Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 118 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Придбання техніки це разові покупки, а придбання на майбутнє сюди включать в принципі не потрібно ,так як це перехідні з року в рік витрати.

Вас же цікавить, скільки податкового кредиту ми маємо, то собівартість це ще не увесь податковий кредит. Кожного року 100 тисяч грн податкового кредиту на 50 га це середній показник. А в цілому у аграріїв, які інвестують в свій розвиток, 3 тисячі на гектар.

генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу Тарас Висоцький. Він пояснив, що легальний виробник має в середньому 3000 грн вхідного ПДВ на гектар.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

я про вартість с/г техніки, яка в собівартість включається шляхом амортизації.

ПСБО №7 ОСНОВНІ ЗАСОБИ . Первинна вартість ОЗ обліковується без ПДВ.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

3 тисячі на гектар.

Нафіга тобі Олександр такі га. ПДВ було створено не для простих людей і на для малого бізнесу, це льгота капіталові.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Ми говоримо за наші га . такі як у Володі, і якщо він купив один раз трактор з ПДВ , то це можить бути його остання покупка як платника ПДВ. І якщо нам ПДВ відмінять і зроблять з нас кінцевих споживачів, то він ще й поверне той ПК назад , як умовний продаж.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

ПСБО №7 ОСНОВНІ ЗАСОБИ . Первинна вартість ОЗ обліковується без ПДВ.

Та ясно, що без ПДВ.
Я тобі просто пояснив, що твої розрахунки розміру ПК в залежності від собівартості не є коректними. Існує у нас ПК і по іншим джерелам, зокрема при придбанні основних фондів, чи наприклад, при зберіганні зерна і багато інших випадків... та навіть, коли ми веземо зерно зі свого складу на продаж до покупця, то вартість дизпалива, яке ми заливаємо в бак, не відноситься на собівартість.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

ПДВ було створено не для простих людей і на для малого бізнесу, це льгота капіталові.

ПДВ було створене для оподаткування кінцевих споживачів, а с/г виробники не є такими, бо ми створюємо додану вартість.
Але в нашій системі статус неплатника ПДВ перетворює с/г виробника в кінцевого споживача.

Кожен вибирає те, що він хоче, когось влаштовує бути кінцевим споживачем і сплачувати ці 2-4 тисячі на гектар, мене особисто це не влаштовує.

Бути неплатником ПДВ вигідно, коли ти продаєш свою продукцію кінцевим споживачам, а це в основному населення, за ціною, яка дорівнює ціні платників ПДВ.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Мамуть на цьому нехай Володя виставляє могорич та будим закінчувать з ПДВ, кожен уже собі визначився до якої межі своїх Податкових Зобовязань йому це ПДВ потрібно.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Є ще один пунк податкового кодексу згідно якого можна зробити виплати без жодних утримань, ст.170.7.3 . Можна виплатити по 2470 грн. хоч і всьому селу .

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

ФОП у мене "сплячий" з видом діяльності щось по типу "надання послуг у рослинництві".
Можна й через ФОПа потроху виводить готівки під 5 % ЄП або під 2 групу. Але ще не виводив.

Олександр, як на твою думку якщо стати ФОПом задекларувавши СФГ на 4 гр. єдиного податку і позичити у ФГ ( юр.особи ) техніку , а потім цією технікою надавати цьому ж ФГ ( юр.особі ) різні послуги , прокатить. Голова фг і фоп одна особа.

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113

Отвлекитесь немного от ПДВ, а то Вы уже на пятый круг пошли. Кто подскажет, яке цільове призначення лучше для громадського пасовища 01.08 или 18.00.
Тип власності:Комунальна власність
Цільове призначення:01.08 Для сінокосіння і випасання худоби
Тип власності:Комунальна власність
Цільове призначення:18.00 Землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування)

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Ну так, у всьому світі, сплата податків це процес невідворотній.
І хоч ПДВ, хоч податок з обороту, хоч 5-10, а платить прийдеться і не мало cry

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

. Якщо, в людини яка сьогодні, обробляє щей самотужки якихось 40-50 га землі, і більше , або незмозі і нема перспективи що буде мати можливість нарощувати обсяги виробництва, то їй треба добре подумати і вирішити , яку форму стосунків з державою йому вибирати і куди вкладати кошти.

Воно в будь-якому випадку прийдеться думати про майбутнє, хоч ти одноосібник, хоч юрособа платник ПДВ.

До речі, Аграрний комітет розіслав на погодження аграріям Концепцію про вільний ринок землі

там є таке:

до 2021 року право купити матимуть українці та фермери, якщо створють/розширюють фермерське господарство (без статусу юрособи — до 20 га та з таким статусом — до 200 га).

Якщо юрособа - 200 га купиш, без створення юрособи лише 20 га.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

І за які шиші?

Та ото ж. Може кредити будуть давати під заставу цієї придбаної землі lol
Дурень, думкою багатіє laugh

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Куркин пишет:

якщо стати ФОПом задекларувавши СФГ на 4 гр. єдиного податку і позичити у ФГ ( юр.особи ) техніку , а потім цією технікою надавати цьому ж ФГ ( юр.особі ) різні послуги , прокатить. Голова фг і фоп одна особа.

