Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 35 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
15.02.2015 - 20:41
: 2435

Знову на одні і ті самі граблі. Володя , що ти вчипився за собівартість яка калькулюється один раз на рік після збору врожаю , тоді ж і визначається фін. рез. , віднось все по кожній ГО на витрати і не придумуй велосипед.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

що ти вчипився за собівартість яка калькулюється один раз на рік після збору врожаю

В принципі я згідний, але в спрощеному плані рахунків нема такого рахунку, як "витрати" , а є аж три:
1. 90 собівартість
2.91загальновиробничі витрати.
3.96 інші витрати
Я щось подумав,що неправильно буде собівартість ставить на 91 рахунок, при тому, що на об"єм бумагомаратєлства це особливо не впливає

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Навіщо вам 9 клас рахунків?

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Навіщо вам 9 клас рахунків?

А куда списувать собівартість і витрати? Прямо на 79 фінрезультат не можна. Колись був 84, так скасували.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Ну ми ж списуємо якось і без 9 класу рахунків.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711

Підписаний на цю тему, але читати вже сил немає wacko2 Мабуть відпишусь bang
Ось сканував статтю зі свіжого журнала - тим, хто в цьому щось розуміє - може і згодиться, я пас... dntknw

Вложение
stattyaprobuhoblyk.zip
Украина
: Черновцы
31.01.2012 - 04:08
: 1425
KOHDPAT пишет:

Підписаний на цю тему, але читати вже сил немає wacko2 Мабуть відпишусь

good

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
KOHDPAT пишет:

Підписаний на цю тему, але читати вже сил немає

Воно як вникнути, то там нічого складного нема, все воно в тому бухобліку досить логічно. Просто ні яка скотиняка з ДФС чи Мінфіну нехоче написать якісь поради для простого дядька-фермера, що має бути так, так і так. І ніяк інакше. А то все розраховано на підприємство, де куча комірників,завскладів, слюсарів, трактористів, вони все щось один одному видають,списують, обліковують і т.д. А нам воно треба? Ніхто того не знає? І вести по їхнім методам, то треба мені про поле забути.

fgrubin пишет:

Ну ми ж списуємо якось і без 9 класу рахунків.

Як на мене, то можна на рахунок 23"виробництво", звідки вже окремою проводкою на 79фінрезультат.Знов лишня писанина.
Як на мене, то те творіння, що я виклав останнє близьке до ідеалу (в плані мінімуму писанини). Єдиний мінус, що я бачу, що рядок 2180 "інші операційні витрати" звіту №2м захований на дебеті в тій "солянці" з 90 і 91 рахунків. Але визначається дуже просто, тому що вся собівартість як на ладоні на дб26 "готова продукція".

KOHDPAT пишет:

Ось сканував статтю зі свіжого журнала

Подякував, якраз обмірковую свій наказ про облікову політику.

KOHDPAT пишет:

Мабуть відпишусь

Та якщо особисто не ведете.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
KOHDPAT пишет:

Підписаний на цю тему, але читати вже сил немає Мабуть відпишусь

Ви праві, в цій темі якщо Ви не тямите і нічого сказать , то ліпше будьте читачем наприклад художньої літератури.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій:

Рахунки класів 0-7 є обов'язковими для всіх підприємств.

Рахунки класу 9 "Витрати діяльності" ведуться всіма підприємствами, крім суб'єктів малого підприємництва, а також інших організацій, діяльність яких не спрямована на ведення комерційної діяльності, з відкриттям за власним рішенням рахунків класу 8 "Витрати за елементами".

Малі підприємства та інші організації, діяльність яких не спрямована на ведення комерційної діяльності, можуть вести бухгалтерський облік витрат з використанням тільки рахунків класу 8 "Витрати за елементами" або в порядку, який наведено в попередньому абзаці.

Підприємства, які для узагальнення інформації про витрати застосовують тільки рахунки класу 8 "Витрати за елементами", субрахунки рахунку 79 дебетують у кореспонденції з кредитом рахунків 23 "Виробництво", 26 "Готова продукція", 27 "Продукція сільськогосподарського виробництва" і з кредитом рахунків класу 8 "Витрати за елементами" у порядку закриття цих рахунків.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій:

Повторюсь , фг може вести синтетичний облік з подвійним записом в регістрі Б.О. який називається ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ГО. В цьому ЖУРНАЛІ господарські операціїї облічуються не по плану ра хунків в їх кореспонденції , а за змістом ГО , я в попередньому пості цей Журнал викладав. Вважаю що для фермара без знань бухгалтерського обліку ( без переймання вибору рахунку ; пошуку йому кореспондуючого рахунку; знань активний він , пасивний , чи активно-пасивний ; і т. д. ) - це найбільш прийнятний синтетичний облік. Хто знає ТБО , той може вести ЖУРНАЛ_ГОЛОВНУ , різниця для спеціаліста не велика.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

У нас щось схоже на журнал головну, де кожний рахунок на окремій сторінці.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

У нас щось схоже на журнал головну, де кожний рахунок на окремій сторінці.

У Вас гібрид ГОЛОВНОЇ

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

У нас щось схоже на журнал головну, де кожний рахунок на окремій сторінці.

