Вы здесь

Бухучет ФХ Украина. Страница 25 из 71

Перейти к полной версии/Вернуться
2108 сообщений
: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:
waldemar пишет:

Питав в податковій, ніхто нічого ще не знає,

У нас взагалі немає кого питать , всі розрахувались і кабінет на замку

У нас також вітер свіще, а як ще не давно життя там вирувало, повні кабінети дармоїдів сиділо і все щось писали, писали.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

але думаю буде договір, подібний до позаторішнього добровільного.

А що був за договір

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

повні кабінети дармоїдів сиділо і все щось писали, писали.

Читав десь що вони будуть на тому світі ходить з бумажками по кабінетах і кожний сам з собою буде розмовлять а їх ніхто не чутиме

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:
waldemar пишет:

але думаю буде договір, подібний до позаторішнього добровільного.

А що був за договір

Добровільного пенсійного страхування (типу якщо хочеш, щоб стаж йшов, то плати). Зараз добровільність відмінили, стало обовязково. Але схема мабуть лишиться.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:

Тепер думаю за ЄСВ, це що виходить, якщо дохід членам ФГ не буде нараховуваться , або ФГ буде виходить на збиток , то все одно ЄСВ потрібно нараховувать, а на що його нараховувать, каламбур якийсь.

waldemar пишет:

Питав в податковій, ніхто нічого ще не знає, але думаю буде договір, подібний до позаторішнього добровільного.

Ніякого договору не буде. Будуть обліковувати кожного члена ФГ, як окремого платника ЄСВ. І кожен член ФГ буде самостійно сплачувати ЄСВ і звітуватись.
При цьому ФГ-юрособа взагалі до своїх членів ФГ не матиме жодного відношення і ніяких обов'язків по нарахуванню та сплаті ЄСВ на доходи членів ФН не буде мати.
Оце вже точно - нонсенс. Бо тільки дурень міг таке придумати, при наявності юрособи - фермерського господарства, що виплачує доходи своїм членам, обов'язок по сплаті ЄСВ покласти на членів ФГ.

Куркин пишет:

якщо дохід членам ФГ не буде нараховуваться , або ФГ буде виходить на збиток , то все одно ЄСВ потрібно нараховувать, а на що його нараховувать, каламбур якийсь. А як з ПДФО і військовим збором коли немає нарахування , куди ж це намазувать.

Куркин пишет:

Так це виходить що вони примушують нас нараховувати дохід щомісячно , тобто держава вмішується в господарську діяльність ФГ

Фермерське господарство може нічого не нараховувати до виплати своїм членам, а от члени ФГ будуть платити ЄСВ з свого карману суму в розмірі не менше мінімального.
Фактично, кожного члена ФГ прирівняли до ФОПа, але це маразм, бо член ФГ не веде жодної діяльності самостійно, для цього вони створили фермерське господарство.
Про це я дуже багато писав в темі: Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:

Про це я дуже багато писав в темі: Новации в законодательстве Украины для сельхозпроизводителей

Я там також написав, як вони хітро придумали передати орендовану засновником землю у користування ФГ.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

Будуть обліковувати кожного члена ФГ, як окремого платника ЄСВ. І кожен член ФГ буде самостійно сплачувати ЄСВ і звітуватись.
При цьому ФГ-юрособа взагалі до своїх членів ФГ не матиме жодного відношення і ніяких обов'язків по нарахуванню та сплаті ЄСВ на доходи членів ФН не буде мати.

Цікаво - от у мене в статуті записані членами господарства люди, деякі вже, нажаль, відійшли в кращий світ, деякі пенсіонери, дехто ще працює на іншій роботі, а дехто - не працює ніде. То як ДФС - буде Статути перечитувати, чи як саме будуть "обліковувати" всих цих нових платників ЄСВ? Там же ні ідентифікаційних кодів немає, прізвища теж могли змінитися і тд.
Відчуваю, що дурня якась нас чекає, 100% wacko2

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

Столкнулся с новой для себя фигней. Всегда покупал у юр. лиц, а тут открылся новый магазинчик по запчастям к МТЗ с очень приличным асортиментом (практически есть все) . Но когда они стали регистрировать налоговые накладные, обнаружилось, что это ФОП.
Хочу спросить , нужно ли отображать эти покупки в 1ДФ?

