Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 148 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Нібулон додав до ціни, а я дурень те в бюджет сплатив. А нафіга? Який толк мені шо Нібулон до ціни додав? Я все одно те в бюджет раніше сплатив, чим Нібулону держава ПДВ вернула.

то ж вже такий складний механізм адміністрування ПДВ.
І сплатив ти в бюджет 200 тисяч гривень, а Нібулону відшкодували умовно мільйон гривень, а 800 тисяч, то в тебе був податковий кредит, на який ти зменшив свої податкові зобов'язання.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Та ні.Нібулону відшкодували в процесі комерції з моїм господарством, рівно стільки, скільки моє господарство заплатило в бюджет податку на додану вартість, яка була за той перід в моєму господарстві. НЕ більше не менше.

Я продав нібулону пшеницю по 4830, в тому числі ПДВ 805. Йому відшкодували 805, а я в бюджет ще нічого й не сплатив laugh
Ось продам сою по 12 тисяч в тому числі ПДВ 2 тисячі гривень, то трохи буде до сплати

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

ну це нюанси . В кінцевому результаті все одно приходиться шось платити. По іншому просто не може бути.

Спиридон пишет:

Нібулону відшкодували в процесі комерції з моїм господарством, рівно стільки, скільки моє господарство заплатило в бюджет податку на додану вартість, яка була за той перід в моєму господарстві. НЕ більше не менше.

Нібулону відшкодували всю суму ПДВ, яку він заплатив вам за зерно, а це 1/6 від ціни, що включає ПДВ. А ваша сума до сплати в бюджет це Податкові зобов'язання (1/6 від ціни) мінус Податковий Кредит за виробничі фактори /засоби, що були вами придбані в процесі виробництва зерна

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425

Хлопці, може вже досить про ПДВ?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
sledge-hammer пишет:

Хлопці, може вже досить про ПДВ?

А про що писать, покі новацій по законодавству нема. Мені наприклад цікаво, як може виникати різниця в ціні між нал-без нал наприклад на селітру вітчізняного виробництва. Це апріорі мусить бути крадене, я часто отримую на "Рівнеазоті", так там Фірташ поставив таку охорону, що ліваком грама не вивезеш, і важать, і рахують.
Але якщо продають за готівку то виходить є якась можливість і купляти за готівку. За імпорт зрозуміло, за хабарі митникам ввозять контрабасом, легально без сплати ПДВ не розмитниш.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Все дуже просто. Все залежить яка прокладка продає вам селітру куплену на заводі. Якщо продає прокладка платник ПДВ, то ціна в неї буде вища. Якщо прокладка не платник, то ціна буде нижчою. Бо неплатник не платить державі податок на добавлену вартість.

Грубо. прокладка неплатник купила на заводі тону силітри за 6000 гривень. Вам продає за 6500.Добавленої вартості по факту 500 гривень.А якби була платником ПДВ то з 500 гривень добавленої вартості 20%, а це 100 гривень заплатила б ПДВ. Навару б було б 400 гривень з тони.

Cпочатку завод стягнув ПДВ з прокладки неплатника smile3 шляхом включення в ціну 1000 грн ПДВ. Ціна заводу 6000 в тому числі ПДВ 1000.
Ось ця 1000 гривень і пішла в бюджет! Хоча як глибше копнути, то ці 1000 гривень завод не сплатив в бюджет, бо в нього виник Податковий кредит за газ. Сплатив в бюджет ПДВ за газ продавець газу, а точніше той, хто його в Україну імпортував, або той, хто його добув.
Але цю тисячу в кінцевому підсумку оплатив той фермер-одноосібник, який купив у прокладки селітру laugh

Оце вам і є суть непрямого податку на додану вартість.
Дістає він навіть хитрозробленого українця laugh
Хоча ж більшість одноосібників поставлені в такі умови, що по іншому неможливо господарювати cry

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

Хлопці, може вже досить про ПДВ?

Ну треба ж пояснювати фермерам, що воно таке те ПДВ smile3

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Не заздріть! laugh
Краще розкажіть йому, скільки він на ПДВ втрачає

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
sledge-hammer пишет:

Хлопці, може вже досить про ПДВ?

Если в этой теме начали обсуждать НДС, то значит пришла зима и скоро похолодает. lol

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

Сьогодні збирали в податковій на семінар керівників бухгалтерів- сказали через два дні будуть рахунки і платіть за ліцензію за зберігання пального. а потім ще їхати в область її отримувати.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

Сьогодні збирали в податковій на семінар керівників бухгалтерів- сказали через два дні будуть рахунки і платіть за ліцензію за зберігання пального. а потім ще їхати в область її отримувати.

