Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 70 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

от наприклад один з листків безкоштовного запиту мін юста по моєму фг.https://fermer.ru/files/filefield_paths/zapit.jpg то виходить що два мої члена фг і є бнф власниками а на скільки сильно впливає сумма уставного капіталу?

та чого ви прив'язались до КБФ?
Ви беріть до уваги - засновників (учасників)

Сума СК ні нащо не впливає

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

виходить що ми і засновники і члени фг і бенефіціари.

от в ЄДР окремо не вказують членів ФГ

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Головне, щоб дивіденти врахували в МПЗ

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

%

Спиридон пишет:

Для цілей оподаткування до дивідендів прирівнюється також платіж у грошовій формі, що здійснюється юридичною особою на користь її засновника та/або учасника (учасників) у зв’язку з розподілом чистого прибутку (його частини). Відповідно у фермерське господарство при виплаті дивідендів своїм членам повинно утримувати ПДФО 9% і військовий збір 1,5%.

в даному абзаці згадують про ДИВІДЕНДИ - але якщо "експерт" пише про дивіденди, то це таки дивіденди і вони не потребують прирівнення для цілей оподаткування!
Масло масляне ...

Прирівнють до дивідендів інші виплати, які не є за своєю суттю дивідендами!
Я про це вже пояснив. В нашому випадку це розподіл прибутку за принципом - від трудової участі , або за принципом - "зі стелі"

Ох вже ці горе експерти.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Яку частину прибутку , засновник має право направити на виплату дивідендів? В бух обліку це чимось регламентується, чи можна нараховувати на розсуд засновника?

це прописують в Статуті.
Взагалі це не обмежується нічим, головне наявність нерозподіленого чистого прибутку

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Головне, щоб дивіденти врахували в МПЗ

а от тут я вже готуюсь до цього і ніде не вказую, що я виплачую дивіденди.
Ось як я набираю платіжки на сплату ПДФО та військового збору

ПДФО З ДОХОДIВ, ЯКI ВИПЛАЧУЮТЬСЯ ЮРОСОБОЮ (ФГ) НА КОРИСТЬ ЇЇ ЗАСНОВНИКIВ (ЧЛЕНІВ ФГ) У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗПОДIЛОМ ЧИСТ. ПРИБУТКУ, ЗА СІЧЕНЬ 2022

ВIЙСЬК. ЗБIР З ДОХОДIВ, ЯКI ВИПЛАЧУЮТЬСЯ ЮРОСОБОЮ (ФГ) НА КОРИСТЬ ЇЇ ЗАСНОВНИКIВ (ЧЛЕНІВ ФГ) У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗП. ЧИСТ. ПРИБУТКУ, ЗА СІЧЕНЬ 2022

А так в призначенні платежу на свою картку:

ВИПЛАТА ДОХОДУ ЧЛЕНУ ФГ (ЗАСНОВНИКУ) У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗПОДIЛОМ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ ЗА CІЧЕНЬ 2022 Р., ЗГIДНО З ВIДОМ. N 1 ВIД 17.01.2022. Без ПДВ

Я взагалі не згадую, що це дивіденди
І навмисно згадав - членів ФГ

Щоб потім при нарахуванні МПЗ доводити, що ми сплатили ПДФО і ВЗ з Доходів членів ФГ
А члени ФГ мають трудові відносини з ФГ, яке є платником МПЗ

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Бо по факту, нема прибутку, нема і дивідендів

точніше, нема прибутку - нема чого розподіляти

До речі, до МПЗ зараховують ПДФО з доходів фізичних осіб, які перебуають в трудових відносинах ....
Але конкретно які доходи не визначено

"Експерти" починають вільно трактувати цю норму і пишуть, що ПДФО з дивідендів не можна зарахувати в МПЗ

Але законі не обмежили види доходів, там лише наявність трудових відносин головне

Тобто, маєш трудові відносини - то значить ПДФО з твоїх доходів (в тому числі і з дивідендів) повинно зараховуватись в МПЗ
Будуть ще суперечки з цього приводу

Обмеження є - ПДФО з продажу товарів не враховують

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

В статуті мого Ф/г записані два власники.

частки визначені в статутному капіталі?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Ось як я набираю платіжки на сплату ПДФО та військового збору

Блін а я лоханувся, нечиста сила при набиранні платіжки на пдфо підштовхнула написати 2021 рік, а собі нічого не вказав. Хоча сплата в 2022р. і в ДФку піде за 1 квартал 2022р.
Може проскочить?

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

зміни в статут вносить цнап або держ реєстратор. вони є в кожній отг. плата за цю послугу невелика. капітал зазвичай пишеться невеликий 1000 грн. але суму можна любу. для початку зробіть безкоштовний запит мін юсту по своєму фг- таке як я викладав вище про своє фг. там далі буде видно.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Андрей и пишет:

зміни в статут вносить цнап або держ реєстратор. вони є в кожній отг. плата за цю послугу невелика.

