бараном в цьому питанні так і залишився.

Є в мене спец номер журналу Баланс агро, 28-1 за 24 липня 2018.
Фермерське гогосподарство: створення, реєстрація, облік, вибір системи оподаткування, соцстрахування

Можу сканувати. Чи погугліть, може на просторах інету вже воно десь є

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

Шукайте його не через номер, а вручну на карті

Я прекрасно знаю, де він по карті(в реальності), але по їхній карті там - пусте місце. І таких пустих місць, як ви всі самі можете бачить - досить багато. І ці обидва сайти - НГО і Публічна кадастрова карта працюють в тестовому режимі, про що на них і написано великими буквами. То чого, питається, мене повинно їбaть хвилювати, шо якийсь там баран шось не туди записав і вніс на ті карти?

fgrubin пишет:

Точно дасть? Може у них там пробивається по базі землекористувач та власник і вам відмовлять?

Сильно сумніваюсь. Витяг з реєстру речових і майнових прав береться не бистро і за плату, а актульної інфи у Геокадастру навряд чи може бути, вести якусь свою базу оренди, користування і тд, та ще й оперативно вносити в неї зміни - не думаю, що там цим хтось займається. Я такого не чув. Власне - можна просто спробувати взяти такий "лівий" витяг smile3

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

Власне - можна просто спробувати взяти такий "лівий" витяг

Я позавчора замовив майже ліві витяги від імені ФГ-юроособи по земельним ділянкам членів ФГ.
Такі ділянки в реєстрі речових прав відмовляються реєструвати за ФГ, як землекористувачем, про це в мене вказано лише в Статуті.
То ось дізнаюсь невдовзі, чи мені їх зроблять dntknw

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

Публічна кадастрова карта працюють в тестовому режимі, про що на них і написано великими буквами. То чого, питається, мене повинно їбaть хвилювати, шо якийсь там баран шось не туди записав і вніс на ті карти?

Був такий прикол. На публічній кадастровій карті в одному селі вся його центральна дорога була з кадастровим номером та в приватній власності . Задали це питання в геокадастрі, зясувалось що то помилка. Так та помилка до сьогоднішнього дня там намальована висить .

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Такі ділянка в реєстрі речових прав відмовляються реєструвати за ФГ, як користувачем, про це в мене вказано лише в Статуті.

Можливо щоб в ЄДР речових прав зареєструвати земельну ділянку її потрібно внести в Статутний капітал, чим і зміниться на неї форма власності .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Мораторій у нас на це

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Мораторій у нас на це

Так це ж нече не продаж а обмін на корпоративні права. Якщо так ні тоді тільки оренда . В мене немає землі ФГ, ну не виключаю що колись комусь може прийти в голову подібно до обкладання членів ФГ ЄСВ , і заявить що такі землі ФГ використовує не легально та ще можуть пришить або взагалі їх не цільове використання, або ухиляння від сплати ПДФО.

Україна
: Херсонська область Десь біля річки Інгулець
03.12.2010 - 22:27
: 1375
fgrubin пишет:

UMZ6 пишет:

Для того щоб вирішити зареєструватися, необхідно зрозуміти багато нюансів. Щоб хтось все пояснив. [я думав що це повинні розжовувати в податковій] Зважити всі за і проти. А я в цьому no competent. Отже читав читав форум, а як був бараном в цьому питанні так і залишився.

Є в мене спец номер журналу Баланс агро, 28-1 за 24 липня 2018.

Фермерське гогосподарство: створення, реєстрація, облік, вибір системи оподаткування, соцстрахування

Можу сканувати. Чи погугліть, може на просторах інету вже воно десь є

б

буду вдячний

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

тоже буду Благодарен Саше Рубину. щас буду искать в тырнете статут фг может кто подскажет какие пункты включить дополнительно - ато первая регистрация бесплатно. а все последующие изменения и дополнения в статут платные.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А на скількох засновників вам треба Статут?
І скільки членів ФГ планується в перспективі?
В ідеалі, всі члени ФГ є засновниками і мають частку у статутному (складеному) капіталі. Але в цьому випадку дивіденди прийдеться розподіляти всім відповідно до часток.
Є інший варіант, один засновник, а інші члени ФГ не мають статусу засновників і не мають частки у статутному капіталі.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

на двох

Украина
: Степь Донецкая
25.01.2016 - 20:19
: 15

В этих журналах есть образец статута.
И да, строку с "назва російською" -не писать - забракуют)))

Вложение
vobu762016ua.pdf
vobu0762016dodatok.pdf