Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 52 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
Украіна
: Західна Україна Рівненщина
19.04.2012 - 17:02
: 2152
fgrubin пишет:

Володимир Васьковець пишет:

значить повернути уже не можна буде,

можна повернути, але за порушення звітності штраф 510 грн

краще штраф, в мене ще там "косяки" по бухгалтеріїї,через зміну бухгалтера. Штрафи додаються,чи можна мінімалкою обійтися? не вчасно звіт подали в податкову!

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

можна повернути, але за порушення звітності штраф 510 грн

Мені здається, що порушення в не даному випадку, адже з його слів це він надавав допомогу ФГ

Володимир Васьковець пишет:

я всю весняну надавав ПФД

А от коли ФГ буде повертати її, то тоді і потрібно буде вказати в ДФ1

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Владислаава пишет:

Лучше все подобные вопросы через бухгалтера решать, чтобы не было сюрпризов. Я опасаюсь самостоятельно с таким связываться

Владислава а вы кто по специальности что связались с темой бухучёта .

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Я опасаюсь самостоятельно с таким связываться

waldemar пишет:

Так тут все в одном лице.

Мененджер по туризму мабуть компас втратила.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

У когось було таке, шоб на протязі 12 послідовних місяців не було обсягів постачання?
Проблем з анулюванням статусу платника ПДВ часом не було?

Бо в мене пауза між продажами зерна затягнулась. Минулий врожай продав у жовтні 2018, а цьогорічний ще й не продавав laugh
Обсяги придбання і податковий кредит звісно ж є за цей період.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

У когось було таке, шоб на протязі 12 послідовних місяців не було обсягів постачання?

Так не обовязково щоб було іменно постачання, достатньо покупок з пдв .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Так не обовязково щоб було іменно постачання, достатньо покупок з пдв .

Так у вас таке було чи ні?
А в якій темі ми розмовляли про таблиці платника ПДВ, бо я подав, а її не врахували.
При чому, друга квитанція прийшла і там вказано, що вона прийнята і дані з таблиці автоматично будуть враховані.

Але разом прийшло рішення про неврахування тієї таблиці по причині відсутності у платника засобів/факторів виробництва

а в кабінеті написано, що вважається не поданим, помилка оформлення документу, видалений звіт

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

А в якій темі ми розмовляли про таблиці платника ПДВ, бо я подав, а її не врахували.

Це в темі про новації в законодавсті.
Знайшов я там твою табличку і там сказано, що дані не враховано автоматично!

А наразі глянь на мою:

В мене автоматично враховано!
Але потім довбаний інспектор Чирва відав рішення, що вона не врахована і видалив з кабінету вручну це все!

Ну і як його назвати після цього????

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

таблиці платника ПДВ, бо я подав

Я нічого не подавав, але ПН реєструються, тільки довго, десь добу. В податковій питав, там про таке і не чули.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

fgrubin пишет:

таблиці платника ПДВ, бо я подав

Я нічого не подавав, але ПН реєструються, тільки довго, десь добу. В податковій питав, там про таке і не чули.

В тебе є галочки в ППІ?
Ось вчора колега прислав скрін з галочками:

А в мене жодної галочки з червня нема bang
Суми які за місяць на одного покупця платника?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Так не обовязково щоб було іменно постачання, достатньо покупок з пдв .

а яке рішення по твоїй таблиці тоді комісія прийняла?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Я повивчав Порядок реєстрації, то там так:

35. Таблиця даних платника податку враховується ДФС в автоматичному режимі, якщо така таблиця подається:

платниками податку - сільськогосподарськими товаровиробниками, що внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України”, та/або сільськогосподарськими товаровиробниками, які на 31 грудня 2016 р. застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу (в редакції, що діяла на 31 грудня 2016 р.) та в яких перебувають у власності (право власності / користування) та/або на умовах оренди земельні ділянки, загальна площа яких становить понад 200 гектарів включно станом на 1 січня та які відображені в податковій звітності до 20 лютого поточного року (до 20 лютого поточного року враховується наявність таких ділянок за звітний період попереднього року), та у ній зазначаються коди згідно з УКТЗЕД постачання (виготовлення) таких груп товарів: живі тварини (код згідно з УКТЗЕД 01); риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні (код згідно з УКТЗЕД 03); молоко та молочні продукти; яйця птиці; натуральний мед; їстівні продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені (код згідно з УКТЗЕД 04); овочі та деякі їстівні коренеплоди і бульби (код згідно з УКТЗЕД 07); їстівні плоди та горіхи; шкірки цитрусових або динь (код згідно з УКТЗЕД 08); зернові культури (код згідно з УКТЗЕД 10); насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж (код згідно з УКТЗЕД 12);

платниками податку, у яких значення показників D і P, розрахованих у порядку, встановленому пунктом 3 цього Порядку, мають такі розміри: D > 0,02, Р<Рм×1,4 та обсяг постачання товарів/послуг у податкових накладних та/або розрахунках коригування, складених за останні 12 календарних місяців в Реєстрі, зазначених в таблиці даних платника податку, становить більше 25 відсотків загального обсягу операцій з постачання за останні 12 календарних місяців.

У мене 200 га нема, але з показниками D і P на жовтень було все в порядку. Тому автоматом моя таблиця врахувалась.

Але далі вручну таке врахування скасували. На підставі цього:

36. У разі коли до контролюючого органу надійшла податкова інформація, що свідчить про надання платником недостовірної інформації, в таблиці даних платника податку, яка була врахована, в тому числі в автоматичному режимі, комісії контролюючих органів мають право прийняти рішення про неврахування таблиці даних платника податку за формою згідно з додатком 5, яке надсилається платнику податку в порядку, визначеному статтею 42 Кодексу.

