Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 94 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
15.02.2015 - 20:41
: 2435

Весной обговаривался вопрос добровольно принудителной сплаты членами ФХ ЕСВ , есть такие которых заставили сплачивать или дальше розговоров не пошло.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

есть такие которых заставили сплачивать

Я плачу.

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889

Есть кто судился за негабарит? Ато мне предстоит чуток нервов потрепать... полицаям)))

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fermer_ua пишет:

Чуток накидал "позовну заяву" - сам в шоке. По ВСЕМ параметрам полиция в пролете...

Можно образец скинуть, тоже такая угроза постоянно висит.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Я плачу.

Заставили или добровольно

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:
waldemar пишет:

Я плачу.

Заставили или добровольно

Да я особо не против, сумма посильная, а жене и дочери пусть стаж капает. Кто знает как оно повернется.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Да я особо не против,

Я хотел узнать есть ли такие члены ФХ кому ЕСВ навязали платить.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Да, думаю, тем членам ФГ, кто обязан но не платит, доначислят с 1 января 2018 года и еще штрафные санкции с пеней начислят.
Кроме того, есть штраф за уклонение от постановки на учет, как плательщика ЕСВ.

Україна
: Балта
29.06.2016 - 17:29
: 181
waldemar пишет:

Да я особо не против, сумма посильная, а жене и дочери пусть стаж капает. Кто знает как оно повернется.

Викинуті гроші.
Ті, кому зараз до 40-ка, пенсію не побачать точно.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Укр пишет:
waldemar пишет:

Да я особо не против, сумма посильная, а жене и дочери пусть стаж капает. Кто знает как оно повернется.

Викинуті гроші.
Ті, кому зараз до 40-ка, пенсію не побачать точно.

У нас же не накопичувальна система

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Укр пишет:

Ті, кому зараз до 40-ка, пенсію не побачать точно.

Хочуть зробить як у китайців, кажуть що є різні способи накопичувати собі на старість, в т.ч. в золоті.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Укр пишет:

Викинуті гроші.

Так в нас не питають, плати і все. А довідка про відсутність заборгованості часом і потрібна. Я в цьому році отримав 100 тис. грн. поворотної фін. допомоги.

Укр пишет:

Ті, кому зараз до 40-ка, пенсію не побачать точно.

Будем оптимістами, ніде по сусідніх країнах без пенсій ніхто не сидить, навіть навпаки.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

ніде по сусідніх країнах без пенсій ніхто не сидить,

Так у Китаї немає пенсій, думаю не тільки в них.

Україна
: Балта
29.06.2016 - 17:29
: 181
waldemar пишет:

Будем оптимістами, ніде по сусідніх країнах без пенсій ніхто не сидить, навіть навпаки.

Ніде по сусідніх країнах немає такої низької середньої зарплати.
Щодо пенсій. Толковий аналітик.
http://hvylya.net/analytics/economics/pochemu-v-nedalekom-budushhem-ukra...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Так у Китаї немає пенсій, думаю не тільки в них.

не зовсім вірна інформація. Лише в деяких провінціях Китаю нема пенсій
Про китайську пенсійну систему:
А як з пенсіями в півторамільярдному Китаї?
Декілька цитат:

Пенсійну систему Китаю не можна назвати справедливою. До недавнього часу пенсії в цій країні отримували тільки чиновники та працівники держкомпаній. З ходом ринкових реформ система охопила міських жителів, які працюють в приватному секторі. Тобто, раніше на пенсійні виплати могли розраховувати не більше 30% китайців, що досягли пенсійного віку (60 років для чоловіків і 50-55 років для жінок в залежності від сфери діяльності). (Решту за традицією годували діти). Однак, зіткнувшись з наслідками політики обмеження народжуваності, влада КНР кілька років тому форсувала введення пенсій і для жителів сільської місцевості.

На сьогоднішній день системи нарахування пенсії в Китаї відрізняються в залежності від того, чи живе людина в місті чи сільській місцевості, а також від того, чи працює вона на державу, чи на приватну компанію.
В країні немає єдиної мінімальної (базової) пенсії. Найменше отримують жителі сільської місцевості - їх пенсія становить 55-100 юанів (приблизно $9-17). У містах середня пенсія становить в середньому вже $200 - 250.
Ставка пенсійних відрахувань до державного пенсійного фонду складає 11% від заробітної плати. Відрахування в пенсійний фонд за працівників бюджетної сфери здійснює держава. У приватному секторі з заробітної плати співробітників в пенсійний фонд перераховується 8%, ще 3% перераховуються за рахунок роботодавця. Для отримання права на пенсію по старості внески в пенсійний фонд повинні перераховуватися протягом не менше 15 років.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Лише в деяких провінціях Китаю нема пенсій

А нас ведуть до того щоб отримувати пенсію потрібно пропрацювати більше 35
років , а середній трудовий стаж українців не доходить до 30 років , от і в нас зроблять що на бумазі середня пенсія є , а насправді будем хуже китайців.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
waldemar пишет:

Будем оптимістами

Ц!лком згоден! Багато хто не доживе до пенс!!, нема чого хвилюватися!
чого дарма грош! витрачати.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Сайбер_01 пишет:
waldemar пишет:

Будем оптимістами

Ц!лком згоден! Багато хто не доживе до пенс!!, нема чого хвилюватися!
чого дарма грош! витрачати.

Так це ж фактично не витрати, це практично є податок для утримання пенсіонерів.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Так це ж фактично не витрати, це практично є податок для утримання пенсіонерів.

