Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 50 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
Украіна
: Західна Україна Рівненщина
19.04.2012 - 17:02
: 2152
waldemar пишет:

KOHDPAT пишет:

Може і ваш код прийме..

Отак відповідає, а вторік давало перелік.

теж спробував,так само не знайшло

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

начинаю фг с нуля. кто подскажет какие журналы и книги купить для ведения первичной документации.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Андрей и пишет:

начинаю фг с нуля. кто подскажет какие журналы и книги купить для ведения первичной документации.

Андрію , якщо ви ставите таке питання , то для початку не лінуйтесь і прочитайте 50 сторінок цієї теми, а потім , якщо буде щось не зрозумілим , запитаєте. Тут багато ви дізнаєтесь для себе цікавого, в тому числі і на ваше питання.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Андрей и пишет:

какие журналы и книги

Намного проще все вести в компе, принтер есть?

Куркин пишет:

то для початку не лінуйтесь і прочитайте 50 сторінок цієї теми,

good

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

та читав. багато запутаного

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Андрей и пишет:

та читав. багато запутаного

Ні чого страшного. Ось що з первинки веду я.Воно звісно не все, але дивлячись на результати виборів нам ще довго жити в одній з найкорумпованіших країн світу. Так що платить під час попадалово на перевірку все одно прийдеться.

Вложение
pervinka.png
15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Так що платить під час попадалово на перевірку все одно прийдеться.

Різниця буде тільки в ціні , якщо по касових операціях , то це пятикратний розмір за кожен день і т.д.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Володя , а що в тебе за три бумажки по амортизації, коли потрібно щоб три було по інвентаризації.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

якщо по касових операціях

Я їх взагалі не веду, без них прекрасно можна обійтись. Майже кругом беруть готівковий завдаток (а де постійний клієнт, то і не беруть вже), Якщо та година не горить, то с телефона заплатив.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

то с телефона заплатив.

Ми вже про це говорили, з телефона коли ти платиш якимсь там лімітом, то той розрахунок прирівнюється до готівкових операцій , по яких потрібно складати ЗВІТ про їх використання .

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

дякую Володя за файли буду вивчати. взагалі я прийшов у податкову і заповнив заяву на пдв. бо коли подавав її в держреестратора він неправильно вказав дату і пришла відмова. я в податковій подав нову заяву. взагалі як мені сказали в податковій платника пдв дадуть мені з 1 травня. 3 група на загальній основі. а на початку травня подать заяву і в червні переведуть на єдиний податок на 3 групі платника пдв. платником пдв 4 групи можна мені буде стати лише в 2020 році. взагалі як я розумію для малого фг треба вести просту або спрощену форму бугалтерського обліку. https://msd.in.ua/oblik-u-fermerskix-gospodarstvax-za-prostoyu-formoyu/

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Хочу 1С бухгалтерія сільське господарство придбати

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

я оце був у приват банку- балакав за відкриття рахунку так вони казали в них є безкоштовні прогами типу медок для звітності. також у них можна зробити електронні ключі безкоштовно.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
fgrubin пишет:

Хочу 1С бухгалтерія сільське господарство придбати

Купив своїй бухг... 8-ма версія 1С... Десь біля 8 тис.грн + ще доплачували за якісь модулі для с/г... Бухг каже, що їй зручно було працювати на 7-ій, а 8-ма якась надто складна і не зручна... Варіантів не було - офіційної 7-ої немає як придбати - тільки крякнуту, а крякнута не лягає на Windows 10... Але я вперся щоб все оригінал і офіціал: Windows 10, 1С і т.д. Якось бухг наблатикалась, вже не чую нарікань...

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Андрей и пишет:

взагалі як я розумію для малого фг треба вести просту або спрощену форму бугалтерського обліку.

Тільки врахуй, що для ПДВ має бути подвійний запис.

fgrubin пишет:

Хочу 1С бухгалтерія сільське господарство придбати

А якій при наших обємах в ній сенс? Первинку так і так треба вносити вручну, то яка різниця,куда писати- чи в 1С, чи в екселівську саморобну табличку, яка також автоматом сама все рахує. А систематизація за таки гроші, то вибачте, в мене на місяць іде максимум 2-4години. То за що

sledge-hammer пишет:

Десь біля 8 тис.грн + ще доплачували за якісь модулі для с/г...

Куркин пишет:

з телефона коли ти платиш якимсь там лімітом,

Це карткою, то складаю авансовий звіт. Але таких купівель буквально декілька на рік. А мова, була що при нинішніх технологіях просто в магазині через приват 24 оплачуєш рахунок, було таке, що горіло то продавець просто відразу глянув в мій телефон, що платіж проведено і віддав товар.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

А якій при наших обємах в ній сенс? Первинку так і так треба вносити вручну, то яка різниця,куда писати- чи в 1С, чи в екселівську саморобну табличку, яка також автоматом сама все рахує. А систематизація за таки гроші, то вибачте, в мене на місяць іде максимум 2-4години. То за що

Вся первинка в 1С.

Нічого мені екселівська табличка не порахує. В мене все складніше. В мене банківських операцій куча за місяць, я не хочу все то вручну розносить.
Кучу грошей витрачаємо казна на що, а на нормальне програмне забезпечення зажимаємо.

Крякнута 1С це означає, що у нас по факту нема бухобліку взагалі!

sledge-hammer пишет:

Купив своїй бухг... 8-ма версія 1С... Десь біля 8 тис.грн + ще доплачували за якісь модулі для с/г...

