Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 119 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
donagronom пишет:

Кто подскажет, яке цільове призначення лучше для громадського пасовища 01.08 или 18.00.
Тип власності:Комунальна власність
Цільове призначення:01.08 Для сінокосіння і випасання худоби
Тип власності:Комунальна власність
Цільове призначення:18.00 Землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування)

Вам на форум землевпорядників smile3
Ось посилання на гілку того форума, де обговорюють НГО для ЄП 4 групи: Форум землевпорядників Єдиний податок 4 групи 2019

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

а як там щодо частки доходу від реалізації власної с/г продукції у загальному доході?

Олександр , наче на форумі казали що все по старому.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Хтось можить сказать скільки видів діяльності можить бути у ФОПа 4 групи і чи є там умова мати 75 % питомої ваги у валовому доході від реалізації с/г продукції

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Та що ви вчепились в те ПДВ? Не розглядайте його взагалі, бачте перед собою ціну без ПДВ, а крім того розглядайте ще й ПДВ.
Так простіше буде психологічно сплачувати податкові зобов'язання в бюджет laugh

Ви ж коли по Ф2 продаєте, то ваша ціна менша на суму ПДВ і ще на якусь частинку (її розмір коливається від 0 до 10 %) і ви не жалкуєте, за втраченою вигодою, дивлячись на ціну для платників ПДВ.
А тут вчепились за те ПДВ, що тимчасово надійшло вам на рахунок і жалкуєте за ним. Краще зосередтесь на податковому кредиті, ото буде ваше.
Якщо діяльність ваша прибуткова і ви не інвестуєте в розвиток свого господарства то ви завжди сплатите ПДВ в бюджет, але вам попередньо на рахунок його проплатить покупець.
Неплатнику ПДВ покупці нічого не сплатять і він отримає менше коштів і не треба нічого сплачувати до бюджету :) Тільки собівартість у нього буде більша cry за рахунок сплати ПДВ в ціні товарів своїм постачальникам.

Є ще варіант для неплатника ПДВ отримати ті ж самі кошти, які отримують платники ПДВ на свій рахунок, це продаж населенню чи іншим неплатникам ПДВ зерна в роздріб чи оптом за цінами, по яким ведуть закупку платники ПДВ, той же Нібулон.
Наприклад, на базарі продавайте своє зерно за цінами Нібулона, а краще, ще з вищою ціною.
От у такому разі вигідно бути неплатником ПДВ good
Але чи продасте ви хоч одну тону по такій ціні на базарі dntknw

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

та ні чого не накрутив.

Саша ти щось зайшов не в ту сторону.

Спиридон пишет:

Якщо у мене господарство платник НДС, а йому надає послуги господарство не платник НДС, чиє б воно не було, то в моєму господарствуі будуть виникати , як ти мене навчив, податкові зобов'язання, по любому

Я тебе такому не вчив, Коли ти споживаєш послугу ( отримує товар) то в тебе виникають не податкові зобовязання, а податковий кредит.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Коли моє господарство платник ПДВ, то мені треба старатись як менче отримувати послуг, від господарства неплатника НДС. Так чи ні?

А тут ще питання, які варіанти цін на ці послуги, бо ціна без ПДВ (чи по Ф2, чи офіційно по безготівці) завжди нижча, ніж виставить нам платник ПДВ.
Якщо послугу зберігання на елеваторі нам надає компанія, яка не грається з Ф2, то ціна для всіх однакова, якщо ж вам молотить комбайн від власника, що може це все виставить, як з ПДВ від юрособи, так і від ФОПа на єдиному податку, чи взагалі затребувати Ф2. І ціни будуть відрізнятись в усіх трьох випадках.

Хоча деякі умудряються продати свою послугу по Ф2 за максимальною ціною платників ПДВ laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А добрива та ЗЗР?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Якщо прикинути на 5 га то десь ще на суму 7000-10000 гривень.

