Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 100 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Зліпив до кучі стару редакцію Порядку та зміни.
Ось нова редакція пункту 5:

5. Фінансова підтримка надається одержувачам за такими напрямами:

часткова компенсація вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва, закупленого у фізичних осіб — підприємців та юридичних осіб, які здійснюють виробництво та/або його реалізацію(далі — часткова компенсація вартості насіння);
часткова компенсація витрат, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами;

фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) — новоствореним фермерським господарствам

здешевлення кредитів

У 2018 році фінансова підтримка шляхом виділення бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) також надається іншим фермерським господарствам, передбаченим пунктом 3 цього Порядку.

Розподіл бюджетних коштів за напрямами затверджується Мінагрополітики.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

На сайті ВР з'явилась ПОСТАНОВА КМУ від 24 жовтня 2018 р. № 911

Дата набрання чинності 7 листопада (це дата публікації в Урядовому кур'єрі № 209)

То ж цікаво, вимога про подання документів для отримання часткової компенсації вартості насіння уповноваженим банкам до 1 листопада і для 2018 буде діяти?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Я так розумію що потрібні три бумажки.: 1. Відомості з реєстру речових прав про землю яка є у власності або в оренді

З чого ти взяв, що потрібно саме Відомості з реєстру речових прав про землю?

В пункті 6 Порядку вимагається лише:

документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою

То я не додивився, таки ж по новому Відомості smile3

відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою (стосовно сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу - для кожного члена кооперативу)

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Фінансовий звіт потрібно подавати за 2017 рік.
Це з досвіду тих, хто вже отримав компенсації

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Але всі інші землі, в тому числі й моя, як засновника та голови, зареєстровані в реєстрі на фізосіб.

Думаю що про таку землю не можна сказати що вона є власністю або в користуванні ФГ. Її потрібно було ще до 2001 року переоформити в користування на ФГ, а на сьогодні по земельному кодексу такої можливості немає.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Думаю що про таку землю не можна сказати що вона є власністю або в користуванні ФГ.

Тут думать не треба, достатньо прочитать в законі про ФГ з чого складаються землі ФГ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Особливо врахуйте варіант, коли дотації будуть виплачуватись сімейним ФГ без створення юрособи, а це ж передбачено Порядком, там то взагалі не існує зареєстрованого ФГ лише договір або декларація з назвою, а земля на членах буде, власне і в юридичній особі ФГ так.
То які ж відомості з реєстру речових прав будуть надавати сімейні ФГ без створення юрособи?
А якщо вони подаватимуть відомості на своїх членів, то закон же один на всі ФГ, то тоді й ФГ-юрособи подаватимуть відомості на власність членів.
Принцип один, або всі ФГ подають відомості про власність на землю своїх членів, або ніхто взагалі.

Вчора в Кабінет електронних сервісів взяв декілька відомостей з речових прав, одна Відомість - 23 гривні.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

чи хтось отримував Довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів та платежів в електронному вигляді?
Бо мені знайомі бухгалтери кажуть, що наразі лише в паперовому вигляді можна взяти, типу електрона довідка не формується в кабінеті платника по якимось причинам. А паперову треба чекати тиждень мінімум dntknw

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

Заяву на отримання довідки можна подати через електронний кабінет, а щоб отримати її, треба їхати в областний центр ДПІ.

yes3

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

І коли ж за нею треба їхати після подачі заяви?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Тут думать не треба, достатньо прочитать в законі про ФГ з чого складаються землі ФГ.

Я не проти. Але Земельний кодекс і закон про ФГ уже не дружать і хтозна яку позицію вони займуть що до таких земель які офіціально є особистою власністю і ніяким документом в ФГ не передані. На мою думку на сьогодні є один шлях - це внести власнику в статутний капітал фг.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

На мою думку на сьогодні є один шлях - це внести власнику в статутний капітал фг.

Я так не думаю.
Що вностити? Право власності ж не внесеш

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Право власності ж не внесеш

Внести можна любе право. Можливо в звязку з
цим українським законодавчим вибриком , і передбачена субсидія або на земельну площу або на кількість членів ,та зробили ще один вибрик - забули про це написать.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Як фермерським господарствам не юрособам внести в статутний капітал землю членів?
Нема статутного капіталу і нема реєстрації взагалі такого господарства, а є лиш голова ФОП та його члени і договір по створення такого ФГ.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Нема статутного капіталу і нема реєстрації

можлива тут субсидія на членів. Давайте підождем воно все устаканеться.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

можлива тут субсидія на членів. Давайте підождем воно все устаканеться.