А якщо а каністрах чи в баках техніки?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

І ніхто не огризався?

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

я думаю трохи може поморозитися. таке як в них задача бюджет набитисам в податковій не був. все зі слів бухгалтера

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Андрей и пишет:

Сьогодні збирали в податковій на семінар керівників бухгалтерів- сказали через два дні будуть рахунки і платіть за ліцензію за зберігання пального. а потім ще їхати в область її отримувати.

От суки, знають же, що вроді сума невелика, і ніхто судитися не піде за неї... Перевірки і штрафи там до квітня вроді відклали - може й правда "саме рассосется". А може начинающийся шухер у верхах так захурделить, шо цій владі вже буде не до нас?))

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
KOHDPAT пишет:

А може начинающийся шухер у верхах так захурделить, шо цій владі вже буде не до нас?))

Ага, щас, тримай карман широко... Податкова ліцензії роздасть та й перехреститься, а тим часом інспектори Даржпраці, Екологічної служби, Держпродспоживслужби, пожежники і т.д. і т.п. потирають долоні - Ви ж задекларували зберігання пального? Ото ж ми ідемо до вас...

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
Спиридон пишет:

waldemar пишет:

Мені наприклад цікаво, як може виникати різниця в ціні між нал-без нал наприклад на селітру вітчізняного виробництва.

Все дуже просто. Все залежить яка прокладка продає вам селітру куплену на заводі. Якщо продає прокладка платник ПДВ, то ціна в неї буде вища. Якщо прокладка не платник, то ціна буде нижчою. Бо неплатник не платить державі податок на добавлену вартість.

Грубо. прокладка неплатник купила на заводі тону силітри за 6000 гривень. Вам продає за 6500.Добавленої вартості по факту 500 гривень.А якби була платником ПДВ то з 500 гривень добавленої вартості 20%, а це 100 гривень заплатила б ПДВ. Навару б було б 400 гривень з тони.

Прокладці неплатнику ПДВ, пофіг той ПДВ, йому від нього не холодно не жарко.Вона його не платить і в ціну по які вона перепродує, його не враховує.Тому й ціна на товар у неї менша.Прокладка має свій навар, маржу , чи як там то називають. І та прокладка шо платник ПДВ може такий самий навар і має, але ціна у неї буде більшою, на сплачений податок на додану вартість. Або навар менший, на суму сплаченого податку на додану вартість.

Спиридон, без образ, але складається враження що вам там немає чим зайнятися... Описуєте приклади відірвані від реального господарського життя. Скажіть, який платник ПДВ буде купляти у неплатника, та ще й дорожче?
Я впевнений, що вам відомо, але все ж таки нагадаю: платнику ПДВ вигідно купувати лише у платника ПДВ. Виняток можливий лише якщо неплатник ПДВ пропонує унікальні, ексклюзивні речі яких не мають платники ПДВ, наприклад, послуги спеціалістів вузькопрофільних...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
sledge-hammer пишет:

який платник ПДВ буде купляти у неплатника, та ще й дорожче?

Це такий, як я laugh Коли шукаю на збирання врожаю комбайн, в мене це як

унікальні, ексклюзивні речі яких не мають платники ПДВ

Спочатку находжу потрібний мені комбайн, а потім вже обговорюємо ціну, інколи навіть готовий платити будь-яку ціну, в межах розумного звісно smile3
Але в більшості випадків, ціна у неплатника ПДВ за послуги комбайна менша від ціни у платника ПДВ саме на суму ПДВ smile3

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Невдовзі запуститься ринок землі і юрособи - платники ПДВ прикуплять собі земельки та почнуть здавати її в оренду laugh
Ось тут ми і дізнаємось, що орендна плата від фізособи, виявляється була таки без ПДВ laugh
На ринку оренди буде дві ціни за оренду, ціна від неплатника ПДВ і ціна від платника ПДВ, яка буде на 20 % більше smile3

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
KOHDPAT пишет:

може й правда "саме рассосется"

Штраф досить великій, тому написав запит в податкову, напишуть заплатити, то заплачу. Як на мене, то шанс на позитивну відповідь є.