Евгений_Киев пишет:

Нужно. Код дохода 157.

Окрім 1-ДФ вам потрібно мати копію документа, що підтверджує державну реєстрацію цього ФОПа (копіїю свідоцтва про реєстрацію або копію виписки чи витягу з ЄДР).
Як вище я зазначав, у колеги була перевірка по сплаті ПДФО, так перевіряючий порушень не знайшов, але запропонував показати якесь порушення в акті, бо без виявлених порушень у нього будуть проблеми. Колега погодився, і вони "знайшли" порушення в тому, що при закупці у ФОПа у колеги не "виявилось" копії документа, що підтверджує державну реєстрацію цього ФОПа. Внаслідок цього "порушення" інспектор донарахував ПДФО по ставці 18 %.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

Цікаво - от у мене в статуті записані членами господарства люди, деякі вже, нажаль, відійшли в кращий світ, деякі пенсіонери, дехто ще працює на іншій роботі, а дехто - не працює ніде.

От ті, хто не працюють і будуть під прицілом ДФС.

KOHDPAT пишет:

То як ДФС - буде Статути перечитувати, чи як саме будуть "обліковувати" всих цих нових платників ЄСВ? Там же ні ідентифікаційних кодів немає, прізвища теж могли змінитися і тд.
Відчуваю, що дурня якась нас чекає, 100%

Задача не з легких, бо реєстру членів ФГ не існує, в більшості фермерських господарств в ЄДР вказаний один засновник, а інші члени ФГ лише вказані в Статуті.
Статути правда наразі в ЄДР в сканованій формі висять і ДФС має до них доступ, будуть мабуть перечитувати. Можливо керівників ФГ визиватимуть до себе за поясненнями чи письмові запити будуть надсилати, а ми будемо давати відповідь зі списками членів ФГ.
Ще буде весело, коли фермерське господарство в одному районі (області) зареєстроване, а член ФГ має зареєстроване місце проживання в іншому районі (області).

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Для Куркина, тут ще є недорозуміння з ДФС, яка ще вчора вважала, що голова ФГ (він же засновник) не є членом ФГ. ДФС навіть не наважилась назвати його найманим працівником і він фактично завис, з точки зору ДФС він і не найманий, і не член ФГ laugh
Наразі вони в ступорі, бо мабуть хочеться отримати надходження ЄСВ і від голови (засновника), але ж це треба визнавати, що вони помилялись. laugh

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711

Власне всіх цих "членів" ФГ ми вписували в статути тоді, коли розпайовували на них "фермерські" 50 га. Тепер же, коли вони всі вже "власники" своїх паїв(в мнене з ними всіма заключені договори оренди) - доцільно ще раз змінити статут, і повернутися до початкового варіанту - де Голова - один в полі воїн?
Взагалі - зміна статуту - не дуже геморойна справа? Хто недавно робив щось таке?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
KOHDPAT пишет:

Власне всіх цих "членів" ФГ ми вписували в статути тоді, коли розпайовували на них "фермерські" 50 га. Тепер же, коли вони всі вже "власники" своїх паїв(в мнене з ними всіма заключені договори оренди) - доцільно ще раз змінити статут, і повернутися до початкового варіанту - де Голова - один в полі воїн?
Взагалі - зміна статуту - не дуже геморойна справа? Хто недавно робив щось таке?

