Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 58 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Написал запрос в областную. Только будет ли возможность что-то исправить после 20.02?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Если признать, что ФГ есть землекорыстувачем, значит и арендную плату должно платить оно же.

Ви знову не вірні висновки робите, ПК не говорить про те, що єдиний податок 4 групи сплачують землекористувачі.
Там мова йде виключно про те, що об’єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа сільськогосподарських угідь, що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди.

Термін "площа сільськогосподарських угідь надана йому у користування" в ПК не розшифровується і нема чого притягувати поняття "землекористувач", яке використовується у розділі ПК, що унормовує плату за землю.

А ось почитайте абзац з листа подакової, на який ви вище даєте посилання:

Юридична особа - фермерське господарство має право використовувати земельну ділянку державної або комунальної власності, яка надана в оренду фізичній особі - засновнику юридичної особи для ведення фермерського господарства.

Зверніть на гру слів, "має право використовувати", іншими словами таки ж використовує земельну ділянку, а значить ця земельна ділянка входить у склад "площі сільськогосподарських угідь надана йому у користування".

Хтось взагалі може заперечити той факт, що якщо фермерське господарство законно використовує земельну ділянку то ця земельна ділянка є такою, що надана йому в користування???

використовує - надана йому в користування
використовує - надана йому в користування
використовує - надана йому в користування
використовує - надана йому в користування!!!!!!!!

Є в когось заперечення, що якщо я щось використовую, то воно мені надано в користування?????

Просто йдете в свою податкову і ставите три питання тупоголовим інспекторам:

1. Фермерське господарство має право використовувати земельну ділянку державної або комунальної власності, яка надана в оренду фізичній особі - засновнику юридичної особи для ведення фермерського господарства?

Відповідь буде в нього однозначна: ФГ має право використовувати земельну ділянку.

Тоді ставити йому питання друге:
Якщо ваше ФГ використовує земельну ділянку, то чи вона є такою, що надана у користування?

Відповідь для не тупоголового інспектора буде звісно ж така: якщо використовує, то значить вона надана в користування.

Ну і третє питання: а чи є об’єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи ця земльна ділянка, яка є наданою в користування вашому ФГ?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Ви знову не вірні висновки робите,

Это не я ,я как раз все понимаю, но доказать ничего в налоговой не могу. У них свое мнение, к аргументам особо не прислушиваются.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Это не я ,я как раз все понимаю, но доказать ничего в налоговой не могу. У них свое мнение, к аргументам особо не прислушиваются.

А это ваши проблемы.
Все в ваших руках:

fgrubin пишет:

Вы же декларацию в электронной форме подаете, чего они вам сделают, когда вы получите вторую квитанцию с отметкой "Пакет принят"?
Если в течении двух-трех рабочих дней после этого они вашей декларации не присвоят статус "до відома", то уже вы автоматом плательщик ЕН 4 гр.

Вы подаете декларацию и тогда они к вам будут обращаться и доказывать.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Вы подаете декларацию и тогда они к вам будут обращаться и доказывать.

Не хочется лезть на рожон, написал в областную, буду ждать ответа.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

написал в областную, буду ждать ответа.

Писать надо аргументировано, так как я выше подробно изложил.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711

Може треба якось офомити сам факт "надання"? Тобто : - я, фізособа, надаю у користування такому-то ФГ земельну ділянку, виділену мені особисто в аренду і тд. Ну типу Акта прийому-передачі.
На основі якого ФГ приймає і користується землею - далі все згідно закону - включає іі в перелік земель свого обробітку.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
KOHDPAT пишет:

Може треба якось офомити сам факт "надання"?

Такое будет возможно после принятия закона 2028а. Пока фигушки.

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

KOHDPAT
Серёга , а как по закону, если физ. лицо предоставляет услуги по обмолоту юр.лицу, Деньги заходят на твой щёт..Ты должен ету суму показать? А дальше?