але потрібно подавати всі доки, в тому числі відомості з реєстру речових прав

Украина
: баштанский, еланецкий р-н.
16.11.2013 - 20:41
: 833
Спиридон пишет:

Звонив тільки що в управління сільського господарства , по питанню тої бюджетної субсидії. Сказали, що то треба виріщувати через фонд підтримки фермерів. Туди треба подати копію статуту, баланс, з ДПІ довідку про відсутність боргів, і витяг з речових прав. Але в фонді підтримки, самі ще толком не знають, як бути з тим витягом, бо землі роспайовані і вони як би не фермерського господарства.

А потім ще доведеться ділитися з фондом, був досвід.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Спиридон пишет:

Друге діло, як оте все показати одим папірцем, і чи самі органи юстиції будуть такий видавати, бо по кожному окремому паю в них відомості є, а чи є окремо по кожному господарству,кількість землі, що арендується, ще не зрозуміло.

Тоже реестратор сказав що не знає чи можна по кожному паю зробити одним витягом. По довідку що не має заборгованості по податках направили в область, плоди децентралізації.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Спиридон пишет:

самі ще толком не знають, як бути з тим витягом, бо землі роспайовані і вони як би не фермерського господарства.

Ми ж щорічно беремо довідку про кількість оброблюваної землі. Ну ту, на основі якої розраховується податок. Може якраз це і буде братися за основу?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

і витяг з речових прав.

Куркин пишет:

Тоже реестратор сказав що не знає чи можна по кожному паю зробити одним витягом

KOHDPAT пишет:

Ми ж щорічно беремо довідку про кількість оброблюваної землі. Ну ту, на основі якої розраховується податок. Може якраз це і буде братися за основу?

Ніякі довідки і витяги згідно порядку не проходять, потрібно саме Відомості, про які вже я писав:

fgrubin пишет:

Вчора в Кабінеті електронних сервісів взяв декілька відомостей з речових прав, одна Відомість - 23 гривні.

В Порядку чітко вказано, що подавти треба не витяги, свідоцтва чи ще якийсь док, а саме Відомості:

відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою (стосовно сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу - для кожного члена кооперативу)

В тому кабінеті, треба зареєструватись, я це зробив, як юрособа з використанням ключів ДФС.
І по коду ЄДРПОУ господарства за п'ять хвилин та за 23 гривні я отримав саме Відомості з державного реєстру речових прав на нерухоме майно. І всі ці Відомості одним документом, на кожній сторінці є QR-код.

Як воно буде на практиці, я не знаю, але "буква" Порядку чітко говорить про Відомості, як окремий документ

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

ще ж і форми заявки нема, яку потрібно подавати у фонд.

Спиридон пишет:

По суті, ті витяги в нас уже й так є. Бо раніше, вже для чогось вони були потрібні , і при допомозі того ж "електокабінету" їх приходилось вже брати.

По суті так, але по букві є окремий доумент Витяг, а є окремий документ Відомості і нові зміни вказали, що потрібні Відомості

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

зара мій бух пробує отримати ту довідку в електронному виді. Там при заповненні бланка заяви питають в якому виді хочете довідку, в письмовому чи електронному.

Я це вже зробив, бачу першу квитанцію, що моя заява прийнята, але відповіді (довідки) ще нема.
Мабуть відправлю ще заяви і на паперову форму.

Україна
: Миколаївська обл. м. Первомайськ
14.06.2009 - 08:05
: 5299
fgrubin пишет:

Олександре, зі святом! Здоровя та достатку . pie

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

в самих змінах від 24.10.
.18 до посчтанови №106 КМУ від 7.0218 вказано що та довідка може бути як в електронному і письмовому виді.

Як би ж тільки ДФС тут довідку давало в електронному вигляді dntknw

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Александр Штирлиц пишет:

Олександре, зі святом! Здоровя та достатку

dri

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Приэднуюсь до поздоровлень. pie Зверніть увагу , довідка з ДФС сказали дійсна на протязі 10 днів.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

dri
Кажуть в районній податковій, що програмне забезпечення не дає змогу давати ту довідку в електронному вигляді

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Кажуть в районній податковій, що програмне забезпечення не дає змогу давати ту довідку в електронному вигляді

Мені тоже таке сказали

15.02.2015 - 20:41
: 2435

В заяві про надання довідки потрібно вказати "п.3 Довідку прошу надати відповідно до вимог :"Вказувати постанову чи зміни до постанови. "п.4 Довідку буде подано:" вказувати Держфонд чи Мінагрополітики.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Деякі вказували навіть назву банку, куди подавали довідку, хоч у банку кажуть - Мінагрополітики.
Стосовно фонду, то мабуть таки треба вказувати фонд, бо розпорядником коштів є саме він.
Та й не думаю, що на це будуть звертати увагу, головне, що довідка є.
Стосовно постанови, то зміни ж не існують самі по собі, я буду вказувати постанову від 7 лютого. Як максимум, вказати, зі змінами, але то лишнє.