Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 147 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Україна
10.06.2012 - 12:51
: 243

У нас в с еле есть предприниматели, которые обрабатывают сотнями га земли, с договорами, но они не плательщики НДС и бухгалтерии не ведут. Дизтопливо бензовозами шо десятками кубов возят, уже завезено так же как и удобрения до 100 тон.Фуры с товаром за нал ушли, в течении недели другие фуры с товаром за нал , зашли.

[/quote]

До поры до времени они так будут дурака валять.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

✅Карбамид Оман, б/б 800 кг:
7600 грн./т., с НДС;
‼️7150 грн./т., без НДС (наличка)

а ми гадаємо, для чого зеленський в оман літав, а він про карбамід домовився smile3

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
vl.k пишет:

С НДС- ому нас в Украине, как не крути до первой камеральной, а там и доплата налогов и штрафные и пеня,либо Взятка как всегда,задолбали, как вспомню молодость,бррр не навижу НДС и налоговую.

проблема з реєстрацією в СЕА ПДВ податкових накланих, якщо зупинять, то буде веселуха :)

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Мне тут на ленту "Телеграма" пришло:
☝️Наше предприятие постоянно реализует комплексные и простые минеральные удобрения по Безналичному и Наличному расчёту пр-ва:

та багато чого приходить, як не СМСки, так на пошту, але як дійде до справи, то одноосібники беруть в нас по ціні за Ф1.

Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
waldemar пишет:

Пришло сегодня. И что делать? Брать ту лицензию или проконает отговорка про отсутствие стационарных емкостей? 780 грн вроде деньги и небольшие.

Якщо купуєте ДП наливом (привозять бензовозами) офіційно, то потрібна ліцензія. Якщо купуєте на заправці по талонах, то не варто.
Передостанній абзац перечитайте... Коли отримаєте ліцензію, то все одно потрібно буде пройти процедуру узаконення заправки, інакше прийдуть інспектори з даржпраці і будуть "любити"...

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
sledge-hammer пишет:

потрібно буде пройти процедуру узаконення заправки,

Ми трошкі в різних вагових категоріях, в мене 40 га і ніякої заправкі по факту не має, як нема ніяких стаціонарних ємкостей для зберігання ДП.
Да купляю

sledge-hammer пишет:

ДП наливом (привозять бензовозами) офіційно,

,але привозить мені бензовоз найменшим відсіком 1040 літрів, які я заливаю відразу в бакі техніки Та крапля, що не влазить- в каністри, які можу поставить в причіп легкового авто і по потребі вивезти в поле для дозаправкі. Офіційно в мого ФГ навіть складу нема, яку біду маю узаконювати?
Треба не полінуватись і зробити запит в податкову, прецендентів купа.https://www.growhow.in.ua/litsenzuvannia-skladiv-palyva-dlia-sil-hospnyk...

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Офіційно в мого ФГ навіть складу нема, яку біду маю узаконювати?

Треба хоча б тимчасовий склад для зберігання зерна узаконити
Бо потім у випадку зупинки реєстрації податкової накладної не доведемо факт зберігання зерна laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

у кого це у вас , одноосібники добрива купляють?

Поруч за 10 км знаходиться легальний постачальник добрив Оверком, точніше його склад. За готівку не продає.
То одноосібники постійно там беруть добрива, проплачують через банк. Все офіційно.
Коли тобі потрібно тонну чи дві, ніхто тобі не привезе під двір дешевого.
А потрібно всім, як завжди, ще вчора

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

А коли більше 1000000, і ви то покажете по бухобліку, то тоді ви обов'язково повинні будете бути платником НДС

ФОП 2 група до 1.5 млн без ПДВ може працювати.

Якщо став платником ПДВ і прикупив техніки нової з ПДВ, то щоб потім стати знову не платником ПДВ, тобі прийдеться повернути увесь податковий кредит шляхом декларування умовного продажу цієї техніки laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

З'явилася інфа про скасування соєвих правок. Податковий комітет ВР врахував дану норму в правці номер 1780 до законопроекту 1210, який був розглянутий сьогодні комітетом. Тобто, до другого читання законопроект 1210 буде винесений з нормами, що скасують соєві правки smile3
1210 це законопроект про зміни до податкового кодексу України, там багато різних питань, в першому читанні і за основу він вже був прийнятий.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Треба хоча б тимчасовий склад для зберігання зерна узаконити

Навіть не чув про таке. А що без складу на купі не можна зберігати? Існують же якісь мішки величезні. І яка процедура узаконення тимчасового складу?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

. І яка процедура узаконення тимчасового складу?