"Прошу надати роз’яснення щодо необхідності отримання ФГ «Мівола» ліцензії на зберігання палива. Оскільки в листі ДФСУ від 15.08.2019 р. № 3814/6/99-99-12-02-02-15/ІПК та листах ДПСУ від 03.10.2019 р. № 561/6/99-00-04-01-01-15/ІПК, від 04.10.2019 р. № 606/10/18-28-32-03-28/ІПК написано, що суб’єктові господарювання необхідно отримувати ліцензію для зберігання пального у стаціонарних цистернах/ємностях. Кількість оброблюваної землі становить лише 40га, тому ФГ «Мівола» завжди купує ДП виключно для власних потреб в кількості максимально 1040 літрів, яке відразу заливаєм в паливні бакі транспортних засобів і 20 літрові каністри, що зберігаються в причепі легкового автомобіля для можливості вивезення і заправляння сільськогосподарської техніки безпосередньо на полі.
У зв’язку з відсутністю виробничої потреби стаціонарних ємкостей для зберігання пального ФГ «Мівола» ніколи не мало і не планує встановлювати.
До листа додаються:
1.Копії накладних на придбане ДП у 2019р.
2.Копії техпаспортів ТЗ і сільськогосподарської техніки, що знаходяться у власності ФГ «Мівола»."

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

ну ти й загнув laugh

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

ну ти й загнув [изображение]

А шо не так, ну нема в мене стаціонарних ємностей. Є вже 3 листа податкової, що тільки для них потрібна ліцензія. Може мені напишуть четвертого.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

стаціонарно баку немає. по факту доколупатись немає до чого

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Яукщо юрособа прикупить земельки і здасть потім її в аренду другій юрособі, то там в ціні арендної плати буде і ПДВ. А якщо договір аренди з фізособою, то ПДВ в ціні арендної плати ,ні як не може бути.

За вашою логікою, якщо ваше ФГ-юрособа платник ПДВ буде продавати зерно фізособам, то ви ПДВ не будете нараховувати laugh

Юрособа, платник ПДВ, що буде передавати свою землю в оренду в будь-якому випадку буде включати до ціни ПДВ.
Фізособа, власник землі, не буде звісно ПДВ додавати до розміру орендної плати.
Тому і буде дві різні ціни на оренду на ринку

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

.Мені в голову не прийшло, шо юрособа купить землю а в оренду здасть її фізособі.

Буде по всякому. Справа у тому, що в пропонованому законопроекті, нема обмежень для купівлі і для юросіб, і для фізосіб. Будь хто, не пов'язаний з с/г діяльністю, зможе купувати землю з метою "щоб була" laugh
Біля мене є, наприклад, Біланівський ГЗК, якому на далеку перспективу потрбіна земля, що знаходиться поруч з Біланівським родовищем залізистих кварцитів, то вони скуплятимуть її і передаватимуть в оренду як раз з ПДВ

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

З'явилася інфа про скасування соєвих правок. Податковий комітет ВР врахував дану норму в правці номер 1780 до законопроекту 1210, який був розглянутий сьогодні комітетом. Тобто, до другого читання законопроект 1210 буде винесений з нормами, що скасують соєві правки smile3

1210 це законопроект про зміни до податкового кодексу України, там багато різних питань, в першому читанні і за основу він вже був прийнятий.

Ну і прийняли сьогодні цей закон. І що там з цінами на сою?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Ну і прийняли сьогодні цей закон. І що там з цінами на сою?

та й швидкий ти. Його ж ще президент не підписав laugh

Експортна ціна в портах 365 $ CPT. Накинь сюди 20 % і буде 10500 внутрішня ціна в портах

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Мене настрожує, що з голоса прийнялу правку 2086, якою збільшили ліміти для ФОПів на ЄП, 1 група - 1 млн, 2 група - 5 млн, 3 група - 7 млн грн.
Гетманцев бідкався, що міжнародні партнери цього питання не схвалюють.
Думаю, що може президент і не підписати цей закон.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

що може президент і не підписати цей закон

Сплюнь.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Цікаво, а як ув'яжеться ліміт ФОПа 2 групи у розмірі 5 млн і граничний поріг для реєстрації платником ПДВ.

Україна
: Балта
29.06.2016 - 17:29
: 181

Доброго вечора колеги.
Давно думав, що настане момент, коли треба буде легалізовуватись.
Підкажіть як краще зареєструватися? Треба для того, щоб офіційно заключити договір, та й і ті, що обробляю не завадить підстрахуватися. Які є варіанти і які при цьому плюси і мінуси. Зараз працюю як одноосібник.
За темою слідкую, але у нас постійно щось міняється.
З.І. Тільки побачив, що пару тижнів тому було обговорення, але на всяк випадок залишу тут.
З.З.І. Обробляю мало - 24 га.