Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 146 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Донецкая обл
10.02.2017 - 07:42
: 344
fgrubin пишет:

ФОП 2 група

На ПДВ влітаєте ви наразі тисяч 300-500 [изображение]

А вот с этого места пожалуйста поподробней.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Для початку, спробуйте порахувати можливий податковий кредит (суму ПДВ, що включається в ціну товару) з придбаних вами виробничих факторів/засобів (паливо, добрива, ЗЗР, насіння, запчастини, техніка......).
Можливо ви це купуєте десь за готівку і вважаєте, що там ПДВ нема. То не зовсім так, просто ваш постачальник не дає вам податкового кредиту. Подивіться варіанти по придбанню виробничих факторів у платників ПДВ.

До чого я веду. Податковий кредит зменшує податкові зобов'язання платників ПДВ.
А у неплатників ПДВ податковий кредит збільшує витрати!

Приклад з реального життя.
Я засновник ФГ-юрособи платника ПДВ а мій знайомий ФОП 2 група неплатник ПДВ. Продаємо пшеницю на Нібулон, я по 4800 грн/т, в тому числі ПДВ 800 грн, він по 4000 грн без ПДВ. А добрива, насіння, паливо, ЗЗР купуємо по одній ціні laugh
Прикол у тому, що в бюджет я не сплачую ці 800 грн, бо у мене податкового кредиту виходить 500 грн., а якщо я інвестую в придбання техніки, то і всі 800 грн!

Розкажу трохи по іншому:
Я і знайомий купуємо добрива за 12 тисяч гривень тонна, в тому числі ПДВ 2 тисячі гривень.
У мого ФГ-юрособи платника ПДВ це добриво йде на витрати по 10 тисяч гривень, а у знайомого ФОПа неплатника ПДВ по 12 тисяч грн тонна laugh
А ті 2 тисячі гривень ПДВ з тони є податковим кредитом, що зменшить мої податкові зобов'язання в майбутньому.

ПДВ це непрямий податок на покупця (кінцевого споживача). Саме за рахунок кінцевого споживача сплачують всі платники ПДВ цей податок в бюджет!
В нашому сільськогосподарському бізнесі, де більше 70 % зерна експортується, такими кінцевими споживачами виробничих факторів/засобів є нплатники ПДВ :)

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
fgrubin пишет:

ПДВ це непрямий податок на покупця (кінцевого споживача). Саме за рахунок кінцевого споживача сплачують всі платники ПДВ цей податок в бюджет!

Найбільший прикол в тому, що кінцеві споживачі зерна, яке експортується, знаходяться в країні імпортеру. І Україна передає право оподаткування доданої вартості цій країні, "очищаючи" від всього ПДВ, що було нараховане по усьому ланцюгу виробництва шляхом експортного відшкодування ПДВ.

От тільки, коли зерно вирощує неплатник ПДВ, то він тут виявляється крайнім і за всіх сплачує це ПДВ laugh
За таке зерно нема експортного відшкодування.

Украина
: Донецкая обл
10.02.2017 - 07:42
: 344
fgrubin пишет:

fgrubin пишет:

ПДВ це непрямий податок на покупця (кінцевого споживача). Саме за рахунок кінцевого споживача сплачують всі платники ПДВ цей податок в бюджет!

Найбільший прикол в тому, що кінцеві споживачі зерна, яке експортується, знаходяться в країні імпортеру. І Україна передає право оподаткування доданої вартості цій країні, "очищаючи" від всього ПДВ, що було нараховане по усьому ланцюгу виробництва шляхом експортного відшкодування ПДВ.

