Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 144 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113
fgrubin пишет:

тут ще питання стоїть, щоб повернути раніше отримані кошти, як в 2019, так і в 2018 році, в бюджет [изображение]

Бо Постанова 106 визнана судом скасованою з моменту її прийняття!
Судовий піар ВАР поставив фермерів перед загрозою банкрутства

Первый раз что-ли? Я поэтому стараюсь с такими аферами и не связываться. Я когда-то писал про похожую историю, когда хозяйство в Ясиноватском районе Донецкой области получило компенсацию сортнадбавки. Через несколько лет хозяйство перестало существовать, ушло под Бету. Но пришла прокуратура с проверкой, не нашла какую-то бумажку и суд приписал вернуть компенсацию сортнадбавки бывшему директору сельхозпредприятия. А тогда эта компенсация равнялась его пенсии более, чем за десять лет.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Касацію розглянули laugh
Уряд через суд розблокував майже 1 мільярд держпідтримки аграріям

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що Кабінет міністрів України до кінця року виплатить дотації аграріям на суду майже 1 млрд грн, які раніше були заблоковані судом через позов Всеукраїнської аграрної ради до Кабміну.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Вчора ми писали як через судовий позов було унеможливлено виплата 1 млрд гривень підтримки аграріям. Міністерство економіки подало касаційний позов 26 грудня. І сьогодні суд прийняв рішення і розблокував платежі. Це на грані неможливого. Тому що кінець року і платежі вже зупинені. Але за півдня, після рішення суду, ми провели 1 млрд платежів”, - написав Милованов.

Украина
: север Хмельницкой обл.
13.02.2011 - 09:29
: 3113

Чому не працює сайт нормативно-грошової оцінки землі https://ngo.land.gov.ua ?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

він щось з перебоями працює. Спробуте на карті пошукати потрібні ділянки

Украина
: с. Золотые Пруды
07.12.2011 - 12:28
: 528

С новым годом всех. Хоть Куркин на меня и поднаехал, но есть вопрос 23.12.2019 через ПриватБанк подал заявку на компенсацию на сельхозтехнику на 25%, как это все происходит дальше, где узнать приняли ее или нет , на 3700 сказали что активной заявки нет, что дальше не знаю

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Даже не собирался ни на кого наезжать , просто хотел узнать как живётся СФХ ФОПам . По вопросу компенсации , то там в постанове эта вся процедура формирование банком пакета документов и передачи его в минэкономики , разписана по времени . Чем мне не нравится Приват банк, что там нельзя найти крайнего .

Україна
: Миколаївська обл.
06.05.2019 - 21:46
: 74
Куркин пишет:

Даже не собирался ни на кого наезжать , просто хотел узнать как живётся СФХ ФОПам . По вопросу компенсации , то там в постанове эта вся процедура формирование банком пакета документов и передачи его в минэкономики , разписана по времени . Чем мне не нравится Приват банк, что там нельзя найти крайнего .

Это точно, вместо того чтобы снять дивиденды за один раз был вынужден бегать по отделениям и снимать частями, так как достала возня с документами подтвердающими происхождение денег (подавал три раза и времени ушло полторы недели)

Украина
: с. Золотые Пруды
07.12.2011 - 12:28
: 528

у нас другого банка нет

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Оптиміст пишет:

Это точно, вместо того чтобы снять дивиденды за один раз был вынужден бегать по отделениям и снимать частями, так как достала возня с документами подтвердающими происхождение денег (подавал три раза и времени ушло полторы недели)

а я це роблю легко і просто в Приваті.
Набираю три платіжки: на сплату податків ПДФО 9 % та 1,5 % військового збору, а також на перерахування дивідендів на картку універсальну засновника. Спочатку відправляю дві перші платіжки, потім останню. Все проходить нормально.
Остання платіжка має таке призначення платежу: "ВИПЛАТА ДОХОДУ ЗАСНОВНИКУ У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗПОДIЛОМ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ ЗА ГРУДЕНЬ 2019, ЗГIДНО З ВIДОМ. N 3 ВIД 25.12.19. БЕЗ ПДВ."