Так я вже зробив це і в темі про законодавство похвалився.
Єдиною проблемою було те, що реєстратор вимагала нотаріальне завірення підписів на статуті та протоколі загальних зборів, ні в яку не хотіла брати статут з завіреними пдписами в сільської ради.
Обійшлось це мені в 600 грн. Ще правда адмінзбір за реєстрацію в розмірі 480 грн.
Що цікаво, наразі у мене на руках є другий екземпляр статуту, прошитий нотаріусом та з завіреними підписами, а от реєстратор на статуті жодних відміток не зробила, а натомість в описі на прийом документів наведено номер, по якому можна на сайті мінюста, де безкоштовний пошук в ЄДР, подивиться скан свого статуту.

Україна
: Кропивницький
29.11.2011 - 23:33
: 1711
fgrubin пишет:

Так я вже зробив це і в темі про законодавство похвалився.

Та про емфітевзис щось пригадую, а про статут - десь пропустив. Самостійно готував нову редакцію? Яка взагалі процедура? Десь ще треба його носити? Пам"ятаю наче було раніше 3 єкземпляра, один в податкову здавали, нє?

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

Податкова бачить сканкопію Статуту в ЄДР, носити не потрібно.
Та й фактично, який толк від другого екземпляру Статуту, що залишився в мене на руках без відмітки держреєстратора?

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Окрім 1-ДФ вам потрібно мати копію документа, що підтверджує державну реєстрацію цього ФОПа (копіїю свідоцтва про реєстрацію або копію виписки чи витягу з ЄДР).

Так уже ж вроді не потрібно, достатньо щоб ФОП був у реєстрі податкової

15.02.2015 - 20:41
: 2435
fgrubin пишет:

Для Куркина, тут ще є недорозуміння з ДФС, яка ще вчора вважала, що голова ФГ (він же засновник) не є членом ФГ. ДФС навіть не наважилась назвати його найманим працівником і він фактично завис, з точки зору ДФС він і не найманий, і не член ФГ

Дякую за повідомлення. Виходить що якщо у ФГ є тільки голова(засновник) то він не зобовязаний від себе особисто сплачувать ЄСВ. Олександр , так якщо ФГ нематиме ніякої відповідальності за сплату чи несплату його членами ЄСВ, то це міняє картину. А не знаєте яка відповідальність за несплату буде у членів ФГ, тобто просто громадян.

15.02.2015 - 20:41
: 2435

Цитую свою запис в Статуті що до розподілу прибутку: " бла-бла, він використовується на власний розсуд голови(засновника) господарства, зокрема, бла-бла, частина цього прибутку за рішенням голови(засновника) може бути передана йому у особисте користування за підсумками діяльності господарства." Олександр, Ваша критика, при такій редакції " дивіденти" пройдуть.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

Сьогодні вирішив зайнятись основними засобами, ось наваяв

Для чого Вам "Акт переміщення ОЗ" у Вас що , є відокремлені самостійні підрозділи.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:
waldemar пишет:

Сьогодні вирішив зайнятись основними засобами, ось наваяв

Для чого Вам "Акт переміщення ОЗ" у Вас що , є відокремлені самостійні підрозділи.

А фіг його знає, я ж як той баран на нові ворота дивлюсь на колись скинутий Сашею Фгрубіном журнал з переліком первинки і чисто інтуїтивно приміряю, що мені підходить. Я ще не обліковував основні засоби, хоча з кінця 2016 придбав їх 4 штуки: в листопаді 2016 ОПШ2000, в грудні 2016 айфон, в листопаді 2017 телевізор і АГ2.4-20.
От я й прийшов до висновку, що для введення в експлуатацію мені потрібно цей акт ОЗСГ-1"ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ (ВНУТРІШНЬОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ) ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ".
А для нарахування амортизації там є їх аж 3 штуки:
1.ОЗСГ-5 Ця потрібна стопудово. Хоча там також виникають питання , коли вводить в експлуатацію? Там написано , що амортизація не нараховується під час консевації, а по обліковим листам я вперше кропив ОПШ в кінці березня. То виходить тоді і вводить ? Чи ввести з 1січня, а амортизувати вже з березня?.
2.ОЗСГ-6 Ця скоріш всього мені не потрібна, навіть не можу зрозуміть, як це прибули чи вибули?Теоретично вони всі колись надходять і колись вибувають.
3.ОСЗГ-7. Це звідна з ОЗСГ-5 і ОЗСГ-6. Також теоретично, якщо в мене нічого не надходить і не вибуває і я не заповнюю ОЗСГ-6, то й ОЗСГ-7 мені сто років не впала. Може достатньо було однієї ОЗСГ-5?
Буду дуже вдячний, якщо хтось розтлумачить.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:
fgrubin пишет:

Окрім 1-ДФ вам потрібно мати копію документа, що підтверджує державну реєстрацію цього ФОПа (копіїю свідоцтва про реєстрацію або копію виписки чи витягу з ЄДР).

Так уже ж вроді не потрібно, достатньо щоб ФОП був у реєстрі податкової

Не потрібно для не нарахування ЄСВ, бо раніше і для цього потрібно було мати копію двитягу з ЄДР.

Законом про ЄСВ раніше було передбачено:

Стаття 4. Платники єдиного внеску
1. Платниками єдиного внеску є:
1) роботодавці:
підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору,укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами;

А сьогодні вже інша редакція закону:

Стаття 4. Платники єдиного внеску
1. Платниками єдиного внеску є:
1) роботодавці:
підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами;

Тобто, раніше потрібно було мати витяг, а сьогодні достатньо факту, що в ЄДР є такі відомості.

Але стосовно ПДФО закон вимагає і на сьогодні копію документів про реєстрацію.
Податковий кодекс:

177.8. Під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб'єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб'єкта підприємницької діяльності. Це правило не застосовується в разі нарахування (виплати) доходу за виконання певної роботи та/або надання послуги згідно з цивільно-правовим договором, коли буде встановлено, що відносини за таким договором фактично є трудовими, а сторони договору можуть бути прирівняні до працівника чи роботодавця відповідно до підпунктів 14.1.195 та 14.1.222 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу.

Отже, не забувайте брати у ФОПа копію документу, що підтверджує його державну реєстрацію відповідно до закону як суб'єкта підприємницької діяльності, бо інакше попадаємо на 18 % ПДФО!!!!

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
Куркин пишет:
fgrubin пишет:

Для Куркина, тут ще є недорозуміння з ДФС, яка ще вчора вважала, що голова ФГ (він же засновник) не є членом ФГ. ДФС навіть не наважилась назвати його найманим працівником і він фактично завис, з точки зору ДФС він і не найманий, і не член ФГ

Дякую за повідомлення. Виходить що якщо у ФГ є тільки голова(засновник) то він не зобовязаний від себе особисто сплачувать ЄСВ. Олександр , так якщо ФГ нематиме ніякої відповідальності за сплату чи несплату його членами ЄСВ, то це міняє картину. А не знаєте яка відповідальність за несплату буде у членів ФГ, тобто просто громадян.

Про членство голови я багато писав в вищезгаданій темі про законодавство.
В мене нема жодних сумнівів, що голова (засновник) це також член фермерського господарства, просто в ДФС наразі у однієї людини, що керує відділом з питань ЄСВ, тимчасове затьмарення розуму laugh
Думаю, невдовзі ДФС змінить свою позицію та погодиться з очевидними речами.
Я не рекомендую вам слухати ДФС, бо пізніше, коли все зміниться, вам прийдеться заднім числом донараховувати та сплачувати ЄСВ за голову (засновника) ФГ разом з штрафними санкціями та нарахуванням пені. А якщо ви ще й доходи будете виплачувати голові (засновнику), то потім прийдеться донарахувати ЄСВ по ставці ЄСВ 22 % і на такі доходи.
Кращим виходом на сьогодні є набуття головою (засновником) інших підстав для сплати ЄСВ, можна "влаштуватись" на іншу роботу по трудовому договору і таким чином стати найманим працівником у іншого роботодавця, який за вас буде сплачувати ЄСВ. Але дешевше буде зареєструватись ФОПом, що я і зробив.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

От я й прийшов до висновку, що для введення в експлуатацію мені потрібно цей акт ОЗСГ-1"ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ (ВНУТРІШНЬОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ) ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ".