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
sergey... пишет:

Серёга , а как по закону, если физ. лицо предоставляет услуги по обмолоту юр.лицу, Деньги заходят на твой щёт..Ты должен ету суму показать? А дальше?

Я оказываю услуги от имени своего ФГ. Тоесть деньги приходят на счёт юрлица(ФГ). И эти послуги идут так же, как и продажа зерна(реализация). С ПДВ. Если по итогам месяца по ПДВ минусовое значение - то всё нормально. Если вылез - надо заплатить ПДВ государству.
По итогам года вся сумма наданых послуг не должна превышать 25% от валовой выручки за зерно. Чтобы оставаться сільгосптоваровиробником, тоесть ЄН 4 группы.
Эти услуги можно оказывать только таким же хозяйствам, на спецрежиме по ПДВ. Но с этого года спецрежим уже убрали, так что и это ограничение наверное тоже не действует.

вот разъяснения налоговой по этому вопросу, прошлогоднее.

Вложение
listdfsvid23.doc
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:
KOHDPAT пишет:

Може треба якось офомити сам факт "надання"?

Такое будет возможно после принятия закона 2028а. Пока фигушки.

Для оренди земельної ділянки цього можливо й не досить, бо там в ПК прописано, що все це повинно бути відображено в реєстрі прав на нерухомість. Але не дивлячись на це в нашому районі цю землю рахують в ДФС за ФГ.

А от для цілей оподаткування ЄП 4 групи можна скласти й акт предачі (надання) земельної ділянки. Але у Володі в Статуті прямо чорним по білому прописана ця земельна ділянка з усіма реквізитами і кадастровим номером в складі змель ФГ, Статут зареєстрований, отже існує юридичний факт "надання". І цього цілком досить для цілей оподаткування ЄП 4 групи, бо ПК не містить додаткових вимог до оформлення такого "надання".

Отже, Володя, Статут буде ще одним аргументом для вас в обгрунтування своєї позиції, бо саме він зафіксував факт надання цієї земельної ділянки вашому ФГ.
Наголошую, для обрахування об'єкту оподаткування ЄП 4 гр закон не вимагає факту безпосереднього надання фермерському господарству земельної ділянки від розпорядника державних земель, не вимагається, щоб саме в договорі оренди стороною договору було саме ФГ.
Головне сам факт надання, а він таки підтверджується Статутом і всією законною процедурою, яку пройшов Володя.

Україна
: Умань
27.03.2013 - 17:46
: 240

Вопрос : можно хранить технику (трактор, комбаин,культиватор и т.д.) на земле которая называется "особисте селянське господарство" (ОСГ) ? Напротив дома приватизировали земельный участок под ОСГ , там и база нашего ФГ.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Степан О. пишет:

можно хранить технику

А разве есть кому какое дело?

Україна
: Умань
27.03.2013 - 17:46
: 240
waldemar пишет:

Степан О. пишет:
можно хранить технику

А разве есть кому какое дело?

Сельсовет рекомендует "змінити призначення землі на господарський двір"

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836

Вопрос.

Для ведення ОСГ дають по 2 га...Це обмеження є десь прописано (по закону) ,чи можна і більше?

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Степан О. пишет:
waldemar пишет:

Степан О. пишет:
можно хранить технику

А разве есть кому какое дело?

Сельсовет рекомендует "змінити призначення землі на господарський двір"

Почитайте http://forum.liga.net/Messages.asp?did=56031

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
sergey... пишет:

Для ведення ОСГ дають по 2 га..

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/page4 121 ст.

sergey... пишет:

чи можна і більше?

Можно,если докупишь у кого нить.А держава надае до двох гектар!в.Безоплатно.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

До 2 га це безкоштовно у власність.

Украина
22.11.2015 - 22:35
: 546

Скажите пожалуста мне надали 1га ОСГ я его приватизировал,я уже испгльзовал свое право на 2 га. И ещо жена написала заяву на 2 га ОСГ из земель запаса.но эта земля в оренде у месного агрохолдинга. По заяве тишина . Землевпорядник говорит что онине имели право принимать эти заявы . Это как то по новому или я просто лапух послали и я пошол.

