Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 123 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Згідно нього ФГ можить існувати взагалі без жодного члена. Наприклад , засновник створив ФГ і найняв керівника, якому надав

Без членів не можуть існувати, той засновник і є єдиний член ФГ.

Куркин пишет:

Уже тепліше.

Я не буду спеціально щось міняти. В принципі, статутний (складений)капітал це і є статутний в межах складеного (майна) ФГ.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

Хто тут питав, як відбуваються торги землею на СЕТАМ?

Фермери озвучили шахрайські схеми на електронних земельних торгах

Ось оригінал

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

В одному випадку фермер зареєструвався на електронні торги на цій платформі, але коли під час торгів йому потрібно було відгукнутися і запропонувати свою ціну за оренду земельної ділянки, в нього чомусь не працювала відповідна кнопка, а звернення телефоном до організаторів торгів нічого не дало:кнопка так і не запрацювала і він залишився ні з чим», —

То Сергій писав з Лохвиці, той у якого всі сорт сої Аполло побрали.
Він приймав участь у торгах і в нього щось не спрацьовувало.
Але тут питання, що в нього там за операційна система, чи вона оновлюється, що з браузером, чи він його оновлював, чи правильно він його налаштував. Глюків на компі може багато бути всяких.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

той засновник і є єдиний член ФГ.

Знайшов цікаву статтю про процедуру прийняття Голови ФГ у члени ФГ , але ніде не знаходжу підтвердження того що засновник зобовязаний бути Головою, а тим більше членом ФГ. Ось витяг з цієї статті . "Тобто, аби довести та підтвердити, що голова є членом господарства, необхідно, аби у статуті ФГ у розділі, де перелічуються усі члени, було також зазначено П. І. Б. особи, яка перебуває на посаді голови господарства. Здається, що йдеться про очевидні речі, але, тільки зробивши так, ви матимете підтвердження для ДФС, що голова є членом господарства."

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Я не буду спеціально щось міняти. В принципі, статутний (складений)капітал це і є статутний в межах складеного (майна) ФГ.

Видно ти така людина що бачиш тільки те що тобі хочеться бачити, як стверджував і з реєстрацією Статутного капіталу і за нерозподілений прибуток. До речі, якщо ти не зашорений бухгалтер то знайди хоч одну в
природі проводку ( господарську операцію ) де б 44 рахунок кореспондував би з рахунками запасів чи ОЗ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

знайди хоч одну в
природі проводку ( господарську операцію ) де б 44 рахунок кореспондував би з рахунками запасів чи ОЗ.

Нащо воно мені? В мене таких проводок нема.

Куркин пишет:

така людина що бачиш тільки те що тобі хочеться бачити,

Я бачу суть господарських операцій, а бухоблік це повинен зафіксувати в регістрах обліку , а не створювати самі операції

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Я бачу суть господарських операцій, а бухоблік це повинен зафіксувати в регістрах обліку , а не створювати самі операції

Ти все ставиш з ніг на голову . Таким вискочкам якби тільки щось писать , а бухгалтер з тебе такий як з мене сапожнік.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Таким вискочкам якби тільки щось писать

А це вже до чого? Ми тут самоучки, в суперечці народжується істина.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Ми тут самоучки,

Це ти Володя тут самоучка , не суди всих по собі. Подивись які слова він казав в мій адрес попереду , тоді мабуть тобі язик затягнуло в одне місце. Нехай якщо сам недотумкує то хоч навчиться поважать думку інших, а не все перекрутить на свій мотив та й ще на всих темах приліплює всім свій улюблений смайл laugh , тоді і до нього відноситимуться з повагою. Я не починав цей спір , просто з різних сторін хотів яму пояснити логіку обговорюваних подій, але йому замість того щоб усе зрозуміть легче мене було принизить. Нічого страшного не відбулося, нехай робить висновки і буде людиною.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Ну як можна сприймати серйозно людину, яка вірить у чудо канадське елітне насіння від Кернел Глобал Холдинг huh

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
sledge-hammer пишет:

Хто тут питав, як відбуваються торги землею на СЕТАМ?

Ой. То тільки вершок Айсбергу)))
Можу сказати що "кАнтори" які проводили торги по типу звичайних аукціонів почали втрачати "кормушку". Потрохи переходять на сетам - а працювати по новому не хотять.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Ну як можна сприймати серйозно людину, яка вірить у чудо канадське елітне насіння від Кернел Глобал Холдинг

Я б на твоєму місці сказав би слово вибачення , але твій діагноз видно хронічний . Я все там розписав про тих кернелів , але в твоїй голові все сприймається вверх ногами. На цьому велика крапка.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Я б на твоєму місці сказав би слово вибачення

А ну ж за що, процитуй!

