Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 54 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Фермер 100 пишет:

та як їх обійти. Як Вам такий коментар

"ідповідь на це питання читаємо в підкатегорії 115.08 ЗІР[2]: у разі якщо пальне придбавається та заливається до паливного баку транспортного засобу, то таке зберігання пального не потребує отримання ліцензії на право зберігання пального, оскільки транспортний засіб не є нерухомим майном та не має чіткої прив’язки до місця (території).
Для мене це може бути вихід з ситуації, на нафтобазі найменша секція бензовоза на продаж- 1000 літрів, так і куплять, якщо хтось і спитає , то кричать, що зварив і поставив бак на МАЗ на тонну.

Україна
10.06.2012 - 12:51
: 243
waldemar пишет:

Фермер 100 пишет:

та як їх обійти. Як Вам такий коментар

"ідповідь на це питання читаємо в підкатегорії 115.08 ЗІР[2]: у разі якщо пальне придбавається та заливається до паливного баку транспортного засобу, то таке зберігання пального не потребує отримання ліцензії на право зберігання пального, оскільки транспортний засіб не є нерухомим майном та не має чіткої прив’язки до місця (території).

Для мене це може бути вихід з ситуації, на нафтобазі найменша секція бензовоза на продаж- 1000 літрів, так і куплять, якщо хтось і спитає , то кричать, що зварив і поставив бак на МАЗ на тонну.

1.Якщо зварите такий бак,то це буде переобладнання без відповідних дозволів.
2.А як бути з тракторами, перекачувати з бака вантажного автомобіля.
3. Відсік бензовоза 1000 літрів не завжди приїде(ніколи) вчасно коли закінчується паливо.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Так зрозуміло, що ніхто його варить не буде, як і мірять обєм того бака. Просто відмазка, на дурне питання чому немає ліцензіі, така само дурна відповідь- тому що нема стаціонарних ємкостей для зберігання. А що купив,то відразу в баки.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

у разі якщо пальне придбавається та заливається до паливного баку транспортного засобу, то таке зберігання пального не потребує отримання ліцензії на право зберігання пального, оскільки транспортний засіб не є нерухомим майном та не має чіткої прив’язки до місця (території).

А якщо придбав сьогодні в каністри а залив в трактор післязавтра?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

waldemar пишет:

у разі якщо пальне придбавається та заливається до паливного баку транспортного засобу, то таке зберігання пального не потребує отримання ліцензії на право зберігання пального, оскільки транспортний засіб не є нерухомим майном та не має чіткої прив’язки до місця (території).

А якщо придбав сьогодні в каністри а залив в трактор післязавтра?

Пишуть що треба ліцензія, якщо поставить іх в складі. І не треба, якщо постпвить іх на причіп або в багажник чи кузов. Там ключове слово - стаціонарний. А як воно буде хто зна. Думаю 50гектарну шантрапу сіпать не будуть.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

А я всіх буду посилати куди по далі, бо в мене діяльність по КВЕД 01.11 Вирощування зернових.....
а не діяльність по КВЕД 52.10 Складське господарство

До речі, хто буде оформляти ліцензію на зберігання, не забудьте для початку внести КВЕД 52.10 Складське господарство в ЄДР та Статут laugh

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

а який код по цій оренді ви поставили в податкову накладну?

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Фермер 100 пишет:

А яка в кого ситуація з ліцензіями на зберігання палива, чи потрібно буде виконувати дебільні вимоги закону №481 та як їх обійти. Як Вам такий коментар :.https://www.growhow.in.ua/litsenzuvannia-skladiv-palyva-dlia-sil-hospnyk...

Чув сьогодні краєм вуха, що прийняли в першому читанні закон про цю белєбєрду і не треба спішити...
Але я потрохи починаю киватися у цій справі - познайомився з юристами, які готові зробити необхідну роботу для отримання ліцензіі. Ціна питання на одну ємність - біля 20 т.грн і це ніби недорого з їх слів...

Україна
10.06.2012 - 12:51
: 243
sledge-hammer пишет:

Фермер 100 пишет:

А яка в кого ситуація з ліцензіями на зберігання палива, чи потрібно буде виконувати дебільні вимоги закону №481 та як їх обійти. Як Вам такий коментар :.https://www.growhow.in.ua/litsenzuvannia-skladiv-palyva-dlia-sil-hospnyk...

Чув сьогодні краєм вуха, що прийняли в першому читанні закон про цю белєбєрду і не треба спішити...

Але я потрохи починаю киватися у цій справі - познайомився з юристами, які готові зробити необхідну роботу для отримання ліцензіі. Ціна питання на одну ємність - біля 20 т.грн і це ніби недорого з їх слів...

А вимоги до самої ємності та до місця її розміщення які?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

До речі, хто буде оформляти ліцензію на зберігання, не забудьте для початку внести КВЕД 52.10 Складське господарство в ЄДР та Статут

Думаю для ФГ цей КВЕД не потрібний тому що це не є його основною діяльністю , звичайно при умові що він не надає послуги по зберіганню іншим особам.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Думаю 50гектарну шантрапу сіпать не будуть.

Можуть скоро ввести ліцензування або сиртифікування зберігання зерна із забороною
асфальтного покриття , щоб люди не їли з хлібом асфальт , ідем до європи.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Фермер 100 пишет:

А вимоги до самої ємності та до місця її розміщення які?

