Вы здесь

Комбайн CLAAS Consul. Страница 6 из 6

Перейти к полной версии/Вернуться
177 сообщений
Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Вот такой "штахетник" сегодня смастерил и поставил. blush2 Уже испытал.

Продаваны уж слишко мнутся и стесняются, не по сезону будто. Позвонить им на недельке, они может быть узнают, будут они заказывать или нет. За 200 Евро или 400 и то еще они не уверены. И вообще у них выходные и их не беспокоить до понедельника. Как то так.
Втулки, те что типа ступицы - старые зажимные втулки подшипников 206, по 2 шт сварил в одну, если что...

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

В этом году молотится сыроватая масса, ощущается легкая нехватка ветра, по крайней мере на пшенице. Решил все таки раскошелится на заводские лопасти.


Для Консула не было, взял кажись от Меркатора. 14Є/шт. Чуток пришлось укоротить. Не скажу, что разница особо заметна, зато деньги "пристроил" laugh
Опять дожди перепадают. Комбайн раскатил спереди и сзади. Решил заменить все резиновые уплотнения на грохоте и решетном стане. Может уменьшу утечку воздуха, заодно посмотрю что там как, На что деньги начинать собирать laugh А нормальные люди это еще весной делали... blush2

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Кто нибудь, сфотайте при случае пространство под нижним решетом. У меня там отсутствует планка поперечная, хочу сделать.
№39 кажись

Украина
: Чернигов
29.12.2017 - 20:36
: 66

Планка которая под номером 39.

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254
Рибачок пишет:

Планка которая под номером 39

Да, она. Я так понял она типа той, что идут под верхним решетом?

При случае заменил планки поддерживающие наклонной.

Пришлось еще одни делать. Те что раньше сделал по каталожным размерам мне не подошли. Не приспособил их по креплению. У меня там часть перегородки с краю была протерта, сделал чуть шире, аналогично тем что уже стояли.

Украина
: Чернигов
29.12.2017 - 20:36
: 66

Подскажите пожалуйста можно ли укорачивать цеп на наклонной камере и на колосовом или зерновом элеваторах? А то натягивать некуда. Или нужно покупать новые?

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

На элеваторах без проблем, естественно в пределах разумного, чтоб по звездочкам совпадало. На наклонной еще не укорачивал. Как раз уже натянул до предела. Думаю тоже проблем не будет. Заранее прикупил соединительные половинки. Не знаю, удастся ли укоротить сразу на два звена или придется половинки внедрять.

Украина
: Чернигов
29.12.2017 - 20:36
: 66

thank_you

Украина
: Львов
03.02.2017 - 12:17
: 22

Так воно і не буде по зірочкам співпадати, якщо ви хочете 2 штуки викинути, то як ланцюг розтягнувся? крок уже не буде 38,4мм

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254
olegua78 пишет:

Так воно і не буде по зірочкам співпадати, якщо ви хочете 2 штуки викинути, то як ланцюг розтягнувся? крок уже не буде 38,4мм

Ви пропонуєте міняти транспортер щоразу, коли натяжка дійде до упору? Навіть якщо почне гризти зірочку - значна різниця у витратах. Де 4500 за трансполртер і 300 за зірочку приблизно. (зернові)
До речі, новий транспортер на нових зірочках натягується вже в середині ходу натяжки. Так що там не так багато є куди натягувати.
На зерновому чи колосковому транспортері приблизно 232 ролики. При укороченні на 2 шт у нього зменшується кількість роликів на 0,86% (рахую розтягується пропорційно цій величині) Тобто крок транспортера, при одному подвійному укороченні, на 2 ролики за раз, зростає приблизно на 0,35 мм. Думаю, враховуючи ціну пранспортера і його ресурс, можна закрити очі і 1-2 рази укоротити. При умові, що потім прийдеться міняти транспортер разом з зірочками звичайно...
Транспортер наклонної камери теж думаю можна буде укоротити один раз на пів з'єднувального. Він короткий, там так не вийде як з зерновим. Тай співвіфдношення ціни транспортеру і зірок у нього буде зовсім інше...

Украина
: Львов
03.02.2017 - 12:17
: 22
Димедрол пишет:

olegua78 пишет:

Ви ж дивитесь на агродоктор)))) тому й ціни такі пишете, у мене елеватор на консул в зборі 3100грн, ланцюг окремо 1750 грн, зірочки по 250грн, сам ланцюг - не 232, а 116 ролів. 232 це на обох разом, тому не так рахуєте.