Украина
22.11.2015 - 22:35
: 546

Скажите пожалуста мне надали 1га ОСГ я его приватизировал,я уже испгльзовал свое право на 2 га. И ещо жена написала заяву на 2 га ОСГ из земель запаса.но эта земля в оренде у месного агрохолдинга. По заяве тишина . Землевпорядник говорит что онине имели право принимать эти заявы . Это как то по новому или я просто лапух послали и я пошол.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Спиридон пишет:

и на семью.

laugh
Каждому гражданину положено.До 2-х га для ОСГ и метр на два в конце пути!

Женя Полтава пишет:

я уже испгльзовал свое право

Да.Право первой ночи даётся один раз..свой шанс вы использовали..

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Сайбер_01 пишет:

Да.Право первой ночи даётся один раз..свой шанс вы использовали..

Если с Председателем с\рады и землевпорядчиком живёте харашё, всё можно исправить wink

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
sergey... пишет:
Сайбер_01 пишет:

Да.Право первой ночи даётся один раз..свой шанс вы использовали..

Если с Председателем с\рады и землевпорядчиком живёте харашё, всё можно исправить wink

Держкадастр не пропусте. Х!ба повезе.. Опять же,голова и землевпорядник мають в!дношення до земель в межах нас.пункта.. оно им нада...це п!дпадае п!д корупц!ю.

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Сайбер_01 пишет:

Держкадастр не пропусте.

При чому тут геокадастр? Чоловікові дали по рішенню с.ради 1 га? Рішення можна переписати , на 2 га .. і робити дві ділянки по гектару...Якщо це в межах села, то зовсім проблем не бачу.. Такі схеми ходять........

Украина
: Полтавская обл.
18.03.2013 - 02:03
: 11616
sergey... пишет:

можна переписати ,

А если уже одна техничка выготовлена[quote=Женя Полтава]мне надали 1га ОСГ я его приватизировал[/quote] то как второй раз оформлять? shok
Якщо до виготовлення техн!чки,то понятно шо бумага все стерпить.Можна р!шення малювати як! хош. Ну х.з. я такими аферами не занимался.. dntknw

Украина
22.11.2015 - 22:35
: 546

Ну да так иговорят "на симью ", но шо за нах положено каждому гражданину.знаю семьи у которых есть больше чем одно ОСГ. Тем более паев у нас нет . Зла не хватает .

Ukraine
: Центральная часть Украины
21.11.2011 - 17:14
: 2836
Женя Полтава пишет:

у которых есть больше чем одно ОСГ

Согласно статье 121 Земельного кодекса Украины, государство может передать гражданину не больше двух гектаров для ведения личного сельского хозяйства, для ведения садоводства – не больше 0,12 га. На строительство жилого дома в городе и селах выделяют разные площади земли, в селе можно получить не больше 0,25 га, в поселках – не больше 0,15 га, а в городе – 0,1 га. Для дачного строительства в законе предусмотрено не более 0,1 га и для гаража – не больше 0,01 га. Бесплатно приватизировать можно каждый из видов участков только один раз, не зависимо от того, есть ли земля у членов семьи. Так, что вперёд...

Вложение
bandicam2017-02-1009-07-41-605.png
Украина
: с. Золотые Пруды
07.12.2011 - 12:28
: 528

Кто знает индексация стоимости земельный участков на 01,01,2017 была и сколько %

Украина
06.12.2011 - 13:56
: 440
sergey... пишет:

При чому тут геокадастр? Чоловікові дали по рішенню с.ради 1 га? Рішення можна переписати , на 2 га .. і робити дві ділянки по гектару...Якщо це в межах села, то зовсім проблем не бачу.. Такі схеми ходять........

Если 1 га был выделен до принятия нового земельного кодекса (2001 год) то можно получить еще один, если позже нет.