Україна
10.06.2012 - 12:51
: 243

laugh laugh

fgrubin пишет:

Ну як можна сприймати серйозно людину, яка вірить у чудо канадське елітне насіння від Кернел Глобал Холдинг [изображение]

laugh

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Вчора отримав шаблони НГО , капец. Тепер та НГО що колись бралась і записувалась в договора оренди , при їх
укладанні , та на протязі всьго часу їх дії індексувалась , зовсім не зпівпадає з сьогоднішньою НГО. При цьому, кращі земелні ділянки, які і розпайовувались меншими по размірах , стали дешевшими , а більші за площею і відповідно гіршої якості за всима показниками, стали дорожчими. Виходить для єдиного податку буде
одна НГО , а для нарахуванням орендної плати інша. Видно робили цю НГО тоже такі специ в яких мозги далі компютера не бачать. laugh

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Не виключено , що тепер орендодавці з більшими за розмірами паями , дізнавшись що їхні паї стали дорожчими , захочуть і більшої орендної плати при однакових її відсотках в межах поля чи адміністративної одиниці. А в кого паї менші , можуть залишитись в гіршому положенні . Оце так готовляться до ринку землі.

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Куркин пишет:

а для нарахуванням орендної плати інша

У вас оренда менша (або приблизна) за 3% НГО?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Виходить для єдиного податку буде
одна НГО , а для нарахуванням орендної плати інша

У нас податківці для єдиного податку рекомендують брати ту НГО, яку нам вказують сьогодні у витягу, тобто нову ЗГНО. Якщо у наданні витягу відмовляють по різним причинам, то рекомендують брати середньої обласну.
І на додаток до декларації просять разом з супровідним листом надати їм копії витягів, та відмов про їх надання.

Україна
: Луг. обл. Кремінна
24.12.2018 - 12:08
: 77

Эта взаимосвязь между НГО и единым налогом касается только ФГ юрлиц? Я ФОП на 2-й группе, единый налог исчисляется от минимальной зарплаты, 22%.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Тепер та НГО що колись бралась і записувалась в договора оренди , при їх
укладанні , та на протязі всьго часу їх дії індексувалась , зовсім не зпівпадає з сьогоднішньою НГО. При цьому, кращі земелні ділянки, які і розпайовувались меншими по размірах , стали дешевшими , а більші за площею і відповідно гіршої якості за всима показниками, стали дорожчими.

На сайті ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА (ВСЕУКРАЇНСЬКА) НОРМАТИВНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
є відповідь на запитання, чому оцінка земельної ділянки за загальнонаціональною НГО відрізняється від оцінки минулих років або вартості земельних часток паїв за проектами паювання:

Нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення проведена у 2018 році відповідно до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 831.

Зазначеною Методикою повністю змінені підходи до оцінки сільськогосподарських земель, а тому результати оцінки за новою Методикою та результати оцінки 1995-97 років є неспівставними. Сьогодні при проведенні нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення використання меж колишніх колективних селянських господарств Методикою не передбачено, а на оцінку конкретної земельної ділянки впливають виключно площі агровиробничих груп угідь, що розташовані на земельній ділянці та відповідні нормативи рентного доходу.

Також на питання, чому межі природньо-сільськогосподарських районів/агровиробничих груп грунтів відрізняються від наявних на руках матеріалів:

Під час проведення загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення проводилось уточнення матеріалів як природно-сільськогосподарського районування земель, так і матеріалів розповсюдження агровиробничих груп грунтів, в тому числі з проведенням грунтових досліджень, їх топологічна ув'язка.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Хвермер 74 пишет:

Эта взаимосвязь между НГО и единым налогом касается только ФГ юрлиц? Я ФОП на 2-й группе, единый налог исчисляется от минимальной зарплаты, 22%.

Вас це не стосується

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Хвермер 74 пишет:

Я ФОП на 2-й группе, единый налог исчисляется от минимальной зарплаты, 22%

10% -якщо працюєш тільки в своїй громаді і 20% - якщо по всій Україні.
НГО - потрібно для тих хто пдфо за пайщика хоче мінімізувати. Не платить 18% з 15тис а з 6 тис. Ніби видав зв пай 6тис. Але якщо вийде що видав менше ніж 3% - то це привід розірвати договір

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fermer_ua пишет:

10% -якщо працюєш тільки в своїй громаді і 20% - якщо по всій Україні.