Помиляємось. зміни до статуту уже такого немає , потрібно статут по новому реєструвати, ціна тільки в реєстратора 700грн. плюс натаріус. Зараз потрібно подавати реєстратору щорічне підтвердження про діяльнісь з структурою власності на протязі 14 днів з дати реєстрації ФГ, і що ви думаєте, сказали якщо змінилась адреса , тобто район, то також все по новому робить .

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

протокол зборів нотаріально завіряти треба і сам статут

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Блін а я лоханувся, нечиста сила при набиранні платіжки на пдфо підштовхнула написати 2021 рік, а собі нічого не вказав. Хоча сплата в 2022р. і в ДФку піде за 1 квартал 2022р.
Може проскочить?

за 21 рік воно точно не піде в нарахування, бо треба було до 30 січян ПДФО сплатити з доходу, який нарахований в грудні
Ршення про нарахування оформляй в 22 році

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Не визначені. У нас пока нема того СК. Треба робити зміни до статуту. Я так зрозумів, шо оте майно і інше, шо вже є в ф/г може бути статутним капіталом. Тре тільки правильно то написати в статуті.

от навіть без статутного капіталу ви можете розподілити прибуток між собою, тобто між засновниками (учасниками, членами ФГ) і ці виплати в цілях оподаткування будуть прирівняні до дивідендів зі ставкою ПДФО 9 %

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

членами ФГ

А до чого тут члени ФГ? Я за себе плачу 18%, мене нема в ЄДР ні в засновниках, ні в учасниках. Просто в статуті, як член.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

А до чого тут члени ФГ?

це я до ситуації у Спиридона, у нього в засновниках (учасниках) в ЄДР вказані - і він, і дружина.
взагалі, в Законі про ФГ поняття - "учасники" відсутнє
Але по факту, члени ФГ і "учасники" це одне і те саме
В ЄДР нажаль не вказують членів ФГ
От я і пишу Засновник (член) ФГ
Наголошуючи, що виплати засновникам ФГ це виплати членам ФГ
Бо ж для МПЗ нам треба ПДФО з доходів членів ФГ

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

Ну шо фермера. Звонить сьогодні податкова і каже. Так мол і так у вас є кведи по розведенню птиці всяких тварин. а господарства з такими кведами будуть зняті з 4 групи. хоч ви цими кведами і не займаєтесь. якщо я бажаю залишитись на 4 групі то на момент подачі річної звітності я повинен внести зміни в статут. а для цього подати подати держ реєстратору завірені нотаріально - рішення заг зборів новий статут (з новою адресою так як було укрупнення районів та змінилася назва району) ,копії паспортів , заяву, квитанцію при сплату послуг та якусь ще схему бенефіціарів -якщо не помиляюсь. от маю до вас фермера ще таке питання - є в меня біля двору(це адреса реєстрації фг) ще одна ділянка надана мені як фіз особі під забудову. тут стоїть моя техніка та маю бажання тут побудувати склад та допоміжні приміщення. так може заодно внести в статут цю ділянку. щоб потім не брати її в оренду або не викупляти її у себе. так як склад мабуть придеться будувати з будматеріалів куплених за рахунок фг та щоб менше було питань куди я їх діваю.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Спиридон пишет:

Я кажу пиши наполовину. Вона відповіла, а для чого? бо якжо на половину то у всіх угодах договорах і других документах тоді буде потрібно ставити два підписи.

при чому тут засновники і КБФ до підписання договорів?
Голова ФГ для цього є
взагалі, якщо у вас два засновники (учасника) рахуються в ЄДР, то у вас вже вищим органом управління є загальні збори засновників
В статуті потрібно прописувати повноваження загальних зборів засновників та голови
Ось у мене так щодо загальних зборів:

1.2. До виключної компетенції Загальних зборів Засновників належить:
- визначення основних напрямів діяльності Господарства, затвердження
планів діяльності та звітів про їх виконання;
- унесення змін та доповнень до Статуту;
- установлення розміру, форми і порядку формування часток у
статутному (складеному) капіталі;
- установлення розміру частини прибутку, який підлягає розподілу
серед Засновників та інших Членів Господарства;
- визначення порядку покриття збитків Господарства;
- прийом до Господарства нових членів;
- визначення політики Господарства щодо прийому на роботу
персоналу;
- виключення Членів з Господарства;
- прийняття рішень про припинення діяльності Господарства,
призначення ліквідаційної комісії, затвердження ліквідаційного
балансу;
- обрання Голови Господарства.

