Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей. Страница 158 из 160

Вы здесь

4778 сообщений

Вопросы задавать можно только после регистрации. Войдите или зарегистрируйтесь, пожалуйста.

Украина
: Орехов Запорожская область
: 950

так говорили еще в июне....

Заходил: 1 день 11 часов назад
Украина
: 43

Не помню обсуждали или нет, но может кто-то сталкивался.
Арендую технику с экипажем для уборки.
По условиям договора предоставляю Арендодателю "скретч-картки" на топливо.
Правильно ли я понимаю, что в таком случае я использую топливо для своих нужд и у меня нет факта хранения топлива, а значит лицензия на хранения топлива ненужна..?

Заходил: 5 часов 43 минуты назад
Украина
: Полтавская область
: 14939

Підтримка всьо lol
Всі 4,4 млрд гривень держпідтримки АПК 2020 підуть виключно на кредитування землі

Всі гроші, які будуть виділені на підтримку аграріїв, підуть на купівлю землі. Жодних інших програм не передбачено, це принципова позиція президента

Дурненька позиція

отримувати підтримку по цим програмам зможуть всі юридичні особи, які працюють на ринку та мають статус сільгоспвиробників та розповів про компенсацію відсоткової ставки. «Це можуть бути і фермери, і кооперативи, і компанії-виробники. Лише не фізичні особи, бо для них існує інша система кредитування. Ви подаєте документи — і отримуєте компенсацію. Фізособи не зможуть, треба бути зареєстрованим сільскогосподарським виробником, не обов’язково фермерським господарством», — пояснив Висоцький.

Привіт ФОПам та одноосібникам hi

Украина
ЕкатеринаСС пишет:

Не помню обсуждали или нет, но может кто-то сталкивался.

Арендую технику с экипажем для уборки.

По условиям договора предоставляю Арендодателю "скретч-картки" на топливо.

Правильно ли я понимаю, что в таком случае я использую топливо для своих нужд и у меня нет факта хранения топлива, а значит лицензия на хранения топлива ненужна..?

Вона, ліцензія, не потрібна взагалі

Украина
: Орехов Запорожская область
: 950

а шо в цьому році компенсація по посівмату ще працює чи ні.... хочу купити пшеницю та подати документи.

Украина

То вже питання, а чи будуть її виконувати. Мінагрополітики вже нема, а саме вони були головним розпорядником коштів та виконавцем даної програми.

Заходил: 4 часа 28 минут назад
Украина
: север Хмельницкой обл.
: 2791
fgrubin пишет:

Дурненька позиція

Чого? Хай відсохнуть руки, в того хто під себе не гребе. lol

Донбасс порожняк не гонит.

Украина
donagronom пишет:

Чого?

того, що це державна політика, наприклад, підтримка новостворених дрібних ФГ чи стимулювання розвитку виробників вітчизняної с/г техніки шляхом компенсації її вартості для фермерів.
А великих нащо підтримувати? Щоб вони імпортну техніку купували?
І чого це платники податків повинні підтримувати с/г товаровиробників в їх меті стати власниками землі? З якого це дива?

Украина

Так я же написал - Хай відсохнуть руки, в того хто під себе не гребе.
Ну, а если не поняли, тогда так:
Люди всегда были и всегда будут глупенькими жертвами обмана и самообмана в политике, пока они не научатся за любыми нравственными, религиозными, политическими, социальными фразами, заявлениями, обещаниями разыскивать интересы тех или иных классов.
— Владимир Ильич Ленин

Украина

Нема підтримки, то чекаємо скасування соєвих правок, бо інакше логіка не зрозуміла.

Украина
fgrubin пишет:

А великих нащо підтримувати? Щоб вони імпортну техніку купували?
І чого це платники податків повинні підтримувати с/г товаровиробників в їх меті стати власниками землі? З якого це дива?

Да это просто кость с барского стола, чтобы сильно не протестовали против продажи земли иностранцам.

Украина

Цитата від одного відомого журналіста:

А з «маленькими українцями» попрацює телебачення. Щоб вони не думали, що їх в черговий раз обдурили, їм покажуть якийсь черговий телевізійний серіал. Ну або замінять виконавця головної ролі на Банковій - які проблеми! Тепер роль президента зможе виконати кожен. Єдина обов'язкова умова - розуміти роль олігархів в економіці. І займатися деолігархізацією так, щоб нікого не образити. А деяким навіть дати можливість примножити капітал. Адже скоро буде земля і нові заводи. Не хотілося б, щоб у українців були ілюзії щодо того, хто все це купить.

Але ілюзії будуть, я не сумніваюся. Кріпак, у якого є віра в те, що він сам вирішує свою долю, є набагато зручнішим для "господарів життя", ніж кріпак, який розуміє своє рабське становище.