Хлопці чого ви мовчите по моєму питанню

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Куркин пишет:

якщо стати ФОПом задекларувавши СФГ на 4 гр. єдиного податку і позичити у ФГ ( юр.особи ) техніку , а потім цією технікою надавати цьому ж ФГ ( юр.особі ) різні послуги , прокатить. Голова фг і фоп одна особа.

Хлопці чого ви мовчите по моєму питанню

Досить складна схема. Якщо витягувать готівку, то для чого створювать ФГ з 25%, вже краще просто ФОП на 3 гр.ЄП. 5% державі і 1%банку. Хто в ФОПа буде питать за якусь техніку. Лопатою копать, граблями скородить.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Досить складна схема.

Нічого складного. ФОП і ФГ це одна жива людина , але з різними юридичними статусами. На рік можна договора складати декілька разів. ФОП може надавати взимку послуги ФГ по ремонту техніки , а на літо можна ФГ позичать цю техніку ФОПові щоб він нею надавав послуги ФГ. Звичайно техніка повинна бути придбана ФГ без ПДВ, тому що в такому разі це буде використання її не у виробничих цілях.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

А от по полугах ФОПа з ремонту , з запчастинами купленими за рахунок фГ з ПДВ , я думаю прокатить і для платників

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

вже краще просто ФОП на 3 гр.ЄП. 5% державі і 1%банку.

Тут ти не все назвав , плюс ЄСВ і ЄП. А для 4 гр. єдинщиків з створеним СФГ повинні зробить ще й пільги по ЄСВ.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

ФОП може надавати взимку послуги ФГ по ремонту техніки , а на літо можна ФГ позичать цю техніку ФОПові щоб він нею надавав послуги ФГ.

Тільки для чого городить ще одне

waldemar пишет:

задекларувавши СФГ на 4 гр. єдиного податку

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Тільки для чого городить ще одне

Якщо ти як ФОП змолитиш своєму ФГ твої 40 га , то це уже 60 тис. грн . у тебе в кармані . І це тільки за тиждень і на одному воду робіт, а є оранка , посів і т.д.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

І це тільки за тиждень і на одному воду робіт, а є оранка , посів і т.д.

Да просто нехай скопає лопатою ті 40 га, тільки на 3 групі обмеження- 5млн.грн.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Я б не передавав би від імені юрособи основні фонди в позичку.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Є ще послуга по агрономічному супроводу.
Хай ФОП надає такі послуги вашому ФГ-ЮРОСОБІ.

Україна
: Рівне
13.01.2013 - 14:33
: 1243

Добрий вечір,я бачу що зібрались більш -менш підковані в бугалтеріі,підскажіть, а то шось я невпевнений.
,чи маю я право купувати з рахунка фг цемент ,краску,різні будівельні матеріали.?
на балансі в фг будівель нема.

Україна
: Рівне
13.01.2013 - 14:33
: 1243
Спиридон пишет:

Slava-rivne пишет:

,чи маю я право купувати

купуй те, що можеш списати на потреби господарства. Наприклад краску, для того шоб техніку нею фарбувати.

а цемент?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Slava-rivne пишет:

а цемент?

Зимою возиш зерно, от і підсипай в ожеледицю під колеса. Колись читав, що для розкислення грунтів можна викортистовувати відходи з цементних заводів. Може й цементом можна?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Slava-rivne пишет:

а цемент?

Якщо придумаєш як його приліпити до виробничої діяльності то можна.

fgrubin пишет:

Я б не передавав би від імені юрособи основні фонди в позичку.

Тобі не можна, бо заберуть податковий кредит.А от твоєму сплячому ФОПу можна , тільки я б його перевів би на 4 гр. і тоді можна булоб його розбудить і заставить працювать без отих 5 %

fgrubin пишет:

Є ще послуга по агрономічному супроводу.

А що така послуга включає є інфа.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

якщо той сплячий ФОП не платник НДС, то податковий кредит ,все одно заберуть.

Так точно. Але ФОП може ремонтувати техніку фермерському господарству , і ящо це він буде робить перебуваючи на 3групі . то йому прийдеться платить 5% з суми доходу, а якшо він (ФОП) буде на 4 групі то він нічого з цього доходу не платитеме.

Спиридон пишет:

там будуть свої витрати на податки , які все одно прийдеться платити державі , вони будуть в ціні послуг. Чув що деякі підприємці, хто обробляє сотні га землі, щоб не оформляти нанятих робітників на роботу, оформляють їх як приватиних підприємців.

Ти щось таке тут накрутив що без могорича не розібраться.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Куркин пишет:

Є ще послуга по агрономічному супроводу.

Знайшов цей супровід . думаю цей варіант не прокатить .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Так точно. Але ФОП може ремонтувати техніку фермерському господарству , і ящо це він буде робить перебуваючи на 3групі . то йому прийдеться платить 5% з суми доходу, а якшо він (ФОП) буде на 4 групі то він нічого з цього доходу не платитеме

а як там щодо частки доходу від реалізації власної с/г продукції у загальному доході?