Не розумію, в чому недостовірність моєї таблиці dntknw

Ну а далі вони ще раз повинні розглядати мою таблицю:

37. Якщо таблиця даних платника податку була врахована відповідно до пункту 35 цього Порядку, після прийняття комісією регіонального рівня рішення про неврахування цієї таблиці даних платника податку така таблиця даних платника податку в подальшому підлягає розгляду відповідно до пункту 32 цього Порядку.

32. Таблиця даних платника податку із поясненнями розглядається комісіями регіонального рівня протягом п’яти робочих днів після дня її отримання.

А я ж пояснень не додавав bang

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Здавав я ту таблицю з поясненнями два рази , обласна комісія їх враховувула а ДФС ні. Тоді я реалізацію по бумажках розтягнув на декілька днів і до 50 000 грн. щодня реєстрував ПН, всі пройшли без D і P .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Здавав я ту таблицю з поясненнями два рази , обласна комісія їх враховувула а ДФС ні.

Обласна комісія присилала вам рішенн про врахування?
А чого тоді ДФС не враховувала? То ще одно рішення було?

Нема скрінів тих рішень?

Куркин пишет:

оді я реалізацію по бумажках розтягнув на декілька днів і до 50 000 грн. щодня реєстрував ПН, всі пройшли без D і P .

То на різних покупців було і в одному місяці?

У мене продажа одноразова всієї партії пшениці на одного покупця. Варіантів розбити на частини в мене не було, це все з Нібулоном, переписував на елеваторі зі зберігання в останній день зберігання, а далі вони вантажили в баржі. bang

15.02.2015 - 20:41
: 2435

30'32#! #3%5!3%%-9 30<#0E 520!" 5!%3 8 120.% 0E 30%3 %'29!-%'30" 8 520 -!1"DA!$" 30$!10.3= Приходили окремі повідомлення з області і ДФС

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Не зкопірувалось повідомлення. Причина не зарахування була що виявлено не відповідність даних таблиці видів діяльності наявним у платника засобам/факторам виробництва. Хоча я додавав і інвентаризаційні відомості і форму №10 мех. і просто в поясненні описував господарство.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Не зкопірувалось повідомлення. Причина не зарахування була що виявлено не відповідність даних таблиці видів діяльності наявним у платника засобам/факторам виробництва.

Те, що і в мене laugh
То там у них варіантів лише декілька причин є і вони саме цю для нас обрали.
А 20-ОПП подавав попередньо?
Кажуть, що якщо її подати, то наче легше це все пробити.
От не в курсі, чи у 20-ОПП можна трактори вказати dntknw Автомобілі наче можна

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

От не в курсі, чи у 20-ОПП можна трактори вказати

20 опп я ніколи не подавав , так що не знаю. Я зрозумів що подавай що завгодно, але таблицю наперед вони не врахуть.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

тоді я реалізацію по бумажках розтягнув на декілька днів і до 50 000 грн. щодня реєстрував ПН, всі пройшли без D і P .

То на різних покупців було і в одному місяці?

15.02.2015 - 20:41
: 2435

я продавав одному покупцю і домовився щоб по документах розтягнуть на декілька днів.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

це в різних місяцях чи в одному?
ППІ галочки на момент продажу не стояло?
По ідеї, там при продажам до 150 тис. грн. (без ПДВ) в місяць на одного платника ПДВ, не важливо, чи це одна накладна чи декілька, з'являється ППІ і накладна не зупиняється.
У вас було більше 150?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Причина не зарахування була що виявлено не відповідність даних таблиці видів діяльності наявним у платника засобам/факторам виробництва. Хоча я додавав і інвентаризаційні відомості і форму №10 мех. і просто в поясненні описував господарство

А ти ставив галочку в Таблиці, що на 1 січня 2017 був на спецрежимі?
Мені цікаво, чого моя таблиця по квитанції 2 була автоматично врахована, а твоя ні smile3
Справа в тому, що якщо галочку ставити і мати більше 200 га, то згідно Порядку 117 вона автоматично враховується.
Але в мене нема 200 га, тому по цьому фактору не повинно бути автомата
Залишається лиш показники D та P, в жовтні 2019 в мене D було 0,09, а от P було лиш у жовтні 2018 року.
Отже, не ясно мені, можливо автоматичне врахування йде вже від самого факту галочки напроти віконця, що на 1 січня 2017 ми були на спецрежимі dntknw
Ото ж і запитую, ти ставив галочку в Таблиці, що на 1 січня 2017 був на спецрежимі?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

А ти ставив галочку в Таблиці, що на 1 січня 2017 був на спецрежимі?

Ставив.

fgrubin пишет:

У вас було більше 150?

Більше.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Це все в одному місяці було?
ППІ на момент продажу було?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Це все в одному місяці було?
ППІ на момент продажу було?

в одному , що таке ППІ

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Позитивної податкової історії також не було.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

thank_you
Тут менв бувалі рекомендують перед реєстрацією ПН кинути на електронний ПДВ рахунок грошей трохи, хоч у мене і так ліміту вистачає.

Ти тоді перед реєстрацією кидав гроші на ПДВ рахунок?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Позитивної податкової історії також не було

А зараз вона з'явилась?
По ідеї з'явилась, можеш глянути, вона в слідуючому місяці після продажу чи пізніше з'явилась?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

По ідеї з'явилась, можеш глянути, вона в слідуючому місяці після продажу чи пізніше з'явилась?

Де її дивиться?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952


Заходиш в кабінет, СЕА ПДВ, Розрахунок ППІ, вибираєш період.
Можна потім в ПДФ форматі сформувати і зберегти файл