Тоді так , цим актом оприбутковуєте , але ще потрібний наказ із зазначенням що будите використовувати ОЗ в господарській діяльності, строком використання, методом нарахування амортизації

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952

У Віснику від ДФС з'явилась стаття про ЄСВ і там розглянуті питання про членів ФГ.
Нарахування ЄСВ у 2018 році: що нового

Сплата ЄСВ головою фермерського господарства

Чи підлягає голова фермерського господарства (платник єдиного податку третьої групи за ставкою 5 %, без найманих працівників) загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню у 2018 р. і відповідно чи є обов’язком для нього сплата єдиного внеску?

Так, голова фермерського господарства підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, але як фізична особа — підприємець на спрощеній системі оподаткування та має обов'язок сплати єдиного внеску до 20 числа місяця, що настає після закінчення кварталу.

Фермерське господарство без працівників та доходу

Чи потрібно сплачувати єдиний внесок та подавати звітність за 2017 р. фермерському господарству, якщо за цей період не було найманих працівників та був відсутній дохід від господарської діяльності, а також голові фермерського господарства не нараховувалася заробітна плата?

Пунктом 11 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загально­обов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну України від 14.04.2015 р. № 435, визначено, що якщо юридичні особи або фізичні особи — підприємці не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт за найманих працівників до органів доходів і зборів ними не подається. Оскільки відсутні нарахування заробітної плати, обов’язок щодо нарахування та сплати єдиного внеску відсутній.

ЄСВ за членів фермерського господарства — найманих працівників

Члени фермерського господарства мають основне місце роботи на підприємстві. Який порядок сплати ними ЄСВ у 2018 р. як членів фермерського господарства?

Обов’язку щодо сплати ними єдиного внеску немає. Пунктом 51 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ чітко визначено, що платниками єдиного внеску є члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах. Тобто якщо члени фермерського господарства мають основне місце роботи на підприємстві, то за них роботодавцем сплачується єдиний внесок, який нараховується на заробітну плату таких осіб.

Якщо члени фермерського господарства — підприємці

Члени фермерських господарств є підприємцями. Чи сплачується ЄСВ за кожного з них у такому випадку?

У п. 51 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ зазначено, що платниками єдиного внеску є члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах. Члени фермерських господарств, які є підприємцями, не мають окремого обов’язку щодо сплати єдиного внеску, оскільки вони належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

Мій коментар до цього:
Відповіді наведені в межах законодавства, але не на всі питання були надані вичерпні відповіді, наприклад, відповідь про голову ФГ не повністю розкриває питання.
Запитання про голову ФГ було явно про випадок, коли ФГ є юрособою, а відповідь дали як для випадку ФГ без створення юрособи на основі діяльності ФОПа.
Взагалі, той хто писав відповідь, не врахував реалії, бо на сьогодні в Україні не існує ФГ без створення юрособи. Причина в тому, що законодавством не урегульовано питання реєстрації таких ФГ. З цього приводу навіть є законопроекти, що дають можливість урегулювати це питання, там пропонують внести зміни в закон про реєстрацію юросіб та фізичних осіб підприємців.