Як кажуть від перестановки ларків сума пяних не зміниться . Можна називати це як завгодно, але поки не зміниться система і в суспільстві не буде нормального перерозподілу НВП на користь простих людей, то який би ми не сплачували ЄСВ покращення пенсіонери не відчують.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

(Решту за традицією годували діти).

А можливо це вже не така й погана схема? Ніяких відрахувань, можеш сам собі накопичувати як завгодно, виховуй дітей змалку з цією думкою, щоб це було зрозуміло і без державного примусу. Адже в нас в законодавстві теж прописано, що діти мають піклуватися про своїх непрацездатних батьків, та насправді контролю й відповідальності з цього приводу майже немає. Особисто я б мабуть погодився на таку "пенсійну угоду" - кожен працюючий бере собі в "підшефні" одного пенсіонера(за бажанням - батьки чи сторонні особи) - ніяких відрахувань, але і ніяких претензій до держави в похилому віці. scratch_one-s_head

15.02.2015 - 20:41
: 2435


Ми живемо зараз.

Україна
: Кривий Ріг
15.04.2015 - 19:27
: 466
KOHDPAT пишет:
fgrubin пишет:

(Решту за традицією годували діти).

А можливо це вже не така й погана схема? Ніяких відрахувань, можеш сам собі накопичувати як завгодно, виховуй дітей змалку з цією думкою, щоб це було зрозуміло і без державного примусу. Адже в нас в законодавстві теж прописано, що діти мають піклуватися про своїх непрацездатних батьків, та насправді контролю й відповідальності з цього приводу майже немає. Особисто я б мабуть погодився на таку "пенсійну угоду" - кожен працюючий бере собі в "підшефні" одного пенсіонера(за бажанням - батьки чи сторонні особи) - ніяких відрахувань, але і ніяких претензій до держави в похилому віці. scratch_one-s_head

И я такой вариант поддержал бы.

: Украина с.Хлебодаровка
09.02.2014 - 12:57
: 778
Спиридон пишет:
fermer_ua пишет:

о ВСЕМ параметрам полиция в пролете...

а полиции похрен. Она протокол написала , а ты судись. Собирай бумаги, пару раз на суд сгоняй , судебные издержки заплати. Так шо , в итоге выйдет , что не захотел договориться с ментами, бабло заплатишь за суд.

за обжалование судебный сбор и прочие платежи не взимаются

: Днепропетровская область Синельниковский р-н
03.07.2012 - 21:55
: 3889
ananse пишет:

за обжалование судебный сбор и прочие платежи не взимаются

yes3
ст. 288 КУпАП

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

понты погонять перед ментами,

Один погонял, склали за один день четыре постановления ,( за курение на улице, за преобретение у незнакомых лиц самогона , за образу человеческого достоинства ), сами менты
за "виновника" порасписывались, а ему пришло через два месяца постановление от судоисполнителей об оплате всей белеберды о которой он и не подозревал уже в двухкратном размере на полторы тысячи грн. Чтобы доказать свою непричастность нужно делать судовую экспертизу за подделку подписей, вот и бесплатное обжалование.

: Украина с.Хлебодаровка
09.02.2014 - 12:57
: 778
Куркин пишет:

Суд конечно постанову ментовскую анулировал, но не бесплатно.

для тех , кто судится с властью полезно ознакомится
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=84&t=42761

: Украина с.Хлебодаровка
09.02.2014 - 12:57
: 778
Куркин пишет:
Спиридон пишет:

понты погонять перед ментами,

Один погонял, склали за один день четыре постановления ,( за курение на улице, за преобретение у незнакомых лиц самогона , за образу человеческого достоинства ), сами менты
за "виновника" порасписывались, а ему пришло через два месяца постановление от судоисполнителей об оплате всей белеберды о которой он и не подозревал уже в двухкратном размере на полторы тысячи грн. Чтобы доказать свою непричастность нужно делать судовую экспертизу за подделку подписей, вот и бесплатное обжалование.

я бы потягался не взирая на траты на первом этапе, подаете в суд на обжалоание , суд обязан назначить экспертизу, в иске просите переложить затраты на експертизу на виновника, в исполнительную- бумагу из суда, шо Ваш иск принят, действие приостановят до решения, По результатам експертизы решение будет в Вашу пользу.
2) На основании решения суда- наказать мусоров оязательно, без этого все бесполезно, подобные постановы на Вас будут подделывать регулярно

15.02.2015 - 20:41
: 2435
ananse пишет:

я бы потягался

Я тоже , но там было некому и не за что, менты это знали наперёд.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Трохи змін до ПК та закону про ФГ.
Зокрема:

14.1.235. сільськогосподарський товаровиробник для цілей глави 1 розділу XIV цього Кодексу - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми або фізична особа - підприємець, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Думаю, проблема податку на майно під складами вирішилась good

Точніше: з податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

По єдиному податку 4 групи додали ФОПів, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України "Про фермерське господарство" і відповідають таким вимогам:

здійснюють виключно вирощування, відгодовування сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власновирощеної або відгодованої продукції та її продаж;

провадять господарську діяльність (крім постачання) за місцем податкової адреси;

не використовують працю найманих осіб;

членами фермерського господарства такої фізичної особи є лише члени її сім’ї у визначенні частини другої статті 3 Сімейного кодексу України;

площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства становить не менше двох гектарів, але не більше 20 гектарів.

Обмеження в 20 га робить мертвою цю норму laugh