Вы здесь

Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 152 из 153

Перейти к полной версии/Вернуться
4587 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

ПДВ ніколи не відносили до витрат , і якщо це платіж не за товари/послуги , то на нього не може нараховуватись ПДВ

Ти мене не зрозумів.
Звісно, ПДВ, що включається до вартості виробничих факторів/засобів у платників ПДВ не відноситься на витрати при придбанні цих факторів/засобів.
Платник ПДВ придбав добриво за 12 тис. грн. тонна, в тому числі ПДВ 2 тис. грн. Витрати склали 10 тисяч гривень (по такій вартості платник ПДВ оприходує добриво в регістрах бухобліку і відобразить витрати в фінзвітності), а 2 тис. гривень ПДВ відносяться до податкового кредиту, який зменшить податкові зобов'язання.
А от у не платника ПДВ добриво ляже на витрати в сумі 12 тисяч гривень! Бо нема у нього податкового кредиту!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Формування у бухобліку первісної вартості товарів

Товари, придбані (отримані) та призначені підприємством для наступного продажу, в цілях бухгалтерського обліку вважаються запасами. Відповідно

їх бухгалтерський облік регулює профільне П(С)БО 9

Пункт 8 цього стандарту зобов’язує зараховувати придбані товари на баланс за первісною вартістю. «Начинку» первісної вартості розкриває п. 9 цього ж П(С)БО, а також п. 2.2 Методрекомендацій № 2. Так, до її складу включаються:

— суми, що сплачуються згідно з договором постачальнику (продавцю), за вирахуванням непрямих податків (тобто ціна придбання товарів);

— суми ввізного мита (для імпортних товарів);

суми непрямих податків у зв’язку з придбанням товарів, що не відшкодовуються підприємству (наприклад, суми ПДВ, що сплачуються підприємством — неплатником ПДВ при придбанні товарів у підприємств, які зареєстровані як платники цього податку);

— транспортно-заготівельні витрати (далі — ТЗВ)*;

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Цікаво яка доля закону 1210? 11 лютого відправили на підпис, 26 лютого був останній термін підписання .І ні слуху, ні духу.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Пишуть, що впливові кола виступили проти підписання цього закону. І тому причини не скасування соєвих правок.
Ось нещодавно підписав підписав закон, який був прийнятий у січні, тому ще чекаємо dntknw

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про прогресивні земельні відносини (Проект) http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JI01639A.html

.....
У Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, NN 40-44, ст. 356)

статтю 409 доповнити частиною четвертою:

"4. Власник земельної ділянки має право достроково розірвати договір користування належною йому земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб на підставі заяви про дострокове розірвання договору користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), про що власником земельної ділянки подається заява про включення до реєстру відомостей про розірвання договору. Заява подається не пізніше ніж за рік до визначеного власником земельної терміну розірвання договору."

.....
"Стаття 22. Форма орендної плати

Орендна плата справляється виключно у грошовій формі шляхом перерахування на рахунок орендодавця.";.....

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Спиридон пишет:

"Договір оренди землі може бути розірваний за згодою сторін. На вимогу однієї із сторін договір оренди може бути достроково розірваний за процедурою, передбаченою законом або за рішенням суду.";

Так це і є процедура прописана в законі коли власник повідомляє орендаря за рік наперед шляхом включення до реєстру відомостей про розірвання договору...(що це за реєстр?) Нівелюється взагалі необхідність заключення договору оренди коли його в будь-який час можна розірвати в одноособовому порядку............. А орендна плата виключно в безготівковій формі це теж шедевр.......

Украина
: Киевская область
02.02.2010 - 19:15
: 815
Спиридон пишет:

Vavis пишет:

(що це за реєстр?)

всі договори повинні бути зареєстровані в органі державному.Він наче до юстиціїї відноситься.

Vavis пишет:

А орендна плата виключно в безготівковій формі це теж шедевр.......

в чому шедевр? те шо ти видаєш зерном, все одно переводиться в безготівкову форму. Звісно, якщо працюєш легально.

Розірвання договору за згодою строін, це і раніше було.Але якщо, одна із сторін не згодна, то тоді згідно закону, а це через суд.

Нажаль ви так нічого і незрозуміли..... При чому тут реєстрація договорів в єдиному реєстрі речових прав до реєстрації наміру за рік наперед власника розірвати договір? Якраз законопроект і дозволяє розірвання договору в односторонньому порядку.