Значить, до хати буде мати не 30 тисяч, а тільки 20 тисяч

15.02.2015 - 20:41
: 2435

б) фізичні особи - підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України "Про фермерське господарство", за умови виконання сукупності таких вимог:

здійснюють виключно вирощування, відгодовування сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власновирощеної або відгодованої продукції та її продаж;

провадять господарську діяльність (крім постачання) за місцем податкової адреси;

не використовують працю найманих осіб;

членами фермерського господарства такої фізичної особи є лише члени її сім’ї у визначенні частини другої статті 3 Сімейного кодексу України;

площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства становить не менше двох гектарів, але не більше 20 гектарів. Ось так написали в ПК ст. 291.4, виходить такі ФОПи більше ніяким видом діяльності крім вирощування с/г
культур не мають права займаться

15.02.2015 - 20:41
: 2435

а) юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків;

б) фізичні особи - підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України "Про фермерське господарство", за умови виконання сукупності таких вимог: Потрібно розуміти що для ФОПів 4 гр. питома вага не діє і ним можна стати відразу. Хто що скаже.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

а фізичні особи - підприємці - у рік державної реєстрації. Ось знайшов підтвердження ст. 291.4.7

15.02.2015 - 20:41
: 2435

291.5-1. Не можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи:

291.5-1.1. суб’єкти господарювання, у яких понад 50 відсотків доходу, отриманого від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, становить дохід від реалізації декоративних рослин (за винятком зрізаних квітів, вирощених на угіддях, які належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому в користування, та продуктів їх переробки), диких тварин і птахів, хутряних виробів і хутра (крім хутрової сировини); Олександр ти питав про новини в питомій вазі, наче такого раніше не було.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Олександр ти питав про новини в питомій вазі, наче такого раніше не було.

я запитував про потому вагу для ФГ на основі ФОП

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

я запитував про потому вагу для ФГ на основі ФОП

Так судячи з умов їхнього існування їх обдерли як липку і ні кроку в сторону, виключно вирощування с/г культур ну і тварин. Виходить що вони даже свою готівку не можуть зберігати на депозиті щоб не сплачувати з депозиту ПДФО, тому що це буде уже інша діяльність яка їм прямо заборонена законом. Через те у них і немає 75 % питомої ваги , бо вона повинна бути на всі 100%. Тут ні про які послуги на сторону і мови не може бути. Бачу такі плюси. 1. Вигідно перебувати пенсіонерам, не сплачують ЄСВ. 2. Є певна вигода бути платником ПДВ ( в межах суми витрат - податкового кредиту). 3. Ціна скажем на сою по перерахуванню по Ф.3 на 10 % вища чим за чорний нал.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Бачу такі плюси.

А який в них бухоблік? Якщо платник ПДВ?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

А який в них бухоблік? Якщо платник ПДВ?

Хтозна який облік у ФОПів, але у платників ПДВ згідно Закону про бух. облік подвійна запис з усима розкладами і рухами.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Знайшов ось таке цікаве : Якщо списання ПММ відбувається за власними нормами, то негосподарськими будуть лише наднормативні витрати, на суму яких доведеться нарахувати компенсуючі ПЗ.
Якщо ж ПММ списують узагалі без будь-якого нормування, тобто за фактом, то «компенсуючі» ПЗ доведеться нараховувати на всю суму ПДВ.

Украина
: Донецкая обл.Марьинский р-н.
12.07.2011 - 18:25
: 181

Посмотрел цены Прометея с НДС и без и посмотрел у них же ам.селитру...Если бы сдавал с НДС,то за каждый десяток тонн пшеницы,мне была бы тонна селитры "бонусом" только из за разности цен?и это на всём?Если так,то перейдя на НДС,необходимо сдать продукции ровно столько,сколько ты планируешь приобрести ТМЦ+зарплата+чуть-чуть,а остальное продать за нал. и не парить мозги с выводом капитала с ФГ?
Думаю повозиться с бумажками стоит,тем более у меня есть пока оф.работа.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
homer пишет:

Если так,то перейдя на НДС,необходимо сдать продукции ровно столько,сколько ты планируешь приобрести ТМЦ+зарплата+чуть-чуть,а остальное продать за нал. и не парить мозги с выводом капитала с ФГ?

Только Спиридону этого не говори, он тебе быстро расскажет, как не хорошо обманывать любимое государство. dont

homer пишет:

Думаю повозиться с бумажками стоит,

Если разобраться и войти в курс дела ничего там ужасного нет. Слава создателям Медка и Экселя!!!!!

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Давно вже стало ясно, шо ти дурне як сало без хліба!

Не всі ж можуть бути мудрими.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Хто скоже можна в Україні виготовлять паперові мішки на 20 кг. з канадською символікою і пордавать палине посівне зерно ніби-то воно з Канади. https://lh3.googleusercontent.com/A-Sl41iNSzE1whWBZ6vmUMVwQln2nv-4Sx1klI... Ось з таким малюнком.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Куркин пишет:

Хто скоже можна в Україні виготовлять паперові мішки на 20 кг. з канадською символікою і пордавать палине посівне зерно ніби-то воно з Канади. https://lh3.googleusercontent.com/A-Sl41iNSzE1whWBZ6vmUMVwQln2nv-4Sx1klI... Ось з таким малюнком.