Вимог до ємності не має, точніше не чув про такі. Яка є, таку будут сертифікувати. Але потрбно буде зробити метрологію ємності, а тут вже чим меньше кубів - тим дешевше (біля 1 т.грн за куб). У мене декілька бочок, але вибрав два блок-пункти по 8 куб - по одному на район. Щодо розміщення, то казали потрібні документи на землю де будуть стояти бочки... А я ще в процесі виготовленя документів на одну ділянку де стоїть блок-пункт... Чи достатньо буде доків на майно розташоване на ділянці? dntknw не знаю...

15.02.2015 - 20:41
: 2435
sledge-hammer пишет:

потрібні документи на землю де будуть стояти бочки..

Цеж яке цільове призначення з. д. повинно бути? Та мабуть і якісь санітарні та ін норми повинні бути для отримання сертифікату. Все таки каністри мабуть не можна назвати стаціонарними . А якщо до бочки на 10 м.3 приєднати колеса, то вона вже не буде стаціонарна dntknw

Україна
10.06.2012 - 12:51
: 243

А якщо купити для зберігання палива б/у бензовоза ГАЗ-52,53 або ЗІЛ або причіп-бочку до бензовоза(є в продажі дуже багато і відносно недорогих), як тоді з ліцензією?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Фермер 100 пишет:

А якщо купити для зберігання

По нормальному перед такою покупкою зверніться з цім питанням офіційно в обласну ДФС. Якщо вже є прецендент- Індивідуальній податковій консультації ДФСУ від 15.08.2019 р. № 3814/6/99-99-12-02-02-15/ІПК розглянута подібна ситуація.,то і Вам нададуть подібну відповідь, вони звичайно тупо переписують. Але у вас вже буде офіційна бумага, і можете всіх потім посилати.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Верховною Радою прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку». Ним удосконалено роботу системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (СЕАРПСЕ) та спрощено умови ліцензування зберігання пального суб’єктів господарювання, що використовують його лише для власного споживання.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Україна
10.06.2012 - 12:51
: 243
fgrubin пишет:

[изображение]

Значить буду тепер чекати коли приймуть законопроект №2317 і він увійде в дію, а поки що куплю талонів або поповню паливну картку на 200-300 літрів дизпалива (начебто на залишку немає нічого).

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Уважно читаєм " тим хто НЕПЛАНУЄ ЗБЕРІГАТИ wacko2 .... подати документи на отримання ліцензії НА ЗБЕРІГАННЯ."

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Уважно читаєм " тим хто НЕПЛАНУЄ ЗБЕРІГАТИ .... подати документи на отримання ліцензії НА ЗБЕРІГАННЯ."

тим, хто не планує зберігати на 01.01.2020 , подати документи вже після набуття чинності змін

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

тим, хто не планує зберігати на 01.01.2020 , подати документи вже після набуття чинності змін

Так не просто поати доки що ти не будеш зберігать , а подати доки щоб отримать ліцензію таки на якесь зберігання bang

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Я взагалі на АЗС купую паливо. Тому мене це питання не цікавить laugh

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Я взагалі на АЗС купую паливо. Тому мене це питання не цікавить

Я також закуповую скретч-карти або бланки дозволу і при необхідності беру не стаціонарну тару і на азс. Потім в бак , якщо це з бочки то закачую насосом. Один мінус , що потрібно вести окремі обліки : картам ; отриманій солярці ; і по скільки вся вона в баки відразу не поміщається , то окремий облік по заправленій в баки. Думаю на це сертифікат не потрібний. А щоб позбутися всієї цієї фігні думаю перейти у ФОПи.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Полтавская область
ЛС
Я взагалі на АЗС купую паливо

Але це ж значно дорожче. В моєму селі щей заправки вог, окко і сокар, там взагалі ціни космос.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

Я взагалі на АЗС купую паливо. Тому мене це питання не цікавить

Саша, ну так же не можна, взяти і кинути нас усих. Ми ж при перевірках завжди на тебе посилаємось. Не балуйся, готов аргументовану відповідь податківцям, яку б можна було роздрукувати, заламінувати і відгавкуватись smile3

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:

Я взагалі на АЗС купую паливо. Тому мене це питання не цікавить

Яка різниця де купуєш? АЗС, нафтобаза, фура привозить... Маєш каністру соляри в кладовці - показуй ліцензію! wacko2 Будеш потім доказувати, що не верблюд... bang

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

В мене все в баку трактора чи авто.
Але найголовніше, я не займаюсь господарською діяльністю по зберіганню пального, я займають господарською діяльністю по вирощуванню зернових...
Тому всіх посилаю куди подалі laugh
Є купа аргументів щодо такої позиції, закон прописали криво, якщо треба, то піду до суду.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
sledge-hammer пишет:

Яка різниця де купуєш? АЗС, нафтобаза,

Вся печалька , що є. Як мені пояснили на нафтобазі,де купую ДП, вони не мають права заливати в баки, це вважаєтся роздрібною торгівлею і їм це заборонено.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

А про транспортування і зберігання добрив хтось чув ?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
sledge-hammer пишет:

Маєш каністру соляри в кладовці - показуй ліцензію!

Так на каністрі ручки є для її перенесення, звідси вона переносна і не є стаціонарною.