А як з ІТС (інформаційно-технологічним супроводом, що включає в себе оновлення)?
Там на рік 3-5 тисяч гривень платити треба

Я думаю, придбати 1С без цього супроводу і відповідно оновлень.
Головна задача вести бухоблік, його принципи залишаються не змінними, а звітність я і в безкоштовних програмах здам.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Вся первинка в 1С.

fgrubin пишет:

Головна задача вести бухоблік, його принципи залишаються не змінними

А як з різними Актами і обовязковим реквізитом в них "Підпис відповідальних осіб" - 1 С замінить ?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

банківських операцій куча за місяць,

Насмілюсь запитать, куча- то скільки? В мене може 10,може 20 від сили. То ж не купуєш чи продаєш щось щодня.

fgrubin пишет:

Вся первинка в 1С.

Все рівно дані туда заносить треба вручну. Наприклад розкидав селітру, треба записать кількість,% діючої речовини, площу, норму, ціну, вартість. То яка різниця куди це все заносити, кількість писанини абсолютно не зміниться.
Поясни будь ласка всі вигоди, може я просто щось недоганяю. Мені знайома бухгалтерша встановила якусь 1С , я як глянув, то мені мої таблички набагато зрозуміліші і комфортніші.

fgrubin пишет:

Нічого мені екселівська табличка не порахує

А чого не порахує? Зробив ті функції, ціну, кількість ввів, саме перемножило. Так само все інше рахує.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

а хто підскаже. от наприклад організувалось фг. Ми з дружиною вносимо в нього свої зем ділянки одна вже з посівом пшениці друга яменю третя рілля. може треба написати наказ при прийняття зем ділянок або акт передачі їх в фг де вказати в якому стані що там знаходиться. ато восени запитають- а воно шо- само виросло.....

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

звітність я і в безкоштовних програмах здам.

А я навіть не уявляю, як раніш обходився без Медка. Оце дійсно річ бомбезна. Хоча може відстав від життя і

Андрей и пишет:

у приват банку- балакав за відкриття рахунку так вони казали в них є безкоштовні прогами типу медок для звітності.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

ІТС Україна : Прайс 2019. Договір на Інформаційно-технологічний супровід 1С:Підприємство

Сплативши вартість ІТС по договору інформаційно-технологічного супроводу ІТС Україна ви отримуєте право на:

Скачування актуальних оновлень конфігурацій 1С:Підприємство 8;
Доступ до закритих розділів інформаційної бази знань ІТС Україна;
Можливість отримувати по телефону консультації по використанню придбаної вами конфігурації у «Служби технічної підтримки по 1С:Підприємству для України».

Нерегулярний супровід (перерва на один місяць і більше) обумовлює необхідність проведення додаткових робіт з послідовної актуалізації програмних продуктів, перевірці цілісності, тестування і виправлення інформаційних баз, підключенню сервісів та інших регламентних процедур. Ці роботи вимагають додаткових трудових і часових витрат, а також створюють незручності для користувачів.

Регулярне супровід, - це економія не тільки грошових коштів, але і "вашого і нашого здоров'я" :)

В принципі, можна раз на рік придбати ІТС на один місць за 1200, оновиться і далі використовувати програму.
Або ІТС техно за 2400 на півроку брати раз на рік.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Андрей и пишет:

Ми з дружиною вносимо в нього свої зем ділянки одна вже з посівом пшениці друга яменю третя рілля. може треба написати наказ при прийняття зем ділянок або акт передачі їх в фг де вказати в якому стані що там знаходиться. ато восени запитають- а воно шо- само виросло.....

Все що вносите у ФГ , в т. ч. і різні права, повинно бути занесено в СТАТУТ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

краще то все показати ярими культурами

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

краще то все показати ярими культурами

А чому не можна передати посіви? Взагалі я б на вашому місці в перший рік роботи і перебуваючи на ЄП 3 гр. мінімінізірував би всю свою офіціальну діяльність до моменту переходу на ЄП 4 гр.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

А чому не можна передати посіви?

то треба в цьому напрямку юридичне обгрунтування, що то власна продукція. Я наразі не готовий свій час виділити на це.
Може в кого є якась інфа, то викладіть тут.
Як мінімум, проблему бачу у відсутності 29-сг річного з інфою про озимі посіви

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Як мінімум, проблему бачу у відсутності 29-сг річного з інфою про озимі посіви

Сільські ради також повинні звітувати по кожній земельній ділянці одноосібників скільки і чого посіяно.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

без 29-сг у нас не купить зерно нібулон та інші

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176
Куркин пишет:

Андрей и пишет:

Ми з дружиною вносимо в нього свої зем ділянки одна вже з посівом пшениці друга яменю третя рілля. може треба написати наказ при прийняття зем ділянок або акт передачі їх в фг де вказати в якому стані що там знаходиться. ато восени запитають- а воно шо- само виросло.....

Все що вносите у ФГ , в т. ч. і різні права, повинно бути занесено в СТАТУТ.

зем ділянки в статут внесені. думаю треба акт обстеження типу такого як складають агрофірми при заключенні договору оренді.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Андрей и пишет:

зем ділянки в статут внесені. думаю треба акт обстеження типу такого як складають агрофірми при заключенні договору оренді.

По факту передачі підійде АКТ довільної форми з усима заповненими обовязковими реквізитами що до первинного документа.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

без 29-сг у нас не купить зерно нібулон та інші

Так , Нібулон не прийме. Я їм по бумажній причині ніколи не продавав. Є різні покупці і переробники яким зайві бумажки не потрібні.