Та можеш, звичайно smile3 .
Тільки от малюнок не дуже вдалий, як на мій смак. Раджу - якщо вже про Канадське насіння річ - то використовувати ось типу такого.
Ну і рахунок відкрити в якомусь відомому с/г банку. Наприклад ось тут lol

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Куркин пишет:

Хто скоже можна в Україні виготовлять паперові мішки на 20 кг. з канадською символікою і пордавать палине посівне зерно ніби-то воно з Канади.

Анекдот:
-Татку, а всі гриби можна їсти?
-Да. Але деяті тільки один раз...
_____________________
Я це до того, що при виготовленні максимум буде штраф і конфіскація "мішків"...
Якби не виховання - то вжеб втюхував сам всім підряд морозостійкі гібриди соняха і суперврожайні сорти ячменю, які навіть в Сахарі сиплять по 10тон.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

Анекдот:
-Татку, а всі гриби можна їсти?
-Да. Але деяті тільки один раз...

Я не збираюсь займаться фальсифікатом. Відкопав такі речі , на різних сайтах нібито компаній під назвою КЕРНЕЛ ГЛОБАЛ ХОЛДІНГ , там їх море цих КЕРНЕЛІВ і з різними приставками та статутним капіталом в ХХХ грн. , на різних номерах телефонів в одному кабінеті сидить один і той самий як він приставляється Андрій , продає в таких мішках сою нібито привезеної з Канади під назвою таких сортів яких в Канаді не існує . Це сорта ВІТБІ. АББЕ. КАНЗОС, і ін. Також багато його , і його " колег- мененжерів" є оголошення на ОЛХ. Вони продають цю сою під рекламою урожайності до 6 т/га. Але в них є умова предоплати і партія не менша як 500 кг. Коли я зказав йому що хочу взять їхню сою по перерахуванню і з ПДВ, то партія зразу виросла до 1т. А коли попросив його вислать договір і копію їхніх статутних документів , то відразу в них всю сою уже купили. Після цього прошу знайому подзвонить і вточнить , їй каже що є соя і може вислать. Прізвище Краснокутський Андрій Валерійович.

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Куркин пишет:

на різних номерах телефонів в одному кабінеті сидить один і той самий як він приставляється Андрій

Тільки недавно про схоже балакали в сусідній темі. Так мені і не вдалось довести хлопцю, що не потрібно працювати з хВірмою якої немає і яка продає "вигадані" гібриди в красивих мішечках...
П.С.: ще краще - домовтесь з "менеджером" зустрітись... одразу куча "відмазок".

Украина
: Запорожская обл
26.10.2017 - 23:33
: 691
Куркин пишет:

Я не збираюсь займаться фальсифікатом. Відкопав такі речі , на різних сайтах нібито компаній під назвою КЕРНЕЛ ГЛОБАЛ ХОЛДІНГ , там їх море цих КЕРНЕЛІВ і з різними приставками та статутним капіталом в ХХХ грн. , на різних номерах телефонів в одному кабінеті сидить один і той самий як він приставляється Андрій , продає в таких мішках сою нібито привезеної з Канади під назвою таких сортів яких в Канаді не існує . Це сорта ВІТБІ. АББЕ. КАНЗОС, і ін. Також багато його , і його " колег- мененжерів" є оголошення на ОЛХ. Вони продають цю сою під рекламою урожайності до 6 т/га. Але в них є умова предоплати і партія не менша як 500 кг. Коли я зказав йому що хочу взять їхню сою по перерахуванню і з ПДВ, то партія зразу виросла до 1т. А коли попросив його вислать договір і копію їхніх статутних документів , то відразу в них всю сою уже купили. Після цього прошу знайому подзвонить і вточнить , їй каже що є соя і може вислать. Прізвище Краснокутський Андрій Валерійович.

Вы бы в соевую ветку о таких "ребятах", чтоб другие были в курсе

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

Тільки недавно про схоже балакали в сусідній темі

Як називається тема

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

таки решил оформлять фг давайте еще раз обсудим плюсы и минусы фг на базе фоп и фг юр лицо. рассматриваю как плательщика ндс. и что лучшетретья или четвертая група

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
Куркин пишет:

Як називається тема

https://fermer.ru/forum/zerno-i-zernoobrabotka/226546

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Андрей и пишет:

и что лучшетретья или четвертая група

Андрей и пишет:

фг на базе фоп и фг юр лицо

А что у Вас до 20 Га?