От тільки, коли зерно вирощує неплатник ПДВ, то він тут виявляється крайнім і за всіх сплачує це ПДВ [изображение]

За таке зерно нема експортного відшкодування.

mail

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

якщо балакати за пдв то зараз багато фірм стали пропонувати за нал дешевше. але воно все одно менш вигідно ніж коли все в б.н з ндс. якщо Ви зараз створите фг то на початку квартала зможете написати заяву на перехід в ндс. з наступного кварталу напишете заяву на перехід з загального оподаткування на 3 групу. а в грудні напишете заяву і з січня перейдете в 4 групу- сама як на мене оптимальна. крім того наймаєте бухгалтера- 1-2 тис грн в місяць+ медок з ключами -2400 кожен рік. але максимум продаж тільки в безналі. всі покупки тільки в безналі.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Головна проблема для платників ПДВ у веденні бухобліку за принципом подвійного запису в бухгалтерських регістрах (дебет- кредит).

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

Саша. так для того ж і потрібен бухгалтер- путній. я свого бачу максимум раз в місяць - все що потрібно через вайбер єлектронку і т.д. всі звіти отчьоти це його робота. реєстрація податкових обмін документами і т.д.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Соната 700 грн в рік, практично те саме. А в дечому ще круче медка.
Не знаю, чи сам все правильно веду, але 12-24 тис. Грн вважаю там нема за що платить. Притому що якщо раз на місяць, то навряд реально якісно робиться первинка.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

Саша. так для того ж і потрібен бухгалтер- путній. я свого бачу максимум раз в місяць - все що потрібно через вайбер єлектронку і т.д. всі звіти отчьоти це його робота. реєстрація податкових обмін документами і т.д.

Запитай, як бухгалтер веде бухоблік, чи оформляє первинку, чи веде головну книгу. Як складає баланс...

Я тут пройшовся по бухгалтерах в районі, то вони взагалі бухобліку не ведуть і баланс на око складають

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Я тут пройшовся по бухгалтерах в районі, то вони взагалі бухобліку не ведуть і баланс на око складають

В наших краях не все так однозначно, дехто веде подібно до мене. Інші не ведуть. Я скажу так, якщо все настроєно, то нічого там страшного нема. Я веду до літа, там далі купа роботи, нема часу , то не веду взагалі. Зараз то свята, то морози, потихеньку пишу. До здачі фінзвіту 28 лютого встигну.

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
fgrubin пишет:

ФОП 2 група

На ПДВ влітаєте ви наразі тисяч 300-500 [изображение]

Невелика плата за спокійний сон для людини, що обробляє 200га.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Vavis пишет:

Невелика плата за спокійний сон для людини, що обробляє 200га.

А ти запитай, чи він хоч заробляє такі кошти в тій посушливій зоні

: Мариуполь,где то там

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
fgrubin пишет:

Vavis пишет:

Невелика плата за спокійний сон для людини, що обробляє 200га.

А ти запитай, чи він хоч заробляє такі кошти в тій посушливій зоні

: Мариуполь,где то там

Незнаю, рівняю по собі. В будь- якому випадку узаконювати треба господарство, взагалі нерозумію як можна без договорів оренди працювати.....

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

fgrubin пишет:

Я тут пройшовся по бухгалтерах в районі, то вони взагалі бухобліку не ведуть і баланс на око складають

може бути.Але ті господарства не мають статусу платника НДС.

Прикол в тому, що таки вони мають статус платника ПДВ

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Спиридон пишет:

може в нього рідні багато.)))

Зазвичай з чужими людьми легше вести справу чим з родичами.......

Украина
: Мариуполь,где то там
10.02.2014 - 23:30
: 50

У нас много мелких так сказать фермеров и пайщики не хотят заключать договора, сегодня у одного фермера, а завтра дадут на 500 грн. больше и они к другому! С некоторыми нашёл компромис и готовы подписать договор аренды, вот поэтому и интересуюсь у знающих люде как лучше узаконится!

Украина
: Мариуполь,где то там
10.02.2014 - 23:30
: 50
fgrubin пишет:

Vavis пишет:

Невелика плата за спокійний сон для людини, що обробляє 200га.