А щодо голови так:

11.9. Управління Господарством здійснює його Голова, який є також
Виконавчим органом Господарства.
11.10. Голова Господарства обирається Засновниками Господарства.
Повноваження Голови Господарства підтверджуються протоколом про обрання
Голови Господарства та цим Статутом. Головою Господарства може бути як
його Засновник, так і інші особи.
11.11. Голова Господарства діє від імені Господарства без довіреності і
представляє Господарство перед державними, громадськими, господарськими
та іншими органами, установами та організаціями, незалежно від
підпорядкування, форм власності, галузевої належності, в органах державної
виконавчої влади та місцевого самоврядування (їх структурних підрозділах), з
усіх без винятку питань, пов’язаних з діяльністю Господарства.
11.12. Голова Господарства укладає від імені Господарства будь-які
договори (угоди, правочини, контракти, та інше), у тому числі договори
застави, іпотеки, відчуження та набуття майна, на будь-яких умовах та вчиняє
будь-які юридично значимі дії відповідно до законодавства, без попереднього
погодження на Зборах Засновників.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

доречі. балакав сьогодні зі своїм бухгалтером про дивіденди. і вона мені каже що правильно виплачувать дивіденди під оці9% треба на протязі 3 місяців після здачі річної звітності. якщо це робить в другі терміни то це йтиме як авансова видача дивідендів і пдфо буде 18- ну якщо я привильно її зрозумів.

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176

для Спиридонаhttps://fermer.ru/files/filefield_paths/zapit_1.jpg просто зробіть собі запит з мін юсту та подивіться

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Андрей и пишет:

доречі. балакав сьогодні зі своїм бухгалтером про дивіденди. і вона мені каже що правильно виплачувать дивіденди під оці9% треба на протязі 3 місяців після здачі річної звітності. якщо це робить в другі терміни то це йтиме як авансова видача дивідендів і пдфо буде 18- ну якщо я привильно її зрозумів.

не дуже знайється ваш бухгалтер на тонкощах нарахування дивідендів
немає таких вимог щодо ФГ і ПП (приватних підприємств)

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Андрей и пишет:

є в меня біля двору(це адреса реєстрації фг) ще одна ділянка надана мені як фіз особі під забудову.

Яке цільове призначення цієї ділянки - для будівництва і обслуговування житлового будинку?

Украина
: Орехов Запорожская область
18.01.2014 - 16:18
: 1176
Куркин пишет:

Андрей и пишет:

є в меня біля двору(це адреса реєстрації фг) ще одна ділянка надана мені як фіз особі під забудову.

Яке цільове призначення цієї ділянки - для будівництва і обслуговування житлового будинку?

Так

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Отупів я вже повністю. Надумав здати декларацію ЄП 4гр., ті роки нічого не мінялось, то йшов легким шляхом- тупо робив в Сонаті копії для поточного періоду і безпроблемно відправляв.
Цього року такий фокус не проходить, фіскали поміняли бланки. Тепер дивлюсь на ті форми як баран на нові ворота і нічого не догоняю.
На фіга їх аж 2 штуки, загальна та звітна?. Вони ж крім різних кодів органів місцевого самоврядування практично нічим не відрізняються. Для чого в загальній ставиться район, а в звітній- село?
І ті коди не помінялись? Торішні діють?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

На фіга їх аж 2 штуки, загальна та звітна?

бо в законі (ПКУ) сказано, для щорічного підтвердження нам потрібно подати дві декларації - загальну і звітну
У багатьох підприємств землі в різних сільських радах, тому подають по кожній раді звітні і ще одну загальну
а у кого одна сільська рада, то одна звітна і одна загальна

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

І ті коди не помінялись? Торішні діють?

Звісно коди вже інші
Минулого року ми ставили коди КОАТУУ, які вже не чинні

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

я от не можу зрозуміти, яку назву контролюючого органу в шапці Декларацій ставити scratch_one-s_head
заповнюю декларації в Кабінеті, обираю опцію - Заповнити на основі даних ДПС
і сьогодні автоматично підтягується: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КОЗЕЛЬЩИНСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ

Але минулого місяця, коли декларацію ПДВ заповнював за грудень, автоматично підтягувалось так:
ГУ ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (КОЗЕЛЬЩИНСЬКИЙ Р-Н)

Раніше в 21 році автоматично підтягувався перший варіант - ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, КОЗЕЛЬЩИНСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ

Ну району Козельщинського вже немає ...
В квитанціях про прийняття, завжди приходило - ГУ ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (КОЗЕЛЬЩИНСЬКИЙ Р-Н)

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Звісно коди вже інші

А де їх брати? А то в мене Соната видає торішні.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Цього року такий фокус не проходить, фіскали поміняли бланки

waldemar пишет:

Для чого в загальній ставиться район, а в звітній- село?

А в Кабінеті нічого не змінилось scratch_one-s_head
І шо робити?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

І шо робити?

Спочатку позвоню в податкову,

fgrubin пишет:

Минулого року ми ставили коди КОАТУУ, які вже не чинні

Гуглив, то нових кодів щось не показує.
Може нічого страшного як подати і із торішніми?

fgrubin пишет:

А в Кабінеті нічого не змінилось

Да я також різниці не побачив, бланки 2020р, чому Соната не захотіла копіювати-загадка