Та хоча б подати 20-ОПП

waldemar пишет:

А що без складу на купі не можна зберігати? Існують же якісь мішки величезні.

Ну це в своєму роді і є тимчасовий склад

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

за весь період , коли платником був, чи може за якийсь останній?

До поки в нас рахується техніка, по якій ми отримали податковий кредит.
От питання щодо умовної ціни продажу такої техніки для мене не зовсім зрозуміло.
Це точно буде не нижче залишкової вартості техніки. Але не виключено, що це буде якась справедлива ринкова ціна

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

А де логіка продав зерно з ПДВ, на цю суму трахтур купив з ПДВ, ніхто ні кому вже наче ні чого не винен.

логіка в тому, що ти стаєш не платником ПДВ і не маєш права на податковий кредит за ту частину вартості трактора, яка ще не амортизована.
Повертати прийдеться ПДВ не тільки за техніку, а за всі залишки виробничих факторів (придбані з ПДВ) і навіть за ті, які вкладені у незавершене виробництво

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
Спиридон пишет:

До мене не доходить який таки кредит я брав коли трактор з ПДВ купляв?

ПДВ в ціні трактора - це і є "податковий кредит" - тобто при продажу свого зерна ПДВ не треба буде платити в державу, а зарахується (взаємознищиться) та сума ПДВ, що була в ціні трактора при його купівлі.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Коротше.У кого малі обсяги виробництва , то краще не тре з тим платництвом того ПДВ звязуватись.

в мене за 2019 рік біля 150 тисяч гривень податкового кредиту назбиралось. Якщо б я був не платником ПДВ, то ця сума мені б збільшила витрати (зменшила прибуток)!
Поки що, для мене 150 тисяч гривень це гроші smile3 Жаба давить їх втрачати laugh

Україна
: Рівне
13.01.2013 - 14:33
: 1243
waldemar пишет:

Існують же якісь мішки величезні.

Он в Спиридона спитай,В нього зерно без зерносклада на зберіганні під охоронною в мишей huh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

І взагалі. Я бачу, що більшість не розуміють суті ПДВ.
А суть у тому, що це непрямий податок на покупця! Його фактично сплачує не продавець-платник ПДВ, а його покупець - неплатник ПДВ!
Для держбюджету у сільському господарстві вигідні саме неплатники ПДВ! Тому, що за виробленими ними зерно не потрібно повертати ПДВ!

Ще додам. Бідкаємось ми, що у нас багато витрат, які нам не надають податкового кредиту і нам приходиться сплачувати з виручки за зерно ПДВ у вигляді податкових зобов'язань в бюджет.
Мова про виплату орендної плати, чи зарплати, чи податків.

Але на це треба дивитись по іншому.
Просто орендна плата та зарплата не обкладаються ПДВ. Якби це обкладалось ПДВ, то у нас би був податковий кредит, але б ми платили на 20 % більше!

Це так як у мене з оплатою послуг комбайна. Якщо я наймаю на збирання врожаю неплатника ПДВ, то вартість послуг 800 грн/га. А коли мені молотить платник ПДВ, то я сплачую 960 грн (800 + 20 %) laugh

Точно так і з орендною платою, як би держава визначила платниками ПДВ фізосіб, які здають свої паї в оренду. То ціна за оренду була б не 5000 грн за гектар, а 5000 + 20 %

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Додану вартість отримують всі ,в процесі виробництва, кожен свою. Також як і сплачують податок кожен на отриману їм додану вартість

А от і ні. Ми то сплачуємо ПДВ в бюджет з нашої доданої вартості, але попередньо ми ПДВ в розмірі 20 % накрутили на ціну продажу для покупця. Все, що ми сплачуємо, то за рахунок покупця.
А щоб це зрозуміти, то порівняйте два випадки, коли на Нібулон продають зерно платник ПДВ по 4800, в т. ч. ПДВ 800 грн, та не платник ПДВ 4000 грн без ПДВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

це буде не законно. Бо фізособа яка в оренду свій пай підприємству здала, не виробляє доданої вартості, а отримує дохід від сдачі в оренду свого паю, з якого і платить податок який потім в ту ж сільраду надходить

розкажіть це на митниці, де фізособа платить 20 % ПДВ при ввезенні товару, який вона придбала за свої кошти, з яких вона вже сплатила 18 % ПДФО.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Приклад з Нібулоном не коректний. Бо той ПДВ він ще й стимулює того хто продає за кордон. Бо при перетині кордону держава повинна вернути отих кінцевих 20 % експортеру.