А ти запитай, чи він хоч заробляє такі кошти в тій посушливій зоні

: Мариуполь,где то там

И это тоже одна из причин!!!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Эллин пишет:

И это тоже одна из причин!!!

Причина чого?

Ukraine-Legion-12
: Centre UA-Elisavetgrad
25.09.2012 - 23:15
: 737

А может лучше ТОВ открывать? Ведь все эти Фопы, ФГ, если заводят уголовное дело (да и на будущее при снятии моратория) на директора, соответственно конфискация и земли, а у ТОВ ограниченая ответственность, Земля в Устав по договору от физического лица, еще и дивиденты получают. Имхо

Украина
: Мариуполь,где то там
10.02.2014 - 23:30
: 50
fgrubin пишет:

Эллин пишет:

И это тоже одна из причин!!!

Причина чого?

Того, что вроде бы работаю и всё нормально, но при этом теряю на НДСе большие деньги!

Ukraine-Legion-12
: Centre UA-Elisavetgrad
25.09.2012 - 23:15
: 737

Да этот гребаный НДС достал, там на сопровождения бухгалтерии , только и работай, затем уебк... с налоговой доказывай, а работать когда, Нафиг

Ukraine-Legion-12
: Centre UA-Elisavetgrad
25.09.2012 - 23:15
: 737

Вот вот и НДС нафиг не нужен, обоюдная договоренность. Ибо реформа нужна, чтобы с НДС работать было заинтересовано.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

считаем= 1 тона семки. беру для сравнения элеваторы прометея своего региона - так как сразу видны цены и урожая и удобрения какое там же можно купить. стоимость 1 тоны с ндс=9300. за нал будет 7200. стоимость к примеру тоны сульфата аммония соответсвенно 6300 и 6100. за тону с ндс покупаем 1,476тон сульфата. за нал соответсвенно 1,180тон дальше выводы делайте сами.

Ukraine-Legion-12
: Centre UA-Elisavetgrad
25.09.2012 - 23:15
: 737

С НДС- ому нас в Украине, как не крути до первой камеральной, а там и доплата налогов и штрафные и пеня,либо Взятка как всегда,задолбали, как вспомню молодость,бррр не навижу НДС и налоговую.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

я беру свой регион. и цену семки и цену удобрений. пусть каждый просчитает свое. у нас есть такие что и 6000 предлагают но это ж не значит что на них равняться. элеваторы прометея привел к сравнению.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

так же незабываем о надвигающемся рынке земли- и то шо они хотят ввести- покупка земли только по безналу и подтверждение источника происхождения денег.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Пришло сегодня. И что делать? Брать ту лицензию или проконает отговорка про отсутствие стационарных емкостей? 780 грн вроде деньги и небольшие.

Вложение
palivo.png
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Спиридон пишет:

У нас в с еле есть предприниматели, которые обрабатывают сотнями га земли, с договорами, но они не плательщики НДС и бухгалтерии не ведут.

Богатые люди могут себе позволить не заморачиваться. Но не у всех же сотни гектаров.

Ukraine-Legion-12
: Centre UA-Elisavetgrad
25.09.2012 - 23:15
: 737

Вроде Районные должны разогнать в 2020

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Андрей и пишет:

считаем= 1 тона семки. беру для сравнения элеваторы прометея своего региона - так как сразу видны цены и урожая и удобрения какое там же можно купить. стоимость 1 тоны с ндс=9300. за нал будет 7200. стоимость к примеру тоны сульфата аммония соответсвенно 6300 и 6100. за тону с ндс покупаем 1,476тон сульфата. за нал соответсвенно 1,180тон дальше выводы делайте сами.

За наличку зерно дешевле, это да,.... но за наличку (сейчас особенно) совсем другие цены на ДТ, СЗР, удобрения, семена..... а если наличка ещё и в долларах, то цены ещё приятнее, как бы там не старались всё отбелить, но походу, всё идёт ещё больше в тень.