Адже у такого кріпака може хоча б з'явитися бажання здобути свободу

Заходил: 1 неделя 1 день назад
Украина
: Донецкая обл.Марьинский р-н.
: 179

Поясніть,як перетворити безготівку в готівку для ФОП,наприклад,я вибираю в банку якийсь тарифний пакет для підприемців,відкриваю поточний рахунок та картковий рахунок,здаю на Прометей соях по б/ н,,потім онлайн перекидую кошти з поточного на картковий і знімаю готівку в банкоматі за 0,75%?Чи це мої фантазії?
Безготівкові кошти для мене загадка,ніколи з ними не мав справи...

Украина

Картковий рахунок підприємця

При відкритті підприємницького рахунку (2600) в банку зазвичай пропонують відкрити рахунок картковий (2605). Його ще називають корпоративний. Деякі банки відкривають його безкоштовно. Про картковий рахунок банк повідомляє податкову.

На картковий рахунок ви зможете отримувати оплату від клієнтів, проводити з нього оплати постачальникам тощо (Інструкція № 492).

Ще ви можете переводити гроші з поточного рахунку на картковий і навпаки. Податкова вважає такі операції переказом грошей між підприємницькими рахунками і повторно обкладати єдиним податком ці суми вам не доведеться (роз’яснення в ЗІР, підкатегорія 107.04).

При переводите грошей з поточного рахунку в підставі платежу вкажіть: «перерахування доходу від підприємницької діяльності».

Гороші з корпоративної картки можна зняти через банкомат. Комісія за зняття готівки буде менше ніж при знятті через касу банку — до 0,8%. А в деяких банках взагалі без комісії в рамках певного ліміту.

Якщо будете переводити гроші з карткового рахунку на рахунок фізособи, податкова при перевірці банківських виписок за рахунком вирішить, що ви, як підприємець, виплачували дохід фізособі й тому повинні сплатити ПДФО, військовий збір і подати 1ДФ.
Рахунок фізособи

Якщо крім підприємницького рахунку у вас відкритий рахунок фізособи, ви можете перерахувати на нього гроші з корпоративної картки, якщо це передбачено договором з банком. У призначенні платежу зазвичай вказують: «переказ особистих коштів на рахунок фізособи». Додатково платити податки з цієї операції не доведеться (роз’яснення в ЗІР, підкатегорія 107.04).

А ось переводити гроші з карти фізособи на підприємницький рахунок або корпоративну карту не варто. Податківці вважатимуть таке надходження доходом від підприємницької діяльності. І вам доведеться показати цю суму в книзі обліку доходів і декларації, а якщо ви підприємець на 3-й групі, ще й єдиний податок сплатити. Або доводити податковій, що цей дохід вже оподатковувався, а для цього треба буде надати підтверджуючі документи (виписки банку, декларацію з ЄП).

Украина
homer пишет:

Поясніть,як перетворити безготівку в готівку для ФОП,наприклад,я вибираю в банку якийсь тарифний пакет для підприемців,відкриваю поточний рахунок та картковий рахунок,здаю на Прометей соях по б/ н,,потім онлайн перекидую кошти з поточного на картковий і знімаю готівку в банкоматі за 0,75%?Чи це мої фантазії?

Безготівкові кошти для мене загадка,ніколи з ними не мав справи...

А яка мета зняття готівки? І який банк?

Украина

А яка мета зняття готівки? І який банк?

[/quote]
На власні потреби,невеликі суми час від часу.Банк,можливо,ПУМБ.
І взагалі,які податки я буду сплачувати працюючи по білому,розумію,що залежить від групи,але...всюди є свої ньюанси.Які шановне панство дасть рекомендації що до мінімізації податків,якщо такі будуть.

Украина
homer пишет:

Якщо це маєте на увазі на особисті потреби не пов'язані з підприємницькою діяльністю, то я б з поточного рахунку ФОПа одразу перекинув би кошти на картковий рахунок ваший особистий, не ФОПовський, як дохід від підприємницької діяльності.
В Приваті це робиться легко, за 3 гривні комісії. А далі я б за 0,5 % перевів в готівку шляхом переказу Приват мані на якусь людину. Я на дружину зазвичай кидаю переказ, а вона без комісії зараховує його на картку для виплат і без комісії знімає в банкоматі готівку

Украина
fgrubin пишет:

homer пишет:

Якщо це маєте на увазі на особисті потреби не пов'язані з підприємницькою діяльністю, то я б з поточного рахунку ФОПа одразу перекинув би кошти на картковий рахунок ваший особистий, не ФОПовський, як дохід від підприємницької діяльності.

В Приваті це робиться легко, за 3 гривні комісії. А далі я б за 0,5 % перевів в готівку шляхом переказу Приват мані на якусь людину. Я на дружину зазвичай кидаю переказ, а вона без комісії зараховує його на картку для виплат і без комісії знімає в банкоматі готівку

А податки?

Украина
homer пишет:

А податки?

Так ви ж ФОП і вже якісь податки платите, то більш нічого не потрібно платити.
Наразі ви на якій групі єдиного податку?

Украина
fgrubin пишет:

homer пишет:

А податки?

Так ви ж ФОП і вже якісь податки платите, то більш нічого не потрібно платити.

Наразі ви на якій групі єдиного податку?