10 то мінімум, у нас 14

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fgrubin пишет:

Куркин пишет:

Тепер та НГО що колись бралась і записувалась в договора оренди , при їх

укладанні , та на протязі всьго часу їх дії індексувалась , зовсім не зпівпадає з сьогоднішньою НГО. При цьому, кращі земелні ділянки, які і розпайовувались меншими по размірах , стали дешевшими , а більші за площею і відповідно гіршої якості за всима показниками, стали дорожчими.

На сайті ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА (ВСЕУКРАЇНСЬКА) НОРМАТИВНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

є відповідь на запитання, чому оцінка земельної ділянки за загальнонаціональною НГО відрізняється від оцінки минулих років або вартості земельних часток паїв за проектами паювання:

Нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення проведена у 2018 році відповідно до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 831.

Зазначеною Методикою повністю змінені підходи до оцінки сільськогосподарських земель, а тому результати оцінки за новою Методикою та результати оцінки 1995-97 років є неспівставними. Сьогодні при проведенні нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення використання меж колишніх колективних селянських господарств Методикою не передбачено, а на оцінку конкретної земельної ділянки впливають виключно площі агровиробничих груп угідь, що розташовані на земельній ділянці та відповідні нормативи рентного доходу.

Також на питання, чому межі природньо-сільськогосподарських районів/агровиробничих груп грунтів відрізняються від наявних на руках матеріалів:

Під час проведення загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення проводилось уточнення матеріалів як природно-сільськогосподарського районування земель, так і матеріалів розповсюдження агровиробничих груп грунтів, в тому числі з проведенням грунтових досліджень, їх топологічна ув'язка.

Тот кто это внедрял дальше своего носа не видит. Люди ещё с сертификатами получали в сельсовете одинаковое количество условных кадастровых гектар. Оценка соответственно была у всех одинаковая, а теперь разъехалась в 2.5 раза. Налицо создание напряженности на селе на пустом месте.
Хотя если это делалось для того чтобы хоть как то создать корреляцию между экспертной и нормативной оценкой земли в преддверии введения рынка земли, то может смысл и есть. Ибо если при продаже земли цена пая будет зависеть от количества гектар, то в итоге к этому подтянется арендная плата.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
fgrubin пишет:

В одному випадку фермер зареєструвався на електронні торги на цій платформі, але коли під час торгів йому потрібно було відгукнутися і запропонувати свою ціну за оренду земельної ділянки, в нього чомусь не працювала відповідна кнопка, а звернення телефоном до організаторів торгів нічого не дало:кнопка так і не запрацювала і він залишився ні з чим», —

То Сергій писав з Лохвиці, той у якого всі сорт сої Аполло побрали.

Він приймав участь у торгах і в нього щось не спрацьовувало.

Але тут питання, що в нього там за операційна система, чи вона оновлюється, що з браузером, чи він його оновлював, чи правильно він його налаштував. Глюків на компі може багато бути всяких.

З операційною системою порядок , я сам собі ставлю 7 віндовс і знаю всі її + і -. Я зараз не хочу розказувать усі подробиці, але скоро виложу на сторінці все з скриншотами (буде цікаво). А кнопка під час торгів "зависла". справді cry

Вложение
screenshot5.png
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sergey... пишет:

З операційною системою порядок , я сам собі ставлю 7 віндовс і знаю всі її + і

в тебе вона крякнута?

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fermer_ua пишет:

НГО - потрібно для тих хто пдфо за пайщика хоче мінімізувати.

НГО, не НГО... Платили і будемо платити податки від фактичної суми оренди... А НГО для податківців - аби оренда не була нище 3% від НГО, ну тупо щоб податки були суттєвими... Але аж ніяк "сума оренди меньше 3% нго" не буде приводом для розірвання договору оренди!

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fermer_ua пишет:

Куркин пишет:

а для нарахуванням орендної плати інша

У вас оренда менша (або приблизна) за 3% НГО?

У нас до 10% доходить (з урахуванням ПДФО)... А по деяким сільрадам цирк виходить - по одну сторону траси вартість паю 75 тисяч грн, а по іншу 20 тисяч, хоча площа майже однакова... shok І у одних величина оренди буде біля 8%, а у інших 30% від НГО...

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:

І на додаток до декларації просять разом з супровідним листом надати їм копії витягів, та відмов про їх надання.

А що я їм принесу, якщо на території однієї сільради ще не завершили розпаювання і людей на руках сертифікати. Договора складені по них і завірені в сільраді, як того передбачає законодавство. Запитав у податковій і сказали: нараховувати єдиний як і раніше - по середньообластній, а про копії відмов dntknw

Збирають у понеділок у податковій на рахунок подачі розрахунку... mail

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Запитав у податковій і сказали: нараховувати єдиний як і раніше - по середньообластній

а в нас раніше по середній в межах однієї сільради