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

"ВИПЛАТА ДОХОДУ ЗАСНОВНИКУ У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗПОДIЛОМ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ ЗА ГРУДЕНЬ 2019, ЗГIДНО З ВIДОМ. N 3 ВIД 25.12.19. БЕЗ ПДВ."

Я б написав виплата дивідендів , бо доходу -можить бути що і не дивіденти , в разі коли відсутні корпоративні права.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

я пишу саме з акцентом на виплату доходу засновнику.
В мене це виплата виключно одному засновнику з чотирьох наявних.

14.1.49. дивіденди - платіж, що здійснюється юридичною особою, у тому числі емітентом корпоративних прав, інвестиційних сертифікатів чи інших цінних паперів на користь власника таких корпоративних прав, інвестиційних сертифікатів та інших цінних паперів, що засвідчують право власності інвестора на частку (пай) у майні (активах) емітента, у зв’язку з розподілом частини його прибутку, розрахованого за правилами бухгалтерського обліку.

Для цілей оподаткування до дивідендів прирівнюється також платіж у грошовій формі, що здійснюється юридичною особою на користь її засновника та/або учасника (учасників) у зв’язку з розподілом чистого прибутку (його частини);

В Статуті стосовно розподілу прибутку я наразі вказав так:

12.3. Чистий прибуток, одержаний від діяльності Господарства після сплати визначених законодавством податків та інших платежів в бюджет, підлягає розподілу між Засновниками та іншими Членами Господарства в повному обсязі чи в будь-якій його частині або не підлягає розподілу.
12.4. Розподіл прибутку Господарства між Засновниками та іншими Членами Господарства здійснюється пропорційно їх часткам у статутному (складеному) капіталі Господарства та/або в залежності від трудової участі кожного з них в діяльності Господарства на умовах, що визначаються Загальними зборами Засновників та/або Головою Господарства з дотриманням вимог чинного законодавства України та цього Статуту.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

ЗГIДНО З ВIДОМ. N 3 ВIД 25.12.19.

Блін, ще якісь відомості, мало тієї писанини. Я без них.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

На сьогодні, виходячи з підпункту 14.1.49 ПК я вважаю, що до дивідендів прирівнюється платіж у грошовій формі від ФГ-юрособи на користь засновника у зв'язку з розподілом чистого прибутку (його частини) не залежно від принципів розподілу такого прибутку. Хоч в залежності від часток в статутному капіталі, хоч в залежності від трудової участі, хоч в залежності від росту чи товщини засновника laugh

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Блін, ще якісь відомості, мало тієї писанини. Я без них.

Так ти ж все одно якийсь документ оформляєш на нарахування цих дивідендів!
Якийсь же треба первинний документ оформляти.
Банк не требує копію таких відомостей. Але требує вказати підставу для виплати дивідендів.
Ну не на пальцях же розрахунок сум податків робити laugh

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Так ти ж все одно якийсь документ оформляєш на нарахування цих дивідендів!

fgrubin пишет:

Якийсь же треба первинний документ оформляти.

.

Нічого не оформляю.

fgrubin пишет:

требує вказати підставу для виплати дивідендів.

Нічого не вказую, просто пишу "Виплата дівідентів за 2019рік".

fgrubin пишет:

Якийсь же треба первинний документ оформляти.

Вже дверцята в тумбочці від тієї макулатури не закриваються, невже ти віриш що ту всю бредятїну хтось буде перевіряти?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Якийсь же треба первинний документ оформляти.

Я пишу наказ і звичайно є розрахунок, якщо є інші члени то має бути протокол зборів.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Вже дверцята в тумбочці від тієї макулатури не закриваються, невже ти віриш що ту всю бредятїну хтось буде перевіряти?

Я таки прикупив собі 1С Бухгалтерія для сільського господарства

Наразі вносю залишки на 01.01.2019 року. Хочу 2019 собі в 1С зробить.