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254
olegua78 пишет:

Ви ж дивитесь на агродоктор)))) тому й ціни такі пишете,

Ціну кажу таку - бо купляв позаторік. До речі у вас тоді не було в наявності і треба було кілька днів почекати. А мені це не завжди підходить два рази їхати. Ціна тоді теж не дуже сильно відрізнялась, 4200 здається було оголошено... На агродокторі дивлюсь по звичці, коли треба швидко зорієнтуватись по ціні приблизно. А коли купляю - то вже розглядаю всі варіанти. Цього року щось шукав, помітив, що Пром підтягує здається і ваші пропозиції, якщо не помилився. Не зберіг посилання в закладках... Приємно бачити, бо не дуже зручно формувати якісь замовлення по телефону. Цей сезон вже майже закінчив без особливих капіталовкладень. Один раз був у Тернополі проїздом - взяв по дорозі деякі дрібниці і все.

Украина
: Львов
03.02.2017 - 12:17
: 22

Для чого писати "здається", якщо це неправда? Подивіться ціни на сайті агродоктора, а потім говоріть в кого дешевше і на скільки. Минулого року ви були в мене і спитались ціну елеватора, але не купили і не замовили, а поїхали на агродоктор , взяти пару лопаток, які були і в мене., про що ви потім тут і написали. більше дзвінків про ціну для порівняння від вас не було

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254
olegua78 пишет:

Для чого писати "здається", якщо це неправда?

Не можу все пам'ятати. Приношу вибачення за неточності.

olegua78 пишет:

Минулого року ви були в мене і спитались ціну елеватора, але не купили і не замовили

На той момент я вже поміняв зерновий. У вас був перший раз, заїхав "в розвідку". Ціну питав для порівняння і на майбутнє. Купив якісь дрібнички щоб не морочити вам голову взагалі безкоштовно laugh

olegua78 пишет:

більше дзвінків про ціну для порівняння від вас не було

Не люблю надзвонювати людям. Виносити мозок по телефону - це вам до мого знайомого, з яким я приїзджав. Особисто я віддаю перевагу сайтам з актуальною інформацією про тавар. Фото, ціна, наявність. Склав список потрібних деталей, порівняв ціни і наявність щоб все було в одному місці, підбив касу, поїхав купив чи замовив.
Не подумайте, не маю нічого проти вашої компанії. Не було нагальної потреби заїжджати в місто. Дрібнички купляв по дорозі проїздом або купляли для мене знайомі, коли їздили по запчастини. Найдорожчою покупкою за два роки були лопості вентилятора, яких до речі у вас не було.

Украина
: Львов
03.02.2017 - 12:17
: 22

удачі

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

blush2



Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Продолжение следует...

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Ячмень желтеть начинает а я жатку покромсал. Успеть бы...

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Прежние хозяева моего комбайна наверно были бульдозеристы и потому мне достался брус в виде буквы г
Пришлось снимать все и делать как надо

Теперь более-менее

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Чуть ранее

Украина
: Ровно
18.03.2017 - 13:22
: 33
Димедрол пишет:

Чуть ранее
[изображение]
[изображение]

а я думаю кто зеленую краску раскупил .нигде не могу найти 1 банку dntknw

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254
сергей841 пишет:

а я думаю кто зеленую краску раскупил .нигде не могу найти 1 банку

Да я еле нашел докрасить, пол банки не хватило. Две недели всех обзванивал, работа простаивала. Ни так собирать ни другой пол жатки докрашивать. Все завтраками кормили. Один 700 грн зарядил за банку. Пока раздуплился - две последние забрали. В понедельник в Галиче тоже забрал последнюю.

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Почти все.. Мелочи остались. Если все пойдет по плану и погода будет способствовать - завтра пробный выезд. Да особо пробовать нечего, ячменя в этом году мало озимого. За день управлюсь думаю.

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Был у знакомого, помогал немножко с ремонтом. Попался инструмент интересный, гуляет по рукам пользователей техники Клас. Один из вариантов съемника шпонок.

У этого кончик уже обломан. Покупался за 50$
Вот так он выглядит в продаже
сй1
Есть еще такой
сй2
Конечно можно сделать и самому, если есть возможность. Пробовал сделать из обычного листового метала - не работает. Слишком мягкий. Клин вминается в месте соприкосновения, получается ямка. Он останавливается и дальше все, не работает.

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Катала меня одна шина в долг крайних года два. Пришло время долг отдавать, хорошо хоть не с процентами. Не дотерпела до конца сезона. Вот, обновился. А то не комильфо сейчас ночью в поле колеса латать.

Україна
: Galicia, Бандерштат
16.08.2011 - 23:00
: 6254

Розжився дуйкою. Хоч вже не сезон, та в сезон не до неї. Компресором не завжди є можливість, до того ж потім прибирати біля гаражу доводиться.

Самые популярные темы

Топ20 в других разделах