Зараз я офіційно працюю на підприємстві в місті,та неофіційно оброляю 30га землі(паї моїх та дружининих батьків).Через тиждень,чи два,підприємство оголосять банкрутом і я хочу працювати на землі по білому,але сплачуючи по можливості мінімум податків.Тому,можливо,порекомендуєте мені,на яку групу стати.Взагалі в мене багато питань юридичного формату,на які я розраховую отримати відповіді з допомогою форуму.Чи може винести цю тему в вайбер-чати,хоча там можливо і пропустити відповіді...

Украина

прочитайте цю тему, тут все є.
Наразі готуються великі зміни по оподаткуванню...

Украина
fgrubin пишет:

Вона, ліцензія, не потрібна взагалі

Що змогла прочитала, то виходить, що ліцензія на зберігання пального мені не потрібна, бо я не здійснюю такого виду діяльності як зберігання пального? тим паче я не знайшла підходящого КВЕД, яке б мала додати в види діяльності,перед зверненням за отриманням ліцензії.
Чи правильно я розумію?
І чи правильно зрозуміла, що реєстрація платником акцизного податку, питання акцизного складу і т.п., що викладено в Податковому кодексі, то одне, а питання отримання ліцензії на зберігання палива по Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального", це зовсім інше.
Тобто, я можу не бути платником акцизного податку, не мати акцизний склад, однак за певних умов маю отримати ліцензію на зберігання пального?
Чи ці речі взаємопов’язані?

Украина
ЕкатеринаСС пишет:

І чи правильно зрозуміла, що реєстрація платником акцизного податку, питання акцизного складу і т.п., що викладено в Податковому кодексі, то одне, а питання отримання ліцензії на зберігання палива по Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального", це зовсім інше.

правильно

Украина

Интересно, посмотрела на сайте налоговой, много СФГ получили лицензию на хранения топлива, особенно по Черниговской и Черкасской областям

Украина

Коли податківці стверджували, що голова ФГ не є членом свого ж господарства, в якому він є засновником і повинен нараховувати собі зарплату, як найманий працівник, то багато ФГ з цим погоджувались і робили дурню.
Але були і інші фермери, які це категорично не сприймали і вступали в полеміку з податківцями.
Я от, також приклав руку до цього і є співавтором статті в Баланс-агро про цю проблему smile3
В результаті податківці здались і наразі в них голова також член ФГ laugh

Заходил: 15 минут 50 секунд назад
: Рівне
: 3792
fgrubin пишет:

Я от, також приклав руку до цього і є співавтором статті в Баланс-агро про цю проблему

Ще б хто добився , щоб землі надані громадянину в оренду для створення фермерського господарства після факту створення ФГ якимсь чином перереєструвати на цю юридичну особу. А то виходить не меньша дурня: ФГ обробляє ту землю і отримує дохід, а орендну плату мусить платити не зрозуміло з яких шишів фізособа.

Аватар пользователя sledge-hammer
Заходил: 4 часа 18 минут назад
Украина
: Черновцы
: 1327
waldemar пишет:

fgrubin пишет:

Я от, також приклав руку до цього і є співавтором статті в Баланс-агро про цю проблему

Ще б хто добився , щоб землі надані громадянину в оренду для створення фермерського господарства після факту створення ФГ якимсь чином перереєструвати на цю юридичну особу. А то виходить не меньша дурня: ФГ обробляє ту землю і отримує дохід, а орендну плату мусить платити не зрозуміло з яких шишів фізособа.

Звертаєтеся до сесії сільради (ОТГ) із заявою про заміну сторони в договорі оренди з фіз особи на ФГ у зв'язку зі створенням на даній зем.ділянці фермерського господарства. Додаєте до заяви статут, в якому вказана ця земельна ділянка як така на якій створене ФГ... Підписуєте договір вже від імені голови ФГ. Якось так мені нарадив діяти керівник районного земвідділу....

sledge-hammer пишет:

до сесії сільради

Землями за межами населеного пункту керує Держгеокадастр. Я свого часу попоходив туда, щоб вирішити це питання. Нічого не добився, не можна і крапка. Так і плачу готівкою від фізособи-засновника.

Аватар пользователя sledge-hammer
Заходил: 4 часа 18 минут назад
Украина
: Черновцы
: 1327
waldemar пишет:

sledge-hammer пишет:

до сесії сільради

Землями за межами населеного пункту керує Держгеокадастр. Я свого часу попоходив туда, щоб вирішити це питання. Нічого не добився, не можна і крапка. Так і плачу готівкою від фізособи-засновника.

Більшу частину земель за межами нас.пунктів уже передали ОТГ. Може і вашу також... Ще трохи і передадуть решту, навіть сільрадам необ'єднаним... А Держгеокадастр останній рік морозиться по-повній - нікому нічого не дає, лише по зверненням сільрад і то тій землі, яка ще не передана ОТГ. Але звичайно є виключення - і якщо треба комусь важливому виділити 2 га осг, то вони тоді киваються...

clap

Файлы: 
  • pdv.png

Страницы