Украина
: Бобринец
25.12.2009 - 15:42
: 649
Спиридон пишет:

Vavis пишет:

Якраз законопроект і дозволяє розірвання договору в односторонньому порядку.

хай спочатку затвердять то Радою.

Проект цей мене бентежить також як і тебе. А то шо я зніс написано в новому вже проекті.Воно якось протирічить, тому шо якщо орендоавець схоче то за рік повідомить орендаря, і розірве догвір в односторонньому порядку. Поживемо побачимо. А загалом, от цих нових придурків ждати можна чого завгодно.

Если и дальше будем молчать то скоро Нас без штанов оставлять ((

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Є хтось з членів фг платниками ЄСВ. Якщо є, то яку форму звітності подаєте, дякую.

Україна
10.06.2012 - 12:51
: 243

https://agropolit.com/spetsproekty/725-plati-dolar-kontroleru-za-tonnu--...
Що це за нововведення нас чекають?

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

Такая тема затихла. Наверное нет новаций и все прекрасно в датском королевстве....

Украина
: Чернигов.Украина
26.07.2010 - 19:36
: 836

Друзі,не розводьте соплі по цім проектам.Вони правильні.Я вам наведу приклад як працює фотосепаратор-після реакції фотоелементу струя повітря видує некоректну насінину або сміття разам із декількома насінинами основної культури.Тож не можна взяти за сраку тіньовий оббіг не зашкодивши при цьому чесним фермерам.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Дебільний проект від недолугих депутатів.
Подивіться відео, якщо часу мало, то з 1 год 25 хв, там Олег Нів'євський розклав все по поличках

Украина
: Чернигов.Украина
26.07.2010 - 19:36
: 836

Чувак правильно сказав закон правильнийале ми не даємо нічого натомість.Ця ситуація мені нагадує як мої орендодавці рахують мої прибутки і їхня математика не співпадає з моєю.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Дима Таракан пишет:

Чувак правильно сказав закон правильнийале ми не даємо нічого натомість.

Неправильний закон! Потрыбна кардинальна змына системи оподаткування

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Дебільний проект від недолугих депутатів.

Нема там дебільних проектів і недолугіх депутатів. Все продумано до дрібниць і заберуть вони собі за копійки ту землю.

: Донецк
24.12.2013 - 23:32
: 856
waldemar пишет:

fgrubin пишет:

Дебільний проект від недолугих депутатів.

Нема там дебільних проектів і недолугіх депутатів. Все продумано до дрібниць і заберуть вони собі за копійки ту землю.

Точно в нашем правительстве собрались не умные,а хитрые люди.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Jone пишет:

не умные,а хитрые люди.

От того не легче, уже в этой стране ничего не изменится. У нас народ массово валит кто куда.

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

shok Что-то я не понимаю...
Читаю проект 3131-д
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=69452
И никак не пойму,
в пояснительной записке указано, что
З метою стимулювання сільськогосподарської діяльності на певних категоріях земель та підвищення привабливості реєстрації сімейних фермерських господарств, пропонується застосування більш низьких значень коефіцієнтів у формулі при визначенні поставленого податкового зобов’язання. Так, для власників та користувачів сіножатей, пасовищ та багаторічних насаджень пропонується коефіцієнт 0,01, а для фізичних осіб – підприємців (у тому числі фермерів на четвертій групі спрощеної системи) – коефіцієнт 0,02.

НО !! открываю проект закона и вижу:
0,02 - для земельної ділянки сільськогосподарського призначення (крім несільськогосподарських угідь) та/або земельної частки (паю), що перебуває у власності, оренді, користуванні на інших умовах (в тому числі на умовах емфітевзису) фізичних осіб, які зареєстровані підприємцями;
И где же фермеры - юр лица на 4 группе?
Получается если у меня ФГ юр. лицо на 4 группе, которое имеет 50 га в постоянном пользовании особо ценных земель с высокой НГО и работу в котором выполняют члены ФГ, а не работники по трудовому договору, я буду платить налог по полной?? 1500 грн с га? shok shok
Только смогу вычесть доходи, виплачені голові ФГ у виглядів дивідендів?
Кстати, а на сплачене ПДВ можу зменьшувати?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
ЕкатеринаСС пишет:

олучается если у меня ФГ юр. лицо на 4 группе, которое имеет 50 га в постоянном пользовании особо ценных земель с высокой НГО и работу в котором выполняют члены ФГ, а не работники по трудовому договору, я буду платить налог по полной?? 1500 грн с га?