В запитанні про членів ФГ - найманих осіб мова йде про випадок, коли члени ФГ мають основне місце роботи не у власному ФГ, а на якомусь іншому підприємстві. Бо словосполучення "ЄСВ за членів фермерського господарства — найманих працівників" має сенс лише у випадку, коли член ФГ, окрім власного господарства, працює по трудовому договору на якось іншого роботодавця, а Інакше це протирічить закону про ФГ, де є пряма норма, що членами фермерського господарства не можуть бути особи, які працюють у ньому за трудовим договором (контрактом).
Деякі бухгалтери у відповіді на це питання побачили можливість перебування у фермерському господарств осіб з одночасним статутусом члена ФГ і найманої особи з трудовим договором заключеним з власним господарством, але це є нонсенс laugh

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

А для нарахування амортизації там є їх аж 3 штуки:

Виберіть яка Вам підходить у відповідності до Вашого вибраного МЕТОДУ нарахування, згідно ЗУ "Про бух.обл." важлива не форма документа а його зміст.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

але ще потрібний наказ

До наказів ще поки не дійшов, нема ні книги, і за 10 літ існування ФГ жодного не написано. Все ще попереду.
А яки потрібні первинні для амортизації в моєму випадку так ніхто і не підкаже. Щоб вже зовсім не одуріти від тієї бугалтерії мабуть на перший випадок обмежусь однією ОЗСГ-5 і ОПШ з АГ буду амортизувати тільки в місяці використання (згідно облікових листів тракториста), а телевізор з смартфоном цілорічно. Може й не взують.

Украина
: Полтавская область
28.02.2011 - 11:28
: 15952
waldemar пишет:

ОПШ з АГ буду амортизувати тільки в місяці використання

А ми амортизуємо такі ОФ цілорічно.

15.02.2015 - 20:41
: 2435
waldemar пишет:

До наказів ще поки не дійшов, нема ні книги, і за 10 літ існування ФГ жодного не написано. Все ще попереду.

Без бумажки ми букашки. Спочатку книга, там наказ про облікову політику, по кожному ОЗ наказ на введення в експлуатацію і іншою інфо , дані наказу зазначаються і в "Аті прийняття-передачі ОЗ". Прочитайте в Стандартах бух. обл. №7 про методи нарахування амортизації і виберіть собі якийсь , бо такого нарахування як Ви прибумали немає .

15.02.2015 - 20:41
: 2435
Куркин пишет:

Цитую свою запис в Статуті що до розподілу прибутку: " бла-бла, він використовується на власний розсуд голови(засновника) господарства, зокрема, бла-бла, частина цього прибутку за рішенням голови(засновника) може бути передана йому у особисте користування за підсумками діяльності господарства." Олександр, Ваша критика, при такій редакції " дивіденти" пройдуть.

Олександр , немає Вашого коментарія.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
Куркин пишет:

Виберіть яка Вам підходить у відповідності до Вашого вибраного МЕТОДУ нарахування

Мені здається прямолінійний найпростіший. Думаю діять так: заплатив за ОПШ безПДВ 28200грн., ліквідаційну намалюю від фонаря для простоти 3200 грн. Строк служби для таких машин вроді 5 років, 25000/5= 1000грн в рік. По облікових я кропив в 2017 5 місяців, от і в ОЗСГ-5 за березень, квітень, травень,липень і серпень поставлю по 200грн.
За смартфон заплатив 15413.33 грн, ліквідаційна вроді 0 грн., строк служби вроді 2 роки. Введу в єксплуатацію з 1 січня 2017р. і в кожній ОЗСГ-5 буду амортизувать 15413.33/2роки/12місяців=642грн22коп.
Підкажіть, якщо щось не правильно.Будь-ласка.

: Рівне
18.03.2011 - 21:20
: 4342
fgrubin пишет:
waldemar пишет:

ОПШ з АГ буду амортизувати тільки в місяці використання

А ми амортизуємо такі ОФ цілорічно.

Це набагато простіше, але мене смутило, що в тому журналі, що колись ти виклав написано" Начисление аммортизации проводят в период полезного использования и приостанавливают на период консервации, дооборудования , модернизации". А зимою?