Повертаючи ПДВ експортерам Україна тим самим "очищує" від податку на додану вартість експортний товар і передає право на оподаткування доданої вартості в країну імпортер нашого товару.
Знову ж таки, ПДВ це непрямий податок на покупця (кінцевого споживача) і він, покупець нашого зерна знаходиться не в Україні!
Держбюджет нічого не отримав в результаті від виробництва нами зерна, хоч ми там щось і платили в бюджет.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

я працював раніше в торгівлі- гастроном з мережею магазинів- так коли приходив час платити пдв директор і бухгалтерія брались за голову- де взяти гроші- товару закуплено- не весь ще продався а пдв сплатити треба. хлібобулочними теж торгували. от тут людина купивши булку хліба платила за неі зпдв гастроному сама цього незнаючи. а гастроном платив те пдв далі.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

і наскільки я пам.ятаю ці гроші перераховувалися в держ казначейство. давно це було 2000рік. податкові ще були з бумаги.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Ще раз пояснюю для тих, хто не зрозумів, ПДВ це непрямий податок на покупця! Вся сплата в бюджет відбувається за рахунок коштів кінцевого споживача!
Ми своє зерно в подавляючій більшості не продаємо кінцевим споживачам, але додаємо до ціни зерна крім того ПДВ і отримаємо ці кошти за рахунок покупця! Якщо ми неплатники ПДВ, то ми не можемо додати ПДВ до своєї ціни.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Додана вартість оподатковується. Але всю суму податку з нашої доданої вартості оплачує покупець. Все це за його рахунок!
Знову повертаємось до красномовного прикладу з продажем на Нібулон від платника ПДВ і не платника ПДВ.
Платник ПДВ, який створив додану вартість при виробництві зерна, продає пшеницю по ціні 4000 гривень і крім того додає ПДВ 20 % 800 гривень, разом до сплати виходить 4800.
Не платник ПДВ, який також створив додану вартість при виробництві зерна, також продає на Нібулон своє зерно по 4000 грн за тонну. А от стягнути з покупця додатково 800 грн ПДВ не може!
Різниця 800 гривень виникла саме за рахунок покупця!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

с. Мариновка
ЛС
Стаття цікава. З якої випливає шо отой ПДВ шо ми тики платимо, фактично податок з продажу.

Оце по ситуації з соєвими правками, то як раз виходить податок на продаж, якщо ми, платники ПДВ, продаємо її зернотрейдеру експортеру, якому не відшкодують експортне ПДВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Скажимо , на протязі 10 ти років 200 000 гривень. Моє підприємство в ланцюгу виробників і юридичних осіб, де також є продавець і покупець, 200 000 гривень ПДВ за 10 років кому сплатило

Спочатку твоє господарство отримало ці кошти з покупця!
Було б твоє підприємство не платником ПДВ, то ваш покупець не сплатив би ці кошти взагалі на ваш рахунок! Але твоє б підприємство залишилось би крайнім в ланцюжку продажу виробничих факторів та засобів і сплатило б чимало ПДВ, як кінцевий споживач, у складі їх ціни!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Моє господарство на протязі 10- ти років вирощену продукцію продавало Нібулону. Той її експортував. Держава вертала йому 20% пдв. Моє господарство за 10 років заплатило ПДВ на сумму 200 000. Хто їх вернув моєму господарству? За що моє господарство виплатило 200 000 гривень?

за ці 10 років половину часу як раз ПДВ і не повертали за зерно при його експорті. Це був період спецрежиму з ПДВ.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Той її експортував. Держава вертала йому 20% пдв

а він закупівельну ціну ставив в пряму залежність від суми повернення ПДВ!
Все, що ти сплатив в бюджет, тобі додав Нібулон до ціни!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Почитай Кушнірука про ПДВ.
ПДВ в нас в тому числі запроваджено, щоб оподаткувати всіх, хто є в тіні!
Уявіть, що в нас ПДВ нема, а є податок з обігу. І всі одноосібники та інші тіньовики продають зерно за готівку, не сплачуючи податок з обігу! Спробуй їх впіймати за руку laugh
А тут працює такий цікавий, складний в адмініструванні не прямий податок на додану вартість (ПДВ).
Придбав паливо, сплатив ПДВ, придбав добриво, сплатив ПДВ, придбав насіння, сплатив ПДВ.....
І найцікавіше, що мало хто з тіньовиків про це задумується laugh
Простіше ж контролювати великі заводи, що виробляють паливо, добрива, ЗЗР...... чим бігати за одноосібниками , щоб стягнути податок з обігу.