Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 62 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Он у Володі халепа ...... він вже в судах з розблокуванням

Хіба то халепа, тож романтіка. Вчора адвокат прислав на ознайомлення позов, той що наваяв за 4000 грн. В принципі нічого зверхскладного, просто треба знати як написать.
Вже десь скоро в суд. А там можливо щей в Львів на апеляцію, давно не був в тих ребернях та кнайпах.

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

Зрозуміло....дякую
подала таблицю перед розблокуванням, чекаю на відповідь, в мене те ж 50 га, і от думаю, нашо мені було ставати платником ПДВ з таким щастям, як "блокування податкових накладних"... хто ж знав...

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
ЕкатеринаСС пишет:

знав...

Не знаю чи це випадковість, але 16 листопада продав на 56000 соі, 1 грудня подав на реєстрацію і о чудо - зареєстрували. Може це і є вихід, для дрібних реєструвати до 60000 грн раз на місяць. Завтра думаю знов хочу продати на подібну суму і подати на реєстрацію 2 січня.
До речі з 16,11 по 01,12 встиг 4 рази подати таблицю і 4 рази отримати відмову.

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

Ось і мені прийшла відмова у врахуванні таблиці з причин невідповідності зазначених у таблиці видам діяльності основним засобам...
Дозвонитися неможливо до комісії..
як ще дізнатися, що не подали і що ще треба подати, щоб врахували таблицю?

Може хто знає, чи правда, якщо продати зерно неплатнику ПДВ, то незалежно від суми, податкові накладні не блокуються?

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

Я от думаю, а чи взагалі я правильно оформила саму таблицю,
в розділі придбані товари/послуги вказала:
- коди товарів (посівмат, бензин, міндобриво, ЗЗР) та коди послуг (оренда комбайну, отримання послуг по посіву, оренда складу тощо),з тією кількістю цифр, що у вхідних ПН - тобто вказала все-все, що приймало участь у створенні врожаю

а в розділі код постачання - код вирощенно зерна з тією кількістю цифр, що у ПН...

Але читаю, що рекомендують писати просто два коди на вході зерно - посівмат, на виході - зерно урожай...чи тільки основне... bang

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82
waldemar пишет:

До речі з 16,11 по 01,12 встиг 4 рази подати таблицю і 4 рази отримати відмову.

А з якої причини відмова?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
ЕкатеринаСС пишет:

Але читаю, що рекомендують писати просто два коди на вході зерно - посівмат, на виході - зерно урожай...чи тільки основне.

моя таблиця врахована з усіма кодами, які в мене були на приход

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
ЕкатеринаСС пишет:

Дозвонитися неможливо до комісії..

Звоніння абсолютно нічого не дає, там одна відповідь- мало платим податків.

ЕкатеринаСС пишет:

А з якої причини відмова?

Така само.

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

Ділюсь результатом, таблицю, так і не прийняли, а от ПН розблокували ya
То ж поки видахаю...Дякую всім за допомогу!!

Зайнялась питанням підтвердження 4 групи на 2021 рік, податкова каже, що подавати декларації по новій формі, але можно й по старій, а як у вас в областях? По новій звітуєте?
НГО беремо загальнонаціональну, як і в тому році, я так розумію?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
ЕкатеринаСС пишет:

ПН розблокували

що подавали на розблокування?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
ЕкатеринаСС пишет:

НГО беремо загальнонаціональну, як і в тому році, я так розумію?


: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Я пішов таким шляхом- продаю кожен місяць в його другій половині на 59 000 грн з пдв. А першого числа наступного місяця подаю на реєстрацію і поки тьфу-тьфу вже 3 місяці реєструє. Незручно трохи, але як згадаю ті епопеї з розблокуваннями.
В кінці лютого вже має бути суд.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

В кінці лютого вже має бути суд.

скільки вже витратив на суд?

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82
fgrubin пишет:

ЕкатеринаСС пишет:

ПН розблокували

що подавали на розблокування?