При виборі узагальнюючого документа також розглядав ці регістри, але чомусь вони мені здались складними. Хоча якби хтось тоді пояснив, то може воно й не страшне. А зараз в плані кількості писанини мій варіант мене влаштовує.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

А зараз в плані кількості писанини мій варіант мене влаштовує

good

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Зима, морози , від нічого робить прилізла мені думка відщіпнути від коханої держави ще якісь грошенята. Гулять так гулять, вирішив заправлять своє особисте авто (все рівно 99% пробігу по фермерським справам) за рахунок ФГ. В зв"язку з тим, що по нинішнім часам розвелось всяких менеджерів, які використовують власні авто по службових цілях, то інформації в інеті море. І нічого там нереального нема, а ПДВ списать цілком реально.
Треба написать договір позички (який по нинішнім часам навіть нотаріально завірять не потрібно) купить по перерахунку талонів на пальне, збирать чеки і раз в місяць списать по шляховому листу.
Офіційний бланк шляхового давним давно відмінено, тому вранці наваяв в екселі власний. Буду вдячний за критику.

Вложение
shlyahviy.png
Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Явно дата складання 31 число не підходить. Я б назвав це "Дата виписки" і ставив дату. з якої ви почали поїздки в звітному місяці.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Все реально, плюс посвідчення про відрядження і ще якісь пару сотень гривнів зпишите по авансовому звіту по кожній поїздці.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Я б назвав це "Дата виписки" і ставив дату. з якої ви почали поїздки в звітному місяці.

Шляховий лист можна виписувать як на кожну поїздку так і на якийсь період ( тиждень, місяць, рік )

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Офіційний бланк шляхового давним давно відмінено,

Затвердіть свій але з обліком маршрутів , кожен з яких прирівнюється як окрема господарська операція.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Все реально, плюс посвідчення про відрядження і ще якісь пару сотень гривнів зпишите по авансовому звіту по кожній поїздці.

Не хочу навіть згадувати за готівку, так щось не сподобались ті ПКО, РКО. касові книги,ліміти і пр.

fgrubin пишет:

Явно дата складання 31 число не підходить. Я б назвав це "Дата виписки" і ставив дату. з якої ви почали поїздки в звітному місяці.

Може так?:

Вложение
shlyah.png
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Затвердіть свій але з обліком маршрутів , кожен з яких прирівнюється як окрема господарська операція.

Читав, що пишуть "по області". Я влупив "по Україні". А якщо на кожен маршрут, то скільки писанини буде, тоді ще й на кожен день треба.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

fgrubin пишет:

Я б назвав це "Дата виписки" і ставив дату. з якої ви почали поїздки в звітному місяці.

Шляховий лист можна виписувать як на кожну поїздку так і на якийсь період ( тиждень, місяць, рік )

Це наразі нічим не регламентується і взагалі такого затвердженого первинного документа не існує.
Наша мета довести використання палива у господарській діяльності господарства. тому потрібно якийсь первинний документ самостійно придумати і затвердити.
Його можна назвати по різному, можна й "Шляховий лист", а можна "Акт про використання палива легковим автомобілем в господарській діяльності підприємства", або "Обліковий лист роботи легкового автомобіля"
Мабуть треба передбачити графи для відображення кожної заправки паливом. щоб там водій розписувався, якось же треба підтверджувати. що такого-то числа місяця ми заправили на АЗС в бак авто конкретні 30 л палива. можливо ще й вказати номер чеку.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Мабуть треба передбачити графи для відображення кожної заправки паливом. щоб там водій розписувався, якось же треба підтверджувати. що такого-то числа місяця ми заправили на АЗС в бак авто конкретні 30 л палива. можливо ще й вказати номер чеку.

Зрозуміло, перероблю.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Може так?:

Так краще, але по паливу треба передбачити підсумкові графи, всього за місяць

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Затвердіть свій але з обліком маршрутів , кожен з яких прирівнюється як окрема господарська операція.

Нафіга нам ті маршрути?
Я б взагалі графу про маршрути прибрав з цього документу. але для цього треба мабуть назву змінити, з Шляхового листа на Акт про використання палива..
Згадайте, як ми добрива та ЗЗР списуємо по Актам, а там суми на порядок більше

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Можливо треба додати мету використання. наприклад. в розпорядження голови ФГ для здійснення адміністративних функцій.
Запропонуйте формулювання мети

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342

Ну ось так:

Вложение
putyvka.png
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Можливо треба додати мету використання

А яка кому справа до мети поїздок? Ми приватна фірма, можу хоч 100 раз на день з"їздити просто подивитись на своє поле.

Украина
12.09.2010 - 12:53
: 665

Доброго дня! Підскажіть позику запасами у вигляді засобів захисту рослин та дизпалива законно здійснювати між юридичними особами, якщо є надлишки запасів які можна позичити та потреба у (новостворене ФГ) в таких ресурсах . Читав що позика прирівнюється до реалізаціъ товарів тому потрібно реєстр. податкові наклдні та нараховувати зобов’язання при передачі та кредит при отримання запасів назад. З ліцензіями як? якби позичити тону пального на посівну та гербіцидів хороше діло але чи не будуть проблеми з податковою.