ага

ЕкатеринаСС пишет:

Только смогу вычесть доходи, виплачені голові ФГ у виглядів дивідендів?

не факт! там все спірно, зараховується лише ПДФО працівників ФГ, а з точки зору ПК працівник це особа, яка працює по трудовому договору! А члени ФГ не мають трудового договору laugh

ЕкатеринаСС пишет:

Кстати, а на сплачене ПДВ можу зменьшувати?

От тільки ПДВ там і не вистачало smile3
Ставайте не платником ПДВ і не сплачуйте його

ПДВ це не прямий податок на кінцевого споживача, а ваше ФГ не є кінцевим споживачем

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

вибачаюсь, по дивідендам таки прямо вказано

Сума перевищення  загального поставленого податкового зобов’язання над сумою сплачених платником податків та інших платежів, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або орендою (емфітевзисом), іншим користуванням земельних ділянок, зазначених у підпункті 14.1.183-1 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу, обчислюється шляхом порівняння розрахованого  таким платником загального поставленого податкового зобов’язання, та сум сплачених ним за податковий (звітний) рік  податків та інших платежів, пов'язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або орендою (емфітевзисом), іншим користуванням таких земельних ділянок, а саме:
єдиного податку;
податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів фізичних осіб, які перебувають з ним у трудових або цивільно-правових відносинах (в тому числі з доходів за договорами оренди), а також з доходів, виплачених у виглядів дивідендів;
єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, сплаченого за себе та з доходів таких фізичних осіб;податку на доходи фізичних осіб та військового збору, сплачених таким платником єдиного податку як податковим агентом, з доходів фізичних осіб – орендодавців таких земельних ділянок;
орендної плати за землі державної та комунальної власності.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

І, увага! Додали оренду!

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

орендної плати за землі державної та комунальної власності.

fgrubin пишет:

І, увага! Додали оренду!

Мені це як находка, маю 20 га в оренді, за яки сплачую 8%- 70000грн на рік. Тільки це мені перекриє всі наші 40 га.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Мені це як находка, маю 20 га в оренді, за яки сплачую 8%- 70000грн на рік. Тільки це мені перекриє всі наші 40 га.

Ну не факт, що не поміняють ще щось

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

жах... tomato

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

Доброго ранку!
Скажіть, будь ласка, хтось в цьому році подавав документи на отримання бюджетної субсидії на 1 га діючого ФГ (40 000 грн) ?
Чи не пізно подавати документи??
Тільки додивилась, що внесли зміни, і тепер тим у кого постійне користування також можна подавати документи (у минулому році мені відмовили, бо земля на засновнику, а не на ФГ була)

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
ЕкатеринаСС пишет:

(у минулому році мені відмовили, бо земля на застновнику, а не на ФГ була)

Нам в аналогічній ситуації торік дали. А в цьому році ми і не чули що вона буде.

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

Цікаво...
Подзвоню до фонду підтримки фермерства, запитаю про цю допомогу, якщо цього річ дають, то напишу.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
ЕкатеринаСС]<p>Доброго ранку!<br>
[quote=ЕкатеринаСС
пишет:

Доброго ранку!
Скажіть, будь ласка, хтось в цьому році подавав документи на отримання бюджетної субсидії на 1 га діючого ФГ (40 000 грн) ?

Цього року допомога лише новоствореним.
І здається лише коли голові ФГ менше 35 років

Украина
17.09.2018 - 17:21
: 82

Дякую!
знайшла також на сайті Укрдержфонду
Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для фермерських господарств (крім новостворених)
у 2020 році виплачується лише фінансова підтримка, не виплачена одержувачам у 2019 році з незалежних від них причин, у разі повторного подання ними до 1 вересня документів згідно з вимогами

І у постанові КМУ
5.За напрямами: часткова компенсація вартості насіння, часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, здешевлення кредитів, бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для фермерських господарств (крім новостворених) у 2020 році виплачується лише фінансова підтримка, не виплачена одержувачам у 2019 році з незалежних від них причин, у разі повторного подання ними до 1 вересня документів згідно з вимогами пунктів 7, 10, 11 і 11-2 цього Порядку.

{Пункт 5 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 447 від 03.06.2020}
sad