Взагалі все, майже 100 додатків, як купили посівмат, добрива, як везли на поле та з поля, як сіяли, збирали, де зберігали, навантажували-розвантажували, як продавали і все у повному комплекті: договора, акти, рахунки, довіренності, сертифікати, ттн, виписки, видаткові та податкові накладні, платіжні доручення, акти звірки; акти внесення насіння, добрив, звіти з статистики, документи по землі, йшла по тому шляху, що подала все, що мала за рік по виробництву того, що заблокували... і в поясненні детально з посиланням на додатки все це розписала...

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82
fgrubin пишет:

ЕкатеринаСС пишет:

НГО беремо загальнонаціональну, як і в тому році, я так розумію?

[изображение]
[изображение]

дякую!!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
ЕкатеринаСС пишет:

Взагалі все, майже 100 додатків, як купили посівмат, добрива, як везли на поле та з поля, як сіяли, збирали, де зберігали, навантажували-розвантажували, як продавали і все у повному комплекті: договора, акти, рахунки, довіренності, сертифікати, ттн, виписки, видаткові та податкові накладні, платіжні доручення, акти звірки; акти внесення насіння, добрив, звіти з статистики, документи по землі, йшла по тому шляху, що подала все, що мала за рік по виробництву того, що заблокували... і в поясненні детально з посиланням на додатки все це розписала...

Дурдом shok
Забули про лімітно-забірні laugh

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Забули про лімітно-забірні

Я про лімітно-забірні не забув, а відмовили що не було реєстрів вивозу зерна з поля.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

скільки вже витратив на суд?

4 тис. з копійками судовий збір, але їх теоретично мають повернути після виграшу. 2000 грн. завдаток адвокату, після отримання позитивного рішення ще 2000. Але це без апеляції, якщо буде то ще вроді 1000 грн. Апеляційний аж у Львові.
Судовий збір платив з рахунку ФГ, адвокату -готівка своя.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

адвокату -готівка своя.

Ці прилипали ожиріли wiggle

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Ці прилипали ожиріли

Всі кушать хотять, тоже людина вчилась, кімнатку під офіс снімає, мабуть якісь податки платить. Там добре де нас нема. За то тепер маю зразок позовної заяви, на слідуючий раз (тьфу-тьфу 3 рази) сам спробую наваять і занести до суду.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

тис. з копійками судовий збір, але їх теоретично мають повернути після виграшу. 2000 грн. завдаток адвокату, після отримання позитивного рішення ще 2000. Але це без апеляції, якщо буде то ще вроді 1000 грн.

А сума ПДВ яка в заблокованій накладній?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

А сума ПДВ яка в заблокованій накладній?

9900 грн

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82
fgrubin пишет:

Дурдом
Забули про лімітно-забірні

Та да lol ,
тиждень сканували всі документи...і по договору поставки в мене була оплата частини коштів за врожай після реєстрації ПН, то ж дуже хотілось пошвидше розблокувати...

Я тут повертаюсь до звіту по 4 групі, щось мені в цьому році нічого не йде.
Була сільська рада, яка в кінці року приєдналась до ОТГ (поки в реесті юр осіб моя сільська рада ще є, але як я розумію вона буде припинена), то виходить, що тепер у графі 9, де "Код органу місцевого самоврядування за місцем розташування земельної(их) ділянки(ок) за КОАТУУ" , я маю вказувати КОАТУУ, не своєї сільської ради, а ОТГ (тобто іншої сільської ради, до якої приєдналась моя)... bang
І по формі звіту, податкова каже по старій подавати, бо форм нової декларації в кабінеті немає...
у всіх так?
Дуже дякую

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

O!! ще й нові КОАТУУ зявились bang
http://vobu.ua/dk/katottg/index.html

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

У фейсбук міністр Лещенко розродився таким постом:

Щодо ситуації, яка склалася у сфері державного контролю за обігом пального.
Наприкінці 2019 року, Верховна Рада України ухвалила зміни до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального”. Метою відповідних законодавчих змін було запровадження, на рівні закону, ефективних інструментів боротьби з нелегальним обігом пального всередині країни. Обсяг тіньового ринку на той час, за різними оцінками, складав мільярди гривень щорічно.
Аграрії, як одні з основних покупців пального, також були включені до цієї системи контролю. Зокрема, законом було передбачено обов’язок сільгоспвиробників до 1 березня 2020 року отримати ліцензію для зберігання пального для потреб власного споживання. Процедура видачі такої ліцензії була значно спрощена та передбачає лише подачу заяви на отримання ліцензії із зазначенням об’ємів резервуарів, які використовуються для зберігання пального та місця їх знаходження.
Нажаль, за різних об’єктивних причин, зокрема технічних, а також слабкої комунікації між державною та бізнесом - значна кількість аграріїв не встигла отримати ліцензії до 1 березня 2020 року, а отримали їх пізніше. Розповсюдженість цього факту виявили контролюючі органи, розпочавши перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання норм законодавства щодо регулювання обігу пального.
У разі, якщо за первинними документами податкові органи бачать, що 1 березня 2020 року аграрій купував пальне, а ліцензія на зберігання була відсутня - вони трактують це як зберігання пального без наявності ліцензії, незалежно від того, чи є у аграрія ліцензія на момент перевірки, чи її нема. Законом передбачена висока відповідальність - штраф 500 тисяч гривень за зберігання пального без ліцензії, або реалізацію пального за наявності ліцензії лише на зберігання пального для власних потреб.
Також аграрії надають численні скарги на інші складнощі та значну бюрократію, з якими вони стикаються під час проходження відповідних перевірок, а також необхідності надання великої кількості документів на запити податкових органів.
Така ситуація не сприяє розвитку агропромислового комплексу. Саме тому я терміново ініціюю створення робочої групи із залученням аграріїв та представників Мінфіну і Державної податкової служби для оперативного вирішення проблеми та знаходження компромісного варіанту виходу із кризової ситуації, що сталася у сфері державного контролю за обігом пального.
Також я буду особисто наполягати на тому, щоб всім аграріям, котрі на момент перевірки отримали ліцензії, були скасовані штрафи за її несвоєчасне отримання. Крім того, вважаю за необхідне встановити нормативи витрат палива на гектар, при дотриманні яких документальні перевірки взагалі повинні бути скасовані.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Останній абзац:

Крім того, вважаю за необхідне встановити нормативи витрат палива на гектар, при дотриманні яких документальні перевірки взагалі повинні бути скасовані.

Лещенко пропонує встановити норму на гектар…. якщо ти купив більше, то прийде перевірка по паливу.... Але бух облік він не пропонує скасувати....і навіть спрощувати не пропонує

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Але бух облік він не пропонує скасувати....і навіть спрощувати не пропонує

Хто ж буде рубати курку, що несе золоті яйця.

Спиридон пишет:

а то мені до задниці.

Але купу людей бухоблік лякає і навіть не зовсім дрібних. Маю товариша в якого в рази більше землі чим у мене, але він звязуватись з тією бандою не хоче. Нерви дорожче.

Спиридон пишет:

Шось я не бачу обговореннь ще по першому.

Сидять всі в вайбері, хоча що вони там найшли незрозуміло. Всі щось на купу обговорюють,часто декілька питань одразу, один поперед одного.
Формат форуму набагато зручніший, якщо мене не цікавить соняшник, то ту тему просто не відкриваю.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
ЕкатеринаСС пишет:

І по формі звіту, податкова каже по старій подавати, бо форм нової декларації в кабінеті немає..

В Сонаті також стара форма,

ЕкатеринаСС пишет:

е й нові КОАТУУ

І коди старі в Сонаті, у нас сільрада перетворилась на ОТГ, вони ж повинні помінятись?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
waldemar пишет:

В Сонаті також стара форма,

Прийшло сьогодні оновлення в Сонату і нова форма, геть подібна до старої. А коди в ній старі.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Прийшло сьогодні оновлення в Сонату і нова форма, геть подібна до старої. А коди в ній старі.

код форми?