І скажу, так сходу і не розберешся в програмі. Дуже багато всіляких моментів треба враховувати. І досить багато можливостей вона дає.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

має бути протокол зборів.

А я на рахунок цього приписав у Статуті так:

на умовах, що визначаються Загальними зборами Засновників та/або Головою Господарства

То можу і без зборів обійтись при розподілу прибутку.
Але і протокол зборів не довго зробити.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Я таки прикупив собі 1С Бухгалтерія для сільського господарства

Ціна питання?

fgrubin пишет:

І досить багато можливостей вона дає.

А я не вірю, що вона може щось полегшити. Все рівно все треба вносити вручну, якщо я розкідав селітру, то яка мені різниця, куди написати ті цифри, чи в 1С, чи відразу в ВЗСГ-3.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

на умовах, що визначаються Загальними зборами Засновників та/або Головою Господарства

Якщо засновники передали Голові таке право, то нехай розподіляє і пише наказ .

Україна
: Миколаївська обл.
06.05.2019 - 21:46
: 74
fgrubin пишет:

Оптиміст пишет:

Это точно, вместо того чтобы снять дивиденды за один раз был вынужден бегать по отделениям и снимать частями, так как достала возня с документами подтвердающими происхождение денег (подавал три раза и времени ушло полторы недели)

а я це роблю легко і просто в Приваті.

Набираю три платіжки: на сплату податків ПДФО 9 % та 1,5 % військового збору, а також на перерахування дивідендів на картку універсальну засновника. Спочатку відправляю дві перші платіжки, потім останню. Все проходить нормально.

Остання платіжка має таке призначення платежу: "ВИПЛАТА ДОХОДУ ЗАСНОВНИКУ У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗПОДIЛОМ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ ЗА ГРУДЕНЬ 2019, ЗГIДНО З ВIДОМ. N 3 ВIД 25.12.19. БЕЗ ПДВ."

Це вони, певне, вирішили мене провчити, так як більшість операцій проводжу через інший банк, а ось дивіденди виплачую через приват так як менші відсотки за зняття готівки. Доречі, готівку для виплати орендної плати був змушений знімати в іншому банку. Це, як вони мені заявили, вони протидіють корупції, що найцікавіше якщо знімаєш до трьохсот тисяч проблем немає.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Я таки прикупив собі 1С Бухгалтерія для сільського господарства

Саша , вітаю з покупкою, амортизацію не забудь нараховувати на програмний продукт.

Україна
: Миколаївська обл.
06.05.2019 - 21:46
: 74
Куркин пишет:

fgrubin пишет:

Я таки прикупив собі 1С Бухгалтерія для сільського господарства

Саша , вітаю з покупкою, амортизацію не забудь нараховувати на програмний продукт.

Не зрозумів. Яка амортизація?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Оптиміст пишет:

Яка амортизація?

Так напевно більше 6000 грн коштує, то в основні засоби потрапляє

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Оптиміст пишет:

Яка амортизація?

Саша купляв з ПДВ

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Оптиміст пишет:

Яка амортизація?

Так зараз уже потрібно її нараховувати і на десконт по довгостроковій поворотній допомозі

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Ціна питання?

11700
Програмний продукт продається без ПДВ.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

прийшла компенсація вартості насіння придбаного в жовтні але шось таке як в неповному обсязі вартість пшениці 34999,99 вартість без пдв 29166,66 повинно бути компенсації 23332 а прийшло 15146,32. ану розказуйте у кого як справи з компесаціями.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

прийшла компенсація вартості насіння придбаного в жовтні але шось таке як в неповному обсязі вартість пшениці 34999,99 вартість без пдв 29166,66 повинно бути компенсації 23332 а прийшло 15146,32. ану розказуйте у кого як справи з компесаціями.

також не вся сума сьогодні прийшла за насіння. Знайомий говорить, що йому трьома платежами зайшло за насіння. Але в нього відносно не значні суми 6 тис., 13, тис., 9 тис. гривень

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Андрей и пишет:

як в неповному обсязі

fgrubin пишет